• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: bola si dnes poslušnááá???háááá??? :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je to mozneee????? :confused: :confused: :confused:
27. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlho nepíšaš,tak ťa odhlááási :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebola,niekoľkokrát som dnes napísala neslušné slovo,a pijem alkohol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: asi najskor ...
Ja mam na panelaku reklamu tak kukam kto co pise :slight_smile:
27. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nemravooooo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja,alebo vladka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: padá mi net,čočočočo to jee?
27. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladka,to patrilo frisuli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby bolo jasno :grinning:
ty si dnes šukuľka :grinning: :grinning: :grinning: toľko makať,fuj :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vlaďka je torpédo,furt maká,ja začnem až zajtra,tie dni mi pripadajú kratšie a kratšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som chorá,nerobím,štrajkujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: štrikovať sa mi nechce :grinning:
27. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale baby , niesom torpedo :grinning: , len som maniak ,dnes som si to uvedomila ze som ozaj chora a MM ma pravdu ze upratujem upratane, no drbka mi?
bambi ty mas narok strajkovat :grinning: ,tam prdkaj do periny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Frisulka tak uz s ati to krati ... jaj ale budes mat zazitok a zisti ci mas poistenu tu letenku ,dala by sa etse bez storna vratit a objednat ta za par KC :wink: ,len ked ju nemas poistenu tak nic nevratis prepadla by len .
Sak ale aj ta za 100 kc uz ma v sebe aj letisne poplatky aj batozinu?
27. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha,že mám nárok,jasné,že mám,včera som s teplotou kmitala a vysávala a nadávala,tak dnes vegetím :grinning: :grinning: :grinning:
idem prdkať do deky,my máme paplóny odložené,muž ma naučil spať pod dekou a to teraz máme aj radiátory vypnuté,neznášam,keď mi je teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: bambi my mame doma nejako vlhko :stuck_out_tongue_closed_eyes: susim aj kopec pradla ze by s toho?
Ale mam otvorene okno .
Idem sa okupat na rychlovku ..pridem este tak piste ! :slight_smile:
27. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,Vladi,môže byť,ja v zime,v lete na balkóne,mám také tyčky posuvné,tak to super uschne :dizzy_face:
a príď aspoň ty,frisuľa nám padááááá :grinning: :grinning: :grinning: hik,už nepi,rozmazávaš sa mi :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
ja nemam balkon dojdem cicka micka paradnicka :grinning: ,len uz smrdim tak idem rychlo spravit ocistu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,bež,cica-mica :grinning: :grinning: :grinning: hmm,ke´d nemáš balkón,to je blbé,ja som v podnájme tiež nemala a muž behal dole,keď mi padla ponožka zo šnúry-mali sme taký sušiak z okna :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, jakto, že by ťa nespomenul nikto, ved ja som sa pýtala, či to dnes ideš za tou kultúrou...mne sa tie informácia zliali....ale že Drupi, cosi picola, to je moja obľúbená a ešte aj iné - lašatemi kantáre,....sono piero, lašatemi kantáre, soni piáno piáno....Taliančina mi prosste ide... :grinning:
to musela byť riadna atmoška...
baby, mám po písomke,,,,ešte zajjtra jedna a spravím veľký výýýýdych... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A už takmer nekašlem....
27. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi ja nemozem susit dole ,my sme uplne dole ,aj tak mame okna takze nam moze niekto pokradnut pradlo a to neriskujem :frowning2: uz idem do tej vane .
jalo gratulujem ,ze mas po pisomke :slight_smile:
27. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladuška, prebožínku, nedri toľko!!
ved sa ti to tam už leskne jak v Tom a Jerry---všade tie hviezdičky blikocú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A DAKUJEM, som happy, fakt. A ešte teda zajtra a ideme oslavovať Milánka večer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Volala som s ním pred chvíľou a povedal, že ak nespravím skúšku,nalejú mi len minerálku a budem ju piť sama na hanbe na terase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to dobrý kámoš :grinning: :grinning:
ja suším teraz už len v byte a je to tu tým pádom stále ako v kasárňach :unamused: :unamused: :unamused:
27. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale sak neleskne, furt mam bordel, idem sa kupat bohaca lebo som tu prilepena .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bež, ved musíš byť narobená.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: zostanem pripojená, o chvíľu sa zastavím ešte..
27. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi,no,my sme v TT bývali na prízemí a veru,ukradli nám zo sušiaka prádlo-tam je asi iná kultúra :grinning: :grinning: :grinning: také pekné ponožky a gaťuše,neviem,či bezďačka,alebo úchylák,ešte,že boli vyprané :grinning: :grinning: :grinning:
Julka,tak kongratulejšn,atmosféra bola dobrá,len sprostí Slováci sa nevedia baviť :confounded: :confounded: :confounded: odchádzajú v polke koncertu a nechávajú po sebe na zemi bordel :angry: :angry: :angry: a chodia otočení riťou k tebe :angry: :angry: :angry: nepoznajú bontón,mladý hneď dostal večer kvapky :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám z Milana 2 koláčiky,muž mi doniesol,šéf v robote nalieval :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby,nemohla som sa sem dostať,píše mi to,že opravujú poruchu :confused:
27. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tu ,za pol hodku mam MMla doma ,nevarila som dnes na obed mal dnes maso len som ryzu spravila k tomu posledne a na veceru am salam .
zajtra robim kura a mam kyslu kapustu tak ja si dam mnaaaaaam :slight_smile:
Bambi ,tak to mas pravdu s tym bontonom :stuck_out_tongue_closed_eyes: mto je vizitka ...
Fris jak je to mozne?????
Jalo .. ani nie ,uz to zo mna opadlo :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak už aj v okrese Znojmo to opravili, tak fajn!! :wink: :wink: :wink: sem sa, sem sa....
Bambi a kde ste to mali vlastne? Vidiš a tvoje gaťky nosia nejakí bezdáci v Trnave.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nie bezdaci ,ale fetaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to tu funguje ja sa bojim vetracku nechat doma otvorenu ,preto chceme spravit mreze na okna :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi,neblázni, mreže, čo tam chceš mať napodobeninu Ilavy??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: RAdšej tie ventilačky stráž....ved budeš ešte pár rôčkov doma, tak čo? :wink: :wink:
27. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chcem aspon na kuch. okno aby som mohla nechat otvorenu vetracku ,inak mam doma taky smrad stuchnuty ked prsi a zatvorim vsetko ... otras .. ale dam taku ozdobnu peknu .. nebude to ako v Ilave :wink:
27. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby
vladka keby si skusila zvlhcovac
27. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinka ale ja mam doma dost vlhko ,prave preto musim stale vetrat .. s toho vlhka sa spravi ten smrad
27. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek