• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
baby,fuj,do večera sme makali celá rodina..búrala som tú ľavú stranu,skladala tehly,vyvážala kamene,som grogy.Ešte tak 3 dni,kurnik..ani upratovať dom nemám čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, tak tu uz to akosi nefunguje a ja neviem, preco :cry: .. Fris, oddychuj, ked to dokoncite, pojdes na zasluzenu masaz :slight_smile: :slight_smile:
Ostatne holky? :fearful:
31. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno Juli, tu je fakt prázdno, síce ani ja som v poslednom období neprispievala. Včera som myslela na Fris , prišiel záhradník, že odfotím ho. Len bola tma a ešte aj muž doma :grinning: :grinning:
Juli aj u Vás prší? U nás hrozné počasie, prší od rána. A dnes je jediný deň kedy nema dcéra krúžky, tak sme chceli vybehnúť na korčule, bicykel a podobne ale nič z toho nebude :confounded: :confounded:
A Veronka sa tu už dávno neukázala, ak číta pozdravujem ju :wink:
31. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooj Dari, no mohla si nam toho zahradnika cvaknut veru, ak to za to stalo. :grinning: ved nejako potajomky :wink: :wink: :wink: A co vam taky zahradnik robil??? Tu dnes leje od rana, takze aj som chcela zajtra daco v zahradke porobit, ale bude tam len blato, takze sa to odklada predbezne po sviatkoch... :confounded: Ideme ku vam v piatok, zostaneme az do soboty trosku posviatkujeme u svokrovcov. :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani neviem čo mal robiť, asi dačo s trávnikom a závlahou. To je mužova pareketa záhrada, ja len kvetinky. :wink:
31. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dari..my chceme fotku záhradníka! z každej strany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nás lialo doobeda,tak sme kontrolovali,či tá klenba nepracuje¨,nachystali sme materiál,zajtra dovezú piesok a frčíme ďalej.idem,oko nebezpečne kuká :grinning:
31. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocandy...dva dni som tu nebola a docitala som Vas za 3 minuty :confused:
dari aj ja chcem zahradnika :grinning:
jezis mm od vcera vecer beha s hllaskou ,,vodicak na vevericku mas?" :sunglasses: :grinning: prisiel s tym vecer z ping pongu ze stari chlapy sa dievcat pytali :grinning:
ja som si poupratovala doma takmer vsetko jedine v kupelni bielu dlazbu na zemi mi treba vydrhnut a v kuchyni to iste a inac mam tip top :slight_smile:
a dnes prsalo aj u nas ale potom prestalo a vyslo slnko a vzduch bol potom tak perfektny ze sme sa 3 hodiny s mojim len prechadzali
31. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
31. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, dobre ranko, no baby, tak dufam, ze dnes tu uz aktivnejsie nastupite!!! Teo, to ti v dobrom zavidim ten tvoj tip-top v chalupe...nasa Tanicka si vcera zavolala dalsiu 5-rocnu kamosku a hrali sa velmi pekne, ale pravdaze v kazdej izbicke, aj v kupelni cosi s tetovackami skusali :grinning: ...takze polly pockets dielce som nasla potom po celom byte..Ale som rada, ze sa nenudila, lebo starsi boli na kruzkoch a vonku bolo hnusne, zima, tak sa super zabavili (na pol izby Barbie dom, na posteliach bunker :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , no ved to poznas)...
Fris, tebe uz murarsky certifikat pomaly.... :slight_smile: Som si myslela, zo oko je fuc a ze je to na vas, slabych zenach :grinning: :grinning: Tak mi odlahlo.
1. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko,no teda teoška,skoro som chytila infarkt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
oli...ja ešte nemám ani okná umyté,keď trávim dni pri pivnici,kurnik....akurát vás pozdravím a letím otročiť,vonku svieti slnko,ale mrzlo.....všetko bude mokré.Dnes sa musí postaviť väčšia časť tej ľavej strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Letím,oko išiel pre murára,pá,ozvem sa poobede :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Fris! Ja som naposledy pozerala na CT1 tu relaciu s investormi a toto tam bolo vyhodnotene ako jedna z najlepsich investicii pana Okamura, :slight_smile: , pozerala som to tiez kedysi u Krausa na Uvolnete se prosim, no skratka neuveritelny podnikatelsky napad... :wink: :wink: :wink:
1. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babulky,

po dlhom čase som sem skočila, občas na vás kuknem, prečítam pár riadkov, no nestíham,

navyše som ešte riadne nachladnutá a tak kašlem aj všetko a chodím do práce,
popritom mi praskla v byte odpadová rura dvojmo takže sme búrali časť steny, kachličky a tak no radosť, zajtra to ideme dokončovať a potom malovať, a tak,
snáď sa už teraz po daňových trochu ulaví aj ked prídu také papierovačky dorábky také piplačky,

Chcela som Vám popriať krásne sviatky.

ahojte.
1. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,veri,no už ti aspoň končí ten frmol v práci,ale tá katastrofa s odpadom,to poteší,to je ako tá naša pivnica,čo nám spadla..naprosto nevhodne a nečakane,ešte dnes príde murár a stejne to nestihneme dokončiť.Včera večer strašne pršalo a bol uragán,v Čechách je snehová kalamita,nejdú vlaky z Prahy do Ostravy.
Dopijem kávičku a idem otročiť,tiež ti prajem krásne sviatky a dúfam,že je doma lepšie :slight_smile:
2. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby
prijemne velkonocne sviatky, vela vodicky.... :slight_smile:
2. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,kristi :slight_smile: ,kam si sa nám stratila,tiež ti prajem príjemné sviatky :slight_smile: ,ako sa máš?
2. dub 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
caw fris :grinning: :grinning: aj ostatne, Veronka aj tebe krasne sviatky :slight_smile: vela vodicky,co nove doma ?vsetko v poriatku?
2. dub 2010 v 19:51  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte partia, no tu je nejaky predlzený zimný spánok asi, alebo len kopec povinností? Prajem všetkým pekné a pokojné rodinné sviatky, poslala som aj mailiky, mne už nejak nechodia od vás, tak šupšup ked sa dá k PC a dajte o sebe vedieť, čo máte nové :slight_smile: . My sme dnes u svokrovcov, je nááááádherné počasie, boli sme na 3hodinovej prechádzke a ideme si chystať sviatočnú večeru. Tak pozdravujem všetky.
fris, čítaš, čo som spomínala o tom Toy podnikateľovi :grinning:
3. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
krasne prezitie velkonocnych sviatkov zelame
3. dub 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čaute..som grogy,dnes tu bol naposledy murár,potom jseho syn a ílil nám orech,boli sme nakupovať v Znojme a ešte som pálila ten binec z orecha.
Veselú Veľkú noc prajem všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
halo halo :sunglasses: :confused: kde ste vsetky? vsak tu cely den nikto ani len nekukol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som dnes len lenosila az mi je to divne :sunglasses: :slight_smile: no na mna nezvyk ale aj to treba ,nie?a zajtra sa asi pojdeme kupat do Turcianskych ,ha ze ked vodu tak poriadnu,nieeee? :grinning: nebudee trocharcit :slight_smile:
tak Vam prajem zajtra pekny velkonocny pondelok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
halo halo teoška,ja toho mám moc,zajtra doobeda odchádzame do Rakúska do termálov,poobede mi príde vzácna návšteva,v utorok si ide mm pre služobné auto a balíme,v stredu odchádza....takže od stredy som tu ako na koni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tebe tiež pekne sviatky,uži si vodičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. dub 2010 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj, ste tu dakto ešte??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sviatkujete? Tu mi už všetci spia, tak som sa trošku zmocnila noteeeebuuuku.
Fris, tak ty zajtra utekáš pred kúpačmi? :wink: :wink: Užite si vodičku v teplejšom vydaní, nám sa ujde klasická, ale len mierna oblievačka a popoludní ideme ku známym na terásku, tak tam sa trošku ukryjeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
TEo, len leňoš a zajtra mi kývaj z TEplíc :grinning:
Včera som všetkým popriala pekné sviatky, tak si ich ešte užite.
5. dub 2010 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooooooojte babulky :slight_smile:
My sme vcera oslavili 1 rocik :slight_smile:
A tu sa co deje?Uz tu nik nechodi?Kde ste vsetky? :confused: :pensive:
5. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Niki, no dievčatá sú všetky akésik rozlietané, nikde nikoho, ja občas nakuknem, ako ste oslávili včerajšok - krásny den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Malinkej prajem veľa zdravia a lásky, nech sa vám s rodinkou darí... :slight_smile: :slight_smile: , tu dnes totálne prší a vraj tak má byť aj dalšie dni... :frowning2: Od rána nám tu chodili kúpači a šibači, dievčatá celé šťastné, dokola sa prezliekali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , teraz išli ešte babku vyšibať, ja chystám obed. Poobede máme ísť s kámošmi na terasu, ale asi budeme musieť nechať terasu na inokedy :frowning2: , kvôli počasiu. Máte aj vy tieto sviatky, je tam voľno a tak?
Ostatné holky sviatkujete? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak dajte vedieť, ako.
5. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Niki vsetko naj drobcekovi k rocku s celeho srdiecka prajeme . :dizzy_face: :dizzy_face:
ja nestiham nic ,rano som vracala ,netece nam voda, prasklo potrubie ,mu vari ,nemam chut pisat takze ,len pisem, ze som v poriadku pozdravujem vas a uzite si velku noc :wink:
5. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojtre,
vsetkym krasne sviatky, vysibane, popolievane asi uz ste :sweat_smile: , mna dnes nikto nepolial, tu sa nepolieva. U nas chodil vcera velkonocny zajac a doniesol dobroty.

Niki malej vsetko najlepsie k 1.rocku :wink:

Ja sa ukazujem teraz malicko, este stale som chora, bola som aj v nemocke, mam problemy s krizami, s platnickou :pensive: . Ale uz to trosku ustupuje, klop, klop, tak snad uz bude lepsie. Majte sa zatial dobre.
5. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte...no my sme si včera užili,aj keď doobeda pršalo,plávala som,masírovali sme si chrbátiky...jediné,čo nám skazilo radosť bol neskutočný dav Čechov,čo čakali na vstupné...to tam nikdy nebolo až v takej miere,bol to pre nás azyl,kam sme vždy na Veľkú noc prchali a už na to prišli aj iní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mladá dnes išla do Brna na odber krvi,bojíme sa,či nemá problém so štítnou žľazou a oko si išiel pre služobné auto,zajtra odchádza.neviem,či ho nebudú chcieť vyslať už dnes,ešte nemáme nič pobalené a on nechce ísť na noc takú štreku :confused:
6. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
som tu dlllho nebola,nestíham :unamused: :unamused: :unamused:
Veľká noc za nami,ani som nestihla mailíky poposielať :unamused: :unamused: keď je pekne,sme vonku,včera tu lialo,tak sme leňošili doma,pri telke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,tak to vás asi špehovali,kam chodíte a teraz hurá všetci do Rakúska :grinning: :grinning: :grinning: a nestraš s tou štítnou žľazou :confused: :confused: :confused: držíme palce,nech je všetko ok a Oko nech až zajtra ide,nie na noc :confused: :confused: :confused:
langoška,drž sa :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Vladi,čo si popapala?? :confused: :confused: :confused: Oliverko nechcel?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a teda tá voda-to poteší :confounded: :confounded: :confounded:
niki,malej dodatočne všetko naj,naj,naj,nech je zdravučká a nech vám rastie do krásy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Julka,tak teráska asi nebola,čo??v tom super počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak aj doma je fajn,keď je vonku hnusne :sweat_smile: :sweat_smile:
my máme žranice pre regiment,mne je dnes ble,behám a mám kŕče,asi som to prehnala s jedením :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aj keď sa nedá povedať,že by som veľa jedla,predsa len je to ťažšie jedlo,šunka,vajíčka,rezne,šalát,sladké,no ble,dáme diétu asi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale najprv dojeme :grinning: :grinning: :grinning: šak nedáme bezdomovcom,nie??keď som sa s tým toľko narobila :grinning: :grinning: :grinning:
tak dnes ingliš nebude,jedine samoštúdium,mladý ma pomučí namiesto učiteľnice :grinning: :grinning: :grinning:
pááá babule,fičím,mám črevné pohybyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambuľa,haha,ja som behala včera ráno :grinning: :grinning: :grinning: ..
tak našťastie oko odchádza až zajtra,teraz ideme do Baumaxu pre tú drevenú zástenu,aby k nám jaruna nečumela...no tá bude vyvádzať,až to zistí...ja som tak rada,dali mu služobné auto so záhradkou,tak to máme ako odviezť :grinning:
6. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek