• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
pa rússki tóže ľubľjú gavaríť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si pripad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo má asistentku??? :confused: :confused: :confused: :wink:
15. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi aj Ty chces? :grinning:
15. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte langofel co si naliala do malej? :slight_smile: to volaco sa da kupit v lekarni? baby uz radsej nemyslite na tie virusi fuj brrrr :frowning2: aby ste si nieco neprivodili pitala som sa mudr ze co to je za virus a zcoho vznika nevedela nato odpoved len ze jednoducho je to rotavirus a mam sa stym uspokojit.Niki vsetko najlepsie, k tvojim narodeninam zdravie stastie to iste aj tvojej rodinke. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha,v noci opakovali Krausovu talkshow na ČT 1 Uvolněte se,prosím a bol tam mladík,o má v Prahe cestovnú agentúru pre plyšákov :grinning: :grinning: :grinning: ...že pošlel svojeho plyšáka a zaplatíš mu pobyt,alebo limuzínu,alebo luxusný hotel a on ho vozí po tej Prahe a posiela ti fotky,kde ten plyšák bol..najnižšia cena je od 9O euro :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ja odpadnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by radšej mne mohli zaplatiť-ja chcem byť plyšááááááááák :grinning: :grinning: :grinning:
teo,hej,aj ja scem-frisuľu :grinning: :grinning: :grinning:
simonka a ako je malý??už dobre?? :confused: a to,čo langoška písala sa dá kúpiť v lekárni-rehydratačný roztok-teda myslím,či ako je to presne :sweat_smile: :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme krásne čísla:13.300 príspevkov strana 444 :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
magické čisla :grinning:
15. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,už nie,sme to pos...i :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
au..ma zabolelo :grinning: idem si urobiť kávičku :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja idem niečo robiiiiiiiiiiiiiiiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pááááááááááááááááááá
15. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som..lietali sme po vonku..jé,Irenko,to je příjemné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris nefuka u Vas?
15. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fučí ako na Větrné hůrce,ale svietilo slniečko,vtáčiky klokotali,stíhačky lietali,a my sme si to s psíkmi užívali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj fris aj zle je mi citat ten prispevok to je nieco hnusne aj strasne, :frowning2: brrrrrrrrrrrrr uz nechcem nato ani pomysliet co by sa stalo opar hodin. dakujem bambi za opitanie, uz sa ma lepsie, je zivsi uz stvara hovadiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nevadi radsej nech je zly ako chori, schudol mi chudatko male, :unamused: ale ved pomali to naberie uz mal taku gulatejsiu tvar aj stehienka mal take meskove a teraz..... :unamused: :frowning2: ale uz pomaly mu zacinam pridavat viac papky a bude zase OK :slight_smile: podla vas teraz to dostane castejsie? dufam ze nie. :frowning2: uz sme boli aj vonku nadvore, len este sa snim bojim vijst medzy ludi,ja ani neviem kde sme to dostali,viem ze jedol jahody v utorok neboli umyte dcera si ich kupila v lidl a nechala ich nastole az potom som zbadala ze on je jahodu no ja som mu to zobrala ale uz dost zjedol znej mohlo to byt stoho, juuj mam take vicitky svedomia ze som nanho nedavala pozor :frowning2: :frowning2: teraz si ho velmi chranim a mam strach onho,nieze predtym nie ale teraz velmi. :frowning2:
15. bře 2010 ve 20:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

simi to mohol chytit hoci kde, kamaratkina dcerka to tiez mala, a boli takisto v nemocke s tym..jej povedali vtedy, ze vlastne ta crevna chripka ako sa hovori, ze to tiez moze byt rotavirus, len niektory organizmus na to reaguje tak, iny tak a jasne ze male deticky su este slabe, tak tie to moze postihnut takto velmi...
Ale oni to mali iba raz, viac to nemala. No dufajme ze vas to uz obide.
A ty si to nevycitaj, ved zase nemozes ustrazit vsetko, to by si ho musela mat pod sklennym zvonom.
15. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved to ze je take zive dieta chvala bohu :slight_smile: je to tazke utekat zanim ,a pritom si robit robotu, terz som si ho okupala dala papat krupicnu kasu ale varenu z vodou a trosicku cukru,napil sa a teraz spinka, uz som vravela mm ze su matky co vobec o dieta sa nestaraju , nemaju hygienu, a nic im nieje, mozno ze moc hygieny aj skodi detom . :unamused: :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simi,buď rada,že si zareagovala správne a rýchle,že to dopadlo dobre..teraz na neho dávaj pozor,fuj,snáď už máte najhoršie za sebou :wink:
15. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja dufam, strasne draha je vakcina co je proti tomu to virusu stoji az 3500sk ved to je srasne vela no nie? no ale nam ze vraj uz netreba no ale uz dost :wink: ozaj fris uz mas komodu doma? je v poriadku? no a uz sneh pominul,? aj unas dnes srasne fukal vietor , vladi ma zase novu fotku,uz zajtra si nahodim aj ja volaco :wink: uz mame konecne spraveny pc uz sa da aj skypovat,aj vsetko :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je drahé teda :confused: .Sneh sa rozpustil,ale v správach ukazovali,aká bola ráno strašná kalamita a nehody aj tu blízko nás.Komodu mám,tak snáď vydrží :slight_smile: simi,bež spinkať a odpočívaj,máš toho za sebou veľa :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc,idem si zalahnut, uz ma boli rytka ved nemocnici som len vodne v noci sedela. :unamused: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrú,simonka,pekne sa vyspinkaj :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby,strašne sneží :confused: :confused: :confused:
15. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaaaaaaaaute :sweat_smile:
Skola-super bolo len som bola trosku ako mechom udreta,som cely cas zyvala :grinning: :fearful: fuuu preberali sme ako budu vyzerat skusobne skusky ktore budu 19 aprila a podla nich sa uvidi kto pojde na skusky v juny :confounded: nemam sancu ale tak skusime a uvidime :confused: :confounded:
Od mm som dostala bonbonieru ved chudatko bol po 12 unaveny tak aspon tak my kupil aj tak mi polovicu spapal :grinning: ale krasne mi zablahozelal :slight_smile: a drobec utekal z obalkou v ruke s takou peknou narodeninovou kartou super mum :grinning: :grinning: no a ako mozme mi dvaja oslavovat sa neda mozno o 10 rokov :grinning: :grinning: mozno ze vecer ma este nieco cakaaaa ale siel dat malu spat takze :confounded:
15. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,dakujeem :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonka,dakujem pekne a oddychni si :slight_smile: a neber si to za vinu,langoska ma pravdu to nemozes vsetko ustriehnut :wink:
15. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek