• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
caute caute....

Ziadna IP o hov....sa nebude konat, na to potrebujem este cas (sa este trochu hanbim) ale stalo to zato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Balim kufre a zajtra rano vyrazam na SK idem si po teroristu :grinning: , zostanem tyzden, milujem sefa za to ze mi dal tyzden volno. A este rozmyslam, ci si pozriem pred cestou hokey, ci nie...Aby som potom nesoferovala 8 hodin v rozculeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
langoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nehanbi sa,táto téma je tu na humor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,som zvedavá ako decko :grinning:

tak baby,komoda je doma,akurát ten blb vyvŕtal diery na úchytky tak,že sú moc pri kraji,mňa ako detailistku to šialene znervózňuje...to pochopí najviacej teoška-Panna :sunglasses: ...keď sa dívam na komodu spredu,mám pocit,akoby tie úchytky boli oči..vyzerá to ako nejaké rozprávkové auto...Cars,alebo lokomotíva Thomas :grinning:
26. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris som rada ,ze ju mas doma a ze si ako tak spokojna :slight_smile:
No ja fakt nemam casu odpisat ani nic ,vecer sa stavim kocenky moje ,este dovaram mexicky gulas mala haja a prave mi dorazil muz ,tak uz tu pisti ,ze je hladny :sweat_smile:
Niekto sa tu pytal ci sme v poho s mm.. ano pohoda ,raz burka ,raz raj ,raz laska a vasen ,raz nenavist :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to sme my a nehambim sa za to ... tak sa ma to uz nepytajte prosim u nas striedavo oblacno oki? :sweat_smile:
NO a inak nic nove ,ano upratovala som ,bolo treba ,fakt tu bol uz hnoj a skrinky tak zanedbavam ,otrasne ich mam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa zatim lasky moje :dizzy_face:
26. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak ženy,máte pohov,už nemusíte tancovať,hurááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to v suchu,teda vo vložke :grinning: :grinning:
doooobre ste sa natriasali,doooobre moje,asi ste počuli ten rachot,keď mi spadol kameň zo srdca :grinning: :grinning: takže kľud,na SK nie je zemetrasenie,to len mne došli v noci krámy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris,že Thomas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: serinkaj na to,hlavne,že je doma a funguje :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
darinočka naša,nestihla som ťa,ale sms už išla :slight_smile: :wink: nech vám hlavne počasie vyjde a neprší :wink:
niki,nekrič,naša tiež reve,keď jej niečo nedovolím,ale keď na tom trvám s kľudom,vidí,že to inak nepôjde a prestane hučať :sweat_smile: :sweat_smile: síce to vo mne niekedy vrie,ale ovládam sa-ale občas aj ja kričím :unamused: :unamused: :unamused: snažím sa s tým pracovať,nie je to ľahké zostať v kľude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
langoška,tak ti dáme ešte čas,ale musíš sľúbiť,že to vybalíš :grinning: :grinning: :grinning: toto,čo si písala nemalo chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ma napadlo,že by sme mohli dať také ministretko s tebou :sweat_smile: :sweat_smile: keď tu budeš týždeň,v ktorých končinách cca budeš??môžeš aj do IP,ak nechceš sem :wink:
simonka,ja som si dala večer tiež dobre horúcu sprchu,čo ja nemusím,ja skôr vlažnú,som akčná,tak potrebujem skôr schladiť :grinning: :grinning: a asi zabralo :sweat_smile: :sweat_smile: inak horúcu vodu miluje muž aj mladý,len muž má kŕčové žily,tak mu vždy nadávam za to :sweat_smile: :sweat_smile:
som sa smiala minule,volala mi taká babenka,či sa chcem zúčastniť prieskumu,že by som prišla za prachy vypĺňať dotazník,akú hudbu počúvam :grinning: :grinning: :grinning: ja že oki a ona ešte nejaké doplňujúce otázky-pustila mi také príšerné slaďáky,že ako často by som chcela počúvať takú hudbu,tak som popravde odpovedala,že občas a ona že dovidenia,nespĺňate naše kritériá :grinning: :grinning: :grinning: mohla hneď povedať,že len pre naivné sladké dievčinky,nie?? :grinning: :grinning:
teo,nešpehuj,to nem dopadne dobre :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
veronka,ty si už kedy vydýchneš?? :confused: :confused: :confused:
26. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladenka,vy máte pravé talianske manželstvo :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,ukáž mi jedno,kde je to inak a tí dvaja sa len hladkajú a vyznávajú si lásku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink: to nem budú manželia :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: ste všetky odpadli??? :confused: :confused: :confused: :confused:
26. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
som odpadla veru ,najedla som sa ,okupkala s malu a teraz zakutala do periny len nic nedavaju tak som na skok tu a potom ficim na panelak a spat
26. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,dnes sme kupil malej novy kocik,velmi sa tesim :slight_smile: strasne sa mi paci,neutra farba keby nahodou :grinning: :grinning: :grinning: potom hodim foto papa :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladka,v perinke je dobre,jáááj,aj ja si pôjdem ľahnúť,brucho ma bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak dobre :wink:
niki,jasné,nafoť a daj-som zvedavá :slight_smile: :wink: a čo keby náhodou?? :confused: :confused: :sweat_smile: žeby druhý červíček?? :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki super hod foto...
bambi ano tak vyvalit nohy a chvilku nic nerobit je fasa :dizzy_face:
26. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj ale este ho nemame mozno ze v pondelok pride :slight_smile: ale stiahnem foto a dam ho tu :wink:
bambi,nestras :pensive: sa len smejem :grinning: :grinning: ..ci? :confused:
my sme s malou same doma ocino je v robote,zase budem vecer vypekat sisky cesto este len kysne :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,ja nestraším :confused: :confused: len ty vieš,čo si robila s mužom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi,ked ja sa uz ani nepamatam :grinning: ..... :pensive:
dala som foto,potom ked ho budem mat doma este nafotim :wink:
26. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niki,ty si dobrááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten kočík je super,aj keď ja trojkolky moc nemusím :sweat_smile: :sweat_smile: som klasik,som klasik,som klasiiiik-ale Nescafé od Nestlé nemusím :grinning: :grinning: :grinning: ja pozerám nejaké golfáče,šporťák potrebujeme predať a už len golfáče stačia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu sa zas len sexuje??? :grinning: :grinning: :grinning: ja nemôžem,tak už by ste mohli ukončiť svoje posteľné aktivity a prísť na koňa :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som dnes tak utahana ze sa mi ani pisat nic nechce :confused: :unamused:
26. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,čože tak skleslo?? :confused: :confused: :confused: tu všetky sexujú :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mala uz spi konecne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a idem dat do poriadku ten neporiadok co po sebe zanechalo to tornado male vsetko je hore nohami :rolling_eyes: :sweat_smile: a potom ma cakaju sisky,aj ked by som si uz najradsej lahla :pensive: snad to rychle zvladnem :grinning: :grinning:
A kde sa flakame?
Bambulka,inak uz si zdrava? :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi dnes bolo vela v robote a ja nezvyknuta pracovat :grinning: som hotova ...ale nie srandujem bolo toho vela sme traja mali nestihacky ...tak koncim lebo zajtra bude zase mozno poriadna fuska a nechcem vyzivovat
fris tesim sa s Tebou ze uz mas tu komodu doma a ze si hlavne spokojna :slight_smile:
bambi takze nebudeme nakupovat dupacky? :confused: :grinning:
26. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko..teoška,ďakujem :slight_smile:.Jé,to je super,že máš práce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes ,ma čaká veľké upratovanie,idem sa rozpohybovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
Dnes som mrtva :pensive: malu celu noc bolelo brusko tak od 11 bola pri mne vposteli ale kuse sa prehadzovala a kopala ma :rolling_eyes: tak si viete predstavit ako som spala :confounded: potom asi o 3 sa rozplakala tak som jej sla spravit cajik na brusko to uz aj mm bol doa tak vzal malu ze on jej spravi caj ja si mam ist lahnut :sweat_smile: ale tie 4 hodinky mi aj tak nepomohli :pensive: tak dnes bude veselo :frowning2: dufam ze dnes bude kludna noc ze sa vyspim myslim ze to ma asi z toho dzusu co som jej o 7 vecer este dala :angry:
fris,tak ti prajem prijemne upratovanie :grinning:
Zvysok kde sa flakate? :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja vas asi len pozdravim, unas je krasne, len trosku vietor fuka ale to nic, mam poupratovane, dcera navarila, ja som prala trosku si posurfujem tu a potom pojdem von z Davidkom.vecer sa zastavim :slight_smile:
27. únor 2010 ve 14:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte fris viem co prezivas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som teraz zastala od rana od siedmej najskor fuska v robote do jednej a potom upratovanie doma + pranie este aj postele som prezliekla,mam toho tolko ze do bytu sa mi to ani nepomesti tak zajtra ak bude pekne uz budem kvackat vonka ...to milujem take preluftovane pradlo :slight_smile: :slight_smile:
ostatne ste odpadli? :grinning:
27. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute...teoška,makala som ako najatá,a ešte mi teda ostalo na zajtra dosť,a to oko upratal celú verandu...no a vonku je blato,takže pesi sa raz prebehnú a je to tu.
Slniečko svietilo pekne,o chvíľu aj ja budem vešať vonku. :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte teraz sme este len prisli ,mala sa hra dostala set doktorka tak tata znasilnuje s inekciami :grinning:
zajtra mi ju beru nasi idu an chatu na bradloa si a tak .
takze bude mat doma ticho ,este som nebola bez malej :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi tak si to uzi to casto nebyva take ticho...ja som prave dopiekla zakusok z troch druhov cokolad akbude fajny co si myslim ze bude tak Vam zajtra odim recept teda ak budete chciet..uz som piekla teda kadeco ale taketo este nie :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teo no skor som jak na trnoch ,neviem ,nechcela som ju este dat :slight_smile: neviem budem nervozna
mnam dala by som si my budeme mat zajtra kremes mama robila doma a donese a ja som prave spapkala milku :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som..vladenka,aspoň si odpočinieš :slight_smile:

teoška,nemachruj,ja mám komplexy potom...keď ja neviem piecť :grinning:
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a co na tom nevies?vsak mas recept a robis neeeee? :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
vladi veru fris ma pravdu pekne si to zajtra uzi ...neboj oni malu lubia a postaraju sa o nu ... :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek