S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
13. únor 2010

ahojte, tak mám navarené, dobrá polievka a maso na cesnaku upecené na plechu...mňam, akurát mi celý byt cítiť cesnakom jak v Itáliii 😉 😉 Romeo už cestuje konečne domov zo Štrby, trošku tu aj posnežieva. včera sme tu mali stretko, voláme to krycím menom organizačný výbor 😀 😀 😀 😀 Deti mali svoj sektor v detskej izbe, my tu v izbe a najvačšou raritou bol roztiahnutý gauč v obyvke 😀 A o deviatej nám konečne doviezli pizzu...čakali sme na ňu vyše hodiny..ale ved piatok večer sa to dá pochopiť... 😝

vladkaz1
13. únor 2010

Juli super tak ste mali pekny dnik 😵 a pizza trva aj u na stak ale ja uz neobjednavam ,lebo raz sme si objednali a bola hnusna ....
Malu nemozem prinutit spat ,ako pusinkuju sa macici sa hra v postele

teodorka
13. únor 2010

mne sa konecne vyprazdnil byt ,od vcera som tu mala kamosku ,boli sme sa zabavit 5 bab tak si necitim cele telo a teraz pred chvilou som tu mala zase kamosky na kave a vsetci uz poodchadzalo tak mam knecne doma sladke ticho...idem VAs doocitat aj ked neviem ci sa mi to podari 😒 😎

frisbee
autor
13. únor 2010

tui som...vyskákaní,vybehaní,postavili sme celý parkúr,teraz pečiem haruľu,nech na to Slovensko nezabudnem 😀 😀 😀 😀

bambi09
13. únor 2010

heh,trpaslice zas sexujú a nepíšu 😀 😀 😀 😀 😀
haruľa??to akože robíš placky či zemáky pečieš??teda piekla si?? 😅 😅

simona55
13. únor 2010

cawte, dneska tu je ako si ticho, predstavte si dnes som isla do potravin ze kupim iba chleba, a pravda ze z byciklom,a a ako som isla ja som táááááááááááááááku padla ze som sa ledva postavila. 🙂 ale nic som si nebuchla ale teraz ma dost zacina boliet koleno tak zo zadu,ale snad to prezijem.nebudem tu dlho, pojdem zachvilku spat,uz som si zvykla na ten cas.

frisbee
autor
13. únor 2010

tu som,no do trúby som dala na plech celú tú zmes na placky.
simi...preboha,dávaj na seba pozor 😕 😕 😕 😕

No ale ma sklamali dnes na Markize,sú fakt nejakí plachí,dávali Foter je lotor...haha,v češtine sa to rýmuje...Fotr je lotr.... 😀 a oni preložili to jeho meno na Nadržaný...tak to teda pohnojili velice 😝

vladkaz1
13. únor 2010

seruste bambulky 🙂

frisbee
autor
13. únor 2010

vladi,je ti po tých haluškách tak plno,ako nám po tej zemiakovej babe? 😀

vladkaz1
13. únor 2010

😀 tak tak idem si popcorn spravit a pustam MM la a mala je tu namne obesena .. musim ist sorac
😀

frisbee
autor
13. únor 2010

pááááááááááá 🙂

teodorka
13. únor 2010

aj ja chcem babu fris...vymenim za jablkovy kolac 😀

frisbee
autor
13. únor 2010

tak platí,hoďme naraz z okna 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
13. únor 2010

Dnes sa tu flaka?

frisbee
autor
13. únor 2010

vladi,dnes je neplatené voľno 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
13. únor 2010

😀 no veru neplatene
Prosimta co je to ta baba? to je plnka na plech, alebo do kurata sa to dava?

frisbee
autor
13. únor 2010

prdky,normálne cesto ako na zemiakové placky,bramborák,ale pečie sa to na plechu v trúbe

vladkaz1
13. únor 2010

jaj lebo u nas sa povie baba ,ako plnka z kurata ale robi sa aj taka na plech s hribami tusim neviem

frisbee
autor
13. únor 2010

aha.no ja robievam normálne malé placky,ale babička to piekla takto,mne sa to nikdy nepodarí,aby to bolo na vrchu chrumkavé a vnútri mäkké,vždy prepasiem ten správny čas.kurnik,začína ma bolieť v krku 😝

vladkaz1
13. únor 2010

moja ja mam sopel ,za side namna choroba
sikovna si vyskusam niekedy 🙂

frisbee
autor
13. únor 2010

ja pritom chodím von iba tak na hodinku-dve,zababušená ako Rus,tak neviem,z čoho to je. 😕

vladkaz1
13. únor 2010

ved aj ja ale je nejake chripkove
😀

frisbee
autor
13. únor 2010

aj depkové. 😝 ....ja mám toľko práce v byte a každý deň to dopadne tak,že navarím,upracem to hlavné a potom sa poflakujem,nemám silu ani chuť.

vladkaz1
13. únor 2010

moja verim a nic nove na obzore ?
napis zajtra precitam idem chrapat

frisbee
autor
13. únor 2010

zatiaľ nič..ny začína mi byť zle...vidím to zajtra na potenie v posteli 😒
pá,moja,ja pojdem tiež.

jalao
13. únor 2010

čaute...ale máme prvú zlatú medailu, počuli ste už?

vladkaz1
14. únor 2010

JUli poculi ano ,ale ved to bola Ruska nie?
Inak Fris ja som ko ,lezim v posteli ,sopel mam hrozny ,zavalene dutiny no a oci len slzia ,takze to vidim zas na potenie 😠

teodorka
14. únor 2010

aj ja robievam male placky a malijuem to zo studenym mliekom 🙂 vladi normalne narajbes na kasu zemiaku das kus muky ,vajce ,sol ,pretlaceny cesnak ,pepr,majoranku a ecies male placky na kusku oleja 🙂

frisbee
autor
14. únor 2010

dobré ránko 🙂 ..bolí ma gebuľa ako sviňa,mám zarazený soplík 😝 .
teoška,ja už som babu vykakala.....asi 10 kg 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
14. únor 2010

no take robim, aj ja male placky a robim do toho masko na takej kecupovej omacke ,alebo pecienky take ,mnam to lubim no nemozem pecienky teraz jest ... ale nepocula som este ze do plechu 🙂 ,nieco nove pre mna a ja potom na tu placku hore davam syr ked sa naplni maskom ,taka trnavska pochutka ,ale lubim to aj len tak s uhorku ,moj nie on to neje