S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
14. pro 2009

Ahojte pisacky.
Veron, tak uz mas po velkych starostiach, verim ti, ze si bola vcera hotova...take menu 😉
Vladuska, vsetko naj k narodeninam, nech Oliver poslucha, Lucke k meninkam, nech ste hlavne zdravi..
Bambula, mne tie sviecky ma priniest dnes synator z vytvarky, vcera mi to spominal, ze to idu dnes na kruzku vyrabat, minule taky vypalovany adventny svietnik priniesol, je to mile, taketo nedokonale, ale jeho vlastne vytvory, vazim si ich viac, ako drahy z Tesca 😉 😉 😉 Na trhoch musi byt super, tu byvaju len take symbolicke, ale ked tam hra ta muzika, citim atmosferu... tak mna to berie 😅 😅 😅
Simonka, skromne vianoce budu aj u nas, pocitame s tym, uz som to tu minule spominala, ale nebudeme sa predsa preto trapit, ved raz bude zase lepsie 😉 😉
Ja som mala pracovnu sobotu a priznam, ze aj pracovnu nedelu 😠 , ale porobila som doma kus roboty, MM bol odcestovany, tak sme s detmi poplnili vytycene plany 😀 😀 Vecer do 11 som potom este zehlila, potom do vane a odpadla do postele...

veronkaj
14. pro 2009

vladuška aj odo mňa všetko naj k narodeninám a samozrejme Lucke tiež len to najlepšie a najkrajšie v živote nech vás stretá.
my sme boli včera pozrieť na vianočných trhoch v meste a aj keď som bola naobliekaná skoro som zmrzla a trhy nič moc také mrtvo tam bolo, boli ľudia ale žiadna nejaká vian. atmosf.
dnes by som aj ja chcela požehliť veľké návlečky - to neznášam radšej 10 košiel. 😝

inak babulky, dúfam že sa nič nedeje ale mešká mi mrcha a tak chytám mierne nervy, pretože mi bolo raz zle a drahý si zabudol dať pozor a teraz mešká no neviem, som ako na ihlách že či príde či čo. 😨

jalao
14. pro 2009

Veri!!! 😀 😀 😀 Zeby dalsi macko Pu v particke?? 😝 😝 😝 Jasne, ved nepredbiehajme, ale aj by som ti to priala, lebo viem, ze po nom tuzis...Ale to moze byt aj tymi stresmi, co si mala posledne dni, tyzdne, mesiace... 😵
Aj mna dnes cakaju obliecky, prezliekla som 5 posteli 😠 😠 😠 My mame take krepove, tie tak nemusim, ale decka take, co ich treba zehlit. Mna zacalo hrdlo riadne boliet, to asi z toho, jak som intenzivne na mraze tie okna v sobotu glancila... 😔 😔
Kde ste zenule? 😲

simona55
14. pro 2009

ahote, Veronka , to si stoho tancovania dolamana? 🙂 🙂 🙂 🙂 alebo zo servirovania co 🙂 🙂 🙂 ?ja som prisla teraz od dokiny,aj Davidkom aj zo sebou, umna ten tlak sa drzi ako besny,no a u maleho zas ta chripka, chud cely je cerveeny od teploty ☹ ☹ a mne zase vcera ucho zalahlo, neviem ci nie od tlaku,ale zajtra idem k ORL, ☹ ☹

bambi09
14. pro 2009

ahojte 🙂
ja len šup-šup,ale musím..
Vladka naša milá, k Tvojim krásnym narodeninám Ti zo srdiečka prajem všetko naj,naj, naj, veľa lásky,poslušné a zdravé detičky a poslušného mužíčka, veľa bubáčikov,nech si kúpite aj veľké autíčko 😉 nech Macko Pú pekne rastie,aj Tvoje bruško krásne,veľa dobra a krásnych dní v živote 😵 😵 😵
veronka,som rada,že to už máš za sebou a že si všetko zvládla,si šukuľka 😀 😀 😀 😉
julka,veru,také darčeky sú vzácnejšie,ako zlatú prsteň 🙂 😉 a teda super,že zvládate päťročnicu podľa plánu 😀 😀 😀
ja mám riadny sklz,ale dobre padlo sa trošku poflákať pomedzi snehové vločky,bolo to krásne 😵 😵 dnes už zas hijooooo a pečieme,makáme 😀 😀 😀
simonka,to je mi teda ľúto,že malý je vám zas chorý-chúďatko moje malé,horúčku má,to ja som vtedy vyplašená ☹
náš mladý tiež leží,zajtra mašíruje k MUDr.,ako ten kašle,to je hrôza,už som zúfalá z neho,malá sa klop,klop,klop drží a on už točí tretie kolo,neviem,či v tej puberte má oslabenú imunitu-citrusy do neho nedostanem,tak ho dopujem céčkom a som náramne zvedavá,čo na to MUDr.zajtra 😒 😒 😒
frisuľa,ty sa nám šťastne vráť,na čelo čepičku 😀 😀 😀 aj tu je zima,ako v psinci,ale hádam aspoň vykapú tie mrchy bacily 😠 😠 😠 šťastný let domov 😵
vanjuša asi pečie,tak zas bude mať dlhú pauzu od koňa,vanji,tak nepripáľ,tfuj,tfuj,tfuj a ozvi sa 🙂 😉
veronka-vďaka za Emila 😀 😀žije,kúpeme ho každý deň a fakt vyzerá lepšie 🙂 🙂 🙂
darinka,aj teba pekný dník a dobre napečte s kočkou 🙂 🙂 😉

veronkaj
14. pro 2009

simonka no tak, čo sa deje, tlak kopni dolu a maličký nech vyzdravie, to je nám všetkým na koníku ľúto, že sa to na vás tak valí,

julka a čo máte naplánované na ďalšiu päťočnicu???

bambi aj ja mám sklz vieš koľko vecí by som chcela postíhať a nestíham??? ide ma poraziť.

a náš pes sa tiež včera nechtiac okúpal - sedel pri vani na kachličkách pri uterákoch a chcel prejsť do druhého rohu oproti a asi myslel že je artista a člup do vane, potom ho dala slečna von na kachličky a štekal na vanu ako divý.

a simonka netancovali sme len sme posedeli, popili a slušne sa nedá povedať ale požrali akurát ja som lietala po kuchyni a potom som ešte rýchlo pretiahla dlažbu zmetákom, seba fénom a špirálou a bolo, umyvala som si priebežne taniere a poháre takže potom nebolo toho až tak veľa.

darinka a ostatné kde ste???

jalao
14. pro 2009

Bambi, no sa som sa rano s detmi dohodla, ze co vy som od nich ocakavala, co ma kto na starosti a potom ze im davam uz fraj, tak to pekne porobili, aj poschodku sme otocili, nech maju zmenu a potom sa rozprchli po kamosoch a po vonku a vecer dosla ta moja spoluziakovska partia, tak sme sa rehnili do polnoci vsetci, bolo fakt SUPER, pozreli sme si tu nasu stuzkovu a spominali o 106. Syn sa ma pytal, ze preco stale kricime a smejeme sa...reku, syncek, stredna skola ti da do zivota najviac inspiracie, mysli na to...ludia odtial ta casto sprevadzaju uz na cele roky...my sa stretneme napr. 3x do roka a prekrikujeme sa, lebo kazdy chce nieco prave povedat 😀 😀 😀
Simonka, no a ty uz chudiatko daj pokoj s tolkymi dochtormi ☹ ☹ ☹, moje ucho...aaaaauu.
Bambi, no a presne tak, ziaden sperk nehrozi, takze aj synova svieca z vcelieho vosku spravi obrovsku radost!! 😝
Veronka, no a ja som odpisala na tvoju osobku konkretne 12,21 hod,ale ty sa tvaris, ze nic!! 😀 😀 😀

bambi09
14. pro 2009

veronka,pokoj,čo nestihneme,nebude,aj ženy sú len ľudia,nie?? 😀 😀 😉 a teda držím aplce na prekvápko,potom ti aj zatrasieme paprčkou-virtuálne 😀 😀 😀 si mladšia,ako ja 😅
a teda váš Kuťo je číííslo 😀 😀 😀 😀 😀 si myslel,že vaňa ho stiahla??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vladenka,som zabudla k tej Fifine,neviem,čo stála,záleží na veľkosti tej figúrky,škoda,že som skôr nevedela,mohla som ti kúpiť a muž má tento týždeň cestu do TT,by ti do doviezol...naša fičí skôr na Krtkovi teraz a ešte dinosaurus Barney z Jim Jam Tv a ešte Elmo,ale to až na narodky dostane 😝

bambi09
14. pro 2009

julka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ste mali super veselý víkend,to je dobre 🙂 🙂 😉
veronka,nehraj mŕtveho chrobáka 😀 😀 😀 😀
a kde sú ostatné???teta fris labzuje po Londýne a ostatnéééé,hááá??? 😠 😀 😀 😀

jalao
14. pro 2009

ano, to si vystihla...ved vies, co som jej odpisala....slepa a hlucha zrazu.. 😎 😎 😎 😎 😎

simona55
14. pro 2009

caw Vladííííííííííííííí aja prajem véééééééééla vela zdravia stastia, k tvojim narodeninam, a vela zdraveho sexu 😀 😀 😀

bambi09
14. pro 2009

Vladka,oslavuješ???? 🙂 🙂 🙂 😉
simonka,to najhlavnejšie som Vladke zabudla zaželať-kvalitný sex je základ-jasnéééé 😀 😀 😀 😀 😉
a kedy sa nám teta fris vráti??? 😕 😕 ja som sa jej aj zabudla opýtať a sms mi nejde odoslať-nechápem 😕 😕 😕
veronka,tak tfuj,tfuj,tfuj,nech tu máme dve tehuľky,to by bol góóól 😅 😅 😅 ja ti to tááááák prajem 😵 😵

vladkaz1
14. pro 2009

bambi si zlata dnes sme pobehali TT a nasli sme mame ju kupenu FIFI za 270sk tak super cena 😉 a ma 30 cat cm .. Adamovi som kupila Hulka postavicku a hokejku ,Eme nemam nic vsetko Hanah Montana vypredane co ona chce ,este musim behnut do Maxu zajtra alebo pozajtra ,tatinko chce diar taky kvalitny viazany v koze a vymienatelne vnutro tak pojdem pozriet a malej kupime este asi lego .. a konec s darcekmi lebo minieme vsetko a na silvestra budeme o suchu 😀
NO a ja som dnes dostala k narodeninkam saty .. velmi pekne upletove su jak tehotenske nad kolienka a boli zlacnene z 800sk na 7E no nekupo to .. mam darcek k narodkam ,uz mam riadne velke brucho priberam len do brucha ,nikde inde.
Dakujem vam vsetkym za gratulacie a za ten kavlitny sex 😀 aj bol veru ,tato sa snazi 😅 😵
No a A co nove u vas ????
Fris beha niekde po obchodikoch a uziva si dcerku ..
Jalo gratulujem k skuske a uzite si zurku alebos te ju uz mali???? 😕 😅 😉 neviem ked ano prepac ze neskoro ..
Simi ty sa uzdrav nepaci sa mi to, davaj si pozor stale sa u vas nejko tocia choroby nie? 😕
bambi ma uz napecene sak sukulka velka a mala nam tak isto na prd spi ...
Veronkaj co nove ? aka situacia ????? 🙂

simona55
14. pro 2009

musim vam iba tolko napisat ohladom malej, zase sa jej teploty zdvysili, a nasli jej nejaku infekciu, ☹ a poslali do blavy na vysetrenie, ze vraj ci to neni prascia chripka ☹ ☹

vladkaz1
14. pro 2009

Simi boze, tak sa drzte moja myslim sa vas ☹ 😵 😵 😵
A kedy ju odviezli ? to sanitkou isla alebo co?

bambi09
14. pro 2009

Vladka,tak super,že ste tak dobre Fifinu kúpili 😀 😀 😀 😉 a dobre,že priberáš do bruška,Macko Pú rastieeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a šukuľka ja nie som,včera som sa flákala,dnes ma nejaká nádcha chytila,muž mal behačky,tak došiel až okolo 19-tej tak som prd spravila 😝 😝 😝 medovníky sú komplet zožrané 😀 😀 😀 to musím takto napísať,lebo to bola obrovská misa ako pre armádu a je fuč 😅 😅 😅 tak ďalšiu várku musím upiecť a schovať 😀 😀 😀
šukuľka si ty,čo si fotku poslala,som slintala 😅 😅 😅
simonka,tak to je fakt des s tou maličkou ☹ ☹ ☹ držím palce,aby to nebola tá svinská chrípka,nejako som o tom počítala a celkom sa toho bojím 😒 😒 😒 človek sa tomu nevyhne,keď je taká migrácia ľudí 😒 😒 😒
asi bude taká doba,že len sa budeme báť,aký vírus nás dostane 😖 😖 😖

vladkaz1
14. pro 2009

Bambi a o ys nebola si sukulka veru jamam uz aj meodovniky a konim veru dnes som piekla posledne makucke na paradu ajtra musim behnut do mesta .. moc sa i nechce ,u nas n cisto mrzne 🙂

bambi09
14. pro 2009

Vladi,nový model kočíka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mrkni:
http://tvorime.blogspot.com/2009_08_01_archive....
a aj tu je riadna kosa,vetrám len krátko 😝 😝 😝 a super,že už máš nachystané,ja si ešte máknem 😝 😝 😅

vladkaz1
14. pro 2009

Bambi uz som to videla 😀 mam prehriaty notebook ,preskauju mi pismenka zle sa mi pise 😝

bambi09
14. pro 2009

Vladi,super model,nie??aj okienka má 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a toto sľubujem malej na Vianoce už druhý rok,ale na tie budúce jej to už kúpim,teraz má nejaký kočík ešte vieš kde 😀 😀 😀 aj keď maminka by sa s ním vedela pohrať 😀 😀 😀 😀 😅
a notebook nechaj vychladiť,daj ho do okna,mne tiež minule urobil fatal error a zhasol,tiež sa mi nejako prehrieva-žeby som toľko písala,až ho zavarím??? 😀 😀 😀 😀 ale muž mi sem šupol nejaký prídavný diel,tak ho mám našikmo a lepšie chladí 😉

bambi09
14. pro 2009

heh,som zabudla hodiť ten kočík,tak tu je:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7186730

vladkaz1
14. pro 2009

jezis tak ten je pekny 😵 ale ta cena 😕

bambi09
14. pro 2009

no,to aj mňa šoklo,minulý rok bol za 2.400 Sk,tak ešte rok počkám a bude sa dať 😀 😀 😀 😀 😀
alebo kúpime nejaký používaný na inzerát 😅
stačí,že je tam nejaká blbá "značka"a hneď je to drahé,jak čert 😠 😠 😠

vladkaz1
14. pro 2009

no ved moja a kde su nase kukucky ???? tusim jak tu neni fris ani nik nechodi co?

bambi09
14. pro 2009

no,majú riadnu absenciu 😀 😀 😀 😀 ja tu soplím,tak sa ani neviem dnes poriadne na robotu sústrediť,takže zajtra musím aj to,čo som mala v pláne dnes 😝 😝 😝 ale predala som klokanku po malej,tak aspoň bude na lieky na zajtra 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
14. pro 2009

Bambi fakt aspon nieco , 😝 idem hajat

veronkaj
15. pro 2009

dobré ráno

jalaooo prepáááááááááááččč ale vieš makám jak žeravá a ´pri tom občas ešte mrk na koníka, a mrcha došla, neboj neignorujem nikoho, len koncoročný zhon,
ľudia mrtvy chrobák som bola večer nestačí že mám už druhý deň migrénu, mrcha nakoniec dorazila s oneskorením a s takými fajn bolesťami ako už dávno nie - inak by asi MP piclo o zem, tak zas bude mať zo mňa lekáreň radosť. 😝

bambi fris sa vráti v stredu poobede tak už nech je späť, a želáme jej šťastnú cestu lietadlom, nech ju zase prespí. 😉

vladkaz no super tato sa snaží aj šaty nové no len tak ďalej

simonka neboj len tak z ničoho nič by ju nemala, musela by byť s niekým v kontakte a teraz majú príkaz dávať takéto testy preventívne, to bude len nejaký riadne skrytý zápal a oni ho nájdu neboj, myslíme na vás a držíme palce hlavu hore

kočky hoďte mi niektorá do IP recept na nejaké mäkkučké medovníky, možno máte lepší ako som skúšala ja,

a fakt kočík 😀

a darinka je kde??? má absenciu aj vanja aj nikinka aj tininka no kde sme ?? teta fris odíde a vy s ňou,??

a teraz idem pokračovať makať potom nakuknem 😅

bambi09
15. pro 2009

ahojte 🙂
veronka ☹ ☹ ☹ ☹ tak ten kočík si ani ty nekúpiš 😒 😒 ja som ti to taaak priala,čo tam po tom,že priateľa by piclo,on by sa veľmi rýchlo otriasol,neboj sa 😀 😀 😀
tak teda to nejako vydrž,musí to byť nepríjemné 😝 😝 😝
a že frisuľa doletí v stredu už viem-podala hlásenie 😀 😀 😀 dúfam,že nezmešká lietadlo,už nám tu riadne chýba a že v Londýne je teplo-no tak to bude pre ňu šok,tu hlásia v noci až -15 najbližšie dni 😕 😕 😕
Vladenka,ja som na tie šatičky aj zabudla reagovať-jasné,že už potrebuješ tehuľkovské,veď už si za chvíľu v polke tehu 😅 😅 😅 ten čas šialene letí 🤐
nikinka asi obieha návštevy,keď pristane zase v UK,ozve sa-dúfam 😉
júlia neviem kde behá a darinka tiež-asi majú veľa práce-koniec roka 😝 😝 😝
ja mám navarené,len nejakú rýchlu polievočku ešte zbúcham a idem makať,včera som dokopy nič neurobila 🙄 🙄 🙄
a došiel nám najväčší vianočný darček včera-telka veľká jak hovado 😀 😀 😀 tak sa šetím 😀 😀 len stojan na stenu je vypredaný,tak zatiaľ bude na komode,pod stromček zabalím len krabicu 😀 😀 😀 a Ježiškovi budeme 3 roky splácať 😝 😝 😝 😀 😀
a ešte muž doviezol synovi novú posteľ,tak dnes budú majstrovať...
a ešte-syn vyfasoval ATB-tušila som,ale nemá priedušky ani pľúca chytené,len sa lekárke nepáči,že už točí tretie kolo toho kašľa hnusného,tak hádam to pomôže,do školy už tento rok nepôjde,tak je šťastný jak voš pod chrastou 😀 😀 😀
veronka,skús mrk na koňovi v receptoch,vianočné recepty a prvá strana,tam boli dobré,trochu stvrdli,ale dali sa jesť,naša prázdna misa je toho dôkazom 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
15. pro 2009

ahojte kobylky, citam, sledujem, ale musim zabrat, snad popoludni sa pridam do klusu s vami 😀 😀
Chudak tvoj mlady Bambula, ale zase to, ze uz ma prazdniny, to verim, ze je stastny, nas je v riadnom presse este tento tyzden, mali 2 tyzdne chripkove, tak teraz sa ucitelia predbiehaju, kto im da skor riadnu pisomku, ale bojuje ako lev, vcera mi doniesol 3 sviece vonave, vlastna vyroba, jednu hned venoval babke, bola u nas na chvilu 😉 😉 Tak vy nove bytove doplnky, to je parada, my vyvrzgany gauc, telka 15 rocna, pracka dtto...ale zatial to funguje, tak co?, asponze zehlicku jezisko tento rok donesie novu 😎 😎
Ale vidim, ze bojujete proti krize dievcata tymi nakupmi 😀 😀 😀 😀 😀
Chudiatko Veron, tu neporadim nic ine len za A. Ibalgin...alebo za B. Slivovica. 😀 😀 😀 😀

darina60
15. pro 2009

Dobrý deň, holky ja Vás nestíham, máme fofry v práci, zajtra mám dovolenku a od budúceho týždňa mám dovooenku. ALe prečítala som Vás.
Oslávenkyniam prajem dodatočne všetko len to naj naj....
Bambi ďakujem za všetko, odpíšem
Teším sa na frisulku.
Veri som rada, že oslava dopadla dobre. Aj u nás, misy urobili krásne, mne sa aj torta podarila, aj im hrozne chutila tak som rada.
Pá musím makať, choručkým želám skoré uzdravenie aby si mohli sviatky užiť.