• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
mam v sebe 3 ti chlieb hrozne :angry: :grinning:
22. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som mala v Rakúsku kávičku s čokoládovou tortou...oni to majú tak dobré..potom som hodinu plávala ako divá,aby som to spálila :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj zavidim ti ,hned by som isla s vami :sunglasses:
22. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no keď som liezla do toho vonkajšieho tak sa všetci ľudia z teplého bazénu na mňa dívali s hrozou v očiach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a preco? ved bol vyhrievany nie?mohlo sa dobre dychat ...
schvalite mi dalsi chleba ,alebo mam ist radsej spat? :grinning: bude mi zle to viem iste
22. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris to je jedno ci tenky alebo hruby, ale ten kopec pomazanky na nom .. nedam si asi lebo to skonci zle ,aj ked mi oci zeru :grinning:
22. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to hej,tam bola hmla ako na mori,nič som nevidela :grinning: ,ale tam sú tri vonkajšie bazény,do dvoch sa normálne podláve zvnútra,ale do toho mojeho ideš vonkom,musíš vliezť do vody a potom vyliezť na mráz a utekať do tepla.

http://www.lasty.cz/image.php?idx=568285
22. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a to je zúžená fotka,on je veľký a oválny a bola som tam sama...kopala nožičkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj no bolo ti sveta zit nie???
Uplne super, tak toto ja teda mozem :wink: tisko zavidim ,ale v dobrom ,dnes sa inak kocky na nas vysrali co?
22. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris no parada ved tam sa citis jak kralovna nie?
To ty nechces aby som ja zaspala?nadherne naozaj :wink:
22. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som tu bola som na cz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vladi uz nejec, lebo aj ja zacnem
22. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaan langoska jak si to mam odpustit este mam to pre sebou a dycham a dycham ci mam ci nemam .. :grinning:
22. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris kde to je to therme v tom rakusku?
22. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je pri českých hraniciach,hneď za Hevlínom...asi 30 km od Znojma
22. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi...no to nechcem,aby si nespala :grinning: :grinning: :grinning: ,iba ma to dnes tak potešilo..a tuším mám zmrznutú hůavu vzadu :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frisula ale nemas ,peknu mas makovicku ,ale fakt akoze onemela som nevedela som o tom ,ako s ato tam no :grinning: ceny mi povedz
22. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vies hned ma chute prejdu ak zbadam tie ceny a napustim si vrelu vanu ,rychlo otvorim okno nehc s aotuzim a rychlo na spat do vane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze ako nahrada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Robim si zo seba prdel ,mimochodom ten chleba som zjedla sa mi ziadalo :sweat_smile:
22. led 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vstupné je myslím 11 euro na tri hodiny,v lete je to lacnejšie a tam je toho strašne moc,masáže,sauny atď.niečo sa platí,niečo nie,super vybavenie,sprchy...no pre nás je to dosť,keď tam má ísť celá rodina,pre Rakúšanov je to za pusu.
22. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vobec nieje moc :confused: , cumim .... teda za tie sluzby
22. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam je všetko,bazény pre malé detičky,divoká voda,tryskové masáže v bazénoch,bazén s morskou vodou,ostatné sú s termálnou,tobogan,každú hodinu cvičenie v bazéne s inštruktorkou,reštaurácia..no úplne super :slight_smile:
22. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to sa mi paci veru
U nas by si si za tie prachy ani neprdla ved vstup do galandie je kolko?
22. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som práve nikde na Slovensku nebola,vidím to vždy v telke,keď ukazujú zábery so živej panorámy..pekné...no ale hovorím,netuším,aké sú ceny na Slovensku.
22. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zo
22. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v telke zivu panoramu milujem hlavne ta muzika v tom ... ukludnuje ma to velmi
22. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme boli najesen tu od nas to je na 2,5 hodiny tiez v rakusku v takom therme a sme platili na osobu 38 e ale to len ja a priatel, mame som kupila len do bazenov, no nespominam si kolko ona sa mi mari daco 25e vstupne na cely den.
Ale my sme mali v cene aj sauny, bolo tam strasne vela, aj fitness bolo to velmi pekne ale dost sa aj mne zdalo penazi.
22. led 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek