S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale sluší ti to,taká si nám rozjuchaná 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
5. únor 2010

juchuchúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

vanja,ty vožralooo 😀 😀 😀
a tie šatočky sú jaké chutné 😵 😵 😵 to aj na krstiny,ale my sme malú ešte v perinke krstili 😉
no,tak vieš,keď je žena milovaná...a milujúca...netreba jej drahé krémiky... 😀 😀 😀 a keď ťa chlap vytočí,to sa ti napne všetko,aj pleť 😀 😀 😀

vanja
5. únor 2010

bambi a ty si mala prísť v januári na východ nie? Keď si dobre pamätám. 🙂

vanja
5. únor 2010

bambi aj my, to sú už na väčšiu, sme mysleli, že ich bude mať na 1. sv. prijímanie v kostole oblečené, keď sme mali,ale bolo chladno, tak ich nemala.

bambi09
5. únor 2010

hmmm,mala-ale zmena plánu,napíšem do mailu 😉
neboj,teba neobídem,najprv zastávka u vás,potom v Lubeníku 🙂 😉 neboj,dlho nebudeme 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

vanjuša.....ty ma neprestávaš udivovať 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
5. únor 2010

dávam ti 20 minút 😀 😀 😀 😀
a predstavte si ženy, že sme sa odnaučili od nočného kojenia, takže sa konečne troška vyspím, ale ešte to nie je ono. Už týždeň som ju v noci nekojila. 🙂

frisbee
autor
5. únor 2010

no super.....ja by som bola mŕtva,keby som sa nevyspala. 🙂

vanja
5. únor 2010

fris čo som také zase povedala? 😀 😀 😀
a dostali ste ten mail ohľadne najčastejšie používaného slova? 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

no veď som ti hneď na neho napísala do témy smajlíky....je nalepší,smiala som sa ako blbá,už tak hovoríme so všetkými známymi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

vanja,že váhaš,ten mail som poslala ďalej,dostala som dnes krásny,pošlem vám,dúfam,že ma neukameňujete 😅
a neboj,prídeme,potrasieme rukou,odídeme 😀 😀 😀 400km je 400 km a to pri Revúcej máme ešte zachádzku 😉
a teda super,že už v noci máš kľud-my ešte nie 😅 ale niekedy spí malá aj 5 hodín vkuse,tak to sa už dá 🙂

bambi09
5. únor 2010

fris,ss zas hodil elaboráááááááááááát 😀 😀 😀
och,mám ja kopec roboty a sedím tu 😅 😅

frisbee
autor
5. únor 2010

bambuľa,videla som,on je proste mimo a nechápe,že to funguje iba ke´d sa partneri dokážu rozumne dohodnúť a nie keď on je psycho a exmanželka pred ním prchá 😀

vanja
5. únor 2010

no moja 5 hodín v kuse nespala ,max 3, ale väčšinou to boli každé 2 hodiny. Tak som sa rozhodla ,že v noci aj keby bol neviem aký plač tak jej nedám. 4 nociboli hrozné, lebo to plakala aj 20 minút, ale nedala som jej. A terazx už 3 noc spí tak, že ju uložím o pol 9-tej, a ona sa raz v noci okolo jednej prebudí, povie Mami papi mlečko, a ja jej poviem, že zachvíľu, nech si ešte poležká a ona sa otočí a spí ďalej až do rána do ôsmej. Takže som rada, že aspoň toho nočného vstávania sme sa zbavili. 🙂

frisbee
autor
5. únor 2010

vedúca....ty si normálne taktik a diplomat...ale super,tak vydržte 🙂

vanja
5. únor 2010

máte nejakého ss v zábavnej téme 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

fris,škoda klávesnicu drať 🙄 🙄
vanja,no super,naša dokáže revať tak,že to trhá bubienky,to bude u nás boj 😝 😝 😝

frisbee
autor
5. únor 2010

ss je pako 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

skorej si myslíme,že to je robot 😀

bambi09
5. únor 2010

alebo prezlečený Kamil?? 😀 😀 😀 v bledomodrom 🙄 🙄

frisbee
autor
5. únor 2010

asi si trafila klinec po hlavičke 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

on dokonca opakuje naše vety,čo sme mu písali,vydáva ich za svoje 😝

bambi09
5. únor 2010

😕 😕 😕 😕 😕 žeby??oni sú jak dvojičky-fúúúú 😕 😕 🙄

vanja
5. únor 2010

aká téma? 🙂

bambi09
5. únor 2010

och,to je už ťažká diagnóza-Pane,ďakujem ti za môjho zlatého chlapa 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

dvojčatá...áá...máte tajné chodníčkyyyyy

bambi09
5. únor 2010

vanja-Striedavá starostlivosť v Mama,oco,rodina... 😝

frisbee
autor
5. únor 2010

vanjuša...veď vieš,kamil

frisbee
autor
5. únor 2010

my píšeme aktuálne,,a on napíše po troch dňoch dňoch,že odpoveď na toto a z toho a toho dńa 😀