S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

niki,dobrú,tým Rusákom by som ja teraz pustila music 😀 😀 😀 heavy metal 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

julka,ty si žirafa,na tebe sa nejakých pár kíl naviac stratí,na mne vidno aj obed 😀 😀

nikinka008
5. únor 2010

bambi,ver tomu ze by som to pravila keby mi hore nespalo dieta 😀 😀 tak paaaaaa

bambi09
5. únor 2010

verím 😀 😀 😀 😉 páááááááááááááááááá

jalao
5. únor 2010

niki, ved ešte povedz dačo... 🙂
bambi, čo kde bolo? ja v 15 rokoch v plavkoch? mala som 173cm a asi 45kg, takže kúpalisková atrakcia 😀 😀 😀 😀

jalao
5. únor 2010

baby, táto Olga Šípková mi tu už 2. cvičební stroj v priebehu 5 minút vznukuje...toto je čistá demagogia...akokeby ma počula, že sa bavím o nabraných kilách... 😠 😠 😠 Kam by som tie zariadenia všetky dávala????
baby, na CT2 je Gorodok, ruština s titulkami 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

julka,na Olinku mi nešahaj 😀 😀 ja ju móóžem,mám dve DVD-Ježiško doniesol 😀 😀 😀 tak by som chcela vyzerať,ako ona,ale aj ksichtík 😀 😀
a teda ja som na svadbe mala 49 kíl aj s topánkami,ale mám 150cm,tak zas na teba nemám,ty si bola iná vyžla 😀 😅 😅
fris,čo odpadávaš za jazdy??či trénuješ saltá?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

ja som tu,akurát mi nešlo príspevky odoslať 😕

bambi09
5. únor 2010

prečo?? 😕 😕 😕

jalao
5. únor 2010

Olinka Píšková je liga, to je jasné, ale ty mi povieš, daj si čokoládu a pritom sa budem kukať, ako Olinka cvíčí na cvičebním zařízení, čo??? ☹ ☹

bambi09
5. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 julka,ty si pila 😀 😀 😀

jalao
5. únor 2010

bambula 😀 😀 😀 😀 😀 , to ju tak volali v Tele-tele!!! 😀 😀 😀 Goncer + Suchánek...nepoznáš Olgu Píškovu?

bambi09
5. únor 2010

nieeee,my nemáme Novu 😀 😀 😀 😀 tak prepáč 😀 😀 😀 😀
inak ja mám tiež problém s miestom v byte,veď to vieš-4 kusy v dvoch izbách na 52m2 🙄 🙄 ale tohto orbíku sa nevzdám,mám ho na chodbe,inde by zavadzal 😝 😝

frisbee
autor
5. únor 2010

to vždy v noci.hodinu bojujem s jedným napísaním a odoslaním 😕

bambi09
5. únor 2010

kôň ide 2 minúty popredku-na mojom nb mám ešte len 23:57 😕 😕 a práve sme s mužom dopili kávu 😅 😅 😅

bambi09
5. únor 2010

ale,ale,čo sa deje??hodina duchov?? 😕 😕 😕

bambi09
5. únor 2010

http://www.diva.sk/zakazane-ovocie/sex-a-erotik...
😕 😕 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

inšpirácia pre vašich mužov na Valentína 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

no ani nehovor,predvčerom povedal oko ,že sa zobudil o druhej v noci na hlasné klopanie na dvere...on tomu neverí ale toto mu vzalo reč.

jalao
5. únor 2010

uf, konečne som dočítala tie hádanky... 😀 😀 😀 Tie baby sú ale kádre... Baby, nestrašte ma tu!!

jalao
5. únor 2010

no...ja už jaksi....odpadýnam...dobrú pokojnú noc...hurá, ráno nemusím vstávať skoro... 🙂 🙂

frisbee
autor
6. únor 2010

dobré ránko,ja som to včera musela vypnúť,už to nešlo,teraz je chlapec odpočatý a rýchly 😀

nikinka008
6. únor 2010

Ahojky 😀 žienky kde ste? 😕 😕

vladkaz1
6. únor 2010

ahojte my sme teraz prisli ,boli sme ako rodinka od rana na sankach .. parada mala je znicena a my este viacej ,MM bol pomoct aj mojemu tatovi robit domace klobasky ...a ja som mala 2 ksefty ma obocko u mamy a na mihalnice som si zarobila 🙂
Pojdem varit masko an stave s cestovinku a potom spat .. doma mam vybuch no co uz dnes uz nic naviacej nerobim 😝

nikinka008
6. únor 2010

vladka komu lepsie ako vam 😀 len si kludne odpocin a dobre sa vyspinkaj 😉 a uz ti je lepsie ako vcera? 😕

vladkaz1
6. únor 2010

Ano vcera som cakala az do noci na muza co mi bolo tak hrozne uplne mi v krku vsetko stalo ,moja chyba nemala som sa prezrat .. no .. dnes som mala klud varila mama tak sme sa najedli u nich ..
Vecer chcem ale verit teraz odpocivam spravim si masku na ksich a spravim si asi obocko a mihalnice ,nech aj sa troska vypadam ... dal som si podstrihnut konce tak sa pojdem okupkat a taky relax a ty?

bambi09
6. únor 2010

ahojte 🙂
ja mám dnes kooopec roboty,tak až večer nakuknem 😝 😝
Vladka,som rada,že je ti už lepšie 😵 😵
tak krásny zvyšok soboty a pááááááááááááááááááááááá 🙂 😉

vladkaz1
6. únor 2010

Ahoj Bambulka vidim ,ze zas sa mi dari pisat ako vzdy a co mas na praci???
Ja uz mam ocistu za sebou ,este mihalnicky utriem a som krasna 😀
Mojho som aspon riady prinutila umyt teraz
Co dnes porabate baby ??? nikde nikto..

bambi09
6. únor 2010

joooj,Vladka,veľaaaa,nazbieralo sa mi z celého týždňa 😝 😝 periem,žehliť budem,balík musím zabaliť,všetko opucovať,povasávať-áááách,málo mi je 24-hodinový deň 😝 😝 😝

vladkaz1
6. únor 2010

Kasli na to ,ked ja na to kaslem moja ... 😀
Ja dnes total nic ... mam den pre seba fakt len varit budem vecer 😝 aj tos a mi nechceeeeeee
Uz aby bolo to stretko velmi sa na vas tesim ,inak uz mam riadne velke brucho .. mam len brucho a nic .. 😅