S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. pro 2009

no vedúca 😀 😀 😀 😀 😀 dneska perlíš...a ozaj,malé Snehuľe sú rozkošné 🙂

bambi09
2. pro 2009

helov 😀 😀
no vanjuš,už Ti chýbali naše neslušné debaty,čo?? 😀 😀 😀 a súhlasím s fris,kučeravé Snehuľky-rozkošnéééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵
aby to nevyzeralo,že odpisujem od frisule-ale ja som dnes tiež kmitala,okná mám v kuchyni a v obývačke umyté,len som nalepila dole na balkónovky obrázok snehuliakov-muž kúpil v Lidli a malá ich už aj oblizovala,tak to do Vianoc ešte niekoľkokrát pretriem 😅 😅
zajtra ešte v detskej,to bude šup-šup,tam je len jedno a vyprať sieťky,čo som dala na zimu dole,záclony,závesy a možno si ušijem nové,už sa na to chystám dlllho 😝 😝
dnes ešte upatlám cestá na medovníky,nech sa odležia a mám dosť 😝 😝 včera som napiekla šišky,jak pre bezďákov a dnes skoro prázdna misa 😅 😝 tak zajtra ešte pizzu spravím a budem možno aj piecť,ak nestihnem,tak v piatok,v sobotu máme toho Mikuláša,potrebujem zohnať farbu na vlasy 😝 😝
denná sa činila,musím ich potom dočítať 😕

vanja
2. pro 2009

ďakujem, vlastná výroba - teda tie snehule malé 😀 😀

bambi09
2. pro 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 ručná práca??? 😀 😀 😀 😀
inak sme si ani nevšimli,že bola 8.000-ka 😕 😕 😕

frisbee
autor
2. pro 2009

ty vole...rekord,ahoj,bambuľa 🙂 ...že by som nalepila aj ja nejaké neslušné obrázky?

vanja
2. pro 2009

fris kvôli susede len slušné
ja ešte nepečiem to by nevydržalo a mám recept na perníky, ktoré sú po 3 dňoch mäkké. Takže mám čas.

frisbee
autor
2. pro 2009

u nás je všetko makké 😀 😀 😀 ...raz mi dala známa recept na perníky s náplňou obalené čokoládou a boli hneď mäkučké,no ale čo,keď som ho niekam zašila a stejne nepečiem.

bambi09
2. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy ste-čo iné čakať,že??? 😀 😀 😀 😀
fris,fakt všetko??? 😀 😀 😀
tá kostra nemala chybu,aj Mikuláš 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. pro 2009

kostra bola dobrá 😀 😀 😀 😀
vanji,v akej smutnej téme si bola 😕

vanja
2. pro 2009

no ja som dneska nakúpila na mikuláša, aj nejaké darčeky už mám

frisbee
autor
2. pro 2009

kurnik,mikuláša dávam susedkiným deťom,aj to mi uniklo,asi zajtra vyrazím na nákupy,ale až poobede,ráno budem upratovať ako žužlík 😀

vanja
2. pro 2009

fris život je taký aj všelijaký

frisbee
autor
2. pro 2009

vanji..mne to hovor....bola som v témach o vzťahu matky a dcéry,človek by niekedy zaliezol a reval...

bambi09
2. pro 2009

my sme nakúpili "Mikuláša" v nedeľu-už mám pokoj,len mužovi musím ešte rumba-gule 😀 😀 tradícia 😀
aká smutná téma??nie som v obraze 😕 😕 😕

bambi09
2. pro 2009

vanjuš ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 už viem... 😔

frisbee
autor
2. pro 2009

bambuľa...no píš detaily..aké gule,čočo?
ale tu vedĺa o smutných vianociach... ☹

bambi09
2. pro 2009

Casali-rum -kokos,už mal aj piňakoladu,ale rum je rum 😀

vanja
2. pro 2009

no ja som drahému kúpila fererro rocher, či ak osa to píše, a po guliach mu dám tiež 😀 😀

frisbee
autor
2. pro 2009

ty ho rozmaznávaš.....ja som mu zase objednala nejakú sadu holiaci strojček a tak,malý chlapec si to vzal zo sebou do Linza,nemohol vydržať 😀

vanja
2. pro 2009

no čo by sme pre nich neurobili nie?

bambi09
2. pro 2009

tak 😉
ale Rocher sú tiež gule 😀 😀 😀 😀 ja milujem Rafaelo,dostala som na narodky v krabici a malá mi polku zošrotila 😀 😀 😀 Rocher je tiež mňam 😵

frisbee
autor
2. pro 2009

no neviem,niekedy by som ho poslala do sveta na vandrovku 😉
vanjuša.....ty divoška,že po guliach...jsem šokována 😀
kurnik,psi spia a ja tu straším,mám otočený spánok,som zvedavá,kedy sa dostanem do normálu.bambuľa,rajo?

frisbee
autor
2. pro 2009

bambuľa,až sa zídeme,obsypem ťa guličkami 😀

frisbee
autor
2. pro 2009

ozaj,kamil sa objavil v niekoľkých témach,podobných,a aj svoju si založil

bambi09
2. pro 2009

fris a jakými??? 😀 😀 😀
tak kamil je zas v akcii??nejako nemám čas koňovať,len večer nakuknem,alebo cez deň,ale po Vianociach budeme zas závisláčiť 😅 😅
a teda psíka máš stále chorého?? ☹ ☹ ☹ chudáčik...
jo a Simonka príde na Vianoce domov??? 😕 😕

frisbee
autor
2. pro 2009

rafaelovými,aj s kokosom 😀 😀 😀 ,vanjuša by odo mňa dostala dobré červené,jé,my by sme sa mali 🙂
jednému som vyliečila riť a starý kašle ako tuberák,nikdy v živote nebol chorý,tak je v šoku. ☹
Simonka priletí 20.teho do Brna,ale domov príde asi až na Vianoce.

bambi09
2. pro 2009

aha,dík za vysvetlenie,nie je čas ťa vyspovedať na skype 😀 😀 😀
vanjuša zmizla-asi rajujú 😅 a ju by si mohla Mon Cherri obsypať 😀 😀 😀

vanja
2. pro 2009

bola som rajo, aj somsi porevala, kvôli tej smutnej téme, a idem tam dať ešte jeden príspevok, aby som to zo seba dostala a bolo mi lepšie.

frisbee
autor
2. pro 2009

vanji,je mi to ľúto,ťažko človeka v tomto utešiť ☹

vanja
2. pro 2009

fris, ťažko, preto netreba utešovať, treba žiť ďalej. Nato sme ešte tu, nie?