S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. lis 2009

moni,to ma život naučil,ale neskoro 😀 😀 😀

monicka32
11. lis 2009

Aj ja sa teším z novej neonky ktora mi nesvietila pol roka a teraz sa MM aspon pustil do výmeny ale medzi tým bol este hladný a uz vidím že bude robit vsetko iné len aby to nemusel dokoncit.

frisbee
autor
11. lis 2009

moni,moj chlap urobí všetko,ale nedokončí,to znamená,že máme krb,nedokončený,ale jemu stačí,že funguje...a tak 😀 😀 😀

monicka32
11. lis 2009

Ale stihol medzi tým polaškovat 😵 ,dceru zvozit a teraz cumí na tv a rozculuje sa na sudnom prípade na jojke nad nejakou cuzou ako keby sa ho to nejako týkalo a prave som písala o tej neonke ked mi to tu dosiel vykladat tak som to rýchlo odoslala ,nemusí vediet vsetko 😀 😀 .Fris mam doma presne to istééé,aspon v tomto ale su veci ktore dokoncí a celkom fajn 😀

frisbee
autor
11. lis 2009

to je hlavné 😀 😀 😀 😀

monicka32
11. lis 2009

Aj ja si myslim 😀 .

frisbee
autor
11. lis 2009

no a kam ste zmizli,ostatné,a kde je moja bambuľa rajová???? 😕 😕 😕 😕

teodorka
11. lis 2009

bambula rajova? 😀 😀

frisbee
autor
11. lis 2009

sa nesmej...rajo ako mliečko 😀 😀 😀

vladkaz1
11. lis 2009

😀 😀 no navarene mozem sa vam venovat pokial moje dieta nevystraja a nepisti ,inak zas sme same tato v praci ..
No a ja tlacim prave pomaranc mnaaaaam.
Po novom uz mi mala nespi po obede vobec ,vobec ako nemame dudinu a v noci tak isto zaspava horko tazsko .. no hruza place ne spat ne spat maminka ale dudel nepyta .. 😝 som s toho unavena ..
A teraz z lepsieho sudka dnes bola aj uhorka ,ranko ,chvalabohu aj som mala uz chut som bola nadrzana jak taka vevericka 😀 ,inak mala nam neda ani dychat v poslednej dobe ani pusu si nemozeme pred nou dat ide mi to na nervyyyyy 😀 😀

frisbee
autor
11. lis 2009

ty veverička 😀 😀 😀 ..tak má chudák zlomený oharek????

vladkaz1
11. lis 2009

eeee nema 😀 vsetko oki dojde vecer pojde sa sprsit a este ho prisadnem 😀 😀 😀 😅 nech vie jak ma zanedbava 😀 😀
No malej sme dnes rano pustili rozpravku a my sups na to hahahaha ,sme ale rodicia po riti dostaneme 😅

teodorka
11. lis 2009

vladka 🙂 ako spieva Lucie Bila Laska je LAska 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
11. lis 2009

jéééééééé...mne ide návšteva,ozvem sa potom,moje 🙂

monicka32
11. lis 2009

No Vladka lepsie to tak skoro ani nebude ,ale ved vzdy sa da nieco vymysliet. 😖 Inac ak ta to poteší tak mi fungujeme tak isto pokial nieje malí v skolke neda sa inač 😀 😀 .Večer je zas doma velkacka a pri nej si nedovolíme radsej nic bo ona je už moc škodná. 😀 Takže aj vevericka vrtka je lepšia ako nic. 🤐 😵

vladkaz1
11. lis 2009

😀 jaj sa smejem jasne ze lepsie ako nic 😀 😀 😀 ... ach jaj no co sme chceli to mame ne? prec ich uz neposleme 😅 😀

bambi09
11. lis 2009

ahojte trpaslice 🙂
tak sme pol hodinu doma,mám dosť 😝 😝 🙄
u zubára ok,nič mi nenašiel,len po ukončení kojenia urobiť RTG na jeden zub a náhrady-mostíky po novom roku 😝 😝
mladý má 3 kazy 🙄 🙄 a jeden na čeľustnú ortopédiu,nevie sa mu pprerezať spodný,má tam nejako málo miesta,aj hore,tak sa mu kriví 😝 😝
2.12.pôjde s mužom na tie kazy a zvyšok až po novom roku,len za založenie karty a vstupnú prehliadku sme dali mladému 13 jurov
v Tescu mali pekné bundy pre malú,ale nemali našu veľkosť,tak mladý dostal mikinu,sveter a malá len body,nejako sa vytiahla a všetko malé 😅 😅 a nový nočník,hádam tam bude skôr sedieť 😀 😀 😀
ja som si športové boty kúpila na behanie po sídlisku,v lekárni kefky a pastu na citlivé krčky pre mňa
summa sumárom mám prázdnu peňaženku 😀 😀 😀
jo a ešte malej klavírik taký super pod stromček,len za 9 euro,no nekúp to 😀 😀 😀
tak som hladná jak Čenkovej deti a unavená,vonku je hnus počasie,zima,zajtra nevytiahnem päty z domu 😝 😝
mladý ide na výlet do Gabčíkova a Hlohovca do hvezdárne,neviem,či budú pozorovať,ako prší,ale tak čo už 😀 😀 😀 😀

teodorka
11. lis 2009

ale ale koho nam to sem vetry doduli 🙂 🙂 🙂 fris odisla bambi prisla 😀

bambi09
11. lis 2009

no,keby len vetry 😀 😀 😀 😀 ahoj teo 🙂 😉

frisbee
autor
11. lis 2009

nehovorte m i o vetroch,mi prišla návšteva,a všetci psi majú vajcáky 😠 😀 😀 😀

monicka32
11. lis 2009

Aspon sa mas na koho vyhovorit 😀 😀

frisbee
autor
11. lis 2009

no aj tak by sa to dalo nazvať 😀 😀 😀 ...ja iba tak lacho a tajne 😀 😀 😀

bambi09
11. lis 2009

fris,no fúúúj 😀 😀 😀 čo im dávate žrať?? 😀 😀 😀
a koho tam máte??som zvedaváááá 😅 😅 😉

frisbee
autor
11. lis 2009

papajú iba najlepšie granule 😀 😀 😀 😀 a prišla susedka,a tá je zvyknutá,akurát ju všetci traja "vojeli" zepredu aj zozadu 😀 😀 😀

monicka32
11. lis 2009

Jeeej aj ja chcem. 😀 Tak už vies preco prišla ,chodí k vam casto? 😀 😀 Normalne sa tu chechcem si to predstavím 😀 Aj ja mam dvoch kutov ale nastastie toto nerobia. 🙂

frisbee
autor
11. lis 2009

keď ja mám psov vítacích a láskyplných,a chudáci v tom počasí nie sú vybehaní,tak majú veľa energie... 😀 😀 😀

bambi09
11. lis 2009

monicka,čo aj Ty chceš??? 😅
zepredu aj zezadu??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris,to keď prídem,tak hneď stoličku nachystaj,ja som maláááááá 😀 😀 😀

monicka32
11. lis 2009

Inac aj ja som lasky plná a niekolko dní aj nevybehaná len tá energy mi chýba 🙄

monicka32
11. lis 2009

Bambi presne si sa trafila 😀 To ked prídes k fris tak na tu stolicku chces vyliest?Bambi ja mam rada chlapa,neboj 😨

bambi09
11. lis 2009

haha,mi hovor,ja som mimo,čo je takto hnusne,dnes so sa musela nakopnúť,ale zajtra leňoším 😀 😀 😀