S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
9. dub 2010

hmm,tak sa nám táto téma mení na duchovnú 😅 😅 😅
sem-tam nejaký duch zablúúúdi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

teodorka
9. dub 2010

hu hu hú 😀 tu duch tu duch 😀 bambula najskor mas sexualne volno a potom nas tu este prides zdrbat 😝 😕 😀
ja som si dnes doma zamakala a uz mam volnoi dala by som si pivo ale sama nemam akosi chut 😕

frisbee
autor
9. dub 2010

baby,tak ja som doobeda odviezla mladú do Brna,kúpila som si farbu a teraz za šera som donatierala tú zástenu...jaruna brblala čosi na dvore,ale som jej nerozumela 😀 😀 😀 😀 .

teodorka
9. dub 2010

fris 😀 si ju viem predstavit 😀

frisbee
autor
9. dub 2010

a to ju ešte prekoprcne,až dozadu namontujem tie rohože 😀 😀 😀 😀

martinano
10. dub 2010

ahojte
tak ja uz som doma zo slovenska caka ma zaujimavy vikend, mame tu mat jedno dieta na strazenie, dnes na poobedie zajtra na doobedie, prvy krat a na posledy potrebujem sa za 6tyzdnov naucit asi 300stran,takze posledny krat 😠
inak vsetko ok, vecer sa zastavim ahojte papa

frisbee
autor
10. dub 2010

ahojte,baby ja vstávam,takto dlho som naposledy spala po nočných,ty brďo 😕 .Martinka,no to si hrdinka,máš dosť starostí sama so svojim a ešte strážiť cudzie...ja na toto nemám vlohy,pritom deti milujem,ale nemám výdrž 😀
Som rada,že si sa ozvala,srdiečko 🙂

martinano
10. dub 2010

ahojte
fris aspon si si oddychla
nooo ani ja mne staci bohato moje jedno,ale zial inak sa nedalo, s detmi som bola sama dve hodiny, takze tak v ramci mooznoti,ale skoncila som dnesnym dnom tymto sportom, nutne sa potrebujem ucit

jalao
10. dub 2010

ahoj dievčatá, tak si užívate sobotienku? Fris buvala, ja som vstala o osmej, aj to je už luxus 😀 😀 😀 😀 , ešteže ma už v noci okrem prípadného učenia nič iné nemáta...Skúšku mám chvalapánubohu za sebou, tak sa idem zľutovať nad bytom a venovať mu moju pozornosť. 😀 😀 😀 Martina, tak tebe sa zdajú dve deti priveľa? 😀 😀 😀 😀 Vždy si spomen trebars na mňa... 😎 Teraz už je to oveľa lepšie, ale ešte pred pár rokmi..... 😖 😖 😖 😖 😖 Veľa síl do štúdia prajem!
Teo, na to pivo s tebou rada skočím, ale teraz mám boľavé hrdlo, tak by mi to asi moc neprospelo a naviac je tu taká otrasná zima...prší a hrozná kosa!!!
Bambi, no hurá, že si sa ukázala po tom neplánovanom voľne. 😉 😉 😉

martinano
10. dub 2010

jalao gratulujme ku skuske
mne sa nezdaju vela dve deti,ale je to ine,ked je tu cudzie,ktore ma uplne iny rezim ako moje, ja by som kludne aj tri keby som mohla

jalao
10. dub 2010

diky martinka 🙂 Ved ja viem, že to je iné... Ale ja som niekedy nervy strácala aj z vlastných 🙄 ... A dnes? Najstarší šiel na bicykli za chalanmi...stredná spí u kámošky a Táničku vzala segra ku kámošom za psíkom, kým som bola v škola ešte mi ju nevrátili a MM je na pretekoch v Trenčíne 🙂 🙂 🙂 Vidíš a potom, že maj 3 deti... 😝 😝 😝

bambi09
10. dub 2010

ahojte 🙂
ja som nebohá po "svadobnej noci",tak vám len zamávam a idem 😀 😀 😀
a ja by som tiež brala 3 deti,ale za iných podmienok 😝 😝 😝 Julka,študuj a gratulka ku skúške,to ty máš teraz 1.rok za sebou za chvíľu?? 😕 😕
martinka,to zvládneš,ale verím ti,že nie si nadšená 😅 😝
teo na to pivo by som s tebou šla,ale takto si môžeme len virtuálne pripiť 😀 😀 cink,cink 😀
fris,veď si užívaj,deti ti neplačú,muž jesť nepýta,tak si pospi 😀 😀 😀 treba si užívať,kým sa dá 😝 ja som včera vďaka malej bola hore už pred siedmou,sa mi kazí,potvora malá 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. dub 2010

baby,tak ja som dala do poriadku celý dom,potom som behala von a dnu a zbierala a vešala prádlo..no buď svietil oskar,alebo pršalo...a zima bola a teraz mi volala kamoška,pretárali sme hodinu a pol..a už sa mi chce zase spať,to je následok tých troch hektických týždňov 😝 .
No a zajtra mám cvičák,ak nebude pršať,veď už ani behať neviem 😀
bambuľa,že svadobná noc 😵 😵 😵 sa červenám....

jalao
10. dub 2010

No Bambi, ja mam take podozrenie, že svadobná noc je heslo pod prebdenou nocou, ale budíček bol kúsok iný... 😎 A Dakkujem ku gratulke, bol to ťažký týžden, ale vždy si poviem, že mám, čo som chcela.... 😒
Prišla segra s Táničkou, tak sme sa zvítali, jak keby ma týždeň nebola videla 😀 . Zajtra chce ísť so segrou zase.... 🙄 Už si to aj dohadovali....no nič, ved dobre, krstná je krstná a Táňa už vie byť zlatá spoločníčka, tak má zmenu...
Frisul, veru, ved málo cvičák spomínaš a stále neviemie, kde máš teraz to očko....prezrad už... 🙂
Romeo mi tu už chrapká, aj ja sa poberiem...dobrú noc prajem zatial, ak sa už nikto neukáže..

bambi09
11. dub 2010

hahojte 🙂
julka,šak to povedz na rovinu,sexovali sme do rána 😀 😀 😀 😀 😀 ale na tej prvej svadobnej noci nebolo zhola nič erotické,sme tancovali asi do 4:00,tak sme došli domov a zaľahli a spali 😀 😀 😀 tak si to teraz dobiehame-na staré kolená 😀 😀 😀 😀 a potom som invalidná 3 dni 😀 😀 😀
a fris,aj tu bolo včera škaredo,doma sme sedeli,teda ležali,sme dospávali tú ťažkú noc 😀 😀 😀 😀 a ochladilo sa teda riadne brrrr,si do divadla asi zimný kabát oblečiem 😅 😅 😅
a Julka,nenechaj Rómea chrapkať,ke´d nemáte deti doma,to treba využiť na iné aktivityyyy 😀 😀 😀 nie len sa učiť a učiť a učiť,to ujo Lenin nemal pravdu,aj sexovať treba 😀 😀 😀 občas 😀 on umrel na syfilis,tak vieš,nepovedal,že sexovať,sexovať,sexovať,bo to by bolo kontraproduktívne pre neho 😀 😀 😀 sebe doprial a nám nič,bajuzáč jeden plešatý 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. dub 2010

ale inak na vážnu strunu,to s tým poľským prezidentským párom je fakt hrozné,som tomu nemohla uveriť 😔 😔 😔
aj keď to bol taký kontroverzný človek,veľa sa o ňom popísalo,aj o jeho bratovi,keď bol zvolený do úradu,ale toto je teda fakt tragédia-hrozné,to by nevymyslel žiadny scenárista,len sám život ☹ 😔
aký je ten život krehký a zvláštny,jeden deň sme tu a na druhý po nás zostanú len spomienky v srdciach blízkych-smutné 😔
ale aj tak peknú nedeľu vám prajem

frisbee
autor
11. dub 2010

ahojte,no bambuľa ani nehovor,taká tragédia..jedna chyba človeka a čo sa stane ☹

počujte baby,z bezpečnostných dovodov nás presúvam do ss Darinkina partia,ak som na niekoho zabudla,alebo by sa chcel pridať,píšte mi 🙂 ,túto tému nezatváram,ale kedže tu na nete existujú osoby,ktoré zasahujú až do rodinného života prispievateľiek a nie je im hanba ,bude lepšie,ak si svoje osobné veci povieme v súkromí.Už sme založené 😉

frisbee
autor
11. dub 2010

že ľ 😀 😀 😀 😀

jalao
11. dub 2010

ahojte, tak dobre Fris, kuknem, ako to funguje so SS 🙂
Bambi, ved ja ti zo srdca doprajem, to vies, moja. 😎 Ked je na to dobrá konštalácia, aj sebe doprajem, nemaj boja, nie je to tak, že len nad knihami sedkám 😀 , ale pred skúškou musím...MM ráno znovu odcestoval, bol grogy, tak sme tu sami s deťmi a ja idem variť, lebo takto ten obed veru nebude, mama za noťasom 😝 😝
O tej tragédii nemám slov, fakt, ked som to včera zbadala v titulkoch, asi minutu mi trvalo, kým som pochopila, že to je fakt pravda... ☹ ☹ ☹ ☹

bambi09
11. dub 2010

fris,ešte že nie SDĽ 😀 😀 😀 a teda pome do "zákulisiaaaa"-super,máš 1s *a špióni majú po ptákách 😀 😀 😀
tak dovi dopo v tej novej,sviežej téme a tu to nezatváraj,škoda toľkých príspevkov,šak sme tu nechali kus života 😀 😀 😀