S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
2. pro 2009

sme dnes rozmýšľali, žečo staršej pod stromček, tak drahý sa rozhodol, že jej kúpime okrem iného aj šípkový terč, na baterky, tak sme kúpili, len neviem či pre ňu alebo preňho 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. pro 2009

vanjuš ☹ ☹ ☹ veru,neviem,čo napísať-ale je mi to veľmi ľúto,je to smutné ☹

vanja
2. pro 2009

bambi malá už spí?

bambi09
2. pro 2009

teda,to je darček fakt skôr pre ocka 😀 😀 😀
ale u nás sa tiež ocko vyhrá s autodráhou alebo vláčikmi,vy máte baby,tak mu musíte tiež občas urobiť radosť 😅 😅

vanja
2. pro 2009

no veď to
a teraz čítam pubertiacku knižku: Super škola, čo má staršia, že sa jej páči, to dostala už dávnejšie od jednej mojej známej, tak ju čítam, lebo so mdnes videla ďalšie 2 pokračovania, či jej ich kúpim alebo nie. ale asi hej.

bambi09
2. pro 2009

no,bola s ockom von,tak bola unavená 😝
idem ja ešte tie cestá upatlať a tiež odpadnem,dnes bola dobrá gymnastika-na rebrík-z rebríka-na rebrík... 😀 😀
ukáž sa častejšie a nebuď smutná 😉
neviem,či zajtra nakuknem,možno zas až večer,po šichte 😀 😀 😝 Vianoce sa približujú míľovými krokmi-panika všeobecnááá 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
2. pro 2009

ja som milovala Annu zo Zeleného domu a Malé ženy,pamätám si,ako som to prežívala,neviem či to dnešné deti čítajú.

frisbee
autor
2. pro 2009

byby,zdraví vás divoška teo 🙂 ...začala mi padať hlávka,asi vám zaspím 😕

vanja
2. pro 2009

fris................ nie si in...
High school musical, Hannah Montana, Rock camp, H2O

bambi09
2. pro 2009

fris,myslím,že už nie takéto tituly,náš mladý maximálne Pána Tragáčika čo som mala ešte ja z edície Stopy a potom si kúpil aj tie nové vydania,teda kúpili sme mu a to ho bavilo,teraz už len tie Hrôzostrašná história a Traja pátrači a podobné
ja som milovala knižky z edície Čajka,pre mladé baby aj chalanov,doteraz sa k nim rada vraciam 😵 😵

frisbee
autor
2. pro 2009

byby 😀

nie som,ja som starý romantik,historické knihy a tak 🙂
bambi,ja chcem mogbuk

vanja
2. pro 2009

bambi presne, čajka, stopa, a potom som bola veľká čaja keď som začala čítať zelenú knižnicu, lebo to boli kriminálky

bambi09
2. pro 2009

fris,pozdrav divošku teošku 😀
vanja,presne 😝 😝 😝 😝 😀
idem ženy moje,opatrujte sa,mám vás rada 😵 😵 😵 dobrúúú noc 🙂
fris a ty povinne do hajan,máš deficit 😀 😀

vanja
2. pro 2009

čo je mogbuk

bambi09
2. pro 2009

vanja,pozri v maili,uvidíš,čo je mogbuk 😀 😀 😀 😀
ešte,že si nečítala červenú knižnicu 😀 😅 😅 😅

vanja
2. pro 2009

nemám nič v maili odteba

bambi09
2. pro 2009

fris,ešte musím,aj ja som milovala historické-Angela bola bestseller 😀 😀 😀
ale aj tých klasikov,čo sme mali aj na povinné čítanie som ja rada čítala,s knihou som chodila všade,aj na WC,mama mala zo mňa nervy 😀 😀 😀

bambi09
2. pro 2009

😕 😕 😕 😕 poslala som 😕 😕 😕

vanja
2. pro 2009

detto, a ešte som počas školy robila v knižnici, a celé prázdniny som tam bola

vanja
2. pro 2009

kedy?

bambi09
2. pro 2009

😀 😀 😀 😀 dobrá si 😀
tak som poslala ešte raz,dúfam,že mogbuk dorazí 😀 😀
sa už idéééééém...páááááááááááááááááááááá 🙂 😉

vanja
2. pro 2009

dobrú noc a sladké erotické sníčky vám želám.
Idem aj ja, tak dobrú...........................

frisbee
autor
2. pro 2009

ja ešte Plamene inkvizície a Gričskú čarodejnicu.miláčkovia moji,padám,Cmuk cmuk,a zase príďte 🙂

vanja
2. pro 2009

fris tieto knihy mám ešte doma

frisbee
autor
2. pro 2009

ja ich milujem,to prežívam ako vtedy.vanjuš,idem,už som slepá,dobrú noc,som rada,že si tu bola 😉

tinika
3. pro 2009

ahojte, ahojte ja len tolko ze sme uz doma s malym Paťkom 🙂 narodil sa 26,11 o 14,40 po dvojdnovom trapeni na cs a mal 50cm a 2850g 🙂 bru noc

veronkaj
3. pro 2009

dobré ráno

tinika gratulujem k maličkému drobčeku 😵 krásne

a vy kde ste boli doobeda včera samé sme ťahali, ja jalao a darinka a potom mi nešiel ešte aj koník. no vidím že budem musieť občas chodiť aj večer.

darina60
3. pro 2009

Dobré ránko, a aká milá správa hned na úvod 🙂 🙂 Tinika, aj ja sa pripájam ku gratulácii. Dúfam, že ste zdraví, a všetko je tak ako má byť 😀
Ja som tu len do desiatej, idem už veri na ten víkend, kam si ma posielala. Baby mne sa tak nechce, som vadná či čo 😀 😀 No a včera som balila, varila ešte na dnes obed.
Ani mne nešiel koňo včera.
A Vanji alebo baby aká to bola téma, smutná?

jalao
3. pro 2009

ahojte ranna smena... No tak ja som zodpovedne precitala nocnu smenu, ale mam tiche podozrenie, ze oni nasu NIE!!! 😠 😠 ! 😠 Sa tvaria, ze sa s nami nekamaratia uz!!
Dari, neodpisala si mi, ze o kolkej idete a kde ti mam prist kyvat, ved pojdete cez PB!!! Vsimni si potom po lavej strane nasu dialnicu, zatial nedokoncenu, ale je to monstrum, dnes som si chcela aj fotak zobrat do roboty, ale vypadlo mi... 😒
Niki, to je krasna sprava...velmi ti gratulujem, prajeme vela zdravicka a sily a trpezlivosti najblizsie dni, to budes potrebovat, drzte sa a priebezne nas informuj, ako sa mate... 😉 😉 😉 😉
Veronka, ja som vecer nevladala, dokonca som pri telke odpadla, ani Radio som nedopozerala..... 😔

veronkaj
3. pro 2009

jalao ty si už stihla prečítať a že akosi sa s nami nebavia už ani fris sem nechodí ani vanja no toto

a my sme včera išli akože len tak trochu osláviť narodky MP išli sme do našej oblúbenej reštiky dali sme si čaj s citronom a pečený zemiak v šupke so smotanou a išli sme domov. ale bolo fajn a potom večer mi to nedalo a snorila som to prekvapko a teraz sa budeš smiať,

vraj to že je aj v dome aj vonku vraj povedal iba preto aby sa zbavil otázok no pekne 😠

a tak som potom hundrala až som aspoň chcela vedieť niečo bližšie a nie že ma odbije ked ma tak odpískol a vraj to bude niečo obrazne ako výlet ale nieje to výlet a pýtala som sa kedy to bude a on že aj pred a po vianociach .

no tak sa to nedozviem tak skoro no musím čakať.
no užili sme si trocha srandy a išla som hajať.

babulky tento rok už mám trúbu tak idem piecť aj ja doteraz sme mali len malú remosku tak kedy je najlepšie začať piecť vianočné linecké a rohlíčky ???

darinka super no konečne tam ideš, aj my by sme potrebovali niekde vypadnúť ale tak sami, lenže dcéru nemôžem nechať doma samú aj ked má 13 a nemá nám ju kto postrážiť tak si ten víkendík krásne užite a nech sa vrátite plný optimizmu a lásky. 😵