• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
ale niki,skúšky zvládneš :wink:,určite už aj veľa rozumieš,to sa v tom mozgu ukladá ani o to nevieš :slight_smile: hihi..tak uhorka bude :grinning: .

fuj,teoška,kde si,ja tu sedím sama a na ČT 1 zaal horor Rosemary má dětátko,sa zbláznim,to je hororisko :grinning:
15. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,tak potom o tom ozaj neviem :grinning: :grinning: :grinning:
no ani nie :rolling_eyes: mm zaspal :unamused:
15. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko boze unas snezilo v noci mm prisiel z poobednej o 24,00 ze vraj skoro zmrzol,och jaj uz nebude nikdy jar? a to hlasia aj na polievacku sneh.
16. bře 2010 v 08:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

ja len na skok, viem zanedbávam Vás na koníku, no nestíham, zastavujem sa po 15-16 hodinách večer, ale už som si bola dať odkontrolavať daňové priznania a sú v poriadku, robím to ok, takže už len povytláčať a všetky náležitosti a už budúci týždeň bude lepšie, a potom začnem dobiehať resty z práce z iného.
stále v jednom kolotoči,

u nás nové v podstate nič, až na to, že polovička bude dedo od dcéry a inak po starom,

ani vás už nestíham aspoň priebežne čítať, a môžem sa k vám do partie potom vrátiť????

pa
16. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris mna vcera zalomilo ak som isla spat spankom spravodlivych :grinning: zato Ty si horor kukala? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute,baby...veri,no už to našťastie končí,že,tie priznania,potom tu budeš relaxovať :slight_smile:

teoška,no však začal po desiatej,končil o pol jednej,miestami som spala,ale cikať som veru nešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj,teraz odišiel opravár,práčka funguje,bola iba upchaná chlpmi..no jasne,aj keď všetko pred praním prášim,tých psích chlpov sa nezbavím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu čo??všetky pomreli,či štrajkujú??? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám robotný deň,koňa nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,no fuj,také filmy sama pozerať,nemáš rozum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
veronka,vydrž Prťka,vydrrrrrrrrrrrž :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľááááááááá...no a sa nikam nejde dostať.....aj vám,???
16. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonka,to som rada,že je vám už lepšie,neboj,malý to doženie a rozpapká sa,náš tiež prišiel z nemocnice jak z koncentráku a domáca strava robí zázraky,takže kľud,neboj,dobre bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a nič si nevyčítaj,je to vírus a ten sa šíri vzduchom-tomu nezabrániš :frowning2: :frowning2: :unamused:
16. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,čo ťa zasnežilo?? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hihi,hihi...už sa rozpustilo...tak som zhrabala poslednú kopu lístia,záhrada je čistučká,všade je blato,dnes vyliezli špičky tulipánov,porazili sme tú svińu zimu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale uverím tomu,až zahodím kabát a obujem lodičky a budem mladá,krásna,vysoká :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja :grinning: :grinning: aj keď lodičky ešte nehrozia,to by som si rozbila frňák s malou na rukách :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to tvrdievala moja kolegyňa,ako s jarou vyrastieme a skrásnieme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,len doplniť vitamíny,ja som nejaká unavená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zaspím skôr,než malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale tak máme akčný život,tak čo sa divím,že?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: každý deň niečo,ja sa taaak teším na letnú dovolenkuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja neviem,či nejaká dovolenka bude.. :unamused:

a tak mohli by ste ísť do Prahy,vieš,aké tam majú super ihriská pre deti????
16. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: viem,hlavne na nábreží :grinning: :grinning: :grinning: ale tento rok Praha eee,až leto 2011 :slight_smile: :wink:
teraz si chceme dať poriadnu dovolenku na SK,takže šetríííme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dovolenka v Taliansku ťa vyjde lacnejšie :wink: :wink: :wink:
16. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj,aj tam raz pôjdeme :grinning: :grinning: :grinning: my dve spolu :grinning: :grinning: :grinning: nám sa páčilo v Nízkych Tatrách,aj nás vymasírujú,aj si oddýchneme,aj túry dáme,takže tešíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mali sme apartmán a 4 kusy s plnou penziou a procedúrami sme platili cca 6.000 Sk :slight_smile: :wink:
16. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
masáže????hm,Irenko,to je příjemné...šak Cesta kolem světa sedmnáctset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za toľko by som na tú cestu kolem světa šla aj 6X :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale bez čepičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no,du dělat,mám tam 3 práčky na žehlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ďalšie 2 sa sušia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem,čo ešte niekto perie toľko,čo ja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi 6000 na noc pre 4 osoby? dobre som pochopila ?radsej sa opytam lebo ja blondinka vies? :grinning:
16. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 6 za všetko-celý pobyt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vážne :slight_smile: :wink:
16. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a aky dlhy pobyt?
16. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teoška,no ráno tam a večer naspäť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: no nemohla som takto na drzovku ...Ty si starsia pani Ty si to mozes dovolit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: vy ste hnusoby :grinning: :grinning: :grinning: cca týždeň sme tam boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek