• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
niki,dobrú,tým Rusákom by som ja teraz pustila music :grinning: :grinning: :grinning: heavy metal :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
julka,ty si žirafa,na tebe sa nejakých pár kíl naviac stratí,na mne vidno aj obed :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi,ver tomu ze by som to pravila keby mi hore nespalo dieta :grinning: :grinning: tak paaaaaa
5. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
verím :grinning: :grinning: :grinning: :wink: páááááááááááááááááá
5. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki, ved ešte povedz dačo... :slight_smile:
bambi, čo kde bolo? ja v 15 rokoch v plavkoch? mala som 173cm a asi 45kg, takže kúpalisková atrakcia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, táto Olga Šípková mi tu už 2. cvičební stroj v priebehu 5 minút vznukuje...toto je čistá demagogia...akokeby ma počula, že sa bavím o nabraných kilách... :angry: :angry: :angry: Kam by som tie zariadenia všetky dávala????
baby, na CT2 je Gorodok, ruština s titulkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
julka,na Olinku mi nešahaj :grinning: :grinning: ja ju móóžem,mám dve DVD-Ježiško doniesol :grinning: :grinning: :grinning: tak by som chcela vyzerať,ako ona,ale aj ksichtík :grinning: :grinning:
a teda ja som na svadbe mala 49 kíl aj s topánkami,ale mám 150cm,tak zas na teba nemám,ty si bola iná vyžla :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
fris,čo odpadávaš za jazdy??či trénuješ saltá?? :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som tu,akurát mi nešlo príspevky odoslať :confused:
5. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prečo?? :confused: :confused: :confused:
5. únor 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olinka Píšková je liga, to je jasné, ale ty mi povieš, daj si čokoládu a pritom sa budem kukať, ako Olinka cvíčí na cvičebním zařízení, čo??? :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: julka,ty si pila :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to ju tak volali v Tele-tele!!! :grinning: :grinning: :grinning: Goncer + Suchánek...nepoznáš Olgu Píškovu?
5. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nieeee,my nemáme Novu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak prepáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak ja mám tiež problém s miestom v byte,veď to vieš-4 kusy v dvoch izbách na 52m2 :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale tohto orbíku sa nevzdám,mám ho na chodbe,inde by zavadzal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vždy v noci.hodinu bojujem s jedným napísaním a odoslaním :confused:
6. únor 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kôň ide 2 minúty popredku-na mojom nb mám ešte len 23:57 :confused: :confused: a práve sme s mužom dopili kávu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale,ale,čo sa deje??hodina duchov?? :confused: :confused: :confused:
6. únor 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
inšpirácia pre vašich mužov na Valentína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ani nehovor,predvčerom povedal oko ,že sa zobudil o druhej v noci na hlasné klopanie na dvere...on tomu neverí ale toto mu vzalo reč.
6. únor 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, konečne som dočítala tie hádanky... :grinning: :grinning: :grinning: Tie baby sú ale kádre... Baby, nestrašte ma tu!!
6. únor 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...ja už jaksi....odpadýnam...dobrú pokojnú noc...hurá, ráno nemusím vstávať skoro... :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2010 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,ja som to včera musela vypnúť,už to nešlo,teraz je chlapec odpočatý a rýchly :grinning:
6. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning: žienky kde ste? :confused: :confused:
6. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my sme teraz prisli ,boli sme ako rodinka od rana na sankach .. parada mala je znicena a my este viacej ,MM bol pomoct aj mojemu tatovi robit domace klobasky ...a ja som mala 2 ksefty ma obocko u mamy a na mihalnice som si zarobila :slight_smile:
Pojdem varit masko an stave s cestovinku a potom spat .. doma mam vybuch no co uz dnes uz nic naviacej nerobim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka komu lepsie ako vam :grinning: len si kludne odpocin a dobre sa vyspinkaj :wink: a uz ti je lepsie ako vcera? :confused:
6. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano vcera som cakala az do noci na muza co mi bolo tak hrozne uplne mi v krku vsetko stalo ,moja chyba nemala som sa prezrat .. no .. dnes som mala klud varila mama tak sme sa najedli u nich ..
Vecer chcem ale verit teraz odpocivam spravim si masku na ksich a spravim si asi obocko a mihalnice ,nech aj sa troska vypadam ... dal som si podstrihnut konce tak sa pojdem okupkat a taky relax a ty?
6. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ja mám dnes kooopec roboty,tak až večer nakuknem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vladka,som rada,že je ti už lepšie :dizzy_face: :dizzy_face:
tak krásny zvyšok soboty a pááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :wink:
6. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bambulka vidim ,ze zas sa mi dari pisat ako vzdy a co mas na praci???
Ja uz mam ocistu za sebou ,este mihalnicky utriem a som krasna :grinning:
Mojho som aspon riady prinutila umyt teraz
Co dnes porabate baby ??? nikde nikto..
6. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj,Vladka,veľaaaa,nazbieralo sa mi z celého týždňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: periem,žehliť budem,balík musím zabaliť,všetko opucovať,povasávať-áááách,málo mi je 24-hodinový deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli na to ,ked ja na to kaslem moja ... :grinning:
Ja dnes total nic ... mam den pre seba fakt len varit budem vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tos a mi nechceeeeeee
Uz aby bolo to stretko velmi sa na vas tesim ,inak uz mam riadne velke brucho .. mam len brucho a nic .. :sweat_smile:
6. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek