• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
tak tak :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás vymazali,ty brďo :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to v iných témach iné veci fičia a nič :angry: :angry: :angry: :angry:
už sa človek ani zasmiať nemôže :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevšimli si,že ten humor bol na nás :wink:
5. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,veď pred 50-tkou mám aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
a idem robiť,muž bol odovzdať našu Feldičku,fňuk :frowning2: :frowning2: a ideme makať,syn skoro nechcel,aby sme prišli :grinning: :grinning: :grinning:
ale zajtra pôjdeme,dnes došiel muž neskoro,tak zajtra dúfam príde skôr a ideme,smer Modra-Harmónia :slight_smile: :slight_smile: :wink:
si predstav,že keby nemáme známu,čo vybaví papiere k autu,tak čakáme na ne 40 dní :angry: :angry: :angry: :angry: super motivácia doviezť auto zo zahraničia :angry: :angry: :confounded:
ale na zajtra máme Octavku služobnú a naše bude v piatok :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi,idem aj ja,budem tu zase v noci :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cawteaj ja pridem vecer alebo v noci ak nezaspim :grinning: :grinning: :grinning: aj ja mam pred 50siatkou :grinning: :grinning: :grinning: ale asi natedy uz budem babicka,. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte do teraz mi bolo hrozne tocila hlava ,pachut kovova v puse,na vracanie vecer no otras .. teraz ma bolia vajecniky ze by som bola prechladnuta? normalne som mala kramose a 19 teho mam dostat alebo ze by nieco z kupka sa namna nalepilo? :confused:
5. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len kuk :confused:
vladka,test si si nerobila?? :confused: tá pachuť v ústach...no,veď dočkaj,či príde návšteva,ale aj k lekárovi by som skočila na Tvojom mieste :confused: :confused:
5. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved pojdem hrozne ma zacali bolet tak hodinka 2 vajecniky pojdem dokimu len sa musim objednat inak ma nezobere ... a test som si nerobila zajtr akupim ma byt vyplata uz nebudem dnes vyhadzovat prachy
5. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ako si to myslela ze ta pachut co to je nieco zle? alebo tak? si ma nalakala ..
5. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi,nieeee,to len môže znamenať tehu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neboj :wink: a testy sú už aj tak za stovku(v Sk),ja mám jeden na pamiatku-Katku :grinning: :grinning: :grinning: Paťo mal byť cysta a zistili mi tehu až tesne pred operáciou na UZV :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha som nevedela ale bolia ma hrozne vajecniky teraz mi nic neni iba vajecniky a rano sa mi az zahmlievalo pred ocami ja nechapem .. podla mna som neni test si kupim zajtra uvidime
No tak s cysty mas pekneho paholka hahaha :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladka,nestraš..zvláštne,kovovú pachuť mám,keď to mám dostať :confused:
5. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde ste baby,padáme dolu,ja to sama neudržím :grinning:
5. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím s tebou, teda ešte chvíľu
5. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi asi skúša uhorku :grinning:
5. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a ako si dopadla s autom, už majú elektrinu?
5. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
auto dneska začali opravovať,ten moj to psychicky nevydržal,a išiel to tam skontrolovať,ale zatiaľ nevieme,čo tomu je :frowning2:
5. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne aby to vedeli technici :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som očistila 20 kíl broskýň už by sa zišla na záver aj nejaka tá uhorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty sa nám tu kazíš :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekazím, ja už som, ale asi idem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: idem zobudiť manžela, spí pri telke, nech sa ide osprchovať :grinning:
5. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to áno,manžel musí byť umytý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa
6. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning:
6. srp 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidite baby, takto pochodime aj mi ked stale budeme mysliet len na uhorky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani netreba mat sex a ani malovku :grinning: :grinning: :grinning: a uz si vtom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vladi vidis to je stoho ze si minule trucovala a bola si pomilovana. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute baby...musela som to skúsiť,či mi to ešte funguje :wink: :wink: :wink: :wink: a ono áno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nech funguje dlllllllllllllllllllho
a vladkaz ako?
6. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
fris,a čo či funguje??? :confused: :confused: :confused: som nejaká spomalená... :sweat_smile: myslenie :grinning: :grinning:
vladka,ako moja???budú krstiny?? :slight_smile: :wink:
baby,keby ste počuli,ako ten debil nad nami kýcha,tak sa ušúľate od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa sem už večer nedostala,presunuli sme tú opachu skriňu-všetko oblečenie vybrať,potom naspäť,utrieť všade prach,muž kým rozobral tú posteľ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: milión šrubiek to má a to sme ešte len začali,len neviem,kam dáme škrečka s klietkou,keď mu zrušíme toto stanovište :grinning: :grinning: :grinning:
a poobede ideme za Paťom,večer som ešte upiekla predsa len bublaninu s broskyňami-dvojfarebnú a urobila tiramisu,dúfam,že nebude salmonelóza,žĺtky som miešala nad parou,tak dúfam,že som všetko nežiadúce zabila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: však dám vedieť,či neležím v nemocnici,ale dúfam,že nie,raz stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera som zjedla taký trochu divný melón,tak hádam nebudem behať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambinuška....no tamto pred 50. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tkou
6. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,tak super,Ty divoška jedna,Ty sa teda nezdáááš... :wink: :wink: :wink:
a čítala si nalepki??? :grinning: :grinning: :grinning: to keby môj syn napíše,tak facku dostane,ale on je na pravopis ďas,aj muža opravuje a pretáča buľvy,keď si píšu cez skype :grinning: :grinning: :grinning: ten môj teda vie vypotiť hrubky,ešte,že nepíše mylujem Ťa :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek