S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

tak babušky,teda skôr fris,lúčim sa a idem haji,len skončia Kokosy na snehu 😀 😀 😀 dnes fakt nevlááádzem 😝 😝
tak dobrúúúú noc a pekné sny(môžu byť aj uhorkové) 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
3. srp 2009

ja tiež idem,páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

bambi09
3. srp 2009

páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá mami 🙂 🙂 😉

darina60
4. srp 2009

No čaute baby, fris dúfam že autíčko bude už o.k. Ja mám tiež maličké autičko, ešte menšie ako vy. Ale ja som asi najmenšia z Vás. Síce nepotrebujem vankúš pod zadok, ale pri fabii by som ho už potrebovala. A ked som pred 9 rokmi robila vodičák, tak sa ma policajt pýtal kolko mam cm 😀 😀

simona55
4. srp 2009

dobre ranko bambulky, fris dobre ste sa pobavili s bambi, ja som ledva cakala kedy si vas precitam 🙂 🙂 🙂 fris a teraz nemas auto? segriny si teraz kupili take krasne auticko ,pockaj ako sa len vola 😀 😀 😀 jaj ze vraj nejaky kalos, alebo calos?potom ked ma to napadne cele meno napisem ,ale teraz mam dajaky skrat v hlave. 😀 😀 😀 mi mame fialovu metalizu feliciu je to krasne auto,mne staci ,keby ze mam prachy tak rada by som bola majitelkou peogeotu take skoro ako mikro bus mne sa strasne pacia tie rodine auta. 😀 😀 😀 😀 ale uz by som chcela vela 😀 😀 😀 😀 aha uz viem to auto sa vola kalos lacheti neviem c pisem spravne.boli sme z manzelom minule v chotary a skusala som jazdit 😀 😀 ale ako sa pohlo auto tak som revala aby ma manzel zastavil. 😀 😀 😀 😀 fu ja neviemci by som sa tonaucila. 😀 😀 😀 😝

bambi09
4. srp 2009

darinka,tak ja Ťa určite tromfnem,ešte kúsok, a nemôžem sedieť vpredu 😀 😀 😀
ale dobrého veľa nebýýýva... 🙂 😉 😉 😀 😀
simonka,my práve také kupujeme,veľké,rodinné,kufor jak bejk 😀 😀 😀 už je nám naša feldička-kombička maláááá 😀 😀 😀

simona55
4. srp 2009

jéj bambi trochu ti ho zavidim, 😀 😀 😀 😀 ale len tak normalne vies 😀 ked splatim narok mensiu pozicku tak asi si aj mi kupime nasplatky 😝 a felku nechame dcere lebo ona neni stara ma len 8rokov 2001, a jej bude dobra ide na vodicak tento rok.

darina60
4. srp 2009

Bamvi, ty si ešte menšia odo mna, mna za chvílu dcéra dobehne ešte 5 cm a už sme rovnaké 😀 A nohu má už o číslo vačšiu. 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

no,darinka,som z vás najkrpatejšia 😀 😀 😀 ale tak čo už, do dôchodku už nejako vydržím a potom už to bude jedno 😀 😀 😝
mňa už Paťo prerástol o 6 cm a nohu má už tiež väčšiu 😕 😕 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

ozaj,dari,mailík Ti došiel?? 😕 😕 😕
posielala som aj fotky,tak dúfam,že to prešlo 😕 😝

vladkaz1
4. srp 2009

tak tu s ariesia auta ja som mala feldu som si sama na nu zarobila kupila som od nasich potom som ju musela predat lebo pri malej nevladzeme uzivit aj auto ale chcem pezota 207 tak do roka alebo do 2 kupime MM ma zlavu kedze tam robi ..
to ste take krpane? ja mam 171 a nozka ako popoluska 3 ,5 ka hahaha .. ale zato tie sumky no neva aspon mi neni zima 😀 😀 idem kamoske malu poraza nech sa pohraju s Erickom je to jej frajo navarene mam len popracem ked pridem nic sa mi nechce

bambi09
4. srp 2009

vladka,no,vidíš,také mini ženy sa tu zišli 😀 😀 😀 snáď Ti to nevadí??? 😅 😅 😅
no,tak to by vám fakt mali dať zľavu na to auto a poriadnu 😀 😀 😉
a ja mám tiež navarené,len ryžu v sáčku uvarím k mäsku,čo Paťo nie je doma,varím menej,v tých horúčavách sme ani hladní neboli,len ovocie,zmrzlinka a voda u nás išli 😅 😅
a ja mám tiež malú nohu,kúpim si aj na detskom topánky 😀 😀

simona55
4. srp 2009

vladi podla teba tvoja vyska je mala? tak radsej ja budem ticho 😀 😀 😀 😀 🙂 lebo moja vyska =moja vyha to je nieco otras uz ma mensia dcera prerastla a to este vlani ,o starsich ani nehovorim ved moj muz ma 175 a uz jeho prerastli starse deti nie to este mna. 😀 😀 😀 😀 😀 😝 bambi co hladas tam hore dufam ze nie pecene holuby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prepac je to iba zartik. neva ale si pekna baba na tej fotke.

bambi09
4. srp 2009

simi 😀 😀 😀 hej,pozerám,kedy zaprší 😀 😀 😀
a dík,ale od peknej mám ďaleko 😅 😅 😅 ale hlavne,že sa páčim tomu môjmu,no nie???nie je to vždy len o fyzickej kráse 🙂 😉
a môj má tiež 175,ale ja som k nemu krpec 😅
a neboj,fotku za chvíľu vymením 😀 😀 to ja rada 😀
malá práve telefonovala do práčky,otvorí dvierka,strčí hlavu do bubna a telefonuje,pekne sa jej to tam ozýva 😀 😀 😀 ach,idem ja trochu požehliť a potom pá za ocinom 🙂 🙂
ja som za 3 mesiace zhodila 10 kg,ešte 10 chcem,len som trochu poľavila,ale zas dám zabrať orbitreku,keď nemáme v auguste ten aerobik 😝 😝 😝

darina60
4. srp 2009

Mi sme boli hodinu a pol bez prúdu, taká búrka sa tu prehnala. Ja mám teraz ideáne miery, hoci nechcene, som za mesiac a pol zhodila 8 kíl. Aj dnes mi kolega hovorí ako mi to svedčí, že som iná. Ale za akú cenu 😒 😒

bambi09
4. srp 2009

veru,darinka,veď aj ja neplánovane...ale aspoň niečo dobré z toho vzišlo,teda nielen to... 🙂 😉 😉

darina60
4. srp 2009

Chýba mi tu friss? Žeby auto nemala ešte hotové? Dúfam, že bude mať aspon dáke zážitky, napr. dáky charizmatický automechanik 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

dari 😀 😀 😀 😀 tak my nakoniec asi nikam s malou neideme,muž išiel pre naše auto,teda ešte našu Feldu do SC,robili mu ešte ťažné pre nového majiteľa 😉
a už máme Kiu v garáži u muža v robote a zajtra aj značky,nech nejazdíme s francúzskymi 😅 😅
veru,málo báb tu dnes bolo a fris ešte vôbec 😕 😕 😕

vanja
4. srp 2009

čaute babi, včera som zase zaspala s malou, zobudila som sa o 1 v noci.Dnes hádam nezaspím.
Tak čo ste to tu poriešili, výšku, váhu a autá? Ja som asi najvyššia mám 174 cm a 56 kg. Počas tehotenstva som pribrala 21 kg, ale už sú dole, len koža nie je napnutá. Ale tááááááák sa mi nechce cvičiť.
My sme v marci kúpili ford focus, a ešte máme na dvore starú dobrú feldičku tiež. Zatiaľ ju využívam ja, keď niečo treba, ale asi ju predáme. 🙂
a nohy mám veľké ani nepíšem 😀 😀 😀 😀

darina60
4. srp 2009

Tak bambi super, autíčko poteší.Nech sa Vám na ňom dobre jazdí a hlavne bez nehody. To môj muž bol maniak na autá, to ho prešlo našťastie,ani nenapíšem kolké máme 😀 Ja mám fiat panda a pre takú malú osôbku ako ja to úplne stačí, aspon vidím pred seba, nemusím mať pod zadkom vankúš ako som musela nosiť do autoškoly

frisbee
autor
4. srp 2009

tu som 🙂 🙂 🙂 🙂 .tak sme boli reklamovať sekačku,než to bude,museli sme kúpiť takú jednoduchú malú,za chvíľku by som sa v tej tráve pri svojej výške stratila,keby sme nekosili 😀 😀 😀 😀 .Ide na mňa nejaká choroba,študujem príznaky prasacej chrípky,mladá písala,že ju škriabe v krku,držte palce,nech to nie je ono 😝 😝 😝 .Na aute ešte nezačali pracovať,elektrinu im zapli až večer,zajtra začnú,kdovie,či nebudú musieť nejakú hlavu alebo čo posielať do Brna na kontrolu 😠 😠 😠 .

bambi09
4. srp 2009

frisbee,nestraš s prasatami 😀 😀 😀
ale vážne,držím palce,nech to nie je ono,ale tak hej,mladá v Londýne,tam toho je,tak opatrnosť je na mieste 😕 😕
a s tým autíčkom je to také vážne až???fúúha 😕 😕 😕
vanja,tak podľa výšky si šéfka 😀 😀 😀 ale váhu máš super 😉 😉 na dve deti 🙂
ja si na autá nepotrpím,máme také,na aké máme 😀 😀 😀 ale tú Kiu máme za cenu Felicie kombi pred 4-mi rokmi 😝 😝 😝
darinka,tak prvé,čo si mám zaobstarať do autoškoly je vankúš pod riť??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

milá bambi...v malom autíčku nič pod riťkou mať nemusím..okrem faforita vidím...a to mám 158cm,,som strašne vysoká 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

bambi...ešte som ti zabudla napísať,ako to dopadlo s tým mojim počítačom....naštvala som sa,furt mi to tam písalo,že aktualizujte na novú verziu firefoxu 3,tak som aktualizovala,oni to tie svine asi robia naschvál,aby to človek urobil,pretože v tej verzii,čo sa mi tam sama predtým inštalovala sa e-maily v seznam.cz dali otvoriť a v centrum.cz nie....no a čuduj sa svete,v tej novej verzii mi naskočili,takže možeme mailovať 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

fris,tak ja keď si dám mozillu,tak to isté,furt to aktualizujú,to musíš dať,že hej,lebo to je furt novšia verzia,muž mi hovoril,že kvôli tej Windows 7 😅 😅
a ja mám o 8 cm menej,ako Ty,vy ste s dari rovnaké 😅 😅 😅
a fris,môžeš mailovať aj milovať 😀 😀 😀 😀 😉
no,pošlem Ti mailík s fotkami,len si musím Outlook nastaviť,neposiela fotky,blbec 😖

bambi09
4. srp 2009

a ja čakám,ako dopadne u malej Pribinák zaliaty vodou,som jej dala a ona sa potom napila vody,koza malá 😅 😅

simona55
4. srp 2009

babenky to iste robi aj moj no dcerin pocitac stale mi ukazuje ze vraj, instalacia a utekaju zelene ciary ale ja nepockam a zapnem operu teraz musim chodit tam 🙂 🙂 ja som mala rada firedox a ahned vysiel gogle a isla som sem a teraz je to hruza 😠

frisbee
autor
4. srp 2009

a ja som na počítače blbec,tak bojujem a bojujem 😀 ...napadlo ma práve,že by sa vanjuška mohla vyfotiť aspoň zozadu,nech vieme 😀 😀 😀 ...napísala som jej do témy,kde sme sa stretli,ale iba kvoli tomu,aby som našeho kamaráta k.poslala na druhú stranu,nejako sa mu nechcelo 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

bambi moja...my už patríme do kategórie permoníkov a trpaslíkov...fuj,tým ľudom smrdia nohy 😀 😀 😀

darina60
4. srp 2009

Ja len na skok,muž si robí večeru, praženicu a kuchár jak sviňa, pred chvílou jačal, čo sa porezal pri krájaní cibule 😀 Ha už vidím ako je sám a si vyvára. A pre pochopenie, ja mám presne tolko cm ako friss t.j.158 cm to znamená, že bambi je najmenšia, vankúš je na mieste. Ja som ho zo sebou nosila stále, už sa na mne smiali.Najemenšia čo robí vodičák a najstaršia som tam bola ja 30 rokov a oni ledva 18 ako ich mať. Ale len tretina sme spravili a ja najlepšie 😀