• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
Šom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisula hadam si nemyslis ze Ti budem na obed vysvetlovat co je sex :sunglasses: a este po takej namahavej noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: necitim si ani chlpy v uchu :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to máš z toho,ako si riťkou točila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsetky hlieny zo mna vcera vysli :grinning:
14. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak v prvom rade Simonka naša milá,prajeme Ti k dnešným krásnym narodeninám veľa lásky,zdravia,šťastia a splnených snov a nech Ťa mama poslúcha :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: cmuk,cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fris,už si porodila?? :grinning:
a teda au,fuuuu,fuuuu,fúkam aj ja,to musí byť hnusné,to Ťa oko chcelo prevaliť a nepodarilo sa?? :grinning: :grinning:
ja som mala kostrč narazenú 2x v živote,ale ďakujem,už neprosím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: raz ako decko som vrazila na saniach do stromu a odniesla si to kostrč,veru,ani sedieť som nevedela v škole na tvrdej stoličke :rolling_eyes: :rolling_eyes: a druhý krát už tu,keď bola cez Vianoce poľadovica,išli sme prežratí na zdravotnú prechádzku a ja som na chodníku capla na riť ako simonka :grinning: :grinning: :grinning: joj,to bolelo,au,au :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak boli Vianoce s boľavou riťou aj kostrčou,odvtedy nechodím na zľadovatelý chodník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teo a si dobre vytrsaná??? :sweat_smile: doma všetko ok?? :wink:
Vladenka,tak dnes pijeme na Simonku,nech je jej v tom Londýne dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ktoru simonku pijeme, na frisinu?
14. lis 2009 v 15:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi,hej,dnes má sladkých 24 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej aj ja jej gratulujem, a zelam len to najlepsie, :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: bambi predstavsi vcera prepustili dceru z roboty :frowning2: jeden problem za druhy :frowning2: ja neviem co je tento rok somnou- :frowning2:
14. lis 2009 v 15:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ďakujeméééééééééééééé...práve sme hodinu na skype :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simi,vydrž....
14. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris aj ja pripijam. Nemusela si od nej odhanat chalanov. Ja som mala spoluziacku, ktora bola tiez skorpion a chalani za nou dost behali. Niekde som citala, ze skorpioni maju velke sexualne vyzarovanie. Fris aspon si teo vytvaruje zadocek :grinning:
14. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonka :frowning2: to je mi ľúto,ale tak nájde si inú,to nie je koniec sveta :wink:
a tento rok je aj pre mňa ťažký,už nech je za nami a ten nový nech je o niečo lepší
držím palce,nech si čím skôr dcérka niečo nájde,byť doma je na nervy,drž sa moja :dizzy_face: :dizzy_face:
a Škorpióni sú divokí a ohniví,to je pravda,Strelcom už zostalo len trochu tej ich divokosti :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris aj oslava sa kona? viem fis musim vydrzat, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 16:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simi,ona je v Londýne,tak si akurát telefonujeme..au,sedieť nemožem... :sunglasses:
kristi,ďakujem :slight_smile:
bambuľa,ta de si :grinning:
14. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta co zase oslavujeme ?tu sa len chlasta :rolling_eyes: fuj zenske jedne :grinning: :grinning:
aj my sme vcera oslavovali kamoskine meniny co mala pred mesiacom a druka mala v maji narodky :grinning: :grinning: tak sme jej gratulovali :grinning:
fris inac aj ja som panna :confused: :confused:
14. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte neskor sa vam ozvem este peciem rezne z kare a ryzu a polievku slepaciu na zajtra nech do obeda nemusim ... precitam si vam a napisem tak za hodku pekne popijajte :slight_smile:
14. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,to Ti tak baštím :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ,coooo? tu pannu? fakt 24.8 :grinning: :grinning: :grinning: uz 32 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,nebuď drzá :grinning: :grinning: :grinning:
teo,ktorého si?Ja 4.tého :wink:
vladi...ty si taká gazdiná,ten tvoj može chodiť a ďakovať bohu,že ťa sttretol..furt makáš :slight_smile:
14. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
24.8 :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,jaaaa???ani náhodou,to by som si nedovolila :grinning: :grinning: :grinning:
teo,32 ročná panna,no,stará dievka si :grinning: :grinning: :grinning: sorry,že som taká úprimnááá :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Vladenka je naša včialka usilovná,aj simonka,aj vanja,aj veronka,všetky sme :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo..a tak to je ono..drzá povaho :sunglasses: ...koniec leva-začiatok panny...už viem,kto je u vás doma riaditeľom :grinning: :grinning: :grinning:
bambuľa..Kájo,ty mňa neznáš,já ťa znám,poď s nama,budeme chlastat :grinning: :grinning: :grinning: ...škoda,mohl jet s nama :grinning: :grinning: :grinning: ...já si ťa najdu,v Praze,nebo v televizi :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi veru stara krava som uz co narobis :sunglasses: ale maniere mam ako stredoskolacka :slight_smile: a aj dzurku mam vzdy jak poprve :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo,teraz mi došlo...ešte horšie..ty si sa narodila na noc bartolomejskú,keď katolíci vraždili hugenotov vo Francúzsku :grinning:
14. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak v dejinach sa nejak moc nevyznam :grinning: mamu oca si poznam snad :grinning: ale dalej si nespomeniem na dakych hugenotov :grinning:
14. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bolo pár storočí nazad..nevyzeráš ako vykopávka :grinning:
14. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ccccc vsak ani nie som :rolling_eyes: som holka na pohledaaaaani :grinning:
14. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veď hej,my si do partie vyberáme iba krasavice inteligentní :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze uz som VAsa?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a slub vernosti budem kedy robit ? :grinning: :grinning: nie zeby som chcela nejake ceremonie :confused: ale vypit si mozme :grinning: na znak oslavy :dizzy_face:
14. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
možme aj včul,mám ružové víno na bolesť :grinning: ...tož vítaj a na zdraví,krasavico :grinning:
14. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek