S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. únor 2010

hahahahahahahahahahaha...ja viem upiecť chuťovo dobré..ale tvar je hrozný 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
27. únor 2010

ale to chce cas ,kazdym jednym sa ucis aby to aj chutilo aj vyzeralo 🙂

vladkaz1
27. únor 2010

tak tak ale je to len na doobedie tak sa v klude aspon vyhajam a vykupem a tak 🙂 ,ked bude prsat tak nejdu 🙂
Vy vypekate teda sikulky mnam

teodorka
27. únor 2010

vladi teda nie som meteorolog ale zajtra by malo byt krasne ...a kedze ja som optimista tak tomu verim 🙂

nikinka008
27. únor 2010

Ahojte baby 🙂
Poprajte mi dnes prijemnu a nicim nerusenu noc 😀 😀 😕 dufam ze dnes sa vyspim a malu nebude boliet brusko 😖 minulu noc ma len kopala a fackovala v spanku 😅 😖
Dnes som malej tak capla po zadku ze ma este teraz ruka boli 😔 😔 😔 ☹ v kuse mi pchala ruky do ust a uz som mala take nervy ze som jej capla 😒 ma to tak strasne mrzi,kurna niekedy by som najradsej chodila po kanaloch 😕 😔 som hrozna matka 😒
Vecer pekne zaspala aspon ze to,som hladna sisky zo vcera sa zjedli boli vyborne,ale as teraz ese pojdem uvarit granadir 🙂 ale strasne ma boli brucho,prichadza navsteva 😝 😝
vladka,tak si oddychni zajtra aspon na chvilku,ja tiez nemam rada ked malu niekde nechavam alebo ja idem prec 😖 v kuse na nu myslim co robka a ci jej nic nieje ☹ a kocik mam uz v albume tak si pozri,myslim ze v pondelok pride strasne sa tesim nanho 😀 😀

teodorka
27. únor 2010

nika Ty takto po nociach vyvaras?
ja som takkto este donedavna varievala po nociach polievky 😎 ja milujem ked su horuce a neviem preco mi pridu na chut vzdy vecer 😕 🙂

frisbee
autor
28. únor 2010

ha há ha há..ta de ste? 😕 😕 😕 😕 😕

vladkaz1
28. únor 2010

cafte mam hotovoooooo doma cisto ... a ide varit moj sa este len zobudil ha 😀 to je zivot
na ranajky som doslova zozrala 4 ry kremese mnam

frisbee
autor
28. únor 2010

vladi 🙂 🙂 🙂 🙂 mňam...ja som včera ešte do noci varila,dneska dokončím barák,zajtra akurát navarím a umyjem dlážku,v utorok má prísť tá návšteva..no moc sa netešímmvyzerá to,že aj ten chlap aj tá baba sú starší učitelia....tralala tralala 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. únor 2010

jaj moja jasne ,tak si porob aj ty ja som este umyla okno ,pozehlila moja ja mam taky veget vsetko porobene a moj moze robit bordel ho dorazim 😅
Idem robit knedlo zelo a kapustu ,ale asi az vecer jak ty ,lebo mame este ten mexicky kto to poje?
ladnicku som vydrhla ,dnes som na seba hrda ,mozem odpocivat a uz sa tesim na malu pojdem s nou von ked pride na motorku 🙂

frisbee
autor
28. únor 2010

no tak som vytepovala koberec u mladej a jeden taký menší v izbe,ešte chcem hodiť duchny na plot a umyť dlážku a potom budem iba dolaďovať.Neviem,čo mám na ten utorok variť,ak by náhodou prišli okolo obeda,nič ma nenapadá.

vladkaz1
28. únor 2010

a co take by si chcela ? od masa ci bez?
ja uz varim ,spravila som syrovo vajickovu pomazanku a inak nic pojdem vegetit uz mame malu 🙂 ,upratane za 5 minut vsade vsetko 😀

frisbee
autor
28. únor 2010

vladi,ja práve neviem,my sa stravujeme zdravo a málo a vždy sa mi ťažko varí pre návštevu,ktorú nepoznám..ja som toho chlapa videla 2x v živote a tú babu nikdy...kurnik.

vladkaz1
28. únor 2010

nevadi sprav nejake dobre cestovinky ,plus salatik ,cmuk ,zavdacis sa podla mna 😉
No ja sa snazim zdravo ,ale moj muz no to iste 😅 daleko, daleko od zdravej stravy 😀 😀 😀 a mala je po nom 😅

frisbee
autor
28. únor 2010

No to ja mám výhodu,že oko toho zje málo a mäso tak v sobotu-nedeľu a potom sme v šoku,keď príde jeho syn s rodinou,to nestačíme zírať,každý tri rezne a už to fičí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. únor 2010

Fris no tak to je fakt supis ,moj je taky isty ako vas syn 😀 ,ja moc nemusim maso aj ked je pravda ako som tehu zjem 🙂
Tak co mas nejaky dobry recept?
Hmm ,ja by som si dala nejaky dobry salatik zeleninka jemna olivova zalievka a syr mnam .... 🙂 ale to ked si robim len pre seba ,lebo MM je zastanca masa ved vies ,u nas mesacne 10 kg masa asi zjeme 😀 😔

frisbee
autor
28. únor 2010

Tak šaláty jeme furt,to je v poho,akurát dúfam,že to nie sú ľudia,čo žerú furt zabíjačky...fakt neviem čo.Urobím nejaké chlebíčky a ten obed sa rozhodnem,zajtra má ten chlap ešte volať,ja ani netuším,kedy prídu v ten utorok..a to som na tretiu objednaná ku kaderníčke a nedá sa to odložiť..tož.

Ježiš,takú spotrebu mäsa máte?No ale zase ten tvoj sa napracuje,tak to musí doplniť.

vladkaz1
28. únor 2010

Ved uvidis moja ,idem sa natiahnut ,jaj som unavena od rana 🙂

nikinka008
28. únor 2010

Ahojky babulky 🙂
Az teraz som mala cas si v klude sadnut mala mi na obed nechcela spat,vlastne zaspala mi na rukach a ked som ju polozila do postelky bola hore a potom uz ani za svet zaspat 😠 jaaaaaaj ja som mala nervyyyyyyyyy 😠 😔 az teraz ked sme boli o 2 von ani 5 min a spala tak mozno da aj take 2 hodinky 😀 😀
Vecer som uz nevarila ako som pisala teda zacala som krajat zemiaky ale zjedla som banan na prazdny zaludok take krce som mala celu noc v brucho a zle mi bolo 😝 tak som dnes dovarila ten granadir 😀 ..
A vcera mi nikto nepoprial kludnu noc 😀 nevadiiiiiiii bola celkom v pohode brusko nebolelo,ale musim jej z postielky vybrat tu sustiacu plachtu kedze mame este plienku tak asi neocika postiellku a mna to v noci strasne budi vzdy ked s pohne som hore 🙄 😀 😀

nikinka008
28. únor 2010

fris kto to pride? 😕
vladka tak vidis zvladla si to 😅 😉 malej mamka nechybala? 😀

frisbee
autor
28. únor 2010

ahoj,niki,ale nejaký bývalý kolega mm,oni spolu pracovali asi pred 25timi rokmi,takže nikto blízky...no som z toho rozpačitá.

bambi09
28. únor 2010

ahojte banditky 😀
tak ja som včera nestíhala písať na koňa,boli sme sa strihať a potom v OC na Zlatých,pobehali sme obchody,nakúpili nejaké handričky a iné potrebné veci a prišli sme domov o siedmej večer totál vyšťavení 😝 😝 😝 😝
takže dnes likvidujem bordel,čo sme včera nestihli a tak,vo štvrtok ideme preč a dovtedy musím toho toooľko stihnúť a vybaviť a pobaliť 😝 😝 😝
máme všetci jarný zostrih,chlapi sú vykosení a ja to mám dobre preriedené,to moje háro husté 😅 😅 som fakt rada,že som tú kaderníčku našla,už inde ani nepôjdem,kým nepôjde ona na materskú 🙂 😉 pochválila mi farbu,že som in 😀 😀 😀 😀 a to som kúpila tak,že sme nabehli do obchodu,pristála som pri farbách a muž rýchlo-rýchlo-deti boli doma samé,tak som chmatla prvú a nakoniec som bola prekvapená,že to bola nová Palette a myslím že to bol gaštan alebo mahagón-už ani neviem 😀 😀 😀
fris,tak dobré pořízení u kaderníčky a aj s návštevou-my toho máme tiež dosť naplánovaného,ponavštevovať,koho stihneme,aj vanjušu 🙂 😉 tak uvidíme,ako to vypáli 😉
niki,tak malá už dúfam bude ok,tu je kopec črevnej chrípky,tak dúfam,že to nechytíme,lebo budeme na WC,nie na východe 😝 😝 aj kaderníčka to mala a že je taká zoslabnutá z toho 😒 😒 no fuj,aj kamoška s malou sa trápia,neviem,čo to zas je za vlna 😒 😒 😒
no,idem robiť,neviem,ako budem koňa stíhať,ale od štvrtku vôbec,u našich nie je internet 😀 😀 😀 budem mať pôst od koňa a v nedeľu absťák 😀 😀 😀

bambi09
28. únor 2010

a som zabudla,Vladi,ty si šukuľka a teodorka,ja scem recept,prosím,napíš sem alebo do IP alebo na mail-vďaka-tiež si šukuľka 😵 😵 😵 😉

teodorka
28. únor 2010

ahojte 🙂 tak ja som dnes varila francuzske zemiaky so seleninovou polievkou ,potom sme boli na dvojhodinovej prechadzke ,potom u kamosky na pokec a uz sedim doma
bambi nedam Ti ten recept lebo toto bolo to najhorsie co som upiekla za 10?mozno aj viac rokov 😝 kurna taky drahy zakusok a na hovno a kamoska co mi dala recept mi ho tak vychvalila do nebies ...no neviem ale este tak zly zakusok som dllho nepiekla ani nejedla a to som minula cez pol kila cokolady kua 🙄 som nervozna sama na seba
fris urob nejake massko s ryzou alebo ja zvyknem robit tortily ze den vopred si napacujem nadrobno nakrajane kuracie prsia s gyrosovym korenim a jednou lyzicou oleja a ked pride navsteva tak araabsky chlieb mas hotovy za 10 min a massko tiez a rolujem to s cerstvym salatom ,uhorkou,cibulou ,paradajkou ...a je to fantasticke a netradicne .

frisbee
autor
28. únor 2010

teoška..to vyzerá dobre..akurát by som nemohla pri varení ochutnávať,ja nejem kura..ale tak dá sa to urobiť aj z iného mäsa..no som zvedavá,bude to podĺa toho,kedy prídu.

no a čo ti nechutilo na tom zákusku? Popíš detaily.

teodorka
28. únor 2010

fris tam nie jeco ochutnavat to len zasypes korenim a na druhy den sprudka opecies na kusku oleji a na kebabovy chlieb mam tiez recept rovno na 4 chleby a potom to len naladujes masskom a zeleninkou zrolujes a mozu chrumat 🙂 Ty nejes vobec masso?
no cesto bolo take cesto necesto aj chut bola prikra a biela pena ani nebola citit a krem bol na moj vkus riedky a cele sa to kydalo a jednoducho z tohot zakusku Ti staci si dat za zivot jeden kusok 😀 😝

vladkaz1
28. únor 2010

Alebo tie zemiakove placky plnene takou bud zelenikovou zmesou ,vegos ,alebo s maskom a na vrch syr len postruhas to je mnamka rychle hmm???

frisbee
autor
28. únor 2010

teoška,mäso jem,ale málo.Zvláštne,s tým zákuskom.
vladenka..placky by som robila,keby som mala čas,ja ešte neviem,kedy prídu a ja o pol tretej odchádza preč z domu..kua,mne sa to tak nechodí v ten utorok.No nebudem tu brblať,uvidím,či ten chlap zajtra zavolá,že kedy.
Baby,idem kúpať Tondu,,na chvíľu zmiznem. 🙂

vladkaz1
28. únor 2010

aha tak oki 🙂

frisbee
autor
28. únor 2010

tu som,chudák je okúpaný,vyfénovaný,vyčesaný a teraz trpí pri radiátore 😀 😀 😀 😀
baby,vonku tak strašne leje...kurnik,hlavne,že dvor pomaly osychal... 😝