• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
akú mala, takú dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem si naliať, neviem či máme také malé poháre, alebo som tak skoro vychlipala :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedúca a mne materskúúú??? :grinning: :grinning: :grinning:
som prežratááá,prepitááá,funííím,nevládzem ani riad umyť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
množiaci sa trpaslíci,to je ako valiace sa kamene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme rolling stones :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vanja,nedráždi héééj???chleba,víno,už len soľ Ti chýba :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som dnes mala teplé pivo s chilli a zázvorom,asi precikám celú noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vedúca,Irenko,už si?Už bude :grinning: ...a ako ti je????
10. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: to je na čo dobrééé??teplé pivo??? :confused:
10. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mi robievala babička na chorobu,s medom a žĺtkom
10. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala akysi šampus, švagor nalieval, origoš z pumpy ze zahraničia!! :wink: :wink: Ale mňam...
10. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale horšie je, že už aj ja pokašliavam... :angry: :angry: :angry:
10. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalao,ako to,že si na nočnej???
Julči,sa niekto mááá :grinning: :grinning:
fris,to vážne???a sráča nebude?? :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
autor
nie,už bola :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julka sa učí do školy-biológiu v priamom prenose :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ja nemám mozoček už 12 dní,tak mi nič nejde,a to som si chcela pozrieť anglický slovník,aby som vedela hau du ju dú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
furt sa mi iba smeješ...
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo mám plakať???pri tebe sa nedá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
haw du ju du ,do zachodu :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi, Romeo už chrapká...takže biola v praxi odpadá... :wink: :wink:
;O chvíľu sa poberiem...aj v detskej je už ticho. Chcela som žehliť, ale už kašlem na to.
10. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vanjuša dze je??slope sama a nenaleje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za radu,ale mne to nejako nenaslo nic ani v googli ani na tej stranke.Tak ked niekto nieco tak je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:Ja nezdvíham tie všelijaké000999 a pod tak nech si trhnu ale este raz dik za ochotu trpaslice :grinning: inac ja mam 1,50m tak nechcem moc vyskakovat :sweat_smile: ale casto musíím. :angry: :frowning2: pa a dobru noc vam prajem :wink:
10. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no moni,tak to patríš k nám,bambuľa bude rada :grinning:
10. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,monicka,Ty sem pasuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Juli,Romea nasliniť,na žehlenie kašli :grinning: :grinning: :grinning: čo budeš HAK čúrať do WC??? :grinning: :grinning: :grinning: škoda peněz :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi....Olino,jsem šokována :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...doktora Plzáka strčíš do vrecka :grinning: :grinning: :grinning: jalao,takú radu ti dala :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Fris, nediskriminuj ma!! Ved vieš, že ja som hepa! :frowning2: :frowning2: Ja za to nemožem....ani vas kvôli tomu neopustím!!!
10. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inac ten sampus by som si dala :sweat_smile: tusím idem nieco pohladat.detska chrapu aj s muzom tak budem musiet sama ,len teraz nemozem otvorit novu flasu asi by ho vystrelo keby to tu teraz buchlo a este by videl ze co! tak neviem neviem co by si pomyslel ,aj by to mohlo byt zaujímave ,pomaly ma to laka vyskušat :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bolo na bambuľu,nie na Olinu...Olina je z Nudy v Brně...že čo ti dáva za rady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru a kde je Vanjuša s tým pohárkom?? :wink: :wink:
10. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni,len si buchni,strč fľašu do utierky a jemne toč,ani hlások to nevydá :grinning:
10. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek