• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Vdaka HAk mám aspoň nejaké prsa, ked už nič lepšie... :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja aj bez hA :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu nie je výška smerodatná,len jedno z kritérií :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale trpaslík nemože byť dvojmetrový...to by nevyzeralo vierohodne :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidiš...a máš to zadarmo!! Môžeš otočiť koleso Mountfield ešte raz!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zmutovaný :grinning: :grinning: :grinning: alebo zhulený môže byť :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám prsa vďaka Raju :grinning: :grinning: :grinning: a mojej mame :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a budem mať aj na chrbte :grinning: :grinning: :grinning:
Fris, ved ja som tieňová vedúca!!! Samozvaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ty už druhý raz teda netoč... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,budeš ťava štvorhrbááá :grinning: :grinning: :grinning: raritka :grinning:
10. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuž, každá máme dačoho primálo a dačoho priveľa....tu už asi ani to koleso nepomôže, mám obavy... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ČT spieva Markéta Irglová a Glen Hansard-pekná pesnička :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli,preto je svet krááásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy tu som, bola som drahému urobiťčajíček, elbo segiň taký sedí rozvalený na gauči s NTB že nemôže vstať, elbo by sa mu už tak dobre nesadlo, potom som bola vybrať chclieb z pekárne, malej dať rajo, sebe vínko. A viete na čo som prišla, že ani nie som hladná keď vypijem. :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák, tú gitaru má už zedranú....
A škoda, čitala som, že sa už rozišli... :frowning2:
10. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a spievali aj tú oscarovú, alebo si mám na ňu ešte počkať? lebo musím končiť....prebožinku, ved ráno vstávam, Darinka je už isto od 9 po perinou a Veron tiež....len ja tu z ranných straším... :wink: :wink:
10. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte že ich nepoznám :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli,hej??? :frowning2: no,pozbierame sa mu na novú :grinning: :grinning: :grinning: gitaru :grinning: :grinning:
vanja,si sa opila??že nie si hladnááá?? :grinning: :grinning: :grinning: mužovi čajíček a sebe vínko-emancipáááácijaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanja, isto poznáš... A tvoj M je seknutý??, alebo čo?
10. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tam mám primu krimi seriál..no vedúca,nečteš,nevíš :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, ved vidíš, akú ju má ošúchanú... :wink: :wink: :wink: :wink: Ja som hladná, pojdem radšej spať :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už ho vidím,ide mu odtrhnúť prstíky a niekto ho drží za pytlík ri tom speve :sunglasses:
10. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, on má taký falzet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julka,zdrháááš??nechoď :grinning: :grinning: :grinning:
hej,tú už spievali,kokso,on typický Ír :grinning: :grinning: ja milujem írske tance Michael Flatleya Lord of the dance je moja srdcovka,aj River Dance :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vanja,to pozná každý,čo sa hovorilo,že prvá Češka dostane Oscara za mjuzik :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
falzet je slušný názov pre bezguľkového? :grinning:
10. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: to je buzík :grinning: :grinning: :grinning: on asi nie je :grinning: :grinning: :grinning:
vanja,hoď Julke krajec chleba,lebo zdrhne :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem, ale to Habera vždy vravel, že " tie falzety ti nevyšli, resp. tie falzety boli dobré..." :grinning: :grinning:
Tak škoda, že tú najznámejšiu som pre :rolling_eyes: :rolling_eyes: pásla...
bambi, ano, ešte čosi napíšte a vypínam..
jáj tak potom už viem o koho ide, ale aj tak nepoznám :grinning: :grinning: :grinning:
nie jalao on je tam zaseknutý, poobkladal si pod riť a nohy vankúše, na kolenách na ntb a pracuje, a keby sa pohol tak už sa tak dobre neusadí vieš? to mi povedal on. No proste chlap. :grinning:
autor
ale sa ti to pletie...to boli eunuchovia...speváci,ktorí mali krásny hlas ako deti,tak ich v puberte kastrovali,aby im zostal :grinning:
10. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek