S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

tak tak 🙂

bambi09
5. srp 2009

nás vymazali,ty brďo 😕 😕 😕 😀 😀 😀
tak to v iných témach iné veci fičia a nič 😠 😠 😠 😠
už sa človek ani zasmiať nemôže ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
5. srp 2009

nevšimli si,že ten humor bol na nás 😉

bambi09
5. srp 2009

veru,veď pred 50-tkou mám aj ja 😀 😀 😀
a idem robiť,muž bol odovzdať našu Feldičku,fňuk ☹ ☹ a ideme makať,syn skoro nechcel,aby sme prišli 😀 😀 😀
ale zajtra pôjdeme,dnes došiel muž neskoro,tak zajtra dúfam príde skôr a ideme,smer Modra-Harmónia 🙂 🙂 😉
si predstav,že keby nemáme známu,čo vybaví papiere k autu,tak čakáme na ne 40 dní 😠 😠 😠 😠 super motivácia doviezť auto zo zahraničia 😠 😠 😖
ale na zajtra máme Octavku služobnú a naše bude v piatok 🙂 🙂

frisbee
autor
5. srp 2009

bambi,idem aj ja,budem tu zase v noci 🙂

simona55
5. srp 2009

cawteaj ja pridem vecer alebo v noci ak nezaspim 😀 😀 😀 aj ja mam pred 50siatkou 😀 😀 😀 ale asi natedy uz budem babicka,. 😀 😀 😀

vladkaz1
5. srp 2009

ahojte do teraz mi bolo hrozne tocila hlava ,pachut kovova v puse,na vracanie vecer no otras .. teraz ma bolia vajecniky ze by som bola prechladnuta? normalne som mala kramose a 19 teho mam dostat alebo ze by nieco z kupka sa namna nalepilo? 😕

bambi09
5. srp 2009

ja len kuk 😕
vladka,test si si nerobila?? 😕 tá pachuť v ústach...no,veď dočkaj,či príde návšteva,ale aj k lekárovi by som skočila na Tvojom mieste 😕 😕

vladkaz1
5. srp 2009

no ved pojdem hrozne ma zacali bolet tak hodinka 2 vajecniky pojdem dokimu len sa musim objednat inak ma nezobere ... a test som si nerobila zajtr akupim ma byt vyplata uz nebudem dnes vyhadzovat prachy

vladkaz1
5. srp 2009

bambi ako si to myslela ze ta pachut co to je nieco zle? alebo tak? si ma nalakala ..

bambi09
5. srp 2009

vladi,nieeee,to len môže znamenať tehu 😅 😅 😅 neboj 😉 a testy sú už aj tak za stovku(v Sk),ja mám jeden na pamiatku-Katku 😀 😀 😀 Paťo mal byť cysta a zistili mi tehu až tesne pred operáciou na UZV 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
5. srp 2009

aha som nevedela ale bolia ma hrozne vajecniky teraz mi nic neni iba vajecniky a rano sa mi az zahmlievalo pred ocami ja nechapem .. podla mna som neni test si kupim zajtra uvidime
No tak s cysty mas pekneho paholka hahaha 😵 😵

frisbee
autor
5. srp 2009

vladka,nestraš..zvláštne,kovovú pachuť mám,keď to mám dostať 😕

frisbee
autor
5. srp 2009

kde ste baby,padáme dolu,ja to sama neudržím 😀

vanja
5. srp 2009

držím s tebou, teda ešte chvíľu

vanja
5. srp 2009

simi asi skúša uhorku 😀

vanja
5. srp 2009

fris a ako si dopadla s autom, už majú elektrinu?

frisbee
autor
5. srp 2009

auto dneska začali opravovať,ten moj to psychicky nevydržal,a išiel to tam skontrolovať,ale zatiaľ nevieme,čo tomu je ☹

vanja
5. srp 2009

hlavne aby to vedeli technici 😅

vanja
5. srp 2009

dnes som očistila 20 kíl broskýň už by sa zišla na záver aj nejaka tá uhorka 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 ty sa nám tu kazíš 😀 😀 😀

vanja
5. srp 2009

nekazím, ja už som, ale asi idem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 idem zobudiť manžela, spí pri telke, nech sa ide osprchovať 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

to áno,manžel musí byť umytý 😀 😀 😀 😀 papa

vanja
5. srp 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀

simona55
6. srp 2009

vidite baby, takto pochodime aj mi ked stale budeme mysliet len na uhorky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani netreba mat sex a ani malovku 😀 😀 😀 a uz si vtom 😀 😀 😀 😀 😀 vladi vidis to je stoho ze si minule trucovala a bola si pomilovana. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. srp 2009

čaute baby...musela som to skúsiť,či mi to ešte funguje 😉 😉 😉 😉 a ono áno 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
6. srp 2009

tak nech funguje dlllllllllllllllllllho
a vladkaz ako?

bambi09
6. srp 2009

ahojte 🙂
fris,a čo či funguje??? 😕 😕 😕 som nejaká spomalená... 😅 myslenie 😀 😀
vladka,ako moja???budú krstiny?? 🙂 😉
baby,keby ste počuli,ako ten debil nad nami kýcha,tak sa ušúľate od smiechu 😀 😀 😀 😀
ja som sa sem už večer nedostala,presunuli sme tú opachu skriňu-všetko oblečenie vybrať,potom naspäť,utrieť všade prach,muž kým rozobral tú posteľ 😝 😝 😝 milión šrubiek to má a to sme ešte len začali,len neviem,kam dáme škrečka s klietkou,keď mu zrušíme toto stanovište 😀 😀 😀
a poobede ideme za Paťom,večer som ešte upiekla predsa len bublaninu s broskyňami-dvojfarebnú a urobila tiramisu,dúfam,že nebude salmonelóza,žĺtky som miešala nad parou,tak dúfam,že som všetko nežiadúce zabila 😝 😝 😝 však dám vedieť,či neležím v nemocnici,ale dúfam,že nie,raz stačilo 😝 😝 😝
včera som zjedla taký trochu divný melón,tak hádam nebudem behať 😀 😝 😝 😝

frisbee
autor
6. srp 2009

bambinuška....no tamto pred 50. 😀 😀 😀 😀 😀 tkou

bambi09
6. srp 2009

fris,tak super,Ty divoška jedna,Ty sa teda nezdáááš... 😉 😉 😉
a čítala si nalepki??? 😀 😀 😀 to keby môj syn napíše,tak facku dostane,ale on je na pravopis ďas,aj muža opravuje a pretáča buľvy,keď si píšu cez skype 😀 😀 😀 ten môj teda vie vypotiť hrubky,ešte,že nepíše mylujem Ťa 😀 😀 😀 😝