S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😃 😃 😃
vanja
14. led 2010
ešte som to nečítala bambi, ale fris sa asi pobavila 😃
frisbeeautor
14. led 2010
vanji...no zistila som o sebe,že som fuj,ble,úchylná,hnus,nenormálna 😃 😃 😃 😃 a že 42 ročný chlap je starý,vyschnutý a ovislý 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vanja
14. led 2010
a to písala bambuľa? hádam nie?
no tak už len do šrotu s tebou 😃 😃 😃
frisbeeautor
14. led 2010
to nie,ona by si to nedovolila 😃 😃 😃 ,dokonca a podporila aj s kočkami 😃 😃 😃

to napísali také znalé osoby,ošľahané životom... 😎 😎 😎 😎
langkofel
14. led 2010
no to co nam tam vychodnarky podrystali? :-o :-o :-o myslim v tej starej teme 😃
vladkaz1
14. led 2010
serte na to ... :-N
frisbeeautor
14. led 2010
langoška 😃 😃 😃 dobré,že??? 😃
langkofel
14. led 2010
no uz serieme (zas to tu je o hovnach 😃 😃 😃 ), som tam nabehla, ze idem na pomoc a pokym som ja natukala prispevok, vy ste sa do nich pustili....
langkofel
14. led 2010
ozaj dobry vecer 😉

a kocky ak by som tu nahodoz dnes po 21.00 hod. este oxidovala, tak ma vyzente, lebo vcera som bola hore dlho a dnes som bola ako vygrcany rezanec v robote, len som cakala kedy padnem na mangel, ma to tam scucne a vyjdem na druhej strane plaskata ako Tom a Jerry....
frisbeeautor
14. led 2010
vygrcaný rezanec je dobrý 😃 😃 😃 😃 ,to som ešte nepočula,som rada,že sa s tebou kamarátim,rozširuješ mi obzory 😃 😃 😃 😃 ,neboj,pošleme ťa hajať 😃 😃 😃
vanja
14. led 2010
tak kočnky konečne som si to prečítala aj ja, a troškou som prispela ale mimo tému 😃
vanja
14. led 2010
no idem dať deti do poriadku, a snáď prídem, včera som zasspala s malou, som sa zobudlia o 3-tej ráno.... 😃
vladkaz1
14. led 2010
pustam muza paaaaa x-)
frisbeeautor
14. led 2010
vanjuša 😃 😃 😃 😃 pekne si prispela...ty trafíš vždy klinec po hlavičke 😃 😃 😃
langkofel
14. led 2010
To fakt nepoznas fris? 😃 😃 😃

No tak sme si s teroristom vymenili ulohy a pre istotu som nakricala ja na nu, a ona hned zaspala 🙂 ,

vanja, dobre!
langkofel
14. led 2010
boze vladi, ja citam, ze opustam muza, mi dako usmev zamrzol, az potom som na to este raz mrkla, ja som fakt dnes daka neschopna 8-( 8-( 8-( , vidite, presne tak vyzeram ako ten smajlik, ale fakt
frisbeeautor
14. led 2010
langoška ee,nepoznám 😃 😃 😃
haha,vladenka by ho neopustila,veď sa ľúbia ako kone 😃 😃 😃 ...pá,vladi 🙂
a vidiš to,stačí ukázať autoritu,a terorista pustí do gatí 😃 😃 😃
veď nebuď na seba taká kritická,ty smajlík 😃 😃 😃 ...kontrolujem ti čas,už máš pyžamko??? 😃
langkofel
14. led 2010
nemam a ani zuby umyte, este sa napchavam cokoladou 😃
bambi09
14. led 2010
vygrcaný rezanec poznám,ale dobre sa to číta 😃 😃 😃 no,vidíš langoška,len treba trošku autoritu ukázať a je pokoj 😃 😃 😃 minimálne do rána 😃 😃
vanjuš,to si fakt dobre napísala 🙂 🙂 😉
Vladenka,pá a dobrúúúú x-)
hmmm,tak ja idem malú teroristku ešte len švacnúť do vane,ma okupovala,chcela sa muckať,tak som nemohla k noťasu 😃 😃
vanja,ja urážať frisuľu??nikdy :-x :-x 😃 😃 ona by ma hneď zrovnala,neboj 😃 😃 😃
frisbeeautor
14. led 2010
veď hej 😃 😃 😃 sme dvojičky a nebijeme sa 😃 😃 😃 ale keby bolo treba,tak dostane jednu točenú 😃 😃 😃 😃

langoška...máš na to ešte 20 minút.....aj šušuru a riťulu si umy 😃 😃 😃 😃 ..a nožičky 😃
bambi09
14. led 2010
fris 😃 😃 😃 😃 😃 no,idem -pokecajte aj za mňa-idem-pídem-len neviem,kedy 😃 😃 😃 😃
frisbeeautor
14. led 2010
sa nesmej 😃 😃 😃 😃
frisbeeautor
14. led 2010
a vráťte sa niektoré,dnes musíme urobiť 10.tisíci príspevok =-) =-) =-) =-) =-)
langkofel
14. led 2010
fris, na ritulu ma moj bracho pekny vyraz, vzdy vravi, idem si funu umyt na n mekcen, mne sa to stasne paci 😃

No a s tou autoritou, fuuuuuuu ja si niekedy pripadam na nervy, jacim viac ako mala a v poslednej dobe sa este len nadychnem a ona uz, nekric, prosim ta nekric!!! Chuda moje, ale ked ona do vytacok...A mne tie nervy rupnu, nepomozem si
frisbeeautor
14. led 2010
hahahaha...ja som tiež revala,,keď mala naša okolo 5 rokov,ona furt,že "nekrič na mňa",tak som ju začala mučiť s tým vťahovaním a vypúšťaním sliny,haha..a ako to zabralo 😃 😃 😃 😃 😃 😃

fuňa...hm,to si napíše do slovníčku 😃 😃 😃 😃
langkofel
14. led 2010
co ake sliny? fuj a to ma ako zabrat?
hej presne tak ako si to napisala funa 😃 😃 😃
frisbeeautor
14. led 2010
😃 😃 😃 😃 ja som ju položila na koberec,sadla som si na ňu,držala jej ruky a vypúšťala som na ňu slinu 😃 😃 😃 ,ona tvrdí,že z toho má doteraz traumu 😃 😃 😃 😃

už si v posteli????Ťa kontrolujem 😃 😃 😃 😃
langkofel
14. led 2010
fris, fuuuuuuuj tak s toho by som aj mala traumu 😃 😃 😃 ale ja ked mam take nervy ved by som ju oplula :-x , na take cosi musis byt v klude...

hej, hej uz funim do postele
frisbeeautor
14. led 2010
tak buona notte 🙂 🙂 🙂 🙂 a zase príď,priateľka naša 🙂 🙂 🙂 🙂
langkofel
14. led 2010
buona notte ragazze 😉