• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
vladka,aha jasneeee :grinning: no vidis tak si pozicas ten na 2 mesiace a potom si kupis ked dostanes peniazky :wink:
ani my by sme inde nezili keby sme nemuseli,doma je doma :frowning2: :frowning2: ale to uz nezmenis :pensive: ..
7. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: firs hmm ja som sa stahovala s MM lom len 2X vlastne najprv sme boli v 1zb. a potom sem ale ja sama som si dost pocestovala ,zila som v NItre a v Ba a V TT s nasimi .. a tak .. na mladu kokcu myslim ze dobre ..
7. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :confused: :confused: ....ja by som tiez brala nejake miesto kde je stale teplo a more :sunglasses: :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki mam aj teraz peniaze ,ale mozem za to kupit satnik a zariadit detom novu izbu no tak ma to laka .. ved 2 mesiace ubehnu jak voda si myslim :slight_smile: ,neviem este sa rozhodnem podla dan situacie ..ako pridu dane
7. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka,tak si kludne zariad izbicku pre deti aj satnik,ved kocik si kupis potom ako si pisala :slight_smile: :wink:
7. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,jasné,keď tu máš rodinu,ktorá ti pomáha,my sme tu v podstate sami,chýbala by mi možno povaha týchto našich národov,sme takí srdečnejší,ale teda pevne dúfam,že skončím niekde vonku.
7. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ja viem len neviem ci spravim dobre...som nerozhodna sama sebe sa cudujem ,ale ja taka niesom nerozhodna vzdy co poviem to plati
7. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a kam by si tak sla :confused:
7. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem si vyfukat vlasy a vyvesat pracku stavim sa este :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre vladka zatial pa :slight_smile:
7. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,sama ešte neviem :slight_smile: ,ale to stejne ešte nehrozí,pokiaľ mám toľko zvierat :slight_smile: .Idem aj ja,pes mi hádže loptu na nohu ako blázon,musíme ísť cvičiť,on nedá pokoj :grinning: Budem tak za hodinu.
7. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka pekna fotka :slight_smile: aj vlasky idu ti :wink:
7. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sak nic extra .. nechavam si to dorast ,som jak morena ,teraba prefarbit zas a dam si do ofci melir :slight_smile:
7. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,ako herečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...vieš,že sa mi páčiš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak sme vymrzli a zdrhla som domov,začínajú mrazy...to neskončí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooo Fris dakujem ,niesom ako herecka to mam daleko :grinning: ,ale pochvala ma velmi potesila teraz ked som tehu pripadam si ozaj jak taka ludra ..
7. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka ale kde to si len ty myslis :sweat_smile: fris ma pravdu,si velmi sympaticka a pristane ti to :wink: :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Niki foto skresluje ale dakujem ,aj vam to svedci :wink:
7. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee :slight_smile:
fris,vydrž,v krematóriu ti bude až horúco-neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sa doma hádame,že muž chce byť spopolnený a ja nie :grinning: :grinning: :grinning: fuj,to je téma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale to bol len čierny humor,ja ti to moríčko prajem a sebe aspoň tú "šoperku" a fííííííííííííííííííííí po Európe-prídem ťa navštíviť :grinning: :grinning: :grinning:
páááá,prídem neskôr a dočítam vás-dnes fičííte :slight_smile: :wink:
7. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrtuľa,kam furt letíš,ani na skype nie si :confused: :confused: :confused: :confused:
7. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved leti jak strela jak doleti tak odleti nie?
7. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
venujem sa rodine :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mladá celé poobedie prespala :confused: :confused: vstala po 10-tej a o 13:30 zalomila a ťahala až do 16:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
letííííím,brm,brm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,citim sa hrozne :frowning2: :pensive: stala sa hrozna vec potom vam napisem :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,čo je?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: moje nervy... :confused: :confused: :confused:
7. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,nestraš :confused: :confused: :confused:
7. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis niki co je?
7. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teraz som tu nervozna jak pes niki napis preboha
7. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja tiež nerváčim :confused: :confused: :confused:
7. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ja uprimne toto neznasam
7. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja neznasam ked mi v noci zvoni telefon ..sa mi rozbucha srdce a idem k telefonu s takou maaaaalou dusickou ...bo furt sa bojim ze nejaka zla sprava :unamused:
7. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek