S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
22. led 2010

jej bambi, vela muziky za malo penazi...
.Ja sa vzdy smejem, ked pridu moji rodicia sem ku mne tak si nosia plne tasky jedla, otec vzdy mrazene maso prinesie, lebo si myslia ze my jeme tak preto ze na ine nemame 😀 😀 😀 Lenze ja uz som si odvykla tak jest, ze polievka, maso, omacka, zemiaky.....no ako sa u nas doma este stale je... My s malou (ved co treba 1,5 cloveku vyvarat) jeme len take blbosti, zelenina, cestoviny, casto robim halusky....a tak. Mala mava obedy v skolke a ja v robote a to je skoro vzdy maso.... Tak doma len tak na lahko...A nasi nas strasne lutuju, ze akoze co to ma byt za stravu 😀 😀 😀 😀 😀 . Pamatam sa ako tu boli ja spravila salat, to otec sa na to ani nepozrel a potom zeleninove rizoto so syrom, mi pozrel do hrnca a ze a maso kde je? Moj priatel sa na tom doteraz bavi, vzdy ked mame rizoto sa spyta a maso kde je?

vladkaz1
22. led 2010

ahojte som tu 🙂

frisbee
autor
22. led 2010

langoška,presne 😀 😀 😀 😀 ,ale my sme to už zredukovali na mäso v nedeľu,inak varím taliansku kuchyňu,kopu šalátov,aceto balsamico a olivový olej sú moje dve pravé ruky 😀 .Minule som si chcela kúpiť v Brne v Makre(Metro)....ryžu Carnarolli na risotto...no skoro ma prekoprclo,5 kilové balenie stálo 500.-Kč 😕 ,tak som si vzala iba kilovú krabičku,ale teším sa ako decko,v Londýne som jedla nejaké risotto s tekvicou a potom con funghi...mňam.

vladenka,podaj hlásenie,ako je???? 🙂

vladkaz1
22. led 2010

Dobre ,pohoda nicim malu kazdy den ,varovala som u nasich segre deti take som mala troch nemam na nic cas hi mala spinka som sama ako vzdy o takomto case moj dojde az v noci ,na buduci alebo az na ten tyzden mam ist na to sono uz som netrpezliva 28 smeho .
Inak ako berem tie B6 mam hore 4 ry kila takze pohoda ,drobca nadherne citim ako kope a take male vlnky robi

frisbee
autor
22. led 2010

futbalista bude,robí vlnu 😀 😀 😀 😀 😀 ...no ja som tiež zvedavá na sono...a cítiš sa lepšie?

vladkaz1
22. led 2010

ano som plna energie stale nieco ,sak poznas este idem tie halusky robit mala chrape jak besna ,ucim ju konecne na presny rezim o 8 smej uz spi jak dudek ,dufam ze terza jak bude muz doma mi ju nepokazi ... on lubi ponocovat a mala s nim ..
Prepac stale o sebe a ty co ???

vladkaz1
22. led 2010

A no som nedockava ci potvdi toho chlaca ,potom mozem menit celu vybavu co mam nachystanu ha 😀

frisbee
autor
22. led 2010

len pekne píš o sebe,ja nič,my sme tu zasypaní 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
22. led 2010

jaj tak si uzivate teplucko pohodicku doma 😀 ,auto uz mas?
Ja nic nove mam uz dobre velke brucho ,mala mi hcce cecat teraz z prsa neviem jak mam reagovat .... hrozne .. mame hrozne obdobie vzdoru ale len pred cudzimi ludmi nehcce ma ale doma ma ide spapkat tulka sa a tak to sa mi paci

frisbee
autor
22. led 2010

auto máme,ale ešte tam budú vymieňať nejakú hadičku.
No to si ja neviem predstaviť,to prso 😉 ,ja som nekojila a ani moje kamošky nie..neviem,ako jej to vyhovoríš 😉

vladkaz1
22. led 2010

no ved ani ja som nekojila len mesiac ,no ale bolima to ona ma kusla potvornica a tak sa pisala ... ze to boli no nech zabudne ze sa bude cuckat krpec 😀 uz ma dost na to aby pochopila zeto je pre babenko ale ochutnat ju necham ... nemozem ju odhanat

frisbee
autor
22. led 2010

no vieš čo,až bude Oliverko,aby to nerobila iba zo žiarlivosti,predsa len sa nebude točiť všetko okolo nej,ako je to teraz,no ale keď dostane doležitú činnosť..napr.pomáhať s plienočkami a tak,tak sa to poddá. 🙂

vladkaz1
22. led 2010

No ved nao s tym aj ratam ona je pomocnica velika hlavne pri upratovani ale musi mat naladu , uz viem jak na nu nekricim nechytam amok je to zbytocne ... ale radsej jej z opakujem asi 5X a ona to pochopi s kludnym hlasom alebo ju ignorujem

frisbee
autor
22. led 2010

tak,tak 🙂 ..a bude už väčšia,zase bude úplne iná 🙂

vladkaz1
22. led 2010

No je rozmazlena priznam sa 🙂 😀

frisbee
autor
22. led 2010

ale prdky...je ešte malá,to je všetko

vladkaz1
22. led 2010

ako povies 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. led 2010

tak vieš,že starší majú vždy pravdu 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
22. led 2010

😀 😀 😀 no ty si s tymch starsich 🙂 🙄
Ty si maladucha aj duchom aj rokmi ,teto 😀 😀 😀 😀 😀
A co tu dnes nikto neni????? 😕

frisbee
autor
22. led 2010

no veru,mizivá účasť 😕
s tými rokmi to nie je sranda,mali sme tu jednu,čo ju admini blokli,normálne sa zbláznila a to by ste sa divili,čo stvárala na koňovi

vladkaz1
22. led 2010

co ? vazne a kde??????

frisbee
autor
22. led 2010

napíšem ti do IP,,ona číha

vladkaz1
22. led 2010

😕

langkofel
22. led 2010

aj mne ip

langkofel
22. led 2010

a este stale?

frisbee
autor
22. led 2010

langoška,prepošlem ti to

vladkaz1
22. led 2010

inak kock yuz je po haluskach serem na ne spravila som si pomazanku ha s ingrediencii jaku dobru s cibulu novu a s korenim a parpricku no origos jak sa patri ... mnam

frisbee
autor
22. led 2010

ja vám tak závidím bryndzu,ja si pre ňu musím jazdiť do Brna a ešte nie je dobrá

vladkaz1
22. led 2010

neni taka dobra mas pravdu ale osm taka hladna ze ju zozerem a tak mi bude zle na noc 😀

frisbee
autor
22. led 2010

no ale ty máš dobrú,my máme zlú... 😀 😀 😀 😀 tu predávajú takú suchú hrudkovú,tak trpím