• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
bambi ja toto s malou zazizvam kazdy den ale ona este nema take dlhe nozky aby ma kopla :grinning: zatial :confounded:
14. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
na orbitreku :sweat_smile: :sweat_smile: fičím na vínku :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi šlape na diesel :grinning: :grinning: :grinning:

a ja sa pocikám,ale nechcem odísť pred rekordom
14. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
by sa patrilo,aby to bol moj príspevok
14. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes musí padnúť, a ja na čom mám šliapať?
nemám nič doma asi si pôjdem kúpiť červenú kabelku :grinning: :grinning:
prvenstvo bude tvoje fris
autor
keď som nás založila
14. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás aj zložíš :grinning:
autor
ke´d už sa pocikám,tak aspoň nech viem,prečo
no daj
autor
si dala
14. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
načo si písala, keď som ti držala číslo :rolling_eyes:
autor
hepy berfdej tu júúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj víno som dopila, idem sexnúť a spať :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no lebo som taká nedočkavá :grinning: ...si vedúca,si,tak bol tvoj...dopi a urob si,čo máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemal byť môj, ja som rýchlo naťukala, že no daj a ty si sa tam ešte predo mňa strčila :rolling_eyes:
14. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris kde si, ani sexnúť sa mi už nech ísť, ke´d si sa urazila :grinning:
14. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nehádajte sa :grinning: :grinning: :grinning: ja som nemala ešte ani jeden rekordný :grinning: :grinning: :grinning: a tu som :grinning: :grinning: :grinning: už vymáčaná,voňavá,len mám mokré vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda že sexnúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vidíš,keď budeš šliapať na chodníku,aj juráče budú,ja mám za toto akurát svalovku a prepotené tričko :grinning: :grinning: :grinning: včera som dala pauzu,lebo som na to vletela nerozcvičená a natiahla som si sval na stehne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: včera to bolelo,jak sviňa,tak som dnes dala najprv krátky strečing :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: postupne pridám minúty aj brušáky-nie je dobre hop,hop :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako deti velebnosti,jako deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pápapápapápapápapapapááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale keď sa fris nevráti ja z trucu dnes nesexnem :rolling_eyes:
14. led 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
friiis,rýchlo sem-odraz sa,lebo vanja nebude mať dnes sex :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš kašle na mňa nedopraje mi :frowning2:
14. led 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: a že kamoška :grinning: :grinning: :grinning: závidí-nepríde :grinning: :grinning: :grinning:
teeeda frisuľa,toto by som si o tebe nebola pomyslela :grinning: :grinning: :grinning: vanji a natruc sexni,nech slintá :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak idem, ale iba natruc :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú noc
14. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrúúúú a príjemné harašenie :grinning: :grinning: :grinning: zajtra jej to vytmavíme :grinning: :grinning: :grinning: dobrúúúúúúúúú ešte raz :wink:
14. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sorrýýýýýýýý,ja som zaseknutá,ani šípka sa mi nehýbe,sa sem nedostanem
14. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo si padla do záchodíka??? :grinning: :grinning: :grinning: vanja odišla protestne sexovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja idem protestne umyť ešte pár tanierov a na dnes sa lúúúúčim,cmuky-cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a vidíš,keby sme toľko nevykecávali cez skype,ale tu,mali by sme aj 20.000 príspevkov :grinning: :grinning: :grinning: ale keď onééé,nedá sa tu všetko na koňa zavesiť,však??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja už som aj reštartovala a počítač štrajkuje...keby som sa neozývala,tak som ro rozkopala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že urazila :grinning: :grinning: :grinning: ...také slovo v mojom slovníku nie je...tak čo mám robiť,keď blbne technika...wifi mi može bozkať riť,keď robí také problémy :grinning: :grinning: :grinning:

čaute zajtra,idem do hajan,ženy...vanji...už jsi,už budeš???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek