• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
ja som zarputilá :grinning: ,ja musím.A čo ináč,čo nového,ako angličtina? :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Snezienka...nam tu dnes znovu nasnezilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ten kamil, co ho spominate, to musi byt zvlastny typek...to sedi pravidelne na babskom fore??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: Myslim, ze si tam lieci nejaky komplex...
12. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
veru, bambi...how...are...you??? :wink: :wink: :wink:
12. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ozaj, este som sa chcela spytat, baby, vy ste na FB? stuchnite si ma!! aj momentalne som online...
12. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
fris,tak keď si potrebuješ pravidelne dvíhať tlak a adrenalín...tá téma je presne na to dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale chápem,len nemám s tým skúsenosti a dúfam,že ani nebudem mať,tak sa nezapájam :sweat_smile: :sweat_smile: ono je niekedy lepšie sa s koňom zraziť ako s blbcom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
juli,I am fajn,thank you :grinning: :grinning: :grinning:
zatiaľ neskracujeme,lektorka chce,aby som to hovorila celý tvar :wink: a už sme si aj potykali :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
ja FB odolávam,ani by som na to nemala čas,stačí,že závisláčim tu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
very good Bambi :slight_smile:
ja som na FB kvoli skole hlavne...sa tam dali viaceri spoluziaci a lepsie sa mozeme spoznat, tak hlavne preto. Lebo v tej skole cez prestavku sa bavim vacsinou s tymi istymi a neda sa nam dobre zoznamovat..A to viete, ze ja sa chcem stale zoznamovat!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Dnes som si cetovala chvilami s takym sympatakom...sedel za mnou na skuske z matiky :grinning: , ale on vtedy nespravil...
12. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi a ste sa tu minule o tom marci bavili o datumoch narodenia...tak sa pripajam, ja som 5/3 :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
julka,bacha na sympaťákov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy ste taká akčná rodina,máte veľa známych,my poskromnejšie,ale sú to takí overení ľudia-v dobrom aj zlom :wink: tak sa teším na jar-leto a spoločné opekačky,vychádzky vonku,jáááj,tu do tohto malého bytu nám chodia len naši naj známi-lebo nás vedia pochopiť,tak to nejako neriešim :wink:
fris,však nezačneš chovať prasatá a hnevať sa,len aby si zapadla,nééé?? :grinning: :grinning: :grinning: ty máš na viac :wink: ale takých pár slepíc na vajíčka by si mohla niekde šupnúť :grinning: :grinning: :grinning: nie je nad domáce vajíčka :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no my sa tiez stretavame v podstate dokola s tymi istymi, ale kazdy pridal nejakeho svojeho noveho, tak nas je aj s detmi cca do 25 :grinning: Ale zacinali sme cca 5 dvojic, ked sme sa brali, och joj, to boli krasne casy.. :sweat_smile: Hlavne, ze sa radi stretneme a vzdy dobre nasmejeme...Dievcata, Bambi...resp. vsetky sa rozutekali...ja tu koncim, idem na vikend. Prajem vam ho pohodovy a drzte sa vsetky. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
julka,pááá apríjemný romantikuš víkend :wink:
frisuľa,kde si zmizla??? :confused: :confused: :confused:
12. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tu som,musela som ísť von zo psom,hádzal mi loptu na nohu ako blázon
12. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
žiadne slépky nebudú,ja ich nemám rada :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky,

Niekto tu pisal ze v piatok hnije, tak ja hnijem uz mesiac....
Fris a preco nechces prasiatko, my sme mali doma kedysi take vietnamske prasa cierne, a to bol teda riadny clen, ono si chodilo po dvore ako pes a ked si na neho zapiskala tak pribehlo, uz si nepamatam ako sa volalo ti prasa.Mozno by si ho vycvicila ako psa. A jeho osud? Umrel na zapal pluc chudak (aspon tak povedal zverolekar).

No a zase kmitam mama uz je na ceste sem.
12. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
fris,slépky nemusíš mať rada,ale vajíčka potešia :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,langoška...no už nechcem žiadne zviera,my sme predtým nechodili ani na dovolenky,lebo nám to nemal kto strážiť a teraz chodíme tak,že ja sama s dcérou,my máme strašných závislákov,to nestačí iba nakŕmiť a oni musia
každý deň trénovať.Takže už nič nechceme.kedysi som chcela koňa,ale to mi nedovolil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
langoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebyl to Pepa?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a teda čakáš návštevu??to ti idú malú zobrať??jémine,my máme o dva týždne prázdniny :sweat_smile: :sweat_smile: a doma maróda,mladý je od včera doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: hrdlo,kašeľ,soplí... :unamused: :unamused: :unamused:
12. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe,fris,čo si chcela pásť kone na betóne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a máš pravdu-keď máš zverinec,nikam nemôžeš :unamused: :unamused: :unamused: teda až na škrečkov :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ani sa niet čomu diviť,vonku hnus,ľudia sopľaví..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
fris,veru,aj malá bola taká nijaká,tak sme neboli ani poriadne vonku tento týždeň,ale zajtra pôjdeme aspoň s malou,mladý má lieky,tak nech leží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
baby,mrk aj sem,píšem len ja,Vladka a občas ešte niekto,ale takto sa nedohodneme :cry: :cry:
a ja sa s vami chcem stretnúť :cry: :cry: :cry:
12. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no,idem-chlap je doma a že sa mu nevenujem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambuľa,mne tá témy úplne vypadla z hlavy...no plánujte,plánujte,na mňa je to ďaleko,ja viem vždy až a poslednú chvíľu :confused:
12. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
frisuľa,TT nie je ďaleko-bez teba to nebude ono :cry: :cry: :cry:
12. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj bambinuska, ja neviem co mam stym emailom ved ja ked poslem mne pekne odide len mne nepride nan preco? nevies? co by som mala mat nastavene.? a to stretko mozno ani mne nebude pasovat,lebo sme daleko ale este uvidime vecer tam napisem teraz sa musim venovat rodine lebo zase mrmlu ,e aj oni by chcely som nou komunikovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 17:48  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hops,tu nikto nebol taaak dlhoooo??? :confused: :confused: :confused:
čo sa deje?? :fearful:
simonka,neviem,v čom je problém :frowning2: :frowning2: :unamused: skúsim zistiť :wink:
12. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
halooooo, tu soooooom!!!
12. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kedy máme to stretko? len to nedajte, ked mám školu!!! :frowning2: tu sa už fakt spí??
13. únor 2010 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
13. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
to akoze nik? :pensive:
ja mam dnes upratovaci, navstevu som mala ,moj je v praci ,teraz som dorobila kapustne halusky ,napapkame sa a mala pojde hajuskat :slight_smile:
13. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek