S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

martinano
9. srp 2009

ahojte aj my dnes makaci den aj vcera kupili sme novy nabytok do obyvacky tak to ukladame 😅
a zajtra dirazi svagrina s rodinou 😠

bambi09
9. srp 2009

martinka,tiež tú svoju "miluješ" tak ako ja tú moju?? 😀 😀 😀 😖
a nás ešte čaká kúpiť a poskladať Paťovi posteľ,teraz spí na dvoch matracoch 😅 😅
tak nech to dobre poskladáte 🙂 😉

frisbee
autor
9. srp 2009

martinka...nový nábytok je super 🙂 🙂 🙂 🙂

ty ale oni k vám tie návštevy chodia nejako často?však tiež musíš mať svoj kľud a súkromie 😠

martinano
9. srp 2009

dakujem
no moje nervy som z tho na prasky ako prezit prezijem to je ok,ale teda ze by som bola happy sa neda povedat

frisbee
autor
9. srp 2009

kľud,nakukni vždycky sem,my ťa potešíme 🙂 🙂 🙂

martinano
9. srp 2009

dakujem, kocky este,ze vas mam 😵

frisbee
autor
9. srp 2009

neďakuj,dobrú dušičku vždy podporíme.marti idem,už skoro spím,drž sa a netrám sa myšlienkami dopredu...dobrú 🙂 🙂 🙂 🙂

martinano
9. srp 2009

dobru noc frisbee, pridu az vecer,tak cez den sa este ukazem a pojdem hned rano darinku podporit, no rano,ked vstaneme, papa 🙂
a dakujem

jalao
10. srp 2009

Dobre ranko! spinkate, spinkate? 🙂

simona55
10. srp 2009

dobre ranko snehulienka a trpazlici.vydim vy ste celu noc boli v bani . 😀 😀 😀 😀 vani viem ze bola nedela ale vtedy mal muzik cas vies on ma 3smeny. je ho tazko dostanem k domacim pracickam 😀 😀 😀 😀 on radsej je pri konikoch.ale dnes vas uz budem sledovat 😝 😝

jalao
10. srp 2009

simonka, sme tu evidentne same... 🙂

frisbee
autor
10. srp 2009

tu som 😀 😀 😀

jalao
10. srp 2009

ahoj, fris, tak co auto? mas ho?

frisbee
autor
10. srp 2009

nemám,kurnikšopa...oni majú v zmluve napísné,že musí byť opravené do 10 prac.dní,potvory sa poistili,takže to tam može byť kľudne ešte týždeň,keď pracujú iba po-pia 😠 😠 😠

jalao
10. srp 2009

fris, ako ste teda vikendovali? M uz odisiel, ci je este pri tebe?

jalao
10. srp 2009

no, ja uz som sa tu vyjadrila do vsetkych tem, do ktorych sa mi dalo.. (aj Darinka, aj maminy nad 30, aj studentky..). 😀 nikto akosik nic nepridava...idem zase popracovat...baby piste!

frisbee
autor
10. srp 2009

no je tu teda mŕtvo,jalao víkend sme pracovali,vysťahovávali sme takú jednu miestnosť,kde chceme opravovať strechu,ble.Chlap mi odišiel,ale je tam nejaká zmena,musel do Brna na podnik pre pokyny,čo ďalej,či bude spracovávať dokumentáciu v Brne,ale bo riešiť technické problémy v Rakúsku,majú tam nejaký chaos 😠 😠 😠

jalao
10. srp 2009

ano, vlastne si to spominala, ze idete robit raziu v jednej izbe a ako by si to chcela ty, aby bol chlap radsej v tom Brne, ci radsej po starom? a co tvoje detisko/detiska...neviem o tejto veci akosi nic. 😉

frisbee
autor
10. srp 2009

no momentálne by som bola radšej,keby zostal chvíľu tu,on má služobné auto,takže sa dostanem aspoň do obchodu,u nás nič nie je...skoro...a ešte k tomu skoro žiadne spojenie....neviem,ako by som sa dostávala do toho servisu pre auto...na druhej strane je jasné,že by nám finančne pomohlo,keby bol v tom Rakúsku až do konca...no uvidíme.Moje decko je veľká dospelá baba,býva v Londýne,takže sa vidíme málo 😉 ,mala by prísť na konci augusta nakrátko,ja som tu taká sama samička opustená 😀

jalao
10. srp 2009

fris, ale ved s mladou si isto v kontakte na PC castejsie, nie? No ja to mojim deckam tiez dakedy poviem...deti, pojdete do sveta a ja vas budem s tatinom chodit navstevovat! 😀 A chodievas niekedy aj na SVK? predpokladam, ze pochadzas odtialto..

frisbee
autor
10. srp 2009

no niekedy ju nepočujem 14 dní...na SVK nechodím,pretože sa nestýkam s rodinou,to je nadlho,bola som tam asi pred tromi rokmi odviezť mladú na letisko,je blbé,že keď už babička nežije,nemáme kde prespať,alebo si aspoň odpočinúť...kamošky nechcem obťažovať...chýbajú mi tu veľmi,no to je na celý román 😉

jalao
10. srp 2009

no hej, je to skoda...lebo sak korene su korene 🙂 . Ale ked vravis, ze mas uz velku dceru, si na Morave zrejme uz dlho a si tam poriadne zabyvana 🙂

frisbee
autor
10. srp 2009

no v Čechách som už 25 rokovale zabývaná nie som nikde...už som sa 12x v živote sťahovala a počítam,že teda starobu tu stráviť nechcem...ja by som radšej niekam na juh 🙂 .nemám ten pocit,že musím žiť na jednom mieste,už hrabem nožičkou,že by som išla zase ďalej 😀 😀 😀

jalao
10. srp 2009

fiha, no ked vravis - niekde na juh....to myslis rovno Kalabriu? 😀 alebo juh CR? Ja som tiez radsej na juhu, ako na severe...ale MM chcel do hor, ze rovina mu robi zle, tak sme tu. 😵

frisbee
autor
10. srp 2009

no také Taliansko by stačilo,Kalabriu nie,tam už je na mňa moc horko,stačí pod Anconu,tam máme rodinu,jééééééééééé,ja budem mafiánska babička 😎 😎 😎 😎

jalao
10. srp 2009

kokso, este sa aj taliansky naucis!!!! si segnora? 🙂

frisbee
autor
10. srp 2009

už viem 😉

bambi09
10. srp 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 nehrab nožičkou a keď budeš potrebovať prespať,pošlem adresu,teda ak tu my ešte dovtedy budeme-dnes budíček klasický za posledné skoro 3 mesiace-vŕŕŕŕŕtačka-vŕŕŕŕ 😠 😠 😠
a my sme bývali dlho po podnájmoch,lebo sme nevedeli vybaviť hypotéku-ja s Paťom 6 rokov doma kvôli chorobám,príjem mizerný,takže tiež sme sa dosť často sťahovali,ale na Teba ešte nemáme,aj keď aj ja dúfam,že toto nie je naša posledná zastávka,keby nemám deti,tak utekám kade ľahšie z tejto "banánovej" republiky,pritom Slovensko je krásne a milujem ho ☹ ☹ ☹
a fris,nesmúť,aj my s mužom máme rodiny na houby,svokra sa hnevá už niekoľko rokov,lebo sme neprišli na oslavu jej 60-ky,Paťo nám ležal v horúčkach,tak som odmietla ísť a muž sám ísť nechcel,nemajú dobrý vzťah 😒 😒 😒
jalao a ako dopadol maratón???všetko v pohode?? 😕 😕 😉

frisbee
autor
10. srp 2009

bambi moja....neťahaj si cudzích ľudí do bytu 😎 😎 😎 😎 😎 😎
ja sa možem sťahovať,až nebude ten starý pes a mačka no a ešte chlapa k tomu musím dokopať 😀 😀 😀 😀 ,on nie je taký akčný ako ja 😀 😀 😀
bambi,nesmútim,pretože som nas....á,to je jediné,čo mi pomohlo zbaviť sa celoživotných nervov...to prerušenie stykov...ktoré tu špióni jaksi nepochopili 😀

simona55
10. srp 2009

jooooooj osvokrach to ja rada 😀 😀 😀 aj moja svokra sa hneva,chvala bohu,nemusim jej kazne pocuvat 😀 😀 😝 a nemusim snoustravit zvisok dna. 😝 moja svokra si mysli ze som to sproste dievcatko ako volakedy. no viete za 18rokov som jejani pol slova nepovedala ze nie nemate pravdu.no ale uz to je vela , uz som tonevidrzala a povedala ze co sa mi nepaci .tak zdvihla sa a odisla aj som jej papa robila.mm ze vraj no uz bolo nacasse ze aj ti sa opovaziz nieco povedat.no viete ja stale vravim ze pozeram kto to hovori a tak reagujem , som dievca z dobrej vychovy chvala bohu. 😝