• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
ja som si práve sadla s kávou,potom ešte niečo dokončím a dám piecť mäso na zajtra
19. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris aj ja mám je pred sebou :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobrú chuť :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostané kde ste?
19. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mňam.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nápodobne......je mi nejako mdlo,vonku plávajú dažďové mraky,tak sa motám.
19. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj u nás to tak vyzerá
19. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
frsi kde si zdrhla, ja už musím ísť, idem ešte pozašívať ponožky a také veci čo mi treba a idem upiecť tie škoricovníky, kým ešte malá spí.
čaute baby
19. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som ,oko čosi chcel,no už odišiel.zatiaľ pá :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte šukuľky :slight_smile:
fris,ty si ráno čakala na tatanie alebo na sexík?? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ja som maród,jak sa patrí,začína ma dusiť,taký hnus kašeľ,jak mal mladý-asi ma nakazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cítim sa jak zbitý pes,tak budem v posteli,keď muž príde z roboty a budem sa aspoň učiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tento týždeň som nebola na angličtine-lektorka je mimo BA,ale teda dala mi úloh habakuk :grinning: :grinning:
urobím len narýchlo tofu a ryžu v sáčkoch a zajtra navarí muž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vladka,som rada,že už si ok,že si sa vybúvala a že máš kočík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrtuľa,aj na to,aj na to,oboje sa podarilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pekne sa lieč,nech ťa chlapi obskakujú :slight_smile:

tak som sa opäť nas...celý deň tu skáčem ako debil a upratujem,mal prísť ten inštalatér,to je ten pako,čo som ho vtedy tri razy čakala,aby mi opravil sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nič...oko mu volal,a on že príde zajtra,že je na ceste do Znojma..tak keď sa s niekym dohodnem,tak aspoň zavolám a zruším to,,kurnik,nie,že pokaždé nepríde,ja budem zajtra teda nepríjemná :angry:
19. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte Vanicku nedoniesli ,ani nezavolali ,mam den blbec ... zmokla som jak svina a u nasich som cakala jak cicka ,lebo som mala k dispozicii auto .
Ach jaj asi pojdem spat s malu a na vsteko sa vykaslem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,ja to stejné...ľudia sú strašne nezodpovední :angry: Ty hlavne,aby si neprechladla,tož :confused:
19. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja toto neznasam ,nedochvilnost chapem ze som perfekcionalista,dobre no priznam si ,ale aspon sms mohli poslat ...
Bolia ma krize ,jak hovado
19. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,máš pravdu...hlavne,že má každý mobil,ja toto neznášam.Dnes som volala tomu majstrovi,čo je s komodou,na tú babu už kašlem,povedal,že to v pondelok odosielajú,no som zvedavá,kedy príde...zase sa neobjednám ku kaderníčke,keď budem celý týždeň čakať...by som revala.

Bež sa natiahnuť,ty,si si dneska dala.
19. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris no teda jednaj hned s tym majstrom veru ,kamoska to vybavi no nebudem ju mat hned tu vanicku co uz ,nemusela som bezat pre peniaze rychlo aj ich dat tej kamoske otravovat ju tak .
Lezat sa mi nechce je mi uz lepsie..
19. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlavne,aby mi niečo neúčtovali,lebo to už by som na nich poslala obchodnú inšpekciu,ako som naštartovaná :sunglasses:
Fuj,samé thrillery bežia na Film1,zase sa budem v noci báť vystrčiť nos z postele,oko spí vedĺa,má budík na tretiu kvoli olympiáde :grinning:
No a kde sú všetky trpaslice,teda? :confused:
19. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO a ja ti nestacim ? :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute ja som tu, ale len na skok, ozaj fris a už bola tá noc duchov?
19. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi...samozrejme..ja iba,že tu dnes nik nebol :grinning:
vanjuša,bola,ale to som asi do ddruhej kukala telku a potom som zaspala ako drevo aj s krížikom,tak nyšt...
19. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale sak tie vase hlody ti chybaju ja som nudny spolocnik
serus veduca :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale prdky....ja som akurát nervózna z toho inštalatéra...už mi to urobil 3x,keď som tu bola sama a čakala som na neho ako blbec,a ešte mi tvrdil do ksichtu,že sme sa nedohodli...mne,kua!..a teraz to urobil zase ,až tu budeme zajtra zase sedieť ako idioti a on nepríde,tak to mu nedarujem.
19. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vladi, ako macko pú?

fris, ešte že viem o čom rozprávaš, lebo by som si tu prvú vedtu mohla preložiť aj ináč, že ti to už urobil 3 x ten inštalatér :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty divoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no ale urobil...vlastne neurobil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris no teda :sweat_smile:
vanji v podo len sem tam mam pocit ze uz rodim :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi ešte neroďešte máš čas, ešte si to užívaj a starý nech ťan ezlostí, elbo nabehneme a uvídí čo ešte nevidel :grinning: :grinning: :grinning:
vidím fris že si z toho inštalatéra veľmi zmätená, keď už ani nevieš či urobil, či neurobil :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja teda som "momentálně zaostalá" :grinning: :grinning: :grinning: ako Otík
19. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti tak verím :grinning: :grinning:
baby idem do hajan, tak dobrú noc :slight_smile:
19. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrú,Snehuľa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,zase to tu dnes flakate? :grinning: :grinning: :grinning: ja uz nebudem dnes zachranovat situation :grinning: :grinning: :grinning:
Asi by som mala ist spat lebo mala sa v poslednych dnoch budi o 6 na to ze ju boli brusko :confounded: tak potom ide k nam do postele tam si este poplace a zaspinka este na tu hodinku a pol ale vala sa po mm :grinning: :grinning: ale o pol 8 je definitivne hore :rolling_eyes: a ja by som taak spala,ale sa nam ten cas stale posuva,zachvilu budeme stavat o 6 a hrat sa :pensive:
Na obed som sa tak ojedla ze ma poom bolel zaludok :stuck_out_tongue_closed_eyes: mali sme zemiacky uvarene len tak na kocky s masielkom a rybu,tak som to asi s chutou zjedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Juuj no caka ma tazky vikend :grinning: mm je v praci,no ked my sme jak siamske dvojcata :grinning: :grinning:
Dnes som vonku strasne zamrzla ked sme boli na prechadzke,mrzlo vonku a zacal este padat aj sneh som skoro o usi prisla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mala nastastie zaspala za 5 min tak som si dala len jedno kolecko a utekala som do tepla :grinning: :grinning: :grinning:
A som strasne hladna ale neviem co si dat :unamused: :confused:
Inac,ten co porezal sesternicu mm tak je zavrety,a ona si nasla noveho pravnika tak neviem co dalej bude :confused: :confused: :frowning2: snad to dopadne dobre v jej prospech :angry:
19. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niki,no nestraš,že sneh,ja už chcem koniec zimy :confused: .U nás sa všetko topí,ale je toho tak veĺa,že to bude trvať týždne,než to uschne.
Jé,tak to je super,že je zavretý..a ako je na tom sesternica?
19. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,neviem toho viac,len toto,teraz je pri nej mama :slight_smile:
19. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek