• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
a presto.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som predýchavala pecku do brady od sopľane :angry: :angry: chcela som ju rýchlo natrieť a mrskala sa jak úhor,až mi trafila nohou do brady,auuu,opica škorica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som jej jednu čapla po nohe,ale len takú výchovnú a tá spustila rev,ako keby sme ju vraždili-vybité sú tie deti,ale nech sa naučí,že toto si nemôže dovoliť :unamused: :unamused:
ach bože,nech už má 18 :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
socíááááááááááálka :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no,do smiechu mi dvakrát nebolo-je to malé a divoké a hlučné-čistá ja :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a čomu sa čuduješ :grinning: :grinning: :
14. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
langoška a fris, píšte slovensky, kto to má potom po vás čítať :grinning: :grinning: :grinning:
bambi a keď bude mať 18 myslíš že bude lepšie?
do ktorej budeš stáť pri okne či už ide z diskotéky? a s kým?
14. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď to-ani sťažovať sa nemôžem-čo som si porodila,to mám :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kto by to bol povedal do toho chudučkého drobučkého novorodenca-nožičky jak triesočky,prstíky jak zápalky a aha ho teraz :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď ešte dočkaj :grinning:
14. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prepáč,vedúca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,my sme sa iba rozlúčili,že dobrú noc atd. :grinning: :grinning: :grinning:
baby,seká sa mi net,bojujem o každú čiarku :sunglasses:
14. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris , ažtaká blbá nie som, aj keď vyzerám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte som sa vo vedľajšej téme troška obtrela jednou vetou :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta ve´d viem,by som si nedovolila ťa podceniť...preto si vedúca...si vysoká a máš lepší rozhľad :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ejha kolko ste tu dnes stihli popisat :grinning: :grinning: idem vas precitat :sunglasses:
14. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
áno pekne na vás vidím, trpaslíčky :grinning: :grinning:
a teraz som si dala 2 deci vínka, ešte lepšie budem vidieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: možno až dvojmo :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
píšte,píšte,ešte 27 príspevkov a máme rekord :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi...uz zase mala tolko vela spinkala? :grinning: co sa to deje :grinning: ejha tak si musis mat :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris to je skoda ze sa rozisli,a ako dlho boli spolu?takze uz ziadne taliansko? :confounded: skoda
14. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikinka teraz bude fris chodiť na dovolenky k tebe, alebo langoške :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dúfam, že máte poriadny dubový stôl :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no skoro dva a pol roka,niki..tak chodiť tam budeme,ale už iba ako turisti,už si neužijeme domácu kuchyňu a tie oslavy,to a rzí.
no jasne,od nikinky je bližšie do Edinburghu,tam sa chcem podívať a langošku ožeme pozdraviť cestou dole k moru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

haha stol...ja zhodím tie Vianoce a zase budem ako laňka...abych byla štíhlounká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ma mrzí...haha,blbne mi m
14. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kým ti neblbne mm. tak je dobre :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris u nas si kedykolvek vitana :grinning:
14. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja už Vianoce zhadzujem,odšľapala som si 7 kilometrov,smrdím,ble,idem do vane :grinning: :grinning:
fris,na dovolenku prídeš do rodného mesta,budeme sa spolu túlať,túliť...lesbicheeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vanjuš,veď ja viem,že veľké deti...to ja len tak :grinning: :grinning: :grinning: teraz je to malé a jedovaté,potom to bude veľké,krajšie ako ja a jedovaté :grinning: :grinning: :grinning:
niki,no neviem,čo to s ňou je,že toľko vyspáva :confused: :confused: ale som zistila,že má alergiu na mak :frowning2: :frowning2: :frowning2: sa mi vysypala po malom kúsku makového závinu z obchodu :frowning2: :frowning2: tak musíme dávať pozor,aj na orechy :unamused: :unamused:
idem teda do tej vane a ešte mrknem,aj vínko si nalejem,do pohárika na brandy :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fris,tak sa o teba ešte pobijeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no,Zúfalky končia,idem do vanjeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...sex a chlast :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nikam nechoď,ideme na rekord :grinning:
vanjuša,ale blbne,že sedí doma,tak mu hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
niki,ďakujem....veď vieš,že iba tak straším,si milá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som si citala temu kde ste pisali friiis :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte chýbajú hovienka-preberte,kým sa odsmradím :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,ešte som tam prispela-pred chvíľou :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi neboj preberieme :- :grinning: :grinning: :grinning:
a na čom šľapeš bambi?
14. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek