• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ahoj Dari, to vcera bola nahodna nahoda, len ulet :grinning: :grinning: , Tak teraz rozmyslam, ci Teodor, Tibor alebo Martin??? :wink: :wink: :wink: Bambina fotka aj mna pomylila... :slight_smile: Akosi dlho ta to boli...mozno si to mala hlboke...ja vzdy na chrbte alebo na bruchu a to sa neda ani lezat... :rolling_eyes: , ale vydrz.
11. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
darinka, ahoj až teraz pozerám že si tu,
no to mali kočky tému aj ja som čítala,
tak ste mali celkom pekný večer :wink:
11. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao nieee nenastvali ...ja som to citala teraz rano som sa sulala :grinning:
11. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEo, tak uz aj ty zarezavas? Mozes tu s nami tahat denne sichty, ak ti to nejaky sef dopraje - ja len potajme pravdaze - tu sa aj smejeme, aj smutime, aj psychologicke okienko vedieme, poradenstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , raz mame niektora lepsi, inokedy smutnejsi den...skratka zivot :wink: :wink: :wink:
11. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao :grinning: ale ja tu neviem tahat sichty bo musim pracovat ..aj teraz na desiatu musim bezkat
:slight_smile:
11. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teo, ved ked sa ti bude dat....priebezne, ako aj ostatne...ja tiez teraz odchadzam, tak zatim. :wink: :wink:
11. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronka, dakde si písala, že akého máte psíka, len som zabudla. Lebo deti chceli minulý rok aj muž a ja som to zatrhla. Teraz by som aj prijala, ale muž zas nechce :wink: :wink: Mi sme mali doma ked som bývala čivavu a dožila sa 16 rokov, min. rok zomrela, segra má z útulku a aj naši :wink:
11. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,slušná časť partie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda u mna deň fris. Ináč fakt ma napadlo, mi denná šichta sme také slušné a vy čo to v noci stvárate. :grinning: :grinning: Mala som pocit, že nielen vanja pila vínko :grinning: :grinning:
A Ty ako už aspon trošičku lepšie? :wink:
11. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dari :grinning: :grinning: :grinning: ..je mi rovnako....ale ja som taká divoká furt,už chápeš,prečo sa ma chlapi boja???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ma vychovala po škole jedna moja veľmi neslušná kolegyňa,za čo jej týmto verejne ďakujem
11. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
darinka,
my sme urobili kompromis a máme krátkosrstého jazvečíka - toho menšieho.
pretože môže byť aj vonku aj vnútri, nieje veľký, takže môžeme ho brať aj na ruky ale aj veľmi dobre stráži, nezožerie veľa a môžeme ho zo sebou lahko brať von aj na dovolenku, tým že je menší, nemusím vysávať každý deň lebo nepúšťa tak chlpy takže a nedali by sme ho my s dcérou už ani za nič aj ked sa mu občas pritrafí nehoda. má 4 mesiace aj ked dcéru hnevá občas :grinning:

frisbee - niet nad školu života však :grinning:
11. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj a za cely kolektiv gratulujeme Bambine ku jej jubilejnemu prispevku!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, no co je zas toto??? v noci flamovat a potom cez den dospavat??? :sweat_smile: :sweat_smile:
A tie, co neflamovali...tie sa snad tvaria, ze nas nevidia!! :angry: :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda díík za pozvanie ,rada sa zučastním takych faj debát vek a výšku by som mala :grinning: ešte pochytat trosku z vášho humoru a svet je hned krajší :sweat_smile: .Aj ked som si na sebe všimla od kedy vas čítam tak naozaj sa pozeram na svet v mnohom pozitívnejšie a ešte som zistila,že som zabudla vela s pravopisu,ale to už mi je celkom fuk. :wink:
11. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni,ten humor sa na teba nalepí,aj keby si nechcela...a na pravopis sa vykašli,my si dávame duchovnú oporu :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
som spatky... :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už som ti písala vedľa,krasavico inteligentní :grinning:
11. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si teraz naozaj trafila klinec po hlave.to duchovno je cítit s kazdeho príspevku hlavne od Bambi,Vanji a teba . :grinning: Minule som uz ajMMpovedala nech si dava pozor na UHORKU lebo dcere skulili obidve oci .Ze odkedy MU hovorím uhorka tak bol skoro urazeny ale mladej sa to paaaácilo tusím si to aj ona zapametá :grinning: :grinning: .Ale ste strašne zlate fakt vas velmi rada cítam ,normalne sa cez den tesím na kona že co ste zas rozoberali sa aj cítim niekedy až blbo že šmíracka :sweat_smile: ,tak sa aspon zapojím.
11. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,
vcera ste mali veselo...
uz to mam konecne vsetko za sebou
11. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: Ty mi vies vzdy dosiroka roztvorit usta :grinning: ani zubarovi sa to tak nedari :grinning:
11. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ako kristína?
a monicka vitaj
11. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vitaj Monicka, hlasim sa ze mam novu panvicu a mala take malicke kose na lego a tak .... :grinning: a ze idem varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte všetky,najprv chcem kristi blahoželať...teda dúfam,že je dobre :slight_smile:
moni...a už si naša :grinning: :grinning: :grinning: akonáhle máš náš slovník,je to jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teo :grinning: :grinning: :grinning:
vladenka....akú máš???myslím panvicu :grinning: :grinning: :grinning:
vedúca,zdravstvuj :grinning:
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny my sme take neanrocne tesime sa z pracovneho naradia ze vladka :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo..pracovné náradie može byť všelijaké...napríklad u Ireniek :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pracovnenaradie je vzdy dolezite :grinning: :grinning: mam taku tefalkovu ale z ikei :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lacna ..... ale postaci zas na pol roka a potom vysmerim ako vzdy a kupim nove wok mi nwkupili ze bol taky nijaky lacny tak ze mi ho segra nezobrala ... :unamused: fnuk som sa na neho tesila
11. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris ...no moze :grinning: ja som aale myslela na panvicu :grinning: ale Ty to hned zvrhnes
11. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
keď ja som už taká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...náhodou,mne oko kúpilo minulý týždeň tiež panvičku na zemiakové placky...a akú radosť som mala :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris je vždy pripravená :grinning: :grinning: a takým patrí svet ,to lenja kukam furt jak tela na nové vráta kým nieco pochopím :sweat_smile:
11. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
monicka no niekedy aj mne trva :stuck_out_tongue_closed_eyes: fris a bambi nemaju chybu ...vlastne maju ...obcas tu nie su :grinning:
11. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek