• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
moni,veď ja viem,dúfam,že som ťa neurazila,my sme už na taký druh humoru zvyknuté,neboj,aj Teba skazíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čistá duša,nakukneš k nám a si naša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja idem zajtra s krpcom lekarke tak neviem co mam uvarit tak narýchlo ,takže momentalne ROZMYSLAM a to niekedy bolííí :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mám zajtra v pláne buchty,knedlík a segedín zo sóje,dnes sme dojedali,čo bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz chlipkám horúcu čokoládu so šľahačkou,mňam :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj neurazila ,ja len su veci ktore nemusím ako zvieratka a tak .Ja mam doma zverinec a ked si to predstavím tak ma mrazí :angry: :frowning2: Ale kde su vsetky baby?dnes mam pocit že je velmi slabá učast že?
11. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,neviem,kde zdrhli :angry:
to,o čom píšeš je fuj,ja som to nemyslela s havom :grinning: :grinning: šak sme normálne,bléééé :grinning:
11. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik za typ urobím segedín aj ja .Mesko mam vybrate a kys.kapustu mam tiež doma knedlu kupim ked pojdem od dokiny .super .Si mi pomohla ,jaj tak a uz som spokojna :grinning: ,nemusím rozmýšlat. :grinning:
11. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a možem íst do hajan uz som vybavená ,este aby výsledky dopadli dobre a budem nachvílu aj spokojná :sweat_smile: Ale jak sa poznám nie na dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobruuu nocku prajem.AAAA už viem kde su všetky UHORKUJUU.Teda pekne idem aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tu som
11. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nočná smena žijeme po včerajšku? :grinning: :grinning:
bambi taký nezvyk na novú foto, lebo si bola vždy vružovom a zrazu dáka tmavá si mi ty tu. :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuĺa nás chce zastrašiť temným výzorom,ale prd,velebnosti,je to duhová víla :grinning:
11. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
odhalili sme ju :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tú novú tému si čítala to čo je zač?
11. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ktorú,ktorú?
11. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
žedajaká secret šup sem
11. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hahahahaha...záleží,čo myslia :grinning:
11. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu som bola osm rajo
no veď ja si myslím svoje, :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja som zmätená...momentálne zaostalá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase slopem :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ešte som si spomenula na tú tému,čo sme sa v nej stretli v tom júni...je to na rozvod?...ako tam bola tá susanh,čo ten muž hrozil bábätku päsťou
včerajšie vínko a ešte budem mať aj na zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
to je život
:grinning: :grinning:
autor
to si mala 5 litrovku?my tak skromne iba sedmičky :grinning:
11. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
litrovku na 3 dni, šak sama pijem
11. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my sme mali sedmičku červeného,a prišla suseda,tak na každého vyšla kvapka :grinning:
11. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to čo máš za susedku, šak bola na návšteve stačilo jej aj deci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sme jej dali iba trochu,sami máme málo :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni,nemáš za čo :grinning: :grinning: :grinning: príď aj častejšie :wink:
nočné víly nastúpili,ale mně se taky klíží zraky,takže idzem do hajan,teda ešte skočím do vane a zalomím,ako padlá jabloň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem,či ma tak unavil stres zo zubára alebo míňanie juráčov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra sa tu budem vyskytovať poviac,teraz mi padá hlava :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak dobrú moje zlaté a rozeberte to zepredu,zezadu :grinning: :grinning: :grinning: aj desperátkam narobte čurbes zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris,nabudúce dám tú hypnotizujúcu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď tak to má byť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ešte že mm nemá na vínko chuť, veď aj ja mám sama málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj muž otvoril nejaký Tokaj,neviem koľko putňový,ale ja som si len lízla,dala som prednosť čokoláde :grinning: :grinning:
to ľadové sme ešte nekúpili,keď bude doma,zlížem sa ja :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek