• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
bambuľa,nie v stredu...vieš,ako to bolo vo filme Kdo chce zabít Jessii:"JE ČTVRTEK!!!!!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sorry,že píšem veľké písmená,ale ona to hovorila veľmi dorazne Medřická...dokonca aj Supermanovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj bambi, ze len v stredu....aj tej sa musim dakedy vzdat... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

hehe fris, tak vikendy tie mam uplne zrusene,na tie mozem zabudnut, aj teraz pred chvilkou volal, ze je vo Verone a rano musi do Mnichova :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ja som zena trpitelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bambi a na ake dobrodruzstvo sa to chystas zajtra?
15. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ejha u vas sa to nejako drzi stale :confused: tak dufam ze dovtedy do bude v poriadku a simonka?tak sa vola,odleti dobre do toho londyna :slight_smile: ako dlho este chce byt v anglicku?
15. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
langoška,ale ono to má svoje výhody,keď sa nevidíte furt :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
langoška,ideme míňať mínus na účte-to bude adrenalín :grinning: :grinning: :grinning: ideme mrk do Avionu,skončíme v Ikea,napapáme sa a dom :grinning: :grinning: :grinning: ale to len občas,inak ideme radšej do lesa :slight_smile: :wink:
a teda ja by som sneh prijala,kvôli deťom,len nech nie je kalamita-čo v BA je,aj keď sú 3cm snehu na ceste :grinning: :grinning:
fris,najlepšie každý deň a nemusíš riešiť,či je pondelok alebo streda :grinning: :grinning: :grinning: pozri vanja,ešte odvčera neskončila :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
langoška,tak to si fakt žena-trpiteľka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
frisuľa,nahlásim ťa adminom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: ale nieee, neboj,o to sa už postarajú naši špióni :sunglasses: :sunglasses:
15. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby my sme vyplatu uz mali a uz aj je po nej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved ja sa nestazujem :grinning: :grinning: :grinning: , je to celkom fajn...

Jaj bambi to aj ja tak raz za cas mam, a potom som jak odtrhnuta z retaze, kupim aj to co mi netreba :confounded:
15. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladka,mi sme ešte nemali a už je po nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...my... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
este mam 5 min a som fuc a blbne mi kon!!!
15. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ty mas pravy preklep bohaca co rok piseme :slight_smile: ja stale preskakujem pismenka tak sa neopravuj :grinning:
15. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic mrzne aj vonku aj kon, idem ja hajat kocky...majte sa dobre, riadne piste, nech mam zajtra co citat, dobru noc.
15. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
langoška,tak dobrú,ja idem pod deku,nejako je mi zima z tej prechádzky v mraze,neviem sa zohriať-a prešvihla som Rainmana od začiatku,ale muž nahráva-som nedospatá,mám zamrznuté IQ :grinning: :grinning: :grinning: fuj
15. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
langoškááááááá,pyžako a šup do postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak práve ma začalo bolieť v krku a ešte ma tu provokuje oko...asi ho dám fakt do ústavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vypichni ho a bude pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj,som morbídna,radšej idem,nebudem ťa na zlé navádzať :grinning: :grinning: :grinning: stačí,keď ho podpichneš :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
som na neho narevala a je pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a preto ma bolí v tom krku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,a prečo sa v zime hompáš na koníkoch,veď ti primrzne fuňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris ja odpadnem s teba :grinning: :grinning:
langoska dobru nocku sladke snicky ..a ozaj ako bolo v skole lyzovania?
bambi teba bavi taky film????
15. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: tak po ňom furt nerev :grinning: :grinning: :grinning: počkaj,prídu špióni z inej témy a budeš mať po ptákách :grinning: :grinning: :grinning:
idem pod tú deku,brrrrrrrrrrrrrrr
15. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi...to ma naučila langoška...já nic,soudruzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

špióni si možu bozať :grinning: :grinning: :grinning: ,aj mimozemšťania,ale vidíš to,primrznutá starena na detskom ihrisku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby ,mala mi prave sama zaspala bolo na case ze?
15. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,tak nech jej to spinkanie vydrží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved ano moj kuka telku ja sa nudim jak pohan .. neviem co so sebou
15. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no keby sa ti chcelo,potrebujem upratať skrine a šuplíky....hm..tak asi nie,to by si omdlela.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na skrine som lajdak Frisulka :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja nie..ja to pekne uložím...hahahahaha..potom niečo hľadám,vytiahnem jednu vec a je to vonku všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek