• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
idem si ja lahnut lebo uz ma taha na jeden bok :grinning: :grinning: dobru nocku
19. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,idem spať,už nevidím,tak sa ozvi zajtra,aby si sa necítila sama,pá,dobrú noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :confused: :confused: tak sa ozyvam :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko...ty siamské dvojča,už si to nevydržala,čo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,nieeeeeeeee nedalo sa :grinning: :grinning:
U nas je krasne slnecno,cista bloha al -1 mrze :stuck_out_tongue_closed_eyes: tesim sa ked pojdem von :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
Ozaj fris uz ma to vcera napadlo,co mas s tou komodou,uz je doma? :confused: :confused:
20. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,včera som volala tomu majstrovi,pretože s tou babou už nechcem mať nič spoločné,povedal,že to v pondelok odosielajú,zak zase budem čakať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Teraz čakáme na toho inštalatéra...no už vidím,ako sedím do večera pri okne,idiot je to.
U nás je pod mrakom,nad nulou,zo striech padajú kusy snehu,od rána celá ulica odhadzuje z vjazdov.Slniečko som videla naposledy asi pred 12timi dňami,to je strašné.
20. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,tak to som zvedava ci uz to konecne ti poslu v poriadku a to uz je koniec februara :angry: strasny system :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kolko dni uz cakate na toho instalatera :confused: tak dufam ze dnes uz pride,nam tak isto mali prist namontovat pevku linku a internet a su tomu 3 tyzdne a nik sa ani len neozval,tak tam mm vcera volal a mu povedali ze objednavka bola zrusena lebo ze mi to musime dat spravit cez nejake ine komunikacie :angry: ale keby nebol zavolal tak stale cakame jak blbci,aspon zavolat mohli :angry:
20. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,teraz to už bude pol roka,čo som si komodu objednala,fakt na nervy to je.Inštalatér mal prísť včera,ale to už sa mi s ním stalo viackrát,že sme si dohodli termín,on neprišiel ani nezavolal a ešte sa tváril,že sme sa nedohodli,ožralec jeden.
No a stým internetom...to sú klasickí Angličania,taký bordel majú vo všetkom,ja nechápem,ako mohli ovládať pol sveta.Naša mladá to má nejako,že si zaplatí net do mobilu a nejako sa napojí na počítač,nerozumiem tomu...tiež nemá v byte pripojenie.
20. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pol roka :confused: tak to by ma uz asi vystrelo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....fris ved ty nevedia ovladat ani sebe :grinning: :grinning: :rolling_eyes: ....my mame teraz internet cez taku ako usb kluc len zastrcis do pc ale je strasne pomali a uz nam konci,a cez pevnu mozes stihanut az 10G za 1£ a je 10 krat rychlejsi,mm ked tam volal ze chce zrusti tento iternet co mame ze to je posledny mesiac co platime tak ho tak presviedcal aby sme ostali pri ich internete a ze bude rychlejsi a bla bla bla a mm mu asi 20 krat vravel ze nie dakujeme nechceme a on stale len svoje :grinning: :grinning: :grinning:
Ked ty nieco od nich chces ani prstom nepohnu ale ked oni tak sa idu aj roztrhat :angry:
20. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No presne tak to je.No a mladá ho má tiež strašne pomalý,než to načíta nejaké video,tak je večer.
Niki,si nemysli,ja už som tak naštvaná s tou komodou,že som s nii skončila,aj keď som di ešte u nich chcela nechať vyrobiť vešiakovú stenu.Nechápem,čo sa s nimi stalo,lebo prvé veci mi urobili za 5 týžňov a boli to veľké kusy,a potom mi robili záclonovú tyč,tú poslali niekam inam,hlavne,že na dodacom liste mali napísaný stol a tyč na našu adresu a tyčku poslali na druhý koniec republiky a potom tá komoda...už nemám nervy.
20. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,to nevysvetlis :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozaj a tu kochynu co si bola pozerat :confused: ci sa mi to len zdalo :sweat_smile: :confused:
20. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kuchyňu majú,síce to nie je ten typ,aký som chcela,mm je pevne rozhodnutý ju kúpiť,ale teraz som našla na nete výpredaj nádherných kuchyní a on sa zaťal,že chce tú zo Znojma...no chlap,tak uvidíme :grinning:
20. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taka stym ostrovcekom? :grinning:
20. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
práve,že nie je...a ja ho potrebujem :grinning: :grinning:
niki,idem chystať obed,zatiaľ pá :slight_smile:
20. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a preco? :confused: :sweat_smile: dobre zatial paaa
mne uz mala spi musela som ju uspat lebo uz bolo na case a by sa stale len nahanala :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mam uz svoje roky,no nie? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niki,ty naša starenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no vieš čo,ja nemožem variť čelom ku stene,potrebujem chodiť okolo sporáku,asi som nejaká divná :grinning:
20. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte sme doma z BA ,mame kocik som nadsena je nadherny ,este cakam na tu vanicku kedy nam dovezu a super ...... ideme otestovat s Lucku na nakup paaaaaaaa
20. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hurá,hneď je ten deň krajší,vladi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasne ze je ,vsetko sa to zbuchalo na rychlo rychlo a rano som vybavila kamosku s muzom odvoz a rychlo pre neho do ba ... som rada mam klud uz cakam len na tu vanicku ,este teraz sa v nom vyvozi Lucka ,akurat v nom spi ,uz papulovala ze to je jej kocik :grinning: :grinning: :grinning:
Uz len ty dobre vybavit komodu !!!!!
20. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ďakujem ti,priateľka moja :grinning: .Tak ten ištalatér furt nič,mm to nevydržal a išiel pre suseda a čerpadlo opravili spolu. :angry:
20. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte flákačky :grinning:
ja ležím,tak len na skok vás pozdraviť som prišla :wink: píšem,jak tatár,asi mi z choroby mäkne mozog :grinning: :grinning:
chlapi makajú,ja si lebedím :grinning: :grinning: ale teda je mi na h...,teploty len tak do 37,5,ale cítim sa jak zbitý pes :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
včera som odpálila tyčový mixér,robila som antibacilovú cesnačku a chcela som v nej rozmixovať zemiačky a mixér išiel do pááá :angry: :angry: mám síce ešte druhý aj ručný šľahač od Vianoc,ale Privileg je slabší ako Moulinex,tak to ideme reklamovať :unamused: :unamused:
fris,tá komoda a "majster"-nemám slov :angry: :angry: :angry: :confounded: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Vladi,super,že kočík je ok :dizzy_face: :dizzy_face:
niki,čo nového si piekla??
a baby,zistila som,že na dlhšom stretku sa nedohodneme,tak ideme aj na Duchaplné stretko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,kam furt beháš,už tu píšem na koľkých stranách,že kde si :confused: nič som od teba nedostala,ty,nič nehľadaj
20. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte Vladi a ty takto skoro kupujes kocik? a to uz preco :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ? ja teraz iba obcas kukam na vas, mam mrchu a citim sa ako pred porodom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nic sa mi nechce iba bit skrcena a basta.
20. únor 2010 v 19:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi ako skoro? ved za 2 mesiace nieoc rodim a potom uz sa mi nechce nahanat :slight_smile:
A ty ako?
Dcerka sa citi dobre?
20. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte akoze nikde nik?
20. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....mala mi tu svojimi utierkami na dupku utiera uz asi 20 min stolik :grinning: :grinning: :grinning: 8 hodin a ju akosi este netaha spat,juuj ale ja som uz unavena tak by som si v klude sadla a dala si vinko :sweat_smile: snad sa uz unavy ved poobede spala len 30 min a to som ju 45 min uspavala :confounded:
20. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mne uz mala davno spi :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj vladi zavidim :confounded:
20. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zavidim vzdy vam ze mate take usporiadane deticky hihi
No moj je chory ale dost ... :frowning2:
20. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek