S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
6. srp 2009

cawte,kocky nejak som sem vecer zabudla prist 🙂 ale vecerala som husaciu mast z paprikou a rajcinou, tak strasne ma zacalo bolet brucho, ☹ ach konec mi bol mozno ze som bola hladna, a rychlo som jedla. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chcela som granadir ale sa mi neusiel, ☹ ☹ celu noc som iba nazachod lietala este ze je na 2kroky od spalne 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. srp 2009

simonka,uf,tak to teda bola noc 😒 a už je lepšie??? 😉
inak Ty teda varíš asi furt,pre svoj mančaft,však??to ja navarím aj na dva dni,hlavne teraz,čo Paťo nie je doma 😀 😀 😀 ten už by aj koňa zjedol 😅 😅 ale je to krásne,keď sa taká veľká a u vás aj veselá rodinka zíde pri stole 🙂 🙂 😉 mne sa tie tri deti nesplnili ☹ ,chcela som veľkú rodinu,lebo ani moja pôvodná ani mužova za veľa nestoja ☹ 😒 ale tak čo už,hádam to vnúčatká napravia 😅 😅 😅
a to je fakt ťažké na noc,tá husacia masť,aj si si k tomu dala chlebík???ja také mastné veľmi nemôžem,mama zo mňa mala nervy,keď som z rezňov vyberala mastné kúsky,potom neskôr to vzdala a robila mi už len také diétne,bez mastného,ja to neznesiem v ústach,aj slaninku vždy vyškvarím na uhoľ 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. srp 2009

ježiš baby,ja mastné nemožem už asi 25 rokov,mala som problémy so žlčníkom,ležala som v bezvedomí na zemi aj po vajíčku natvrdo...musím zaklopať,ale tých asi 15 rokov,čo pijem jablčný ocot...vždy trochu octa do nejakej ochutenej minerálky...ťuk ťuk...musím zaklopať,už mi nikdy nebýva zle z jedla...je pravda,že celý život jem zdravo,zelenina,ryby,olivový olej...málo mäsa,ale bolo to kruté 😝 😝 😝 😝

bambi09
6. srp 2009

fris,Ty brďo,aj ja som mala problémy so žlčníkom,nemôžem veľmi ťažké jedlá 😝 😝 😝 mne zas pomohli vždy švédske kvapky,aj vypiť,aj obklad,ale ten jablčný ocot som počula,asi vyskúšam,ja ho dávam do šalátov a jedál namiesto obyčajného 🙂 🙂 😉
a idem ten dotazník vyplniť,lebo už mám poriadne meškanie-sľubotechna na n-tú 😅 😅 😅

vanja
6. srp 2009

bože ženy ja sa môžem napráskať o pol noci chlieb / aj teplý fris/ so slaninou uhorkou, a nič mi nie je. 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. srp 2009

dúfam,že kým dopíšem,neodhlási ma zo stránky 😀 😀 😀
tak idem na to...
deprimuje ma bezmocnosť,ľudská zloba a blbosť a niektorí ľudia
záleží mi na rodine,na deťoch,vzťahu s mužom,priateľoch a ...svetovom mieri
môj partner-taký,akého mám,aj s chybami 😉
herecký idol,jóóój,tých mám veľa:Sean Penn,Robert de Niro,Johny Depp,Edward Norton,Tim Robins,Jirka Bartoška,Miško Dočolomanský, Štefan Kvietik-to sú takí sexi,ale aj Jan Werich,Vlasta Burian,Rudolf Hrušínský,Vlastimil Brodský,Miloš Kopecký,Ladislav Pešek,Josef Kemr,Josef Somr,Bolek Polívka,Miroslav Donutil,Ivan Trojan a veľa ďalších
herečka:Meryl Streep,Susan Sarandon,Kate Winslet,Kristin Scott Thomas,Kate Blanchet,Jiřina Bohdalová,Jiŕina Jirásková,Helena Rúžičková,Emília Vášaryová,Majda Paveleková...
speváčka Tina Turner,Katka Knechtová,Enja aveľa ďalších,aj spevákov,len nechcem zapísať pol strany 😀 😀 😅
v konfliktoch som niekedy ako sopka,vybuchnem,vychŕlim lávu a je dobre,niekedy zas reagujem relatívne pokojne-ako kedy
pravda,aj keď bolí a je krutá-len niektorí ľudia ju počuť nedokážu,tak som opatrná,čo hovorím 😕
rozplače ma bezmocnosť,keď vidím,ako trpia deti a zvieratá ☹
rozosmejú ma moje deti,môj muž a priatelia,dobrý film a kniha,dobrý vtip a správa,že som vyhrala v športke,lebo to musí byť vtip 😀 😀
a milujem ľudí so zmyslom pre humor... 😉
amen 😀 😀 😀

bambi09
6. srp 2009

vanja,sa máááš,fňuk,ja teplý chlieb milujem,ááách tá vôňa,ale nemôžem ☹ ☹ 😒

frisbee
autor
6. srp 2009

no konečne a supéééééééééééér,ja som práve stihla umyť dlážku v celom dome,zablokovala som mojeho v izbe,že je mokro a už som tu 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudák Tvoj chlap 😀 😅 😅

vanja
6. srp 2009

fris šikulka si 😀

frisbee
autor
6. srp 2009

čo chudák,som mu tam urobila super útulnú fr.izbu,kovaný otoman,vankúšiky,veľký LCD televízor,je tam ako v kine 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. srp 2009

hmmmmm,tak to sa máááá,ako kráááľ 😀 😀 😀 😉

vanja
6. srp 2009

takže to nebol tres pre manžela, stať v izbe, čo? 🙂

jalao
6. srp 2009

dievcata, co mam varit tym mojim hladosom dnes??? poradte daco...ale take...aspon na 2 dni, nie, ze obalovanu sparglu... 🙂

bambi09
6. srp 2009

no,ja sa zdvihnem od nb,mám po celej izbe štipce,hračky a vankúšiky,moje dieťa sa stará o moju kondičku 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. srp 2009

no on to nevie,že je tam zablokovaný,leží,číta si noviny,chudák v tom horku pokosil celú záhradu...myslí si,že tam relaxuje 😀 😀 😀 😀

jalao
6. srp 2009

fris, mozno je tam aj rad, ze ma pokoj, ci nie? u nas by to tak fungovalo....a ked sa namaka v zahrada - obzvlast! 😵

frisbee
autor
6. srp 2009

jalao...ahoj, no veru,hladošov máš 🙂 ,ja ani nemám nápady...zemiakový guláš,šošovicu,paradajkovú omáčku a fašírky ☹ ☹ ☹ ☹ to skor baby poradia s detičkami 😉

bambi09
6. srp 2009

jalao,rizoto,grenadír,u nás to dva dni vydržííí 😀 😀 😀
fris,máš dobrú taktiku naňho 😅 😅 😅

vanja
6. srp 2009

jalao: dnes som varila čo záhradka dala 🙂 🙂 🙂
mliečnu brokolicovú polievku, a vyprážaný kaleráb s opekanými zemiakmi +uhorkový šalát. 🙂
bambi a ty si myslíš, že ja mám prečo len toľko kíl? 😀 😀 😀 😀 A to ešte behám z poschodia dole a hore. 😀
fris tak ho nechaj v tom 🙂

frisbee
autor
6. srp 2009

on si myslí,že mu doprajem odpočinok 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
6. srp 2009

mne sa uz niekedy zda, ze varim dokola to iste...toto, co ste menovali, vsetko robievam...ale teraz cez prazdniny, je toho varenia este viac, do kelu! Brokolicu na zahradke zatial nemam, ale k roku si ju uz isto posadim. MM sa mi tam v hriadke stale roztahuje s rajcinami, stromiska metrove a na konci 2 cervene minigulky!! a neda si povedat, nech na to kasle! 😠

simona55
6. srp 2009

frííííííííííís vidis to niekedy vyskusam aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 umyjem naschval dlazku aby som tu mohla byt alebo niekamm odskocit 😀 😀 😀 😀 😀 a on neznasa ked je mokre lebo ze sa mozme posmyknut 😀 😀 😀 😀 😀 si starsia tak sa da co ucit. 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj a ten jab.ocot je dobry na chudnutie som pocula 🙂 neuskody zaludku? ja si to kupim 😀 😀 lebo chcem zhodit sadlo z bruchu 😀 😀 😀 😀 vravim rano mm ze pozri hentaak schudla...... a on mne ale ti nechces schudnut ☹ 🙂 hned ma odbyl kares jeden .bambi uz davno hodis do tej temy .? ja som tam chodila vela aj som sledovala aninam a jeho honzulku.ale potom ked zomrel bolo my velmismutno ☹ ☹ nevedela somnato dlho zabudnut,a uz sa tam iba malo objavujem.a to len preto ze som zvedava kedy napise dalsie tehu,ale vydim ze uz je vtom 🙂 🙂 trochu mi bolo cudne citat jej postoj k babetku co ti nato.nie vzlom a ni ju nechcem ohovarat ale necham si to preseba.......

vanja
6. srp 2009

frsi - ty si ho šetríš na večer čo? Ty potvorka, sa ti to nejako zapáčilo pred 50-tkou čo? 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
6. srp 2009

Dakujem za dobre tipy, asi dam ten gulasik, idem uz domov, viete si to predstavit, co ma tam caka... Ale co si uz teraz navyberam, ze?? 🙂

frisbee
autor
6. srp 2009

simonka....jablčný ocot pomáha na trávenie,stačí po mastnom jedle,naozaj sa z neho aj chudne,ale opatrne...inak náš je nechutný a smradľavý,ja sa snažím kupovať talianske,tie sú dobré....ten náš smrdí ako ponožky 😀 😀 😀
vanja,my to máme ťažké,mne sa chce večer,jemu ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozaj,ženy,do tej smutnej témy som nakukla iba raz,plakala som pol dńa a už tam nejdem ☹

jalao
6. srp 2009

A diky, ze ste ma nechali na chvilku v Darinkinej partii, hoci neviem, ake su kriteria na vstupu do nej! 😅

bambi09
6. srp 2009

jalao,nerob chute 😀 😀 😀
a kritérium je iba jedno-zmysel pre humor,súhlasíte baby??? 🙂 🙂 😉

vladkaz1
6. srp 2009

Ahojte este neviem ale myslim ze nie nebudu dnes mi bolo troska rano zle ale nie nejako extra .. pohoda .. no ale nic sa mi nehcce ani do obchodu ist kupit test nevadii... ved ked budem nic mi neutecie 😀
No dnes som ani nevarila normalne hnijem za ziva spla som do 10 ale o 6 tej som bola s malu hore spravila mlieco a zalomila takze vstaval s nou MM hahaha a potom zalomil o 10 ako som ja vstala sa striedame .. zaspala aj mala a mala som klud 😀 nic sa mi nechce ale musime ist vyvetrat malu nudi sa tak nech si troska pobeha .. vyplata este nebola tak nakupy sa nekonaju este ze mam plny mrazak maska 😀

vanja
6. srp 2009

jalao kritéria sú jednoznačné, s humorom ide všetko ľahšie 😀 😀 😀 😀
keď máš rada humor a vieš sa zabávať na čomkoľvek, tak si naša 🙂
ani ja nechodím už dotej témy, lebo len revem, ale aspoň si vtedy uvedomím, aké ja mám šťastie.