• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
fris,Jarunu vystre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a teda aspoň ma prečistí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble :confounded:
6. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe fris, jaruna bude podskakovat a skusat nazriet cez plot :grinning: :grinning: :grinning: ja si ju viem uplne predstavit :grinning:
6. dub 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, dobre rano, tak ako to dnes vyzera s vami, Bambula, uz lepsie? Endiex to vzdy isti, prip. Hylak....keby daco :wink: :wink: Moj tato vravieva..Velka noc, najeme sa moc :grinning: :grinning: a potom to upravi, jedz do polosyta, pi do polopita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lango, drzim palce, nech sa das dokopy a zase budes moct nastupit na snowbordaka, Fris, tak tu masaz bych prijala...a mali ste hovorit po nemecky, ked si tam videla tolkych tuuuristov :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte,no už vyrazil,ježiš,to je pokoj v dome :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Oli,haha,no veď my vždy hovoríme nemecky,akurát sa s mladou pri tom vždy pocvrkáme,ona je pri tom strašne srandovná,aj v Londýne som jej musela zdrhnúť večer pri Temži,zbadala koza nemeckých turistov a už spustila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bambuľa,už si prečistená???? :grinning:
langoška,jaruna skočí na bicykel a obíde celú dedinu,aby sa posťažovala..kúpili sme aj farbu,takže dnes panel natriem a večer jej ho namontujem,tú prekoprcne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris, mlada uz musi hovorit po nemecky s anglickym prizvukom si myslim :grinning: :grinning: No to si viem zivo predstavit, to ticho, ked si mu bielou satkou zamavala :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už volal,že si kupoval rakúsku známku v Znojme a kávu,keď lepil známku,postavil kávu na strechu a odišiel s autom 20m,než si na tú kávu spomenul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem zapnúť v googlíku diaľničné kamery pri Viedni,či ho uvidím :grinning:
7. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hladaj podla hnedeho kavoveho flaku na vrchnej kapote :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha :grinning: .tak už je v Slovinsku,ešte asi tak 4 hodiny cesty.Ja už som natrela prednú časť a tyčky,periem,vešiam,o chvíľu budem natierať tú zadnú časť,hihi
7. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, prednu cast coho a zadnu cast coho??? :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao no tej zasteny ,nie? teda si myslim :confused: :grinning:
7. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj teeeo! :slight_smile: ja vidim Fris v monterkach na dvorku a kedze robili okolo pivnice, tak ma napadli nejake vrata, alebo branka, chapes :grinning: :grinning: ako bolo v Tepliciach? vykupkana? :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasne,teoška má všetko v merku :slight_smile: ...tú zastenu natieram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..prišla som si urobiť kávu,tak 5 minút posedím.
teoška,hurá konečne je jaro,botičky,náušničky,tuničky..ako sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, ved ani neviem, ako ste vlastne sviatkovali...okrem ten pohromy v pivnici.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A schwimbade v pondelok teda este...
A na co ti bude sluzit taka zastena, popis to trocha...To je z dreva, alebo coho? :sunglasses:
Bambi, Vladka, Simka, Dari, Veron, Lango, Niki, kade ste? Vanja je uz dlhsie odcestovana z nasej cesty, ale snad zase zabludi aj sem :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao v Turcianskych? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do riti sme sa tesili s detmi a ked sme tam prisli tak bolo plne ,dnu nepustali a vonka pri obidvoch vchodoch stalo strasne vela ludi takze sme sa otocili isli sme do BB na mekac a domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: uz asi treti rok som sa zaprisahala ze na Velku noc zostaneme len doma lebo vsade je to na prasknutie a zase zvitazila ludska blbost :sunglasses: :grinning:
frisulka Ty si moja krvna skupina :grinning: ja som si aj vcera kupila taaaake sexi gate ze som sa v zrkadle sama do seba zalubila :grinning: dnes som bola pri kadernicke tak mi urobila vlny na hlave tak som chodila ako levica vycancana :grinning: ...no niet nad jar
7. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tu je veelo to je super.ja som na slovensku chalani zostali doma v piatok idem uz domov, vybavila som co som mala, zajtra este vybavim postu a hura domov
fris ty si akcna
bambi ako je?
teoska tak nove gate super
7. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj martinka...tak ty si na juhu? :wink: :wink: :wink: Ako sa tu mávaš, doniesla si veci do školy? Ja sa snažím učiť na skušku v sobotu, ale ide mi to ako v lete na saniach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teo, vidis, vsade tuuuristi... :grinning: :grinning: :grinning: A stymi gacami to mas fajn, ja ked si daco v kabinke skusam, upadam do depresie.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: o chvílku ma čakajú zase, lebo si musím kúpiť plavky :angry: :angry: :angry:
7. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao :grinning: ja viac menej nakupujem len v jednom obchode a tam idem vzdy na istotu ...preto tolko radosti :slight_smile: :slight_smile:
baby a co studujete?aj ja by som daco mala ale ked ja mam plnu hlavu sprostosti a toto tam uz miesto nemam :grinning:
7. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ako sa mate?Uz sa to tu zacia znovu pomalicky rozbiehat? :confused: :sweat_smile:
Nam sa totalne vsecko ruca na hlavu :frowning2: :rolling_eyes: clovek si vsetko lahsie predstavuje ale realita je kruta :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hrooooza...tož :grinning:
7. dub 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikinka coze? :confused: tolko sklamania v dvoch riadkoch :confused:
7. dub 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki, čo tolko smutku...daj o sebe nejaké správy! :frowning2:
Teo, ja by som ešte cca pred rokom ani netušila, že sa dokážem ešte dačo takto učiť....ale ide to, hoci o mooooc pomalšie, ako pred 20 rokmi... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tie tvoje vlny bych si rada pozrela :sweat_smile: podla fotky sa mi zdá, že máš rovné dlhé háro, či už nie?
7. dub 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki co sa deje?
jalao ano veci do skoly uz je vsetko na poriadku aspon dufam
teo ide to tazko do hlavy,ale ide to je podstatne
8. dub 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka, tak držím palce, nech potom dobre obhájiš :wink: Vidíš ma, ako sa tu ja učím....stále mi oči bočia sem, už radšej odhlásim a ešte hodinku potiahnem, ked tu mám absolut ticho :grinning: :grinning: :grinning: Dobrú noc prajem!! :sunglasses:
8. dub 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte,včera večer prišla mladá z Brna a oko mi furt volal,že dorazil poobede,ale ubytovali ho až v noci...samé nervy.
ha,teoška,veď hej,ja mám tiež zásobu vecičiek,čo som si kúpila v Londýne..ale keď si kupujem gaťky,nadávam ako pohan s mojou ženskou postavou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte som krátka,takže mám problém zohnať nohavice.
niki,čo sa deje? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
martinka,a ako sa máš inak?dúfam,že dobre,srdiečko :wink:
juli..o plavkách mi ani nehovor...keď pasujú na cici,sú mi veľké na rici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru chut k obedu prajem vsetkym :slight_smile: :slight_smile:
jalao mam rovne vlasy len vcera mi kadernicka robila vlny lebo o dva tyzdne mame ist na oslavu 50-ky muzovmu bratrancovi tak mi skusala vlny lebo doteraz mi furt zehlila...
baby poradte mi co kupit pre chlapa na 50-ku?ja som rozmyslala nejaky dobry kavovar -bude mat radost aj jeho zena :grinning:
tak prosim ak Vas daco napadne tak sem s tym :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte! Ja som nekonfekcna postava tiez, fris, nemysli si, ze si sama...ale ja skor naopak :grinning: :grinning: Myslim s tymi cicirici... Ja som viacej rici. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co simca s tou stitnou, ok je to? Prosim ta, ja viem, ze isto vsetci okrem mna vedia, ale povedz mi, kde cestovalo ocko? Na sluzobku, ci ako? :confounded:
Teo, obed sa veru blizi, mam tu indiansku ryzu uvarenu, tak sa na nu tesim. A len tak poviem, ze sme boli tiez na jesen na 50ke vinsovat a spolu sme sa s kamosi zlozili v zmysle sekera-motyka-flaska-lievik (aj sme mu tuto Zlatobranovu pesnicku zaspievali pravdaze). Dostal teda 4 dary, boli vsetky dobrej kvality a bolo to vcelku originalne. (len ta sekera bola za 60 juro) :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
aj ja som nekonfekčná veľkosť,krátka,široká a mám aj cici aj rici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris,šak ani ja neviem,kde Oko presne išiel :confused: :confused: :confused: len viem,že ďaleko,neviem,prečo má Julka pocit,že len ona to nevie? :confused: :confused:
teo,ty si musela byť kočicaaaaaa,cicaaaaaa :slight_smile: :wink: mmmmm
martinka,tak si uži Slovensko a oddýchni si od chlapov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
niki,čo to,čo to??už aj chcem hlásenie,čo sa deje :confused: :confused: :confused: :confused:
8. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
babmbula a Ty si sa kde flakala,haaa? :sunglasses: :grinning:
my sme od piatej boli vonka prisli sme az po deviatej ...boli sme u svokrovcov ,potom kuknut pozemok co mame a zarasta nam burinou a hutali sme ze co s tym :dizzy_face: a potom sme isli do parku na pivo ...teda ja som mala pivo a moj muz tonik :grinning:
no kavovar na 50-ku kupovat nebudeme lebo chlapik kavu nepije takze smola hutame dalej ...len svokor bol dnes dobry lebo sme sa boli pytat ze co kupuju oni ze ci nejdeme pol na pol a on vymyslel taku lodku na dialkove ze sa na to da navnada na ryby a lodku posle tam kde chce ...no kde su ryby :grinning: vsetko by bolo ok len kym nezapotil cenu ze 500 Eur :sunglasses: sa mi ocka zahrckali ze vsak toho chlapa som nevidela 6 rokov [muzov bratranec]takze 250 eur teda ja nedam ...este keby som mala kupovat dar svokrovi tak ok ale jemu?vsak ani nevie ako vyzeram a s mm sa za posledne roky bavil len raz aj to len nahodne stretnutie...tak mam zase dilemu kurnik
8. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,riesim teraz skolu na svk :pensive: nechcem vziat malu na 2 roky od mm :frowning2: ide ma porazit :pensive: neviem vobec ako to mam riesit :frowning2:
8. dub 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko prajem! Vcera vecer som mala robotku a potom som sa do jednej este ucila, takze som sem nenazerala, lebo zase by ma zlakalo sa vynadrovat ku predhodenym temam :sunglasses: :sunglasses:
No Bambi a nie je to nejako tak, ze my sme konfekcne, len ti novodobi strihaci maju nespravne sablony?? :grinning: :grinning:
Friska zatial neprezradila, kde ma kukadlo, ja som len predpokladala, ze to niekde predtym bola byvala spomenula a mne to uslo :slight_smile:
Teo, ta lodicka teda je vesely napad...podla mna je to DOST prehnane s tou sumou, draha zabavka. :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ale tak to je mozno len moj pohlad...
niki, uz nedokoncis ani tu skolu, co tam chodis teraz? A musite opustit ten byt definitivne? :confounded: :confounded:
9. dub 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
teoška,moje nervy,šak za to máš dovolenou u moře :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kde som bola??mala som sexuálne voľno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
a s tou konfekciou to bude na houby,mne sú všetky gate,čo navlečiem na riť dlhéééé :angry: :grinning: :grinning: :grinning: no,čo už s trpajzlíkom,že??ešte že viem šiť :sweat_smile: :sweat_smile:
teo,a čo tak zmrzlinovač,alebo fontánu? na čokoládu??? :grinning: :grinning: :grinning: nech je sranda :grinning: :grinning: :grinning:
niki,jakú školu??niečo mi ušlo??vysvetli prosím,nie som v obraze :confused: :confused: :confused: a neboj,každý problém má riešenie :slight_smile: :wink:
ja musím do obchodu kúpiť nejaké šerco,máme dnes 16-te výročie svadby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek