S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
6. únor 2010

vsak jasne a pre koho ineho dobro? 😀 😀

teodorka
6. únor 2010

jasne vsak Ty vzdy niekoho zachranujes 😀
zostavime si mi vlastnu vladu ha 😀

bambi09
6. únor 2010

fris-sociálna pracovníčka??s červenú kabelkúúú 😀 😀 😀
teo,ty to máš dobre premyslené 😉

frisbee
autor
6. únor 2010

ježiš,to by sa ľudom žilo 😀 😀 😀 ,ale potrebujeme nejakú peknú hovorkyňu,tak teraz sa musíš rozhodnúť,ktorú z funkcií berieš 😀 😀 😀 .

frisbee
autor
6. únor 2010

bambuľa....akože seriózne,ja som zdedila sociálne cítenie po babičke 😀 😀 😀 a teraz vám prezradím intímnu vec...ja neznášam červenú farbu 😀 😀 😀 😀

teodorka
6. únor 2010

ze bambula 😀 ?aj bez vysky este kus rozumu mam 😀 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

teo,výška nie je podstatná,ale IQ a ICQ 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. únor 2010

teo,prečo len kus??ty ho máš celý 😀 😉 a ešte aj v peknom obale 😵 😵 to sa len tak nevidzíííí 😀 😀
fris,teraz komu si funkcie ponúkla??že či sa mám uraziť,alebo nééé?? 😀 😀 ja budem tvoja asistentka-vždy poruke,môžeš na mne aj drevo rúbať 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

bambuľa,my si rozoberieme tie prezidentské 😀 😀 😀 😀 alebo cisárske...malí Napoleoni 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasnééééé 😀 😀 😀 😀
cisársky rez som už mala,môžem byť cisárka 😀 😀 😀 či cisárovná?? 😅 😅

frisbee
autor
6. únor 2010

cisárka budeš 😀 😀 😀 ,haha,píše mi mladá,no už som jej nahlásila,že nedostávala najesť,ve%lmi ju to pobavilo 😀 😀 😀

bambi09
6. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudinka podvyživená 😀 😀 😀
ako dobre,že máme normálnych chlapov doma a nie takých psychošov 🙄 🙄 🙄

frisbee
autor
6. únor 2010

no lebo my nechápeme,že musíme sedieť s deťmi aj v lavici aa do 1átky ich nepustiť ani na krok a za to nám majú prejavovať úctu 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

som už slepá...až do 18 ich

nikinka008
6. únor 2010

http://www.mojevideo.sk/video/702e/ocko_vankusi...
baby ja som sa z neho skoro pocikala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. únor 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 jáááj,tak mladý nabudúce žiadny hokej-nemá 18!!! 🙄 🙄 🙄

nikinka008
6. únor 2010

mala dnes nie a nie zaspat 😠 o 8 bola v postielke ale zaspala a o 9 😖 sa hrala s cumlom 😖

nikinka008
6. únor 2010

vladka tak to obocko by som si dala od tebe spravit aj ja,mne to moc nejde 😖

bambi09
6. únor 2010

niki,to nemá chybu-bombaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zlatý tatulko,ale toto by naša postieľka nevydržala 😀 😀 😀 mohli by to použiť ako reklamu na kvalitnú postieľku 😅 😅 😅 😅

frisbee
autor
6. únor 2010

no dobré video 😀 😀 😀 😀 😀 ...no ale ja už spím,baby,vydržím maximálne 5 minút a bežím,dneska som toho naskákala 😀

nikinka008
6. únor 2010

bambi,hejze? 😀 😀 😀 ja som sa z toho tak zacala smiat az mi slzy tiekli,snad som nezobudla malu 😀 😀 😀 😕 ja som uz raz bol v nasej postielke a vydrzala 😀

bambi09
6. únor 2010

na kom si skákala,hááá?? 😀 😀 😀
idem aj ja,mám dosť,som si dnes mákla 🙄 🙄 🙄
tak babule-dobrúúúú a čaute zajtraaaaaa 😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
6. únor 2010

ja so psíkmi 😀 😀 😀 idem,dobrú moje 🙂 🙂 🙂 🙂

nikinka008
6. únor 2010

bambi,to zas nieeeeeeee 😀 😀
idem aj ja uz nevidim pred seba 😀
dobruu nocku prajem ahojte 🙂

nikinka008
7. únor 2010

😅 😅

frisbee
autor
7. únor 2010

čaute....sype sa na nás to biele svinstvo 😝

https://www.youtube.com/watch?v=lgGuiAbWyOU
vladkaz1
7. únor 2010

to video s ockom nema chybu teda ,som sa nasmiala ,nieco mi to pripomina 😀

nikinka008
7. únor 2010

vladka co take 😀 😀

vladkaz1
7. únor 2010

no u nas doma malu jak nechcela spavat v postielke ...sama

nikinka008
7. únor 2010

som taka unavena 😔 v noci som sa skoro nic nevispala 🙄 o pol1 sa mala prebudila a zacala trosku plakat myslim ze ju brusko bolelo 😖 tak som ju vzala trosku na ruky tak bola kludna a ked som ju dala s5 do postielky tak zase zacala plakat tak som ju dala k sebe do postele a hned zavrela oci pottvora 😖 ale zacala ma kopat tak som ju dala s5 do postielky,no zacala zase plakat tak som ju musela cely cas drzat za rucky a ona potom zaspala 😖 myslim ze neskor sa tiez trochu prebudila ale uz si nepamatam 🙄 este som sa zobudila o 5 to prisiel akurat mm z prace,tak som taka nijaka 😖 vcera som to asi zakrikla ze uz pekne zaspava vecer aj celu noc spinka,ale to bolo asi tym ze sla spat este o 4 tak to bolo posledny krat pojde spat len raz 😠