• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ahojte rehotacky moje :slight_smile: :slight_smile: nestiham ani nas nie to este Vas :confused: ale ako vidim prispevky dozadu tak sa stale smejete a to je dobre :grinning:
bambi oslavujes? tak cmuk cmuk aj odo mna :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi a preco by si mala platit ? ved unas v kn to robia zadarmo :confused: iba 3d alebo4d sa plati70e ale normalne sono neplatis, a mne povedali tiez ale ja som dokiho predbehla a povedala co to bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze scoho viem ze to bude chalan ja ze to citim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi ja platim za vsetko ,aj ked idem len na sono 9E platim ..za fotku som platila 3E a teraz za zistenie pohlavia je 500SK teda uz Eura ..
No A 3D sono 88E :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tam ani nepojdem pojdem do Hlohovca za 45 :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tam mate nejakeho cudneho sonara :confused: :angry: ten musi uz byt multy milionar :grinning: unas to je tak ze sa ta spitaju ci chces vedet alebo nechces vedet,a vobec sa neplati,a fotka stoji aj unas3e
28. lis 2009 v 19:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute všetky,no čo ste tu preberali....hlavne mi utkvelo v hlave,že vlaďka ruší sexuálne témy :grinning: :grinning: :grinning:
bambuľa,nepi,budeš blbučkáááááááá :grinning:
28. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtee...tak uz sa nam to blizi v stredu odlietame o 3 poobede,,,tak sa tesim ale aj sa bojim toho letu co sa tyka malej dufam ze to zvladne certik moj :grinning:...pred chvilkou som dozehlila,hodinu som zehlila a uz nevladzem :rolling_eyes: chcem aby vsetko bolo upratane poprate kym pojdeme prec,uz len zajtra vyperiem veci ktore si budeme brat zo sebou a koncim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mala dnes vyliezla oboma nozkami na choditko a na nom stala a sup uz bola dole :confounded: taka je zlata ked uz vie ze moze aj stat :grinning: :grinning: uz len kedy sa pusti sama ale to bude asi este chvilu trvat :sweat_smile: :confused: mozno ze bude ako moj brat ktory chodil v 8 mesiacoch,pustal sa len na kratke vzdialenosti ale predsa,no vsak uvidime :grinning: za par dni mame 8 mesiace :slight_smile: ....
28. lis 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi...ty mas dnes narodeniny?ani som nevedela mne si sa nepochvalila :confounded: ....tak ti prajem vsetko najlepsie k tej tvojej tridsiatke :slight_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tesiiim sa na nove vlasky urcite si kocica :slight_smile: :wink: a preco si sa dala ostrihat?....ja cakam kym mi narastu dlhe ale to si este pockam :rolling_eyes: strihat uz ich davat nebudm max konceky alebo ofinu...a ked dojdem domov tak sa pojdem dat zafarbit nejaky peknu veselu cervenu :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka..ty si sikovna ked tolko toho stale upratujes uz si konecne oddychni....a budem na teba mysliet v pondelok a dufam ze das vediet co to :grinning: :grinning: si myslim ze to bude chlapcek :sweat_smile: ...ja som za kazde sono platila 100sk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ocka uz mam doma z nemocnice vcera mi volala mama ze uz prisiel domov,,,,tak chvaalabohu uz je to lepsie teraz je v domacej liecbe :slight_smile: snad sa to bude uz len zlepsovat..
28. lis 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak kde je vanja??uz strassne dlho tu nebola,,, :confused: mozno ze jej nejde pc...dufam ze je v poriadku :confused:
28. lis 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a darinka isla na vylet? :sweat_smile: :confused:
28. lis 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdrafím...
28. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukurukutúúúúúú :slight_smile:
29. lis 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki, ani ty si už nie si? :slight_smile:
29. lis 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čo vy v noci nespíte,baby???? :grinning: :grinning: :grinning: ahojte...nič nemám nového,bolí ma trtol a idem na nočnú.
niki,no vidíš,s oteckom to bude dobré a ty budeš tu,takže super :wink:
29. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris dnes mas zase nocnu?uz ti v praci dali volno na toho decembra? :confused:
29. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dnes sa mám dohovoriť na služby,je to na mne ,či tam budem v decembri chodiť,alebo nie,teraz sa stejne musím vyležať a 11.teho letím
29. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte dosli sme od nasich a s obchodu ,mala spi moj ide varit spagety a ja idem umyt riady
29. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauko,vladi...ja som objavila langošku,čo s nami pomáhala darinke,dlho tu nebola,sm zvedavá,či nakukne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pekne popoludnie, vsetkym tu na koniku.fris tz uz len nocne tahas? a to preco?
29. lis 2009 v 16:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau simi,ja mám iba nočné,nechcelo sa im ma zaúčať do vecí,čo robia cez deň,ale ja som rada,som tam sama a mám pokoj :wink:
29. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak ja som mala pred hodinou dobré ráno :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: malá mala desnú noc,zaspala som s ňou ráno po šiestej,inak bola hore každých 15 minút a to sme zaľahli na naše pomery fakt skoro :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nič zo spania nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala som deficit z dvoch nocí,tak ma ocko nechal dospať a staral sa o deti :dizzy_face:
toľko som mala na dnes plánov a nakoniec budem rada,ak ožehlím,okrem varenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera sme neboli na Zlatých,ten pán si nakoniec prišiel pre posteľ k nám na pumpu,tak sme skočili s mužom len do Tesca v Lamači,deti sme nechali,boli sopľavé :unamused: :unamused: :unamused: tak pozerali rozprávky a my sme nakupovali-obehali sme lekáreň,Deichmana,Dráčika,Lacné knihy,pohladkali sme si psíkov z Únie,pospomínali na našu Bekky,zaslzili a zakotvili sme v Tescu a vybesneli sme sa :grinning: :grinning: :grinning: bez detí sa inak nakupuje,aj keď som bola v duchu stále pri nich a na telefóne,mladý mal hrôzu v očiach,keď som mu povedala,že malú necháme doma s ním :grinning: :grinning: :grinning:
tak sme dobre nakúpili,Vianoce na 2/3 vybavené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niki,narodeninami sa nechválim,v tomto veku už nie :grinning: :grinning: :grinning: to len frisuľa vedela :wink: ale vďaka všetkým za želania :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som rada,že Tvojmu otcovi je už lepšie,určite sa na vás už veľmi všetci tešia,tak držíme palce,nech máte dobrý let a malá nech vydrží,ako dlho to bude trvať??letíte do BA alebo do KE??
čo sa týka UZV,ja som mala všetky zadarmo,dokonca aj muža pustili dnu,ako keby to bolo niečo výnimočné :unamused: :unamused:
len 3-D sme platili,ale bol to krásny zážitok pre nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fris,tak trtáč bolí??? :unamused: :unamused: :unamused:to asi ešte potrvá,mne je len vždy smiešne,že ako sa Ti to stalo :grinning: :grinning: :grinning:
tak vydrž,aby si si užila Londýn :dizzy_face: :dizzy_face:a Simonku :wink:
Vladi,ako??
Júlia,Ty slnko v sieti,čo si bola včera hik??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,čítala som,že slintáš,tak dojdi na Vianočné trhy,pozývam Ťa srdečne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženy :confused: :confused: :confused: ja som zhrozená,aké nemravy to tu ste :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celé Slovensko aj zahraničie vie,kde ste to robili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja nepovieeem,a ja nepovieeeem :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,a ja som to vyzvonila,že máš tridsiatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no a čo,si krásna baba,vek je nepodstatný :grinning:
a nesmej sa mi,som ako rozseknutá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ja sa nehnevám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len sa tým nechválim-ale máš pravdu,vek je nepodstatný :wink: :wink: :wink:
niki,ja som nešla nakrátko,mám Zdravie z roku 2006 a tam má KK dlhšie vlásky,ja len okolo tváre neznášam,ak mi lietajú do očí,tak som si to dala upraviť,keď nafarbím,pošlem foto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
aaaaa...čože je to štyridsiatka,keď nám to v posteli klapkáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som tu len na skok ,moj nadava ze sedim pri pc .. cely den :sweat_smile: sprchuje sa tak este cumakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ste popisali teda ,Bambi super ,ze ste tak dobre nakupili a na tie trhy by som isla veru ..... zboznujem to u nas su take slabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi,že celý deň,veď stále leštíš,tak aj klávesnicu treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no,som rada,že sme nakúpili,lebo ešte som fakt nič nemala,len malej knižku a ten klavír,nič viac a už máme advent :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musíme ísť v piatok na Milu,kúpiť adventný veniec-nemám :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no nadava aj teraz .. chce volaco a mala nechce ani bohovi spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam venec dostala som .. :slight_smile: sestra mi dala :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek