S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
10. bře 2010

Niki mala ma teraz 4,5 😉 a som teda riadne cumela....Ja som jej na kasu nikdy nedavala kakao, ani ho nekupujem, vzdy som jemne posypala skoricou a trosinku cukru, maslo, koniec.
Teraz mi zahlasila, ze chce na tu kasu cokoladu ako u babky 🙄 , trosku som bola nasr...ale no co ma smolu, cez leto moze mat kasu aj s cokoladou, doma je len skorica 😝

nikinka008
10. bře 2010

vladka co ti je zle? 😔 😕
langoska,tak ty uz mas velku princeznu,aj ja uz chceeeeeem 😀 😀 ja tiez davam malej vecer krupicu pred spanim ale len tak este cez flasu 😅
a kde to ste v zahranici? 😕
joj baby so nachladena 🙄 cely no ma bol tecie mi z neho a nic sa mi nechce 😔 dufam ze sa mi to nezhorsi akurat ked mm pojde do prace,snad sa do vtedy z toho dostanem,a este som dnes bola vonku s malou a ma prefuklo a z nosa mi kvapkalo 😝 😔

nikinka008
10. bře 2010

cely nos ma boli som chcela napisat 😀

teodorka
10. bře 2010

niki tak je dobre ze Ti chutilo 🙂 inac ja opekane zemiaky zvyknem robit aj tak ze si necham varit zemiaky uz pokrajane nejake 2-3 minuty potom scedim a ba panvicu dam kusok oleja a peciem ako hranolky ...je to super 🙂 a rychlejsie nez v rure 🙂
bambi sak TY si isla cez LC to ste mohli schrupnut aj u nas 🙂
my sme dnes boli v NR na vystave nabytku ...ale nic moc tam nebolo aj vystavovatelov menej nez po ine roky aj ludi malo a nabytok ma tiez neohuril 😝 za dve hodiny sme to presli co inokedy so chodila 5 hodin

frisbee
autor
10. bře 2010

tu som...asi budem grckať 😝 😕

langkofel
10. bře 2010

caute, no teo tak presne ako pises s tymi zemiakmi to robim aj ja len ja ich potom take scedne nedam na panvicu ale na plech a sup do rury...Dam na plech trosku oleja, posolim a na 220 aj viac to tresknem na asi 20 -30 min do rury a tiez si spravia taku chrumkavu supku,mnam...

Joj Niki bud rada kym je to male, moja uz zacina papulovat...a kolko krat si myslim, kde je to zlate mile babatko...

nikinka008
10. bře 2010

fris,preco co sa deje? 😕 😕

frisbee
autor
10. bře 2010

niki,je mi nejako zle už asi týždeň,ženské veci,uvidím,čo bude,ale som ako dyňa 😝

vladkaz1
11. bře 2010

Ahojte ,tak u nas zas snezi jak besne ,akoze toto nikdy neskonci ....
Dnes som cakala segru urcite v takejto fujavici nepride aj s malym ,mala mi priniest ruz som si objednala.
Vy zas vyvarate ?
Mne sa strasne zle spalo, tak ma bolelo brucho ,ja neviem ci ma ten gyndos nerozrypal 😝

frisbee
autor
11. bře 2010

dobré ránko 🙂 ...baby,u nás nasnežilo 😕 a furt sype 😒
vladi,au..chudiatko,moje,chlapi ani nevedia,čo všetko si žena vytrpí.
ja mám zo včera zemiakové knedle,tak ich pokrájam a hodím na cibuľku,toť vsjo 🙂

teodorka
11. bře 2010

ja mam kura na smotane 🙂 a u nas tiez snezi kua 🙄
langi aj ja to davam do rury zapiect 🙂 ale napr ked varim menej tak mi staci aj na palacinkari 🙂

frisbee
autor
11. bře 2010

teoška..už sa mi zase vracia depka....keď pozriem z okna do záhrady,je to zasypané,ja som normálne nešťastná ☹

nikinka008
11. bře 2010

Dobre ranko 🙂
U vas uz zase snezi? 😖 my mame mat dnes slnecno ale zatial sa slnko este neukazalo tak snad 😅 ale ja dnes vonku nejdem s malou poslem mm som strasne chora citim sa hrozne 🙄 🙄 celu noc som nemohla poriadne spat lebo som v kuse riesila upchaty nos 😠 🙄 neznasam ked som chora!!! 😠 😠 ☹
juj vladi ☹ ja by som asi nesla k muzovy 😖 😕
Ja sa chystam spravit pirohy na sladko aj ked sa mi nic nechce 😔
Vcera vecer mi dosla jar na riad tak mam plny dres riadu a neviem kedy sa mm vyberie do obchodu 😖

frisbee
autor
11. bře 2010

niki,teplé ponožky,silný čaj,uvar si v hrnci vodu so soľou a inhaluj,trochu ti to uvoľní dutiny.Sopeľ je hrozne ponižujúca choroba 😉 ,ja to tiež tak neznášam 😝 .
Počuj,a čo je so sesternicou,už je v poriadku?A on sedí?

nikinka008
11. bře 2010

fris,ked ja toto vsetko neznasam ale tak musim sa z toho cim skor dostat 🙄
este ti je zle? 😕
fris neviem toho vela,ale je zatvoreny tak neviem kedy bude sud alebo ako to budu riesit 😠 😖
cez vikend som pozerala jeden film neodidem bez svojej dcery,americanka sa vydala za iracana on zil s nou ajs dcerkou v amerike a vybrali sa na navstevu do iraku a uz sa odtial vobec nemohla dostat ale myslim ze nakoniec sa im podarilo utiect 😠 este aj vo filme vidis co su to za svine 😠 😠

nikinka008
11. bře 2010

asi 50 ludi prislo na letisko ich cakat a hned na nu obliekali ten ich habit 😝 😝 hroza 🙄

frisbee
autor
11. bře 2010

niki..ten film poznám,to bol pre ňu šok,že z milujúceho manžela sa stal taký tyran 😒

jalao
11. bře 2010

ahojte...konecne som tu na okamih doklusala... 🙂
Niki, ten film som videla aj ja viackrat, este teraz mam z toho husiu kozu...ja by som skratka nezniesla takto zit...a cely ten cas, co boli na uteku, som sa klepala, aj pred par mesiacmi som si to znovu pozrela a musim sa aj ja s mojou dcerkou porozpravat o takychto veciach, nech je v obraze a budem dufat, ze sa ona v buducnosti "nerachne" do takehoto typka 😎 😎
Fris, tak dyna, vravis 😝 Ja som tiez od vcera v najvyssej hormonalnej aktivite, boli ma brucho, krize, hlava vrti.. 🙄
Teos, ty uz 2.krat spominas to kura na smotane...to myslis paprikas? akoby perkelt?
Hm, tu uz ranne smeny asi neficia, co? Uz sa len hlasia nahodne prichody a odchody 😀 😀

simona55
11. bře 2010

ahojte som velmi smutna 😢 Davidko je od pondelka v hnackach vracackach, uz som snim bola u mudr, a predpisala mu cocolin alebo ako sa volaju , vracanie sa zastavilo a teraz tie hnacky, boze ale keby ho brusko tak nebolelo ☹ uz od rana mi hovori ana,ana bum bum, a ukazuje na brusko, musi ho to velmi boliet, ana ana to znamena ze mama ale mi hovorime madarsky tak on vravy tak. vravela mudr ze vraj to je crevna vyroza. horucky ma ☹ uvidim ked mu do rana nebude lepsie tak pojdem snim na infuzky,aj lekarka to vravela, ☹ ☹ ☹ Niki preto som dala prec foto lebo mm ma tu spoznal a mal blbe pripomienky k mm vy. ze vraj ako dobre ze mi zeny sa vieme hocikde spovedat, ze vraj ani do kostola nemusime chodit atd.....

jalao
11. bře 2010

jooj, Simonka, to tak mu po trosicke davaj pit, hoci aj po lyzicke vody, alebo cajiku...nech sa nedehydruje, preto by musel na tie infuzky, ale ked vravis, ze uz od pondelka...tak to uz by malo aj ustupovat. Tieto crevne virozy, to je hnusne, a aj viem, ze to boli, tak mu to vymasiruj, alebo plienku nahrej v mikrovlnke a teple prikladaj na brusko, to mu bude prijemne 🙂

bambi09
11. bře 2010

ahojte 🙂
baby,nestíham vás dočítať,idem sa okúpať a mrk do tej angličtiny,dva týždne som tam ani nemrkla a už som zabudla aj prvú lekciu 😀 😀 😝
niki

bambi09
11. bře 2010

hmm,tak mi odoslalo polku príspevku 😢 😢
niki,ten film som videla už dávnejšie,aj knihu som čítala a bola som šokovaná 😒 😒 😒 nech to tej kočke dobre dopadne a ty sa vylieč-ja len čakám,kedy čo my zas,ochladilo sa riadne a SNEŽÍ!!! 🙄 🙄 🙄
teoška,no šak som fris písala,že sme blízko,len som ťa nechcela prepadnúť 😀 😀 😀 ale si zlatá 😵 😵
simonka,to ma mrzí,že to malý schytal ☹ ☹ ☹ to je hnus choroba,chúďatenko moje malé ☹ ☹ ja som s maldým tie infúzky zažila,fuj,stačilo raz ☹ ☹ tak nech tie lieky zaberú a nech vás to obíde 😒 😒 a nič také hrozné si tu nepísala,nechápem,že mal tvoj muž také reči 😕 😕 😕 ale tak ty vieš,pre pokoj v rodine,čo treba robiť 🙂 😉
a keď mi toto konisko neodošle,podávam protest 😀 😀 😀

bambi09
11. bře 2010

no veď preto... 😀 😀 😀 😎

jalao
11. bře 2010

bambula, ja som ta aj privitala, aj interne aj externe, ale ty ma naschval prehliadas... 😢 😢 😢 ty si uz videla ozajstnu nasu original sefku, tak ja som uz total vzduch, som na to teraz prisla 🙄 🙄
No a podme - sloveso TO BE.... 😎 😎
Bambula, tu uz nikto nechce pisat v poslednom case. Hlasim, ze ranne smeny su vytazene hlavne pracovne (ved vcetne mna...) a nocne asi sexualne. Inak si to neviem vysvetlit. 😉 😉

bambi09
11. bře 2010

julka,to teda nie,ja som ani poriadne všetko neprečítala,som tak trochu mimo-ešte stále-aj z tej cesty aj z povinností 😅 😅 😅 😅 takže neber to osobne 😀 😀 😀 ja tu len vletím,prečítam posledné vety,trochu popíšem a idem do pá 😀 😀 😀
a že máme momentálny útlm v písaní??nevadí,veď my sa zas rozbehneme 😀 😀 😀 občas si treba dať pauzu,aby rodinní príslušníci veľmi nepindali,vieš?? 😀 😀 😀
a naša originál šéfka je super,ale to neznamená,že ste mi teraz ostatné ukradnuté,hej?? 😀 😀 😀 všetky sme tu super baby,preto sme sa našli 😎 😎 😎 sme krásne,múdre,veselé,ceckaté a máme morálku 😀 😀 😀

jalao
11. bře 2010

do kelu...to predposledne moc nesplnam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. bře 2010

julka,našetríme ti na silikóny-neboj 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie,to bol len ftip,to nie je hlavné kritérium 🙂 😉

jalao
11. bře 2010

aale, prosim ta, kedysi ma to trapilo, ale uz mam svoje roky a viem, ze.....uputat chlapa mozeme aj inak, neee??? 😉 😉
Boze, ja mam dnes asi ten...ako sa to vola, co hlasia v pocasi...ten biostupen, ci co je to zac...asi 5! ☹

bambi09
11. bře 2010

veď to ja len zo srandy 🙂 😉
mňa tiež roky trápilo,že som trpaslík,ale človek z toho "vyrastie" 😀 😀 😀 😀

jalao
11. bře 2010

a prave tu bol ten pan UPSkar pre baliky a jednu ruku mal umelu...sef si na nom isiel oci vyocit, ked mu predaval baliky.... 😒 😒 Chvalyhodne, ze sa da na takuto pracu...ma moj obdiv. Moholl mat tak 30 rokov.
Len taky postreh pisem. 🙂