• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
vladka :grinning: :grinning: ale uz ma postel vlastnu ako sa jej spinka,zvykla si? :confused: :sweat_smile:
7. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
este v nej nespi iba cez den ,lebo nema madrac a cez den jej tam dame 3 meriny to je ajk mardac musi vydrzat po vyplate jej kupime madrac ..

nasa krapata zas za svecer pre zmenu prespala a potom ju ulozit spat hruza ...
s tym bruckom sme mali aj my problem.
7. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona sa ti sama zvykne pytat cez den spat? :slight_smile: a vecer ti ako zaspava? :confused:
7. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona cez den nespava ,ale ak jej nakazem tam ide spat .. sem tam no .. zalezia ko ju unavime
Vecer ju dam do nasej postele a lahnem si k nej akoze spim a za chvilku je tuha ....
7. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tym akoze spim to robim aj my :grinning: a zabera to ale musi byt unavena,inak aj hodinu by sa v postielke hrala :confounded:
7. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ona by sa hrala ,ale ja sa vyhrazam spi lebo idem pre varechu :grinning: :grinning: :grinning: to som mater co?
ale za odmenu ze ked bude hajat ,zajtra pojdeme babinke ..a tak celkom to na nu este plati :grinning:
7. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka,ale ked to pomaha :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: sak ano len do kedy ze? to je otazne :grinning:
7. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to ked oni su kazdy den same prekvapenie :grinning: :grinning: :confused:
7. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,budem musiet zacat setrit na tanecnu :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
7. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vy dve ste toho popísali,ja som varila,prala,ešte umyjem dlážku,potom si dám kávičku a vybehnem so psíkmi von. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam chvilku pokoj,mala uz hodinu spi ale nie a nie zaspat,len plakala plakala a plakala :confounded: a hrala sa s cumlom :sweat_smile: otiera si ho o tie dva zubky co ma a vydava to taky neprijemny zvuk :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to robila aj v noci :pensive:
7. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka a ty si kde zmizla? :confused: a ostatne? :cry:
7. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris aka si aktivna :grinning: :grinning: :grinning: co fajne si kuchtila :confused:
7. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,zemiakovú kašu,mäso a zeleninový šalát....teraz som umyla dlážku a idem si uvariť kávičku,tak tu chvíĺu budem.
7. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tu aj ja o 12 tej sme isli spat vsetci ale zavolala mi kamoska a ,debatilo sme asi hodinu ze vo stvrtok pride ,nehc nekupujem kocik ma namotavala ze kludne mi pozica ten jej chicco .. tak zas ma pekne namotava ,len moj MM s tym nesuhlasi svoje je svoje aj ,ked povedal ze nehc si robim co chcem a ako uzam za vhodne poznam ho uz...
Fris dorby obedik ,ja uz v poslednej dobe aj masko jem na pocudovanie ,stale stojim na vahe 73 kg som zvedava kolko priberiem este do konca
7. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi...no vieš čo,na požičanom by si sa furt bála,aby sa ti niečo s ním nestalo,na jednej strane je to super,ušetriť toľko peňazí..no popremýšĺaj.
Ty musíš papať mäsko kvoli bielkovinám,ja som si dala iba kašu a zeleninu,no ale stejne sa teraz chudnúť nedá,nemám pohyb a hlavne telo si robí zásoby proti mrazu,ja sa pustím do toho až tak v marci :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky,pridala som zopar fotiek tak ak sa vam bude chciet tak si pozrite :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru FRis ja som dlho nejedla masko a nejako som sa rozjedla ..
Ty nejes vobec si cisty vegos?
Niki super pozriem urcite
7. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka tak ty musis vediet ako to bude najlepsie,ci si pozicas alebo kupis,ja by som si radsej kupila,mas pravdu vlastny je vlastny :grinning: ale zase by si usetrila peniazky ako pise fris,hmmm :confused:
7. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,akí ste len pekní všetci,takí smejkovia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ozaj,už dávno som sa chcela opýtať,vy ste odišli do Británie po svadbe,alebo ako vás to napadlo?
7. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,dakujemee :grinning: :grinning: ....no ja po svadbe ale mm tam uz bol dlhsi cas :confounded:
7. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki velmi pekne fotky a v tom kufriku mala ja odpadnem chutna :dizzy_face:
ja neviem ved s tym kocikom ked by som ho mala fakt len 2 mesiace s anema co stat ,ved babenko je malinke to sa neda znicit v lete ...uvidim
7. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka tak ked len 2 mesiace tak potom ti je zbytocne vyhadzovat peniazky moja, :confused: pozicaj si od tej kamaratky,a preco len na 2 mesiace :confused:
to stym kufrikom bol mm napad :grinning: :grinning: ja som uz videla len fotky :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,haha,super,ja vždy premýšĺam nad tým,že ako je to možné,že je ten tanec už v tak malých detoch,naša mladá stávala v ohrádke v záhrade a keď hralo rádio,tak sme si mysleli,že si rozmláti hlavu,normálne heavy metal robila :grinning: :grinning: :grinning:
Aha,ja práve premýšľam nad tým,že by som bola schopná odísť z republiky,akurát ten krok urobiť,že je to krok do neznáma,hľadáš bývanie,aj jazyk je doležitý....
7. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona vrtela na pesnicku ked si tak v pozadi pocula :grinning:
heavy metal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som sa sama tak neodhodlala ist niekam do neznama kde to nepoznam bez vsetkeho :confounded: :pensive:
7. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki ja by som ho na dlhsie nechcela ved dostane prispevok a kupim sportak uplne do lahu vies :wink:
Ja by som asi nemohla zit niekde inde ako tu myslim tym s malou ,zacinat od nuly ...
7. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,ja začínam celý život,fuj,už som sa 12x sťahovala,takže to mi nevadí,išla by som niekam,kde nie sú tieto´hnusné zimy,mńa to ničí.
7. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek