• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Vladka,ktovie kto ich po TT nosil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
no,mali sme to na zamrežovanom balkóne na sušiaku,takom skladacom a nejako som to na noc zabudla posunúť dozadu a bývali sme na zemi,úplné prízemie,hrôza :unamused: :unamused:
a mreže sú náhodou fajn-pre pocit bezpečia :wink: k nám prišla na návštevu kamoška z východu a do hodiny jej vykradli auto :angry: :angry: :angry: ale čapli toho hajzla,nejaký feťák :angry: :angry: :angry: no,hanbila som sa ako pes a to ho mala zaparkované za barákom vzadu na parkovisku :unamused: :unamused:
27. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pomylili som si ako sa to vola
a co mas tiez Cersanit strojceky to je proti vlhkosti, nie
27. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristin,ano, jedna moja kamoška to má v kupelke....
Vladi, nooo, ozdobná môže byť krásna..mne sa také aj zábradlia páčia...
-bambi, no, fakt nepríjemné s tou kámoškou, to ti verím...my bývame na prvom,a le tiež si dávame na ventilačky radšej pozor... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Ja mám navarené francúzske a v nedelu spravím ryby, tesím sa už....
27. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
NO neviem este som o tom nepocula ci to aj funguje ..
Ve dto bambi ,pre pocit bezpecia ,aj my sme tak dole uplne dole ... ale tu si nik nedovoli kradnut mame aj SBS v noci hliadkuje .. ale fetosi su :pensive:
NO s tym autom by ma slahlo
27. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Kocky lucim sa tahaju ma krize prisiel mi MM tak idem spinkat :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrú noc, ja som ešte chvíľu tu...ale sa mi zdá...samička. :frowning2:
27. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ešte hľadám nejaké účesy na nete,mančaft spí,tak mám konečne kľud :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vladka,skús napísať do témy Nadmerná vlhkosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 00:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, Bambi ze sa nehanbís nasu tehulu posielas k tym nemravniciam, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no baby .. kde je nadmerna vlhkost? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sak ja ked napisem do nejakej erotickej t. tak uz aj prestanu tam pisat ,ako vzdy to si aj Fris uz vsimla :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak včera mi totálne spadol net :angry: :angry: :angry: ....ste toho popísali...o bombarďákoch :grinning:

bambuľááááááááááááááá,trepem labkou a cmuk,cmuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veru vladi,všimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a taká dobrá téma to bola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A jaka dobra frisulka???? :grinning: :grinning: :grinning: jak sa to volalo, ja uz neviem
V plnom prude varim ,mala sa hra a robi neporiadok .. ale dnes nemam co na robote .. iba navarit a vyprat, ale uz periem aj varim .. :slight_smile:
Moj pride po obede tak akurat tak stihnem porobit vsetko :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Bambi ty si este chora? nejako dlho u nie? unas zase starsia zacina byt chora a v pondelok nastupuje do roboty? ale som jej vravela nech sa vypoti na kamo sovom tele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Simi no vidis jak to beres s humorom ze? pred tym si mala hlavu plnu smutku :slight_smile:
28. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no ved a teraz si to berem uz ako normalnu vec, :grinning: :grinning: :grinning: ved uz je dospela ,len ja ich beriem ako male deti este, :grinning: aj mm my to vraveva ze so z ty ch deti uz na hlavu , ved nech im uz doprejem tu slobodu, :slight_smile: :slight_smile: Co dobreho varis?ja dnes nevarim dnes ma sluzbu dcera, roby halusky z kuratom z lecom, a rajcinovu polievku zo syrom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera sme si poprali co sme maly, ja len poutieram prach co som uz pomali aj utrela ,len som isla okolo pc tak hovorim kuky vas
28. lis 2009 v 11:31  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moja ja varim pecene kura ale dala som si ho naporicie bude skor a bude lepsie chrumkave a ryzu salatik a kyslu kapustu budeme mat k tomu pokial ju celu zatial nezjem .
A robim este slepaciu polievocku ,mala teple ,ako polievku musi mat a dam ju zamrazit ked vychladne na porcie ,u nas nik polievky neje :slight_smile:
No vidis .. ved ano ,su dospele a musia vediet byt aj zodpovedne ,to mas super ze ti dcerka navari :wink:
28. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
polievky unas zase naopak , kazdy je okrem mna a str.syna.ja by som vydrzala aj bez aj mesiac.no to ano mne dcera vari od10rokov,ato vsetko , ide sama do obchodu a vsetko kupi co ona chce varit, ale aj piect vsetko vie.chvala bohu, nebola si v teme? "kde vsate ste mali sex :grinning: srasne baby su tam ,
28. lis 2009 v 11:45  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: nebola som tam :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak sme ostrihaní :slight_smile: :wink: konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme do SPC,máme tam odovzdať posteľ a ideme rýchlo nakúpiť,len malá začína byť soplíkatá :frowning2: :frowning2: :frowning2: a mladý tiež,moje nervy,to je kolotoč :angry: :angry: :angry: už nech tie bacily šľak trafí :angry: :angry: :angry:
Simi,ja som už relatívne ok,ale decká začínajú,tak sa "teším" :unamused: :unamused: :unamused:
frisuľa,ďakujeeeeeem,som sa taaak rehotala na tej sms,muž mi doniesol telefón do kúpeľne,keď som bola v sprche,že máš tam gratulanta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cmuk,cmuk,lásko má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lesbicheeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
večer budem na skype,dnes mám ekšn deň,tak zatiaľ ahojte :dizzy_face: :dizzy_face:
a Vladi,aspoň oživíš tému o vlhkosti-Cerezit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
aku postel bambi to je nejake centrum? a scoho ste ma vynechali? aj ked neviem aj tak gratulujem nech je to co kolvek a prajem véééééééééééééla zdravia, stastia, a veééééééééééééla zdraveho sexu. a fotka bude bambi aka si pekna?
28. lis 2009 ve 13:05  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak oki aj ja som zvedava na to foto :slight_smile:
baby zozrala som pol poraha kysléj kapusty pomooc :grinning:
28. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Simonka,ďakujeeeem,dnes mám posledný krát tridsať :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: atď. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
posteľ sme predali poschodovú-až do Lučenca :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak ju príde jeden pán vyzdvihnúť a odvezie to tej pani :slight_smile:
a hej,to je na Zlatých-Shopping Palace Centrum,tam aj pôjdeme nakúpiť,malú už choroba neobíde,tak vyrabujeme aj lekáreň a zas celý týždeň doma,moje nervy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
fotka bude možno neskôr,dá sa na mňa pozerať,ako model som mala Katku Knechtovú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no pozor aby si stoho ne krcovala naduje ta to a potom budes lietat ako balon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tm ti bude musiet zasunut espumisan cipok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
28. lis 2009 ve 13:12  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa sa postim ze cipok
bambi no mne to az teraz doplo ..... vsetkooooooooooooooooooo naaaaaaaaaaajjjjjjjj ty moja tridsiatnicka :wink: :grinning:
28. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi ,ako ze tridsat? nehovor mi ani zo srandi ze som starsia ako ty, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 13:20  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simi,poslednýkrát tridsať atď.-chápeš?? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
budúci rok mi tam už bude svietiť 4-ka :angry: :angry: :angry: nesceeem,ja sa cítim na 15 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale čo tam po čísle,vek nie je číslo,vek máš v hlave,ale mať tak 20 a takýto rozum,to by mi bolo sveta žiť :grinning: :grinning: :grinning:
takže pokoj Simi,nie si staršia,ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
Vladenka,veľmi pekne ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Nemas zaco ,mam dovarene hura , mala mi spi sme najedene ,za pol hodku pride s prace tato a ja pojdem tusim hajat . V pondelok na mna myslite idem na to sono 15.30hod
28. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak tu máme dnes oslávenkynu.....happy birthday)))::!!!!!§ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Všetko najlepšie k peknej tridsiatke, moja! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj,ja to mám s tými číslami tiež za pár.... :angry: Moja dobrá kámoška má tiež dnes narodky...ale takáto besná nie je...ale krv z výhodu je krv z výhodu.. :grinning: :grinning: :grinning:
No a Bambi, ked spomíname ten východ, neviete nikto, čo je s Vankou? Fakt tu dlho s nami nebola.... :confused: :confused:
Simka,ja by som prijala takúto malú kuchárku, ale našu treba dosť nahánat :angry: , až ked jej spravím zoznam úloh, tak sa rozkkýva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vladuska, vy dnes budete mať totálne nedeľný obed...mnamku, oddychujte a tešte sa jeden z druhého, tu sa už stmieva, dokelu s týmito krátkymi dnami... :angry: :angry: :angry:
o hodinu odchádzame na náštevu, tak príjemnú sobotu prajem, idem ešte schody vonku umyť... :wink: :wink:
28. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jej bambi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rozumiem ti aka som sprosta ze ma to nenapadlo ze kolko mas rokov ved si my uz pisala . :grinning: :grinning: :grinning: a fris je kde? dnes cely den spala?ta nocna ju znici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vladi, uz si mala AFT ?
28. lis 2009 v 18:08  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi nemala zteraz 16 teho decembra a v pondelok idem na sono ta mozem vediet asi co to bude ,ae musim zaplatit 500 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek