S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
3. pro 2009

Tak to je pekne, ze ste si trosku vyrazili 🙂 🙂
ty budes s tym hladanim darceka ako ten debko, co hlada po skriniach v reklame na Orange, vies? A potom ho zena s detmi vymaknu.. 😀 😀 😀 😀 Sak uz bud pekne trpezliva... vylet aj tak nenajdes v ziadnej skrini 😀 😀 😀 Veronka, ja pekavam zvycajne tak 2 tyzdne pred sviatkami, to zacnem a postupne dorabam, pridavam, potom tie kremove atd...robim linecke, vanilkove na mlynceku, zliepane oriesky, plnene kosicky, niekedy aj parizske rozky, no a nejaky kremovy este - bud orechovy, alebo kokosovy...

jalao
3. pro 2009

Darinka, tak tebe zelam stastnu cestu a uzite si to, ako sa vam bude dat, hlavne zrelaxujte, vypadnete zo stereotypu, to je najdolezitejsie. A kyvam ti, neboj! 😀 😀 Inak, darceky su na 90% moja parketa u nas, muz len prijima informacie, ze komu co este treba atd. a potom ho volam, ked to uz treba balit vecer 23/12, ked uz vsetci spia 🙂 🙂 🙂
Veronka a co takto nam poslat nejaku fotecku tvoju, TPcka a pubisky?? mailovu adresu mas...kuk IP, dobre?

darina60
3. pro 2009

No baby pomaly sa budem s Vami lúčiť, možno zajtra ešte nakuknem, lebo berieme počítač. 🙂
Veri mi ideme s deťmi, chvalabohu 🙂 Napečené mám linecké a medovníky, ale určite budem ešte dorábať, lebo sa zjedia. Potom chcem takú medovú roládu, ta vydrží ak sa nezje aj 2 mesiace, a je jej dosť , šuhajdy a možno dačo ešte ak budem mať chuť. Mne aj mama napečie aj svokra, a potom si meníme a máme viac druhov 🙂 🙂
Tak kočky majte sa tu fajn, držte rannú šichtu nad vodou a ohlásim sa 🙂

jalao
3. pro 2009

dari,cau.
my si tiez takto s maminou vymiename kolaciky... 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. pro 2009

daríííííííííííí,čau a tfuj tfuj tfuj,srdiečko 🙂
ahojte,baby 🙂 🙂 🙂 🙂
tinika,veľká gratulácia,dúfam,že je všetko OK,teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂

veronkaj
3. pro 2009

jalao - ja som nepekávala lebo som bývala v byte bez rúry ale teraz keď mám tak by som rada, našla som si nejaké recepty na linecké a vanilkové rožky a máme radi aj košíčky ale nemám recept na plnku ak môžeš tak daj,
na vianoce potom urobím ešte aj nejaké také rezy ale tiež musím nájsť nejakú dobrú pudingovú plnku. - tiež platí že ak máš a môžeš daj vyskúšame
fotku by som aj poslala keby som vedela ako, ale ja som strašne nefotogenický typ a neznášam fotenie takže veľa fotiek ani nemáme.

darinka pekný a príjemný víkendík 🙂

ahoj frisbee no super že si zavítala do dennej smeny 🙂

simona55
3. pro 2009

ahojte, ze by uz tinka porodila? ak ano tak aj ja sa pridava ku gratulacii, a zelam len to naj , naj lepsie 😵 😵 Dari ty cestujes? je ti dobre, uz aj mne to chyba 😀 😀 fris aj tebe sa to krati vsak, aj tebe stastnu cestu potom, :- 🙂 😵

jalao
3. pro 2009

veronka, potom z domu ti nejake recpty poslem, ked sa prihlasim...ale len osvedcene, pravdaze. Kosicky mavam vyborne, ale je to pracne jak hovado 🙄 🙄 , to vzdy nahanam deti, aby plnkovali a natierali...ale ved oni radi. 😉 😉 ZIal - najaktivnejsia je v tomto Tana...tak si to viete predstavit 😀 😀
Simonka no vitaj, tak co s tym tvojim malym papkacom - nepapkacom? 🙂 🙂
Fris, tak ty uz mas okna vyglancene? 😉 😉

veronkaj
3. pro 2009

ja sa chystám na okná v sobotu, ale drahý si bude presťahovávať dielňu takže budem popri tom aj variť. no ale postíham,

inak ja neviem kde sa to stále kopí stále niečo po obede treba a ako som si myslela, že budem mať konečne čas aj na čo potrebujem tak zatial nič.

frisbee
autor
3. pro 2009

baby,ja kmitám,okná mám hotové,snažím sa urobiť čo najviac,som sama doma,keď sa vráti oko,zase budú visieť všade ponožky 😀 ,žužlík jazdí,ja lietam 😀 .simi,ďakujem,poletím o týždeń..no to bude 😝 .
Normálne vás obdivujem,ešte že nepečiem,to by som sa scvrkla do zeme úplne 😀
jalao,košíčky sme robievali doma,keď som bola malá,viem,že sme v noci chodili vyžierať špajzu,krém bol fantastický,ale zaboha si na recept nespomeniem 😀

jalao
3. pro 2009

Fris a to co, ze nepecies???akoze dieeeetka?? 😅 😅 No ten krem, to je prave to...to sa nad parou mixuje 🙄 🙄 a ja to robim z 10 vajec, no drina, poviem ti, ale ja si toho narobim aj do tych zliepanych roztekov, tam ide rovnaka plnka 😉 😉 😉 A linecke zliepane s ribezlovym lekvarom. Dobre ze ste pripomenuli, musim dokupit praskovy cukor aspon 3 kila...
Ja mam v sobotu posledny krat skolu a potom idem mladej na tanecne vystupenie, tak tam budeme do tmy, takze v sobotu zase len nejake drobnejsie prace ma pockaju, okna stale nie..Vlastne potom ideme este k nasim, lebo dedkovci nachystali deckam mikulasske balicky pravdaze... 🙂 🙂

simona55
3. pro 2009

no jalao co je smalym,? uz je to omoc lepsie odkedy ma nacisto obmedzene, sladkosti 🙂 a lekarka povedala ze to moze byt aj odzubou alebo ze sa preje z okoladou a uz mu preto nechuti jest.

frisbee
autor
3. pro 2009

jalo,u nás to nik neje,oko by to napchalo psom,to nemá cenu piecť za tie prachy 😀

veronkaj
3. pro 2009

frisbee tak aj ty nám odletíš??

ozaj čítala si že mladý otvoril v utorok pusu, ale včera som s ním nebola tak neviem či to bude aj pokračovať.

simonka keby mne a dcére tak nechutilo sladké to by bolo ale akosi v tomto aj silná vôla nepomáha.

v piatok aj ja idem nakúpiť hladkú muku, cukor, maslo a tak nech mám lebo budúci týždeň chcem začať trochu piecť. v sobotu musím kúpiť niekde orechy.
mám na pláne tak, že jeden deň si večer zarobím cesto na linecké dám do chladničky a na druhý deň rozvalkať, upiecť a ešte musím pohľadať najprv recept nejaký . a to ma ešte budúci týždeň v sobotu čaká tá oslava čo príde dosť ľudí tak budem mať čo robiť. asi si v piatok vezmem voľno aby som to stihla, teda niečo napiecť alebo nakúpiť ja neviem. minulý rok som to robila tiež a ja fakt neviem ako som to postíhala. ešte že mám doma pomocníčku.

jalao
3. pro 2009

dobra pomocnicka - nad zlato!! 😉 😉

veronkaj
3. pro 2009

práve som otvorila svou poštu a sú tam krásne fotky deti a zvieratiek prepošlem vám a neboj bambi aj tebe, už ťa mám v adresári, tak sa trošku pobavte.

jalao ona je pomocníčka aj ked trochu ufrflaná a samozrejme hrooozne múdra, ale dá sa

jalao
3. pro 2009

Veronka, diky, ten email bol prekrasny... 🙂 🙂 🙂 🙂 Skoda, ze nemozeme mat take zvieratko. Jedine, co je MM ochotny acceptovat, su rybicky... 😠 Mne to vsak nic nehovori... 🙄 Ja to potrebujem citit, tulit, hladkat a stiskat!! ☹ ☹

veronkaj
3. pro 2009

jalao my mám 5 mesačného psíka doma, takže večer už si zvykol na mojkanie a aj ked kúše hrozne je to miláčik

idem pa
pekne píšte

frisbee
autor
3. pro 2009

baby,kde ste,zase sa objavila naša kamoška pod iným nikom ...problémy s milovaním...sa potatám 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. pro 2009

Ahojte moje pekne ,ja kym vas docitam no zbohom 😅

vanja
3. pro 2009

ahojte baby
fris čítala som 😀 😀 😀 😀 😀
a furt je vkhkáááááááááááááááááááááá

vladka ahoj ako rastiete, rastiete?

😉

tinika gratulujem a prajem veľa zdravíčka 🙂

frisbee
autor
3. pro 2009

cerezit nezabral 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale ona je vytrvalá 😀

vanja
3. pro 2009

aspoň vek mohla upraviť 😀

vanja
3. pro 2009

ináč ďakujem za mail firs, som to preposlala manželovi 😀 😀

frisbee
autor
3. pro 2009

no mohla 😉 ...ale pravdivý bol mailík,že?

vanja
3. pro 2009

veru bol, no čo narobíme s nimi
sama mu niekedy poviem, keď ma nasere, že neviem pochopiť, ako som mohla 24 rokov existovať bez neho, ako som to vôbec mohla prežiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. pro 2009

😀 😀 😀 oko by to bralo dramaticky 😀 😀 😀 .dnes zase kmitám...mám teda pocit,že keď sa vrátim domov,budem začínať odznova.Aj živú výzdobu nad dvere som vyrobila,všetci majú venece,ja viažem kyticu z ihličia,vŕby a sušiny...no ale moc to nepreháňam,som sa dívala,že všetci majú aj truhlíky na oknách.

frisbee
autor
3. pro 2009

to hovorí oko mne...že ako sa mohol bezo mňa dožiť tak vysokého veku 😀 😀 😀

vanja
3. pro 2009

tak to ti bude suseda závidieť
okná umyté?

frisbee
autor
3. pro 2009

okná mám,umyla som nábytok,vytepovala dva koberce,u oka a Simonky,že tam nik nie je,tak to by mohlo vydržať.Ozaj,prišiel ti aj ten mail s divnými Američanmi,nejako mi to nešlo preposlať?!