S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
14. lis 2009

kasavice krasavice sa smejem 😀 jasne ze ano .. no teda ale ja som cisto najmladsia zaba pri vas 😅
Hotovo este polievka sa robi a moj uz rezen nacal boze ani vydrzat nevie potvornik jeden ,inak dnes som sa s nim nebavila zobrala som Lucku a sla babke ,je pocitacovy maniak 😝 jak decko co uz ..
bambi 😵 😀 ,no teda 😵 dakujem za poklonu 😵 ,jasne ze ste sikovnice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,veru moj moze ruky nohy boskavat aku zenu ma doma ,pri jeho jesitnej povahe druha by sa na neho uz vyprdla ...
ale zasa priznajme si ,nalejem si ciste vinko 😀 😀 ani ja nemam povahu nic moc 😀 😀 😀 takze sa to kompenzuje ..
Co porabate kto popija ja som dne skupila flasku bieleho a flasku cerveneho nejake archivne na oslavu v pondelok tak dufam ze im bude chutit ,zajtra musim robit tortu ,ale rozhodla som sa pri nasich deckach atopikoch ze spravim cisto bananovo piskoto smotankovu .. uvidim co tam este dam ,brusnice by neboli zle ... aby to bolo aj troska kyselkave ne? poradte nejaku dobru tortu mozno sa dam namotat na nu..
tak v pondelok budem na roztrhanie ,do obeda vsetko vygruntovat nacnem uz asi v nedelu a vsetko nachystat a som si vymyslela aj taky salatik slonie zradlo sa to vola .. tak este to budem robit a moj bude samozrejme len degustovat
😀

teodorka
14. lis 2009

Ty mas ruzove vino a ja aspon ciru vodu v ruzovej flasi 😀 toz NA ZDRAVIE 🙂

frisbee
autor
14. lis 2009

ty si také naše vtáčatko mladé...ale myslím,že ťa nikinka tromfla s vekom,dieťatko naše 😀 .ty brďo,ty si šukulka,toľko si toho vymyslela...ja nepečiem,ale videla som tuším včera v dámskom magazíne nejakú nepečenú roládu zo sušienok,banánov a tvarohu,tiež to nevyzeralo zle..ale čo píšeš,to bude super 🙂

frisbee
autor
14. lis 2009

..a co ona pije ta...jak je s tím..hňápni jí tam jednu láhev...na zdraví krasavico 😀 😀 😀

vladkaz1
14. lis 2009

na vase krasavice dajte si veru ..
Fris co ja viem bude toho moc pre 8 sem ludi? mama dnes tak trocha nadavala ze toho robim na honty ..
tak tortu nepecenu piskotovu taku len stuhne poriadne,chlebicky s 2 vek ,jednohubky (ocka), salatik to slonie zradlo ,nejake ovocie dam na stol ,otec mi napiekol vianocne oplatky slane aj sladke ,a dnes som rozmyslala ci spravim rezne a vianocny salatik len tak na studeno a to ma moj zamietol ze v ziadnom pripade ze kedy to chcem stihnut tak to vypustam .. 🙂

frisbee
autor
14. lis 2009

tak radšej mať viac,než menej,keď ostane,zjete to vy potom...ale šetri sa,nech si neublížiš..a nezabi ma,že sa o teba bojím 😀

vladkaz1
14. lis 2009

janse ze ta nezabijem no naladky ... moje ska vies . 😀
tie rezne som vyradila aj segru si teraz pisem cez skype a hovori mi ze je to zbytocne ze to nepojeme ja nebudem urcite .. ja tak ovocie a nasi tato a mama,segra svoagor,ja a moj mlady 3 decka male takze si myslim ze tie rezne by bol uz fakt len moj vymysel ..
a potom este zavolam tu kamosku macku s muzom al eto az vecer ked nieco ostane 😀

vladkaz1
14. lis 2009

no co ritka este boli? pomohlo ti moje fukanie? 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. lis 2009

nepomohlo 😀 😀 😀 😀 bolí 😝 😝 😝

vladkaz1
14. lis 2009

😀 😀 chuda moje .. sak kam si kukala ked is ritku narazila? co? 😀 ☹ ☹

simona55
14. lis 2009

ale babizne vysaale chvastste, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Vladinka Ty varievas na nedelu takto,ze sobotu?cestujes niekam?alebo to mas zvyk, 😕 🙂 mne bolo fajn dnes som nemusela varit, varila zamna dcera,zbolavim srdieckom 🙂 🙂 🙂 ano bambi mas pravdu neznamena to konec sveta, 🙂 ale ju mal spravodlivo prepustit, nieze ju cely tyzden chvali a dobre ze sa jej do ryti nenapcha a na druhy den prepusti, to ju velmi urazilo,ale neva je mlada ved si najde robotu.

vladkaz1
14. lis 2009

😀 Simi nechvastame 😀 nevarim stale takto niekedy vobec 😀 😀 ,len dnes som zistila ze zajtra do obeda sa mi chcet nebude 😝 😀

frisbee
autor
14. lis 2009

vladi,mne sa zvrtla noha,myslela som si,že dosadnem na sedačku a auvej...bolo to na roh 😀

simi...ale to neplatí,tá výpoveď..musí mať písomné upozornenie,že sú s ňou nespokojní,a až sa nepolepší,možu ť výpoveď..toto kontroluje oblastný inšpektorát práce..ja na jej mieste by som si zistila,ako je to u vás a pohrozila im kontrolou...toto si nesmú dovoli´ť

simona55
14. lis 2009

Vladi ,to slonie zradlo jak vyzera? 😕 toje asi salatik nejaky?

vladkaz1
14. lis 2009

Simi ano to je taky salatik mozes dat akukolvek sumku ako uznas ty za vhodne niekto dava aj tej dietny salamik ..a spravis si na panvici taku omacku uhorky ,horcica a vela veci tam ide ked chces najdem ti recept je to dobre pikantne ..take vdacne aj na chlebicky aj len tak zobkat s rozkom

simona55
14. lis 2009

no ale fris skoro som napisala no vies simi 😀 😀 😀 😀 😀 uz som pometena ine pisem a inam rozmyslam 😀 😀 😀 no vies fris ale ona bola iba iba na skusobnom ale bez papierov, n o ale teraz biju zobral 1decembra ale teraz to je fuc,ale pondelok satam zastavim a som zvedava co mi povie on,lebo dceru prepustila zastupkina.

frisbee
autor
14. lis 2009

urob to simi,a povedz mu,že ho udáš,on ju vzal načierno..a uvidíš,aký bude posraný

vladkaz1
14. lis 2009

Simi no teda to je mi luto ,nabehni tam a chcela by som vysvetlenie ..

bambi09
14. lis 2009

ahojte,konečne sedím 😝 😝 😝
simonka,tak toto je pekný hajzel,to by aj mňa naštvalo 😠 😠 😠 to sú teda pomery,ale tak sadnite k netu a hľadajte tam u vás v okolí,je to dnes všade ťažké s prácou ☹ ☹ držím palce
teoška,vieš,že ja len zo srandy,ženícha Ti nájdeme raz-dva,neboj,taká čajočka 😀 😀 😉 😉 nebude problém 😉
Vladenka,tak to je veľká oslava,my len tak rodinne+krstní malej prídu,moja svokra je iná kategória,tá vedela na oslavu minúť aj 60.000 a synovi dala veľké hov.. 😠 😠 😠 😖 škoda reči 😝
a ja mám rada krtkovu tortu,upečieš korpus,vydlabeš,dáš banány,na to tvarohový krém a navrch omrvinky z cesta,joj,musím upiecť,sliny mi tečúúúú 😀 😀 😀
fris,tá Tvoja riťka,to je teda,na sedačke prísť k úrazu... 😀 😀 😀 😀 moja 😀

vladkaz1
14. lis 2009

tu krtkovu som este nepocula bambi hodis mi do mailu recept?
Nieje to velka oslava ved som napisala ze iba par ludi ...mala uz od nas darceky dostala potvornica

bambi09
14. lis 2009

Vladi,jasné,idem to pohľadať 😉 u nás sa teda neohreje,zožerieme raz dva,dokonca aj mladý,čo neľúbi tvaroh 😀 😀

vladkaz1
14. lis 2009

supis tvraoh lubim aj ja 🙂

frisbee
autor
14. lis 2009

krtkovu poznám...ale riť mi neprevrtká 😀

vladkaz1
14. lis 2009

to co som napisala ? tvaroh ... to je tak ked sa tu namna mala vesa mliecko 😀 😝

bambi09
14. lis 2009

ty si daj riťku pofúkať okom,fris a obklad a pozeraj,kam sadáš 😀 😀 😀

bambi09
14. lis 2009

kde ste zdúchli??? 😕 😕 😕

frisbee
autor
14. lis 2009

ja mám veľký priestor..rozptýlila som sa 😀 😀 😀

simona55
15. lis 2009

dobre ranko,Vladi tu musi byt dobry salatik taky lubim 😀 ,ja robievam podobni, Bambinuska? ta torta neni , narocna ? robi sa lahko? uz som sa ju chystala celych 15rokov, lebo manzel mi ju vzdy spomina ,ze ju u niekoho jedol,ale som sa ju neodvazila urobit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bojim sa ze sa mi nepodari, ☹ 😀 😀 😀 😀 😝 Frisulka vies co ak mas Fastungel krem stym si to natry ,to by ti malo upokojit tu bolivku. 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. lis 2009

No mne sa zda ta torta narocna ,ale dakujem aj tak robim tu bananovu moji si rozkazali 2 ja hladosi vsetko nakupene zajtra behnem len sumku do masiarstva kupit a klobasu na ocka a rozhodla som som ze pomazanku robim taku syrovu s tatarskej sa to robi a cesnak sa tam poutiera 😀 je dobra pikantna taka ... no a spravim ocka s klobasu kapiu a tak .. zjednodusujem si to 🙂