• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
bambi...vlasy vo vetre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a malá na bruchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,aká sloboda.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja to milujem,ako sa ku mne túli,tak papá,kočky moje,večer som tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tu máme stranu 33 a "vedľa" 66,dobré,nie?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sme ako spolok bosoriek :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zabudla som vám napísať,že helísek,čo sem tiež písala...moja kamoška z beremese je od minulého týždňa šťastne rozvedená...bez problémov,prvé jednanie a bez ich účasti...bez nervov a stresu,tak som za ňu šťastná...začali sme jej radiť na konci júna a ako to išlo rýchlo...a je z nej zase veselá osoba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale milých a dobrosrdečných,všááák :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused:
a idéééééém,pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
autor
pááááááááááááááááááááá :grinning:
ahojte damy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mate? ja sa mam nahovno ale oto pisnejsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani neviem co napisat, nic ma nenapada,len si tukam a tukam a tukam .len ma nieco napadne .ozaj vladi toto ti robia ze co ti tu pises oni otebe inde ,no hat take svine, :angry: :angry: :angry: :slight_smile: strasne som ospala :grinning: :grinning: ledva cakam kedy maly zaspi a idem aj ja hajat snim. :slight_smile: dari neboj ude to aj krajsie aj lepsie,len este to treba trosku kresat.idem paaaaaaaaaaaaa mozno vecer
3. srp 2009 v 16:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu nikde nikto???huuuuu :sweat_smile:
simonka,Ty si nám nejaká nie vo svojej koži,že??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka je nám smutná a ja som už tu :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja idem papať špagáty :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vanja,Ty sľubotechna,kde si??? :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
3. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambinuška má nové foto :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ááááno :grinning: :grinning: :grinning:
joj,idem sa trochu vystrieť na letisko,táááák ma nohy bolia :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: potom umyť riad,sprcha a chrňáť,dnes nevláááádzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tiež pojdem skoro,ráno ideme reklamovať kosačku,to je 40 km,tak skoro vstávam :wink:
3. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ale toto Ti ešte musím napísať,keď mi tu muž nakukoval cez plece,tak si vždy myslel,že máš na hlave také veľké pštrosie pero :grinning: :grinning: :grinning: až keď som mu zväčšila fotku,pochopil,že to je kvet :grinning: :grinning: :grinning: vieš,ako mušketieri na klobúku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som sa nasmiala na tom... :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobre vyreklamujte a ozaj,ako auto???ništ??? :confused: :confused: :confused: a aký máš typ autíčka??teda značku???
my máme ešte do zajtra Felíciu kombi a od zajtra Kia Carnival :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mohlo byť aj niečo horšie :grinning: :grinning: :grinning: to je v medenom drote naaranžovaná krútená vŕba :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tu klikla na ToyFactory a majú taký kočík,ako chcem pre malú za 66 euro,táááák sa mi páči,jej ho kúpim a ja sa s ním budem hrať :grinning: :grinning: :grinning:
muž má vláčiky a autodráhu od Paťa a ja kočíky a báby u Katky,ja som veru také hračky nemala ako malá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ja som si myslela,že to je papradie,také veľké :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pekné :wink:
3. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v servise po búrke nemajú elektrinu,padali stromy aj vedenie,uvidíme zajtra...mám forda fiestu 3 roky starú...som maličká,mám malé autíčko :grinning:
3. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak to poteší,tu žiadna búrka nebola,len šialený vietor,tááák som vetrala a aj tak je tu dusno,som nemohla spať,tak som o 2-hej v noci tlačila na balkóne melón a broskyne :grinning: :grinning: :grinning:
a ja chcem tiež také malé,stačí mi aj krátka Fabia,kým sa naučím dobre jazdiť,ja s tým hebedom nebudem vedieť veru cúvať,ale kufor budeme mať parááádny,7 miest,kožené sedadlá, 4-zónová klíma,jóój,keď si spomeniem na našu starú 30-ročnú Barborku,stovku,tak toto je luxus pre mňa,tam na nás aj pršalo :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však my sme mali favorita a potom od mladej požičaného opela corsu,všetko malé autíčka,ale keď ja musím vidieť poriadne okolo seba :grinning:
3. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,veď aj ja,ja som krpec,asi budem šoférovať s vankúšom pod riťou,aby som dovidela :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a čo si myslíš,ako som jazdila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aj Favorita sme mali,to bol fakt šroooot :angry: :angry: :angry:
3. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zase sa mi smeješ,budem uvažovať,či to je od srdca,alebo irónia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :frowning2: :frowning2: :frowning2: od srdca,Tebe sa smiať ironicky???nikdy :wink: to by som si nedovolila :slight_smile: :wink:
3. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však viem,máš šťastie,že ti rozumiem :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek