• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
kamilovi sa asi cnie za nami, boli sme jeho prvé lásky, a nevie sa s nami asi rozlúčiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris a bola si večer v hospudke?
5. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a s tým plačom aspoň to vrátiš susedovi, keď hučal on :grinning:
5. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebola,oko mi zdrhlo,ale dala som si na tvoju počesť pohárik piva :grinning: :grinning: :grinning:

presne toto ma napadlo,že to malá bambuľa vracia susedovi :grinning:
5. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som rada, že sme sa tu trocha stretli po dlhšej dobe, ale už idem, deti sú jak urvaté z reťaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím ísť urobiť s nimi poriadok.
čauteéééééééééééééééééééé :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,veď nech si to užije,my sme trpeli celé prázdniny zbíjačky od rána-mám ho v paži,nech by sa skúsil prísť niekto sťažovať :angry: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,pani Policajtka-daj ich do laty :grinning: :grinning: :grinning: mne mladý dnes poctivo posiela sms,išiel na ten hokej a som povedala,že keď sa zas neozve,viac nepôjde :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau,vedúca,príď zas :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,keď príde vanja,hneď je sranda-ja sa teším,že sa dúfam čoskoro spoznáme aj osobne :dizzy_face: :dizzy_face: a potom ešte na stretku,vanjuš,hodím ti link na stretkovú tému,oki??
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=123011&vGroupOffset=0
5. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ma to odhlásilo...ako to,že sa furt iba prihlasujem na koňa? :confused:
5. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak sorráč,koň,bola som inde :grinning:
5. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde si bola,háááá??? :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevieš,prečo tu sedím a nejdem niečo robiť?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bola som podporiť filipu v ss a ešte som bola vyliať obsah... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
...obsah čoho?? :confused: :confused: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hádaj asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a čo tu teda sedíš,keď máš prácu? :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,lebo som blbááá :grinning: :grinning: :grinning: sa mi nechce,vjéééš?? :grinning: :grinning: po tom bláznivom týždni som rada,že sedím na kefke a na lopte :grinning: :grinning:
čakám,kedy príde animátor,mladý je fuč,tak čakám na muža :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ho ešte niekam vyslala,tak dnes to trvá dlhšie :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na kefke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja mám tiež čo robiť,ale nemám chuťkoečne ma prešla tá hlava
5. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pome-animátor je doma,večer možno ešte nakuknem :wink:
fčúúúúl :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
idem aj ja,páááááá,lásko...lesbiche :grinning:
5. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cmuky-cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ľudia,ja budem za chvíľu pri pozeraní správ potrebovať lieky na ukľudnenie :unamused: :unamused:
poštárku zavraždili,Slovenku v USA strelili do hlavy,pri TT zas našli marihuanové parenisko-moje nervy :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokso-žobre pre dieťa a čaká druhé dieťa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: 19-ročná baba :pensive:
5. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy,padáááááááááááááááme,kde ste?? :confused: :confused: :confused:
tu trpím samomluvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: vieš bambi,mala by si niečo robiť,nie tu ťukať :grinning: :grinning: :grinning: viem bambi,ale sa mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: no,heš bambi,heš... :grinning: :grinning: idem teda smer kuchyňa,keď ste všetky kdesi zalezené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bambuľa,ty si od tej polnoci tiež nejaká divoká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ja som kŕmila potvory a kukám TV Barrandov,dávajú Buldoci a třešne,na Nove je Karlštejn,ale na Buldoky sme sa hrávali v škole,tak sa bavím :grinning:
5. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,Noc na Karlštejne by som si pozrela,ja pozerám jedným okom Hříšní lidé... na joj plus :slight_smile:
že divoká :grinning: :grinning: :grinning: chcem si s niekým pokecať a tu nikto,muž robí niečo na PC a robí malej dozor,tak pokecáme až pak :grinning: :grinning: mladý je už na ceste domov z hokeja,idem variť čaj,príde určite zmrznutý :sweat_smile: :sweat_smile:
tak kukaj,o polnoci ešte mrknem :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a ja vám dám zatiaľ pár domácich úloh,akurát vladenka s červíčkom je oslobodená,takže :

1.úloha natrénujte Lindy hop,až sa stretneme uvedieme okolie do úžasu :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=mTg5V2oA_hY
5. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fris,ak chceš,aby som s tebou mrskla o zem,povedz rovno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule,dnes som skoro vobec nebola na pc,uz druhy den ma boli hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes sme uz volali na jedno cislo a stazovli sa na tych susedov,ved to uz nieje normalne,od rana do vecer ide nonstop hudba nahlas,my ked chceme pocut telku tak si ju musime dat uplne nahlas :angry: aj tak skoro nic nepocut :rolling_eyes: tak sme volali na ten council to su domy od mesta lebo oni taky maju,ze v com je problem,tak nam povedali ze si mame zapisovat na papierik od kedy do kedy ta hudba huci a kedy je klud a maju sa nam ozvat do 4 dni,vraveli ze ich nastivia ale ze nepovedia ktory susedia sa stazovali ze vraj je to porusenie nejakeho zakona ci co :confused: :confused: neviem,ale to je jedno mozno ze si domyslia lebo aj z druhej strany su susedia,ale to je v podstate jedno ci budu vediet ci nie :angry: mozem im kaslat sprostym rusom :angry: !!!!!!!!!!!!!1 :angry: :angry: :angry: uvidime po tej navsteve ci sa umudria alebo nie,ale staci par takych navstev a vyhodia ich a mne je to jedno ja kvoli nejakym hlupakom nemozem mat kludny den :angry:
no a teraz vecer neviem ci si nejaky party robia alebo co lebo 10 krat viac je hlucna hudba ako cez den,telku vobec nepocujem a uz len cakam kedy sa mala zacne prebudzat kvoly tomu lebo do nasej izby je to dost pocut a nemohla som jej nechat ani otvorene dvere lebo ich jej vzdy nechavam aby som ju dole pocula keby nahodou plakala ale teraz sa neda lebo z chodby ten hluk ide tiez :angry: :angry: ale prepacte ze vas otravujem mojimi problemamy ale mna to dost s.... :angry:
inak pekny vecer prajem :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,tak toto radsej nie,preboha :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nepisem lebo mi niekto asi pocaroval ten posuch ,je mi zle jak hovado .. na co som pazrava ze? :pensive:
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek