S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😃 😃 😃
frisbeeautor
15. bře 2010
ale niki,skúšky zvládneš 😉,určite už aj veľa rozumieš,to sa v tom mozgu ukladá ani o to nevieš 🙂 hihi..tak uhorka bude 😃 .

fuj,teoška,kde si,ja tu sedím sama a na ČT 1 zaal horor Rosemary má dětátko,sa zbláznim,to je hororisko 😃
nikinka008
15. bře 2010
fris,tak potom o tom ozaj neviem 😃 😃 😃
no ani nie 8-( mm zaspal :-|
simona55
16. bře 2010
dobre ranko boze unas snezilo v noci mm prisiel z poobednej o 24,00 ze vraj skoro zmrzol,och jaj uz nebude nikdy jar? a to hlasia aj na polievacku sneh.
veronkaj
16. bře 2010
dobré ráno,

ja len na skok, viem zanedbávam Vás na koníku, no nestíham, zastavujem sa po 15-16 hodinách večer, ale už som si bola dať odkontrolavať daňové priznania a sú v poriadku, robím to ok, takže už len povytláčať a všetky náležitosti a už budúci týždeň bude lepšie, a potom začnem dobiehať resty z práce z iného.
stále v jednom kolotoči,

u nás nové v podstate nič, až na to, že polovička bude dedo od dcéry a inak po starom,

ani vás už nestíham aspoň priebežne čítať, a môžem sa k vám do partie potom vrátiť????

pa
teodorka
16. bře 2010
fris mna vcera zalomilo ak som isla spat spankom spravodlivych 😃 zato Ty si horor kukala? 😃 :-p
frisbeeautor
16. bře 2010
čaute,baby...veri,no už to našťastie končí,že,tie priznania,potom tu budeš relaxovať 🙂

teoška,no však začal po desiatej,končil o pol jednej,miestami som spala,ale cikať som veru nešla 😃 😃 😃 😃
ozaj,teraz odišiel opravár,práčka funguje,bola iba upchaná chlpmi..no jasne,aj keď všetko pred praním prášim,tých psích chlpov sa nezbavím :-p
bambi09
16. bře 2010
a tu čo??všetky pomreli,či štrajkujú??? =-) =-) 😃 😃 😃
ja mám robotný deň,koňa nestíham :-p :-p :-p
fris,no fuj,také filmy sama pozerať,nemáš rozum 😃 😃 😃 😃 😃
veronka,vydrž Prťka,vydrrrrrrrrrrrž :-N :-N :-N
frisbeeautor
16. bře 2010
bambuľááááááááá...no a sa nikam nejde dostať.....aj vám,???
bambi09
16. bře 2010
simonka,to som rada,že je vám už lepšie,neboj,malý to doženie a rozpapká sa,náš tiež prišiel z nemocnice jak z koncentráku a domáca strava robí zázraky,takže kľud,neboj,dobre bude x-) x-) x-)
a nič si nevyčítaj,je to vírus a ten sa šíri vzduchom-tomu nezabrániš 😞 😞 :-|
bambi09
16. bře 2010
fris,čo ťa zasnežilo?? 😃 😃 😃 😉
frisbeeautor
16. bře 2010
hihi,hihi...už sa rozpustilo...tak som zhrabala poslednú kopu lístia,záhrada je čistučká,všade je blato,dnes vyliezli špičky tulipánov,porazili sme tú svińu zimu 😃 😃 😃 😃 😃
bambi09
16. bře 2010
hurááááááááááááááááá 😃 😃 😃
frisbeeautor
16. bře 2010
no ale uverím tomu,až zahodím kabát a obujem lodičky a budem mladá,krásna,vysoká 😃 😃 😃
bambi09
16. bře 2010
😃 😃 😃 😃 😃 aj ja 😃 😃 aj keď lodičky ešte nehrozia,to by som si rozbila frňák s malou na rukách :-N :-N
frisbeeautor
16. bře 2010
no to tvrdievala moja kolegyňa,ako s jarou vyrastieme a skrásnieme 😃 😃 😃 😃
bambi09
16. bře 2010
no,len doplniť vitamíny,ja som nejaká unavená :-N :-N :-N zaspím skôr,než malá :-p :-p :-p 😃 ale tak máme akčný život,tak čo sa divím,že?? :-N :-N :-N každý deň niečo,ja sa taaak teším na letnú dovolenkuuuu :-N :-N :-N
frisbeeautor
16. bře 2010
no ja neviem,či nejaká dovolenka bude.. :-|

a tak mohli by ste ísť do Prahy,vieš,aké tam majú super ihriská pre deti????
bambi09
16. bře 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 viem,hlavne na nábreží 😃 😃 😃 ale tento rok Praha eee,až leto 2011 🙂 😉
teraz si chceme dať poriadnu dovolenku na SK,takže šetríííme :-N :-N :-N
frisbeeautor
16. bře 2010
dovolenka v Taliansku ťa vyjde lacnejšie 😉 😉 😉
bambi09
16. bře 2010
neboj,aj tam raz pôjdeme 😃 😃 😃 my dve spolu 😃 😃 😃 nám sa páčilo v Nízkych Tatrách,aj nás vymasírujú,aj si oddýchneme,aj túry dáme,takže tešíme x-) x-) x-) mali sme apartmán a 4 kusy s plnou penziou a procedúrami sme platili cca 6.000 Sk 🙂 😉
frisbeeautor
16. bře 2010
masáže????hm,Irenko,to je příjemné...šak Cesta kolem světa sedmnáctset 😃 😃 😃 😃
bambi09
16. bře 2010
tak za toľko by som na tú cestu kolem světa šla aj 6X 😃 😃 😃 😃
frisbeeautor
16. bře 2010
ale bez čepičky 😃 😃 😃 😃
bambi09
16. bře 2010
😃 😃 😃 😃 😃 aj 😃 😃 😃 😃 😃
no,du dělat,mám tam 3 práčky na žehlenie :-p :-p :-p a ďalšie 2 sa sušia :-p :-p :-p neviem,čo ešte niekto perie toľko,čo ja :-N :-N :-N
teodorka
16. bře 2010
bambi 6000 na noc pre 4 osoby? dobre som pochopila ?radsej sa opytam lebo ja blondinka vies? 😃
bambi09
16. bře 2010
teo,nie 😃 😃 😃 😃 6 za všetko-celý pobyt 😃 😃 😃 😃 ale vážne 🙂 😉
teodorka
16. bře 2010
bambi a aky dlhy pobyt?
frisbeeautor
16. bře 2010
teoška,no ráno tam a večer naspäť 😃 😃 😃 😃 😃
teodorka
16. bře 2010
fris 😃 no nemohla som takto na drzovku ...Ty si starsia pani Ty si to mozes dovolit :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
bambi09
16. bře 2010
]-( ]-( ]-( vy ste hnusoby 😃 😃 😃 cca týždeň sme tam boli :-p :-p :-p

Začni psát odpověď...

Odešli