• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
vsak jasne a pre koho ineho dobro? :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne vsak Ty vzdy niekoho zachranujes :grinning:
zostavime si mi vlastnu vladu ha :grinning:
6. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
fris-sociálna pracovníčka??s červenú kabelkúúú :grinning: :grinning: :grinning:
teo,ty to máš dobre premyslené :wink:
6. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ježiš,to by sa ľudom žilo :grinning: :grinning: :grinning: ,ale potrebujeme nejakú peknú hovorkyňu,tak teraz sa musíš rozhodnúť,ktorú z funkcií berieš :grinning: :grinning: :grinning: .
6. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambuľa....akože seriózne,ja som zdedila sociálne cítenie po babičke :grinning: :grinning: :grinning: a teraz vám prezradím intímnu vec...ja neznášam červenú farbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ze bambula :grinning: ?aj bez vysky este kus rozumu mam :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teo,výška nie je podstatná,ale IQ a ICQ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
teo,prečo len kus??ty ho máš celý :grinning: :wink: a ešte aj v peknom obale :dizzy_face: :dizzy_face: to sa len tak nevidzíííí :grinning: :grinning:
fris,teraz komu si funkcie ponúkla??že či sa mám uraziť,alebo nééé?? :grinning: :grinning: ja budem tvoja asistentka-vždy poruke,môžeš na mne aj drevo rúbať :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambuľa,my si rozoberieme tie prezidentské :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo cisárske...malí Napoleoni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasnééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cisársky rez som už mala,môžem byť cisárka :grinning: :grinning: :grinning: či cisárovná?? :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cisárka budeš :grinning: :grinning: :grinning: ,haha,píše mi mladá,no už som jej nahlásila,že nedostávala najesť,ve%lmi ju to pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudinka podvyživená :grinning: :grinning: :grinning:
ako dobre,že máme normálnych chlapov doma a nie takých psychošov :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no lebo my nechápeme,že musíme sedieť s deťmi aj v lavici aa do 1átky ich nepustiť ani na krok a za to nám majú prejavovať úctu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
som už slepá...až do 18 ich
6. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
6. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: jáááj,tak mladý nabudúce žiadny hokej-nemá 18!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mala dnes nie a nie zaspat :angry: o 8 bola v postielke ale zaspala a o 9 :confounded: sa hrala s cumlom :confounded:
6. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
vladka tak to obocko by som si dala od tebe spravit aj ja,mne to moc nejde :confounded:
6. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
niki,to nemá chybu-bombaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zlatý tatulko,ale toto by naša postieľka nevydržala :grinning: :grinning: :grinning: mohli by to použiť ako reklamu na kvalitnú postieľku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no dobré video :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no ale ja už spím,baby,vydržím maximálne 5 minút a bežím,dneska som toho naskákala :grinning:
6. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi,hejze? :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa z toho tak zacala smiat az mi slzy tiekli,snad som nezobudla malu :grinning: :grinning: :grinning: :confused: ja som uz raz bol v nasej postielke a vydrzala :grinning:
6. únor 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
na kom si skákala,hááá?? :grinning: :grinning: :grinning:
idem aj ja,mám dosť,som si dnes mákla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak babule-dobrúúúú a čaute zajtraaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja so psíkmi :grinning: :grinning: :grinning: idem,dobrú moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi,to zas nieeeeeeee :grinning: :grinning:
idem aj ja uz nevidim pred seba :grinning:
dobruu nocku prajem ahojte :slight_smile:
6. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
7. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čaute....sype sa na nás to biele svinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.youtube.com/watch?v=lgGuiAbWyOU
7. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to video s ockom nema chybu teda ,som sa nasmiala ,nieco mi to pripomina :grinning:
7. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
vladka co take :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nas doma malu jak nechcela spavat v postielke ...sama
7. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
som taka unavena :pensive: v noci som sa skoro nic nevispala :rolling_eyes: o pol1 sa mala prebudila a zacala trosku plakat myslim ze ju brusko bolelo :confounded: tak som ju vzala trosku na ruky tak bola kludna a ked som ju dala s5 do postielky tak zase zacala plakat tak som ju dala k sebe do postele a hned zavrela oci pottvora :confounded: ale zacala ma kopat tak som ju dala s5 do postielky,no zacala zase plakat tak som ju musela cely cas drzat za rucky a ona potom zaspala :confounded: myslim ze neskor sa tiez trochu prebudila ale uz si nepamatam :rolling_eyes: este som sa zobudila o 5 to prisiel akurat mm z prace,tak som taka nijaka :confounded: vcera som to asi zakrikla ze uz pekne zaspava vecer aj celu noc spinka,ale to bolo asi tym ze sla spat este o 4 tak to bolo posledny krat pojde spat len raz :angry:
7. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek