S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
15. led 2010

ahojky,,,bambi aj ja chcem vidiet tvoje vlasky 🙂

jalao
15. led 2010

fris, ved ked vyklici...budeme mat zatvu - sklizen! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kde ma bambi vlasky??
baby, caute, ficim. 😉

frisbee
autor
15. led 2010

vladi,to je super cena 🙂 🙂 🙂 🙂
otázka:bambi má vlásky????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

vladkaz1
15. led 2010

ano na skype som videla novú image 😀 😵 canana je .. hladam tie madrace lacne ,pecem kura ,mala spi idem do vane rychlo

frisbee
autor
15. led 2010

no moje,idem si urobiť make-up na povislú vyschnutú tvár,okolo pol druhej ideme do Brna,prídeme tak okolo šiestej...bozkávam vás 🙂 🙂 🙂 🙂

darina60
15. led 2010

Ahoj fris, ja len kuk, sem tam som vedla napísala, neboj sa u nás všetko v pohode. Tešíme sa s nového autíčka, dnes máme skúšobnú jazdu slúbenú.
Veri odpíšem.
V nedelu máme oslavu, dcéra má meniny, tak musím variť, piecť 😉 😉 Tak idem makať, a ešte sa tu zastavím. 😉 😉

vladkaz1
15. led 2010

Fris oki uzite si to 😉
Dari gratulujem parada .super auticko potesi,ake ste kupili? ak smies povedat ... 😵

bambi09
15. led 2010

hotovo 🙄 🙄 🙄 len ešte ten výbuch,čo po tom všetkom zostal zlikvidovať a idem aj posteľné a plachty vymeniť,nech to tu vonia 🙂 idem vybrať vysávač,bože toľko bordelu je z toho 😝 😝 a ruky mám doškriabané,ako keby som černice oberala 😒 😒 ale zvíťazila som nad krabicou 😀 😀 😀 natrepala som to tam 😝 😝
fris,šak nemusíš hneď na čerešňu liezť keď napíšem,že idem na strom 😀 😀 😀 a teda mladej šťastný let 😵 😵 😵 užili ste si ju aspoň trochu??a už ti nikto nebude okupovať net,tak nech si tu potom šup-šup 😀 😀
Vladenka,ďakujem,ale dnes vyzerám,ako vypelichaná metla 😀 😀 😀 musím sa vyfúkať,k večeru mám jedno stretko 😉
a za posteľ dobrú cenu máte 🙂 my tiež musíme ešte mladému jeden matrac tenší kúpiť do tej spodnej postele 😝 😝
dari,ozaj,aké ste kúpili??napíš,ak môžeš 😉 a zase oslava??teda,vy sa nezastavíte 😅 😅 😅 ale keď je čo,treba osláviť 🙂 😉
tak,Vianoce nadobro skončili,keď už aj pravoslávni mali včera Silvestra 😀 😀 tak o rok dovidenia 😀

veronkaj
15. led 2010

ahoj darinka a aké autíčko ste kúpili, gratulujeme dcére k meninkám pa

fris a ty kamže kam??? inak už som vás prečítala to čo ste preboha riešili že ovisnuté staré a pod???

je síce pravda náš kamoš hovorí že keby nebol chlap ale žena tak všetkých mužov nahlási ochránarom prírody že všetci chlapi nosia vtáka dolu hlavičkou 😀

vladkaz a ty čo si taká akčná??? či nadrábaš dopredu, dávaj si trošku aj pauzu s bruškom, a tú vaňu schvaľujem aj si dám len neviem kedy, väčšinou kým sa ja dostanem do kúpelky je už len zvyšok teplej vody.a super že máte postielku, to sú tie pekné starosti.

bambi má určite vlásky a určite pekné a aj moje by radi uvítali možno nejakú zmenu no uvidíme.

babulky idem ešte výplaty a tak porobiť no a potom prchám a budem robiť doma.

bambi09
15. led 2010

veronka,jééé,aj mne urob výplatu 😀 😀 😀 😀 už skoro dva roky neviem,čo to je 😀 😀 😀
a fris,čo si myslíš,že nosím parochňu??? 😀 😀 😀

darina60
15. led 2010

Baby, čítam Vás, kolegyne som neodpovedala čo sa pýtala, normálne sa urazila a odišla domov 😠 😠 😠 To je sila.
No kúpil mercedes, to bol minuloročný model, výpredaj. Vlastne nič nedoplácal, len vymenil čo sme mali dvojročné auto za tento. Ale som rada, kvôli niečomu inému, lebo toto auto čo sme mali som neznášala. 😉 😉
Bože bambi Ty a Vladka ste naše včeličky. 😉 😉
Fris, Ty a vyschnutá??? Ja by som každému ukazovala tvoje foto, že takto chcem vyzerať v tvojich rokoch/i ked to bude o chvílu/.
Ja som dakedy robila tiež výplaty, teraz už našťastie len dostávam a nerobím, nebavilo ma to pre 180 ludí robiť. 😉

vladkaz1
15. led 2010

🙂 darinka super tesim sa s vami ,hlavne nech sluzi 😉 😵
bambi ty sikulka 🙂 😉
veronkaj no nenamaham sa mna to tak proste prinuti raz za 2 dni sprait vsetko co nestiham 🙂 a mam zas pol dna klud pospat si a odpocivat

langkofel
15. led 2010

caute kocky, som vas precitala, teraz idem s malou do lyziarskej skoly, vecer dobehnem.

Dari, super tak sa teste z auticka a nech vam dobre sluzi 😉

darina60
15. led 2010

Vladi, Veronka a langkofel ďakujem 😀 😀

nikinka008
15. led 2010

Ahojte,ako sa mate?
Mne dnes mala cely den vypina telku 😖 a stale si sadne za telku do rohu a taha kable 😠

jalao
15. led 2010

ahojte, hlásim príchod zo skúšky, misia prebehla úspešne, ura, ura, ura!, idem si oddychnuť, 😝 triem kruhy pod okalmi a idem sa strojiť...MM už bežal, on má organizačné úlohy, ak neodpadnem do polnoci, budem tančiť až do rána - KONEČNE, teškám sa.
Fris, šťastnú cestu prajeme, Bambi, nemusíš byť stále nastajlovaná 😉 , nech ti stretkko dobre dopadne, Langoš, super, že lyžiarska škola 😉 😉 , Vladi, kura bych si veru dala, joj , taká som hladná...Dari, noooo, v tom sa musí super voziť... 😝 Veron, v piatok večer už nerob! ja som tiež ešte výplatu za 12/09 nedostala...ale ved sa dočkáme budúci týždeň. Niki, tak Sarka má nového koníčka? 🙂
Fris, dojedla som naklíčené obilie a idem plesať, kotkodááák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. led 2010

jalao..no super 🙂 🙂 🙂 🙂
bambuľa,mladá išla iba do Brna,neteš sa,ešte sa vráti 😀 😀 😀 😀 ,letí až v stredu 😉
dari...to bola narážka na tú vedľajšiu tému 😀 😀 😀 ,my nad 40 už ani nesmieme vyliezať z dier 😀 😀 😀

mo a čaute všetky,už sme tu,nejako nám blne posilovač riadenia,kua,zase servis 😠

nikinka008
15. led 2010

jalao tak prijemnu zabavu a uzi si to 🙂 😉 aaale ona ma vzdy take konicky ktore by nemala 😀 😀 ale priviazem ju? 😕 😀 😀 😀

simona55
15. led 2010

ahojte, no vybavila som co sa dalo, 😝 dcera si musela zaplatit 8e a potom ju vyradila z registra,lebo zeiba o6mesiacov moze zmenit lekarku. no potom sme presli k tej druhej, a tam je aj atmosfera lepsia 🙂 🙂 dufam ze sme spravili dobre.Bmbi ten mukoplant uz mame len som mu nech cela pomiesat zaroven s stoptusinom, ale v pondelok sa vratim k lekarke a spitam sa naten druhy.aj med som mu kupila ,ale nejak si ho ani neoblizne. vravi ze eee blééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 jalo trasiem ti rucicku a vravíííííííííííííím drakulujééééééééééém.

vladkaz1
15. led 2010

Ahojte beodolala som teraz som kupila malemu zavinovacku a supravicku sice mam doma 2 zavinovacky a veci jak nasratych ale prvy moj nakup co som tehu pre maleho 🙂
Simi super ,dufam ze budete spokojne a hlavne ze bude dcerka v poriadku 😉

nikinka008
15. led 2010

vladka to je pekne dufam ze si si to vychutnala 🙂 😉 ja som zavisla na vecickach pre malu ked idem do mesta tak vzdy kupim len jej nieco 😀 ale teraz uz som dlho nebola nic kupit ale ani nebudem teraz ma toho dost lepsi sa mi bude kupovat ked uz bude chodit bud ina caja 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

tak som domaaaaa 😉 bola som v čajovni u Adélky B. a teda dobre bolo 🙂 🙂 volám mužovi dole z Karlovky,že kde sú,lebo mi chceli ísť oproti s malou a kým ju on obliekol,ja som vyšľapala ten kopčisko a ešte som ich čakala pred našim vchodom 😀 😀 😀 a že starááááá,haha 😀 😀 skočili sme do Billy a s malou sídliskových koníkov pohúpať,vymrzli sme perfektne,videli -násťročného opitého a teda fuj 😒 😒 😒
darinkaaaa,tak nech sa vám v tom novom autíčku dobre vozí a veľa šťastných kilometrov bez zlého pocitu aj odo mňa 😵 😵 😵 teším sa s tebou 😵
niki,nedáš sa decku pohrať... 😀 😀 😀
simonka,ten skorocelový môžeš aj s tým Stoptusinom 🙂
fris,tak som sa tešila predčasne??? 😀 😀 😀 a julkaaaaaa,gratulejšn,si šukuľka-uži si ten ples 🙂 🙂 😉

langkofel
15. led 2010

dobry vecer 😉

aj my uz sme spat, terorista spi, hip, hip huraaaaaaaaaaaa

ak som dobre pochopila, jalo spravila skusku, blahozelam a vyplatu? tak to som este ani ja nedostala 😝 a prijemnu zabavu

niki no co mala si nasla zabavku

no kocky sup sup sem, lebo s azase o 21 vyberiem spat a mam po zabave

frisbee
autor
15. led 2010

ahojte..teda langoška,a kedy robíte smiešne pohyby,keď chodíš tak skoro spinkať? 😀 😀 😀
bambuľa...ty nie si stará,ty si v rozpuku 😀 😀 😀 😀

langkofel
15. led 2010

jaj fris, smiesne pohyby 🙄 🙄 🙄 , no to ja tak mozem raz za tyzden, (to vies staroba 😀 )....

Ja rano vstavam o 6.00 kazdy den a moj vtedy chodi spat..., ma neuveritelne blbu pracu...

frisbee
autor
15. led 2010

záleží na kvalite 😀 😀 😀 😀 ...
no to máte blbé,a cez víkendy sa vidíte?Chudák,po nočnej pol dńa prespí,to je fakt náročné.

nikinka008
15. led 2010

bambi :- 😀 😀 😀

nikinka008
15. led 2010

fris este mate snehu? 😀 my uz ani stopy ponom teraz stale prsi 😖

frisbee
autor
15. led 2010

niki..snehu hromady,je strašne zmrznutý,ale cesty sú už dobré,akurát teraz hlásili,že budúci týždeň má furt snežit...tak dúfam,že tá naša v stredu odletí....

bambi09
15. led 2010

fris,aj v puku som 😀 😀 😀 langoška,tak ty len v stredu,héééj?? 😀 😀 😀
my dnes máme u suseda nad nami žúrku a odvedľa šteká pes 😖 😖 mám telku naticho,lebo malú tá prechádzka položila 😅 😅 to dieťa mi od rána zaspalo pred ôsmou 😕 duracelka malá,ale tak toľko som toho chcela stihnúť 😝 😝 postele prezlečené,byt povysávaný ,zajtra hurá za dobrodružstvom 😀 😀 😀 akurát večer trochu ožehlím a pokoj 🙂
a tu je teda ten sneh tiež zmrznutý a nebezpečný,mala som čo robiť,aby som nebachla na riť-síce sú už len také fľaky,ale práve na chodníkoch a ihrisku 🙄 🙄