• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Tak to je pekne, ze ste si trosku vyrazili :slight_smile: :slight_smile:
ty budes s tym hladanim darceka ako ten debko, co hlada po skriniach v reklame na Orange, vies? A potom ho zena s detmi vymaknu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sak uz bud pekne trpezliva... vylet aj tak nenajdes v ziadnej skrini :grinning: :grinning: :grinning: Veronka, ja pekavam zvycajne tak 2 tyzdne pred sviatkami, to zacnem a postupne dorabam, pridavam, potom tie kremove atd...robim linecke, vanilkove na mlynceku, zliepane oriesky, plnene kosicky, niekedy aj parizske rozky, no a nejaky kremovy este - bud orechovy, alebo kokosovy...
3. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darinka, tak tebe zelam stastnu cestu a uzite si to, ako sa vam bude dat, hlavne zrelaxujte, vypadnete zo stereotypu, to je najdolezitejsie. A kyvam ti, neboj! :grinning: :grinning: Inak, darceky su na 90% moja parketa u nas, muz len prijima informacie, ze komu co este treba atd. a potom ho volam, ked to uz treba balit vecer 23/12, ked uz vsetci spia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Veronka a co takto nam poslat nejaku fotecku tvoju, TPcka a pubisky?? mailovu adresu mas...kuk IP, dobre?
3. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby pomaly sa budem s Vami lúčiť, možno zajtra ešte nakuknem, lebo berieme počítač. :slight_smile:
Veri mi ideme s deťmi, chvalabohu :slight_smile: Napečené mám linecké a medovníky, ale určite budem ešte dorábať, lebo sa zjedia. Potom chcem takú medovú roládu, ta vydrží ak sa nezje aj 2 mesiace, a je jej dosť , šuhajdy a možno dačo ešte ak budem mať chuť. Mne aj mama napečie aj svokra, a potom si meníme a máme viac druhov :slight_smile: :slight_smile:
Tak kočky majte sa tu fajn, držte rannú šichtu nad vodou a ohlásim sa :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,cau.
my si tiez takto s maminou vymiename kolaciky... :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daríííííííííííí,čau a tfuj tfuj tfuj,srdiečko :slight_smile:
ahojte,baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tinika,veľká gratulácia,dúfam,že je všetko OK,teším sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao - ja som nepekávala lebo som bývala v byte bez rúry ale teraz keď mám tak by som rada, našla som si nejaké recepty na linecké a vanilkové rožky a máme radi aj košíčky ale nemám recept na plnku ak môžeš tak daj,
na vianoce potom urobím ešte aj nejaké také rezy ale tiež musím nájsť nejakú dobrú pudingovú plnku. - tiež platí že ak máš a môžeš daj vyskúšame
fotku by som aj poslala keby som vedela ako, ale ja som strašne nefotogenický typ a neznášam fotenie takže veľa fotiek ani nemáme.

darinka pekný a príjemný víkendík :slight_smile:

ahoj frisbee no super že si zavítala do dennej smeny :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ze by uz tinka porodila? ak ano tak aj ja sa pridava ku gratulacii, a zelam len to naj , naj lepsie :dizzy_face: :dizzy_face: Dari ty cestujes? je ti dobre, uz aj mne to chyba :grinning: :grinning: fris aj tebe sa to krati vsak, aj tebe stastnu cestu potom, :- :slight_smile: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronka, potom z domu ti nejake recpty poslem, ked sa prihlasim...ale len osvedcene, pravdaze. Kosicky mavam vyborne, ale je to pracne jak hovado :rolling_eyes: :rolling_eyes: , to vzdy nahanam deti, aby plnkovali a natierali...ale ved oni radi. :wink: :wink: ZIal - najaktivnejsia je v tomto Tana...tak si to viete predstavit :grinning: :grinning:
Simonka no vitaj, tak co s tym tvojim malym papkacom - nepapkacom? :slight_smile: :slight_smile:
Fris, tak ty uz mas okna vyglancene? :wink: :wink:
3. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa chystám na okná v sobotu, ale drahý si bude presťahovávať dielňu takže budem popri tom aj variť. no ale postíham,

inak ja neviem kde sa to stále kopí stále niečo po obede treba a ako som si myslela, že budem mať konečne čas aj na čo potrebujem tak zatial nič.
3. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby,ja kmitám,okná mám hotové,snažím sa urobiť čo najviac,som sama doma,keď sa vráti oko,zase budú visieť všade ponožky :grinning: ,žužlík jazdí,ja lietam :grinning: .simi,ďakujem,poletím o týždeń..no to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Normálne vás obdivujem,ešte že nepečiem,to by som sa scvrkla do zeme úplne :grinning:
jalao,košíčky sme robievali doma,keď som bola malá,viem,že sme v noci chodili vyžierať špajzu,krém bol fantastický,ale zaboha si na recept nespomeniem :grinning:
3. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris a to co, ze nepecies???akoze dieeeetka?? :sweat_smile: :sweat_smile: No ten krem, to je prave to...to sa nad parou mixuje :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ja to robim z 10 vajec, no drina, poviem ti, ale ja si toho narobim aj do tych zliepanych roztekov, tam ide rovnaka plnka :wink: :wink: :wink: A linecke zliepane s ribezlovym lekvarom. Dobre ze ste pripomenuli, musim dokupit praskovy cukor aspon 3 kila...
Ja mam v sobotu posledny krat skolu a potom idem mladej na tanecne vystupenie, tak tam budeme do tmy, takze v sobotu zase len nejake drobnejsie prace ma pockaju, okna stale nie..Vlastne potom ideme este k nasim, lebo dedkovci nachystali deckam mikulasske balicky pravdaze... :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jalao co je smalym,? uz je to omoc lepsie odkedy ma nacisto obmedzene, sladkosti :slight_smile: a lekarka povedala ze to moze byt aj odzubou alebo ze sa preje z okoladou a uz mu preto nechuti jest.
3. pro 2009 ve 12:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalo,u nás to nik neje,oko by to napchalo psom,to nemá cenu piecť za tie prachy :grinning:
3. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee tak aj ty nám odletíš??

ozaj čítala si že mladý otvoril v utorok pusu, ale včera som s ním nebola tak neviem či to bude aj pokračovať.

simonka keby mne a dcére tak nechutilo sladké to by bolo ale akosi v tomto aj silná vôla nepomáha.

v piatok aj ja idem nakúpiť hladkú muku, cukor, maslo a tak nech mám lebo budúci týždeň chcem začať trochu piecť. v sobotu musím kúpiť niekde orechy.
mám na pláne tak, že jeden deň si večer zarobím cesto na linecké dám do chladničky a na druhý deň rozvalkať, upiecť a ešte musím pohľadať najprv recept nejaký . a to ma ešte budúci týždeň v sobotu čaká tá oslava čo príde dosť ľudí tak budem mať čo robiť. asi si v piatok vezmem voľno aby som to stihla, teda niečo napiecť alebo nakúpiť ja neviem. minulý rok som to robila tiež a ja fakt neviem ako som to postíhala. ešte že mám doma pomocníčku.
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra pomocnicka - nad zlato!! :wink: :wink:
3. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve som otvorila svou poštu a sú tam krásne fotky deti a zvieratiek prepošlem vám a neboj bambi aj tebe, už ťa mám v adresári, tak sa trošku pobavte.

jalao ona je pomocníčka aj ked trochu ufrflaná a samozrejme hrooozne múdra, ale dá sa
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronka, diky, ten email bol prekrasny... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Skoda, ze nemozeme mat take zvieratko. Jedine, co je MM ochotny acceptovat, su rybicky... :angry: Mne to vsak nic nehovori... :rolling_eyes: Ja to potrebujem citit, tulit, hladkat a stiskat!! :frowning2: :frowning2:
3. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao my mám 5 mesačného psíka doma, takže večer už si zvykol na mojkanie a aj ked kúše hrozne je to miláčik

idem pa
pekne píšte
3. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby,kde ste,zase sa objavila naša kamoška pod iným nikom ...problémy s milovaním...sa potatám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte moje pekne ,ja kym vas docitam no zbohom :sweat_smile:
3. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby
fris čítala som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a furt je vkhkáááááááááááááááááááááá

vladka ahoj ako rastiete, rastiete?

:wink:

tinika gratulujem a prajem veľa zdravíčka :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cerezit nezabral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale ona je vytrvalá :grinning:
3. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň vek mohla upraviť :grinning:
3. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ináč ďakujem za mail firs, som to preposlala manželovi :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mohla :wink: ...ale pravdivý bol mailík,že?
3. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru bol, no čo narobíme s nimi
sama mu niekedy poviem, keď ma nasere, že neviem pochopiť, ako som mohla 24 rokov existovať bez neho, ako som to vôbec mohla prežiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: oko by to bralo dramaticky :grinning: :grinning: :grinning: .dnes zase kmitám...mám teda pocit,že keď sa vrátim domov,budem začínať odznova.Aj živú výzdobu nad dvere som vyrobila,všetci majú venece,ja viažem kyticu z ihličia,vŕby a sušiny...no ale moc to nepreháňam,som sa dívala,že všetci majú aj truhlíky na oknách.
3. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to hovorí oko mne...že ako sa mohol bezo mňa dožiť tak vysokého veku :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti bude suseda závidieť
okná umyté?
3. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
okná mám,umyla som nábytok,vytepovala dva koberce,u oka a Simonky,že tam nik nie je,tak to by mohlo vydržať.Ozaj,prišiel ti aj ten mail s divnými Američanmi,nejako mi to nešlo preposlať?!
3. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek