• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ešte som to nečítala bambi, ale fris sa asi pobavila :grinning:
14. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanji...no zistila som o sebe,že som fuj,ble,úchylná,hnus,nenormálna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že 42 ročný chlap je starý,vyschnutý a ovislý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to písala bambuľa? hádam nie?
no tak už len do šrotu s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nie,ona by si to nedovolila :grinning: :grinning: :grinning: ,dokonca a podporila aj s kočkami :grinning: :grinning: :grinning:

to napísali také znalé osoby,ošľahané životom... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to co nam tam vychodnarky podrystali? :astonished: :astonished: :astonished: myslim v tej starej teme :grinning:
14. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
serte na to ... :sweat_smile:
autor
langoška :grinning: :grinning: :grinning: dobré,že??? :grinning:
no uz serieme (zas to tu je o hovnach :grinning: :grinning: :grinning: ), som tam nabehla, ze idem na pomoc a pokym som ja natukala prispevok, vy ste sa do nich pustili....
14. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj dobry vecer :wink:

a kocky ak by som tu nahodoz dnes po 21.00 hod. este oxidovala, tak ma vyzente, lebo vcera som bola hore dlho a dnes som bola ako vygrcany rezanec v robote, len som cakala kedy padnem na mangel, ma to tam scucne a vyjdem na druhej strane plaskata ako Tom a Jerry....
14. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vygrcaný rezanec je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to som ešte nepočula,som rada,že sa s tebou kamarátim,rozširuješ mi obzory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,neboj,pošleme ťa hajať :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočnky konečne som si to prečítala aj ja, a troškou som prispela ale mimo tému :grinning:
14. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem dať deti do poriadku, a snáď prídem, včera som zasspala s malou, som sa zobudlia o 3-tej ráno.... :grinning:
14. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pustam muza paaaaa :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanjuša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekne si prispela...ty trafíš vždy klinec po hlavičke :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt nepoznas fris? :grinning: :grinning: :grinning:

No tak sme si s teroristom vymenili ulohy a pre istotu som nakricala ja na nu, a ona hned zaspala :slight_smile: ,

vanja, dobre!
14. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze vladi, ja citam, ze opustam muza, mi dako usmev zamrzol, az potom som na to este raz mrkla, ja som fakt dnes daka neschopna :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , vidite, presne tak vyzeram ako ten smajlik, ale fakt
14. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
langoška ee,nepoznám :grinning: :grinning: :grinning:
haha,vladenka by ho neopustila,veď sa ľúbia ako kone :grinning: :grinning: :grinning: ...pá,vladi :slight_smile:
a vidiš to,stačí ukázať autoritu,a terorista pustí do gatí :grinning: :grinning: :grinning:
veď nebuď na seba taká kritická,ty smajlík :grinning: :grinning: :grinning: ...kontrolujem ti čas,už máš pyžamko??? :grinning:
14. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam a ani zuby umyte, este sa napchavam cokoladou :grinning:
14. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vygrcaný rezanec poznám,ale dobre sa to číta :grinning: :grinning: :grinning: no,vidíš langoška,len treba trošku autoritu ukázať a je pokoj :grinning: :grinning: :grinning: minimálne do rána :grinning: :grinning:
vanjuš,to si fakt dobre napísala :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Vladenka,pá a dobrúúúú :dizzy_face:
hmmm,tak ja idem malú teroristku ešte len švacnúť do vane,ma okupovala,chcela sa muckať,tak som nemohla k noťasu :grinning: :grinning:
vanja,ja urážať frisuľu??nikdy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: ona by ma hneď zrovnala,neboj :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veď hej :grinning: :grinning: :grinning: sme dvojičky a nebijeme sa :grinning: :grinning: :grinning: ale keby bolo treba,tak dostane jednu točenú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

langoška...máš na to ešte 20 minút.....aj šušuru a riťulu si umy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a nožičky :grinning:
14. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no,idem -pokecajte aj za mňa-idem-pídem-len neviem,kedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sa nesmej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vráťte sa niektoré,dnes musíme urobiť 10.tisíci príspevok :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
14. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, na ritulu ma moj bracho pekny vyraz, vzdy vravi, idem si funu umyt na n mekcen, mne sa to stasne paci :grinning:

No a s tou autoritou, fuuuuuuu ja si niekedy pripadam na nervy, jacim viac ako mala a v poslednej dobe sa este len nadychnem a ona uz, nekric, prosim ta nekric!!! Chuda moje, ale ked ona do vytacok...A mne tie nervy rupnu, nepomozem si
14. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hahahaha...ja som tiež revala,,keď mala naša okolo 5 rokov,ona furt,že "nekrič na mňa",tak som ju začala mučiť s tým vťahovaním a vypúšťaním sliny,haha..a ako to zabralo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fuňa...hm,to si napíše do slovníčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ake sliny? fuj a to ma ako zabrat?
hej presne tak ako si to napisala funa :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som ju položila na koberec,sadla som si na ňu,držala jej ruky a vypúšťala som na ňu slinu :grinning: :grinning: :grinning: ,ona tvrdí,že z toho má doteraz traumu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

už si v posteli????Ťa kontrolujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, fuuuuuuuj tak s toho by som aj mala traumu :grinning: :grinning: :grinning: ale ja ked mam take nervy ved by som ju oplula :zipper_mouth: , na take cosi musis byt v klude...

hej, hej uz funim do postele
14. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak buona notte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zase príď,priateľka naša :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
buona notte ragazze :wink:
14. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek