• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
hmmm,tak to je smutné :frowning2: :frowning2: :frowning2: aby šéfovi oči nevypadli :confounded:
nevieme,čo nás čaká,ale hlavne,že sa s tým človek vysporiada a sú aj náhrady :slight_smile: takí ľudia sú obdivuhodní :wink:
a idem ja už konečne,budem tu až večer,tak zatiaľ ahojte :slight_smile: :wink:
11. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, po dlhšej dobe sa aj ta tu hlásim, práce ako na kostole :wink: Ale čítam Vás poctivo :wink: Aj u mna bol dnes UPS ale súkromne v práci. Objednala som si pre malého topánky od Baťu mali v akcii. Tak mi ich doniesol , objednala som včera a dnes mi doniesli. Ja som si vôbec nevšimla či mal či nemal ruku.
Mojej kolegyni bol minule inštalovať internet jeden bez ruky. A ona si to nevšimla a išla po dačo na chodbu a tam mal na stoličke odloženú tu ruku :frowning2: No a nedávno bol aj v reflexe, sympaťák, taký fajn chalan :wink:
11. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic...Ibalgin ma zachrani. :unamused:
utekam pre jednu do skolky a pre druhu na trening. Pa zatim!!! :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari :slight_smile: . viem, ze hrozne, ale aj smiesne. :sunglasses:
caute.
11. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby moje asi zachvilku pojdem z malim na pohotovost, :frowning2: mne sa nepaci, on stale len spi a spi, je ako sopel, boze co mam robit bojim sa ze mu budu davat infuzku. :frowning2: a scoho ho moze bolet hlava? stej virozy?
11. bře 2010 v 15:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonka,ešte som kukla,okamžite choďte,on bude dehydratovaný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to musí na infúzku,je to vážne,nečakajte a leťte :frowning2: :frowning2: :frowning2: držím palce,daj potom vedieť :frowning2: :frowning2:
11. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi zle si si precitala prispevok, nie mm mal pripomienku ale ten jeho kamos,mm sa iba smial, vravelmu no a co :confused: ved chuda zena je doma z dietatom cely den aspon sa ma skym z hovarat,aj ked pisomne.on si stoho nerobil vedu.som velmi nervozna neviem co mam robit z malym
11. bře 2010 v 15:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, bambi má pravdu :wink: A neboj sa infuzka mu veľmi pomôže, viem to ako malému pomohla a doslova ho postavila na nohy :frowning2: Ale trvaj na tom ak si ho tam budú chcieť nechať na noc aby si bola pri ňom.
11. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simí,utekaj radšej,aby sa niečo nestalo :confused: :confused: :confused: a ozvi sa potom.

dari,teraz som sa nevhodne smiala ....ty si to napísala,že chudák bez ruky,ale ja čítam,že na stoličke odloženú ruku a soplík mi vybehol :sunglasses: ..ja viem,že to je nevhodné...ale smiala som sa....
11. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojdem len pockam na segru ona nas vezme,lebo mm je na popoludnajsej sluzbe.ak sa nezvem okolo 20,00 tak som vnemocke.cavte
11. bře 2010 v 15:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pá simi,nech vám to dobre dopadne.
11. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris aj mi sme sa smiali, ale ona mi hovorí, že ked som ju tam zbadala odloženú nebolo mi všetko jedno :unamused: Ale normálne jej o tom sám porozprával ako sa mu to stalo. A ešte ma napadlo, že ked som chodila na manikúru k jednej čo robila aj pedikúru, tak tá mi rozprávala, že prišla tam ruska na pedikúru. Sadla si zložila nohu a vystrčila tú druhú, tá pedikérka skoro odpadla :wink: No a potom celý čas dumala ako jej zarátať tú jednu nohu, lebo cenu a pokladňu mala nastavenú na dve nohy :wink: No rôzne situácie sa stávajú.
11. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: ...no ja si to živo predstavujem :grinning: ...ale to sú situácie....
11. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari tak teraz som sa teda dobre narehotala :grinning: :grinning: :grinning: nuz tak len bez dokladu... :grinning: aa za polovicu :grinning: :grinning:
nika hej to je paprikas ale pridava sa tam pochutkova smotana a potom je z toho kura na smotane :slight_smile:
simi tak ako ste dopadli?
bambi kurnik skoda ze si nemala na mna kontakt :unamused: aspon by som videla trpaslicku :grinning: poslem Ti do IP tel.c.pre pripad nudze :grinning: ale zrejme do Ke tak skoro zase nepojdete :confused: :grinning:
11. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teoška,no aspoň v tom rehote nie som sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby,dnes som na angličtine potila krv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a teoška,kontakt ti dám,ale neboj,nebudeme otravovať :wink:
a s tým,že tak skoro do KE nepôjdeme si nie som taká istá,svokor mal ďalšiu porážku,je v nemocke a má ešte aj vodu v pľúcach :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: zostáva sa len modliť,aby ešte zabojoval,je to hrozne blbý pocit... :frowning2: :pensive:
11. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj ahojte dobry vecer, no vy mate temu, samy bezruky, beznohy... :unamused:

A chuda simi sa neozyva, mozno su v nemocnici, ale aj ked , tak to je lepsie, malemu isto lepsie pomozu, ako keby bola doma a nevedela co robit...

Bambi smutne so svokrom :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa......

langoška,no ja myslím na simonku...dúfam,že je to OK,kurnik :confused:
11. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris ...vsak nas len cierny humor vie pobavit ...fuj ale sme nechutne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
bambi :unamused: ale aspon vies ze na pol ceste sa mozete zastavit ,nieco pojeme ,popijeme ,posmpime a mozete ist dalej :grinning:
11. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac baby mne inac sibe ,este nie som ani tehotna a uz vyberam kociky na nete a vcera sme boli v NR a len po obchodoch s detskymi vecami som chcela behat :sunglasses: :grinning:
11. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pravda :grinning:
no počuj,už je to tak vážne?Príroda volá?Sa ti určite narodí malá teoška....divoká :grinning:
11. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj moja zacina to byt cim dalej vaznejsie a vaznejsie ,nebyt toho ze v lete nechcem fucat s bruchom tak som uz urcite tehotna :grinning:
11. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,nedráždi,lebo... :sweat_smile: :sweat_smile:
mne sa nezdá,že blbneš,aspoň budeš nachystaná,čo chceš :slight_smile: :wink: a kedy chcete začať pokúšať osud?? :wink:
ja som bez nálady,ale s vami som vždy rada
a pozerám Mladší o pár let,nechápem,ako tí ľudia blbnú,všetci chcú byť mladí :confused: :confused: :confused:
môj chlap sa bojí ísť aj na operáciu kŕčových žíl,nieto ešte nechať sa dobrovoľne rezať len tak,z rozmaru :pensive: :pensive:
11. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám vám ísť svietiť,aby to šlo lepšie? :grinning:
11. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no obidvoch chalanov mame splodenych v juli tak sa snazim vydrzat dovtedy ...aj ked ma vsetci strasia ze po 30-ke to nemusi byt na prvy sup :sunglasses:
kde ide to Mladsi o par let?
ja som zase taka opica ze sa nebojim nicoho :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna nahovoria na vsetko ..
11. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa..do mňa by nezarezali,ani keby mi za to platili :grinning:
11. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris nemusis svietit :grinning: ale teraz ideme s muzom experimentovat ...minule sa dozvedel ako sa robia dievcatka tak budem hlasit :grinning:
11. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dievčatká sa robia tesne po skončení mezesu :slight_smile:
11. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud má být vaše miminko holčička, měli byste se milovat před ovulací, aby „samičí“ spermie měly dostatek času získat početní převahu.
myslela som na toto + ze predtym by sme nemali sexovat aspon 3 dni aby prezili len dievcatka ...tj .kto sexuje casto ma len chlapcov :grinning: bo dievcatko nema kedy dozriet :grinning:
11. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek