• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
povysávať :grinning: :grinning: :grinning: ale ty si makala celý týždeň a ja naopak-celý týždeň nič :sweat_smile: :sweat_smile: tak musím dohnať resty,ale zajtra si dúfam oddýchnem
ty odpočívaj moja a hoď fotku bruška,to je dobre,že len bruško máš a inde sa kilá nelepia :slight_smile: :slight_smile: :wink:
frisuľa-štrajkuješ?? :confused: :confused: a ostatné flákačky??aspoň nakuknite :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, trošku nakukujem....celý deň som makala, MM je chorý, takže pohroma :wink: :wink: :wink: :wink: , robila som zeleninovú polievku, zemiakové placky a masko s omáckou - taký maďar guláš, mňam. chystáme sa na návštevu a beriem tam aj z tých placiek :wink: :slight_smile: :slight_smile: A periem tretiu práčku. :angry: Zajtra plánujeme návštevu Cinemaxu v TN, tak dúfam, že sa MM vschopí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak peknú sobotu ešte vám prajem!!! :wink:
6. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :grinning:
julka,chorý muž=pohroma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pevné nervy a málo soplíkov :grinning: :grinning: nech idete do toho kina :slight_smile: :wink:
6. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Bambi :wink: :wink: :wink: Ved ja mu aj tak pokoja nedoprajem, nemysli si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak čau, ideme sa vystrojiť, o piatej máme vyražať, berieme aj kamoša s dcerkou.
6. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak príjemne si tú návštevu užite :slight_smile: :wink:
my máme dnes ryžový nákyp a polievku z červenej šošovice
fris,ty sa hneváš na nás,či čo??si tu málo poslednú dobu :frowning2: :frowning2: :confused:
6. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,nehľadaj problémy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak už nie som doma sama,doobeda varím,periem,upratujem,poobede odhadzujem a zhadzujem sneh a cvičím psy,sadnem si až podvečer.
6. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ok,tak je všecko v porádku :grinning: :grinning:
mi hovor,ja som včera nevedela nejako naštartovať motor a dnes mi ten čas chýba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pááá večer-dúfam :sweat_smile:
6. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte ,bambi co ja som cely tyzden moc nerobila :confused: :sweat_smile: :grinning: , raz som si upratala ,podla mojich predstav byt a nic ine vydrzalo to 1 den :confounded: :pensive: .. takze serkam na to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Juli uzite si kino veru a MM- lovi prajem skore uzdravenie .. veru jak pise bambi, ked je chory muz ,to je doma pohromna aspon u nas ...a navsteva sa bude urcite tesit s placiek ,dala by som si patizonove placky mnam .
Frisulka ty si sukulka ,stale to hovorim ... :wink:
No mas co robit veru a MM nic nove ?????? Vies ze by isiel uz makat :grinning: :unamused:
Este varim len take jednoduche ,cestovinku varenu a zo stehna take sliziky jak sote na cesnaku ,cibulke ,rozmixovane leco som tam dala ,vegetku a na koniec dam este trochen kecupu a bude aj omacka .. nic extra ,ale Juli teraz rozmyslam ze by sa mi to hodilo do tych tvojich placiek , no nemam doma zemiaky uz :grinning: ,ale bol by to dobry napad
Kupila som Kilo jablk a rozmyslam, ze by som s toho spravila jablkovy kolac ,take pité ,robite niekto?
Ak ano sups sem recept ,zajtra sa budem cinit :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu som,dívala som sa okom vedľa na telku.Haha ss mi napísal,že sme mladej nedávali jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto ti pisal ,ze ste jej nedavali jest ? to co je za blbost prosimta? :grinning:
6. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no v tej kamilovej téme...bavím sa ohromne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on totiž nemá slovnú zásobu,ja som mu napísala,že to je veĺmi smiešne hysterické chovanie u chlapa a on to okpíroval naspäť :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO teda ... :grinning:
6. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je najlepšie čítať od začiatku,on kopíruje vety,čo sme mu napísali...ale všetky :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka,tak si nam sa skraslila :grinning: a ty si farbis doma obocie a mihalnice sama? :confused: :slight_smile:
juli,ten recept co si vcera poslala,take chute si mi snim narobila ze ho urcite vyskusam :grinning: :wink:
bambi,ty ako zvladas tolko veci popri malej :grinning: ja musim robit vsetko ked mala spi,cca 2 hodinky :confounded:
dnes mam super den,niesu doma susedia cely den :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mm je v praci,cez tyzden pojdeme konecne odvazit malu lebo sme uz dlho neboli a uz by som aj rada vedela kolko to ma :grinning: a chceme sa spytat aj,ze by sme s malou chceli ist niekam medzi deticky skor tak v jej veku lebo chudatko vonku teraz moc nechodime lebo je hnusne pocasie a vacsinou prsi tak snad sa umudry,a kazdy den robit to iste by asi nikoho dlho nebavilo,je akoby unudena :confounded: no a s tym jedlom ani dnes ziadne pokroky,ale doberieme to UM mlieko co este mame kupene a uz jej ho nebudeme davat snad sa vyhladuje viac :angry:
pojdem za chvilu kupat malu,snad aj dnes zaspi v pohode,klop klop klop :grinning:
6. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki ja robim obocie a mihalnice na zakazku :wink: , za prasule :grinning:
6. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
človek vás nechá chvíľu bez dozoru a už sme kdesi v riťke dole :grinning: :grinning: :grinning: haloooooooooooooooooooo :angry: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ola :slight_smile: :slight_smile: nocne sovy vykukuju? :grinning:
6. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čau,nočná sovička :grinning: :grinning: :grinning: vidíš??široko-ďaleko žiadna trpaslica :angry: :angry: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už som tu,haha,dneska povedalo oko,že mu je smutno,že je vo vyhnanstve a že bude spať v spálni...hlavne ,že odišiel kvoli mojemu a Tondovmu chrápaniu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak teraz spinká v spálni a ja som sa s noťasom presťahovala do jeho budoáru,aby som ho tam nerušila :grinning:
6. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sak zachranujem co sa da ...aj ked ja som slaba nahrada :grinning:
6. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte ťa začne podozrievať-keď s ním nechceš spať :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak ho zavolaj naspat...tie uzmierovania su najkrajsie :grinning:
6. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prdky...ty si tu hlavní krasavice :grinning:
6. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale s krasou vsade neprerazim :grinning:
6. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak aj s inteligenciou,nie? :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
este zo dve VS a mozno budem aj ministerka...ha ale v tom mam jasno ze coho ministerka :grinning: financii :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,on vie,že to robím pre jeho dobro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja budem asi sociálnych vecí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek