S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
10. srp 2009

Bože,fris,to je hrozné,radšej vypni nb 😝 😝 😕

frisbee
autor
10. srp 2009

ja som ho odpojila,takže sa mi maximálne vybije.kde je kto????

bambi09
10. srp 2009

tak to je ok,baterku dobiješ 😅 😅 a neviem,kde sú všetky,vanja vôbec dnes nebola 😕 😕 😕
aj simonka málo,vladka zdrhla 😝 😀

bambi09
10. srp 2009

hmmm,tak aj ty si už išla do hajan,tak dobrú babule pre dnešok,ofujem sa aj ja 😀 🙂 😔

frisbee
autor
11. srp 2009

nešla som,vypadlo wi-fi 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
11. srp 2009

ahoj fris, tu vecer este neprsalo, ale od rana hnus - pritmie, neda sa mi ani na pracovny proces dobre sustredit 🙂

frisbee
autor
11. srp 2009

ahoj,no u nás hrozne...mám novinky z autoservisu,bude to vážna oprava,čakajú na nejaké diely a zároveň majú dovolenky....no mám z toho radosť....

bambi09
11. srp 2009

ahojte 🙂
tak my budíček klasický-búchací,je tu naviac škaredo,takže neviem,či pôjdeme von,vyzerá to na celodenné prehánky a ja mám náladu pod psa 😝
inak fris,to o tom robertkovi som si prečítala až terza,lebo večer mi tu obsmŕdal mladý a dobre som sa pobavila,aspoň trochu mi to zlepšilo náladu,som tu prskala,to fakt nemá chybu 😀 😀 😀 😀
vedľa je tiež blbá nálada,ach jo... ☹ 😝 🙄

frisbee
autor
11. srp 2009

myslíš o žužloňovi??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

ááááno,to je fakt na ušúľanie,ja som si to predstavovala 😀 😀 😀

jalao
11. srp 2009

ahoj bambi, kde je este zla nalada? ja nemam az taku zlu, akurat to pocasie ma vytaca. Decka doma zavrete, tam bude akurat napatie stupat 🙂 suboj o TV...

bambi09
11. srp 2009

tož do prdele,co su magor???? 😀 😀 😀 a zverimex-nemá to chybu 😀 😀 😀 😀 mne sa to nárečie véééľmi páči,je také šťavnaté 🙂 😉

frisbee
autor
11. srp 2009

a uměló p... tu majú 😀

jalao
11. srp 2009

baby, sak poslite aj mne mail, ak stoji za nieco...ja dostavam tiez niekedy riadne bomby. Islo by to ? do internej posty vam hodim adresu, ci ako?

bambi09
11. srp 2009

jalao 😀 😀 😀
už je to fuč,vďaka kámoške fris aj vám tu 😉 ja sa neviem"medzi ľuďmi"mračiť 😀

jalao
11. srp 2009

mna vecer volala mala = pod si ku mne na chvilu lazkat, uz nebudem vymyslat.....tak som alibisticky vypla zehlicku a odpochodovala za nou 🙂 Nic ine sa mi stat nemohlo, iba to, ze som pri nej vytuhla a v noci sa odplazila ku sebe..

bambi09
11. srp 2009

darinka je vedľa smutná,to ma trápi...fakt jej to pošli fris,to je táááák dobré,tá umelá p...ó 😀 😀

jalao
11. srp 2009

ja som sa tu zatial s Darinkou ani nestretla, asi cez den pracuje 😒 ....ale zhruba poznam jej pribeh.

bambi09
11. srp 2009

no,ona teraz nemá náladu na humor,tak je len "vedľa",ale občas sa tu s nami zasmeje,je naša krvná skupina,len momentálne má blbé obdobie a trápenie ☹

bambi09
11. srp 2009

fris a Ty kde lietaš??zas na kopec??už máš wifi??? 😕

jalao
11. srp 2009

viem, viem...aj to velmi chapem...ja som sa s tym stretla minuly rok v mojom najblizsom okoli, nechcem konkretizovat, ale prezila som si to s nimi....a v podstate sa to stale nejako definitivne nedoriesilo...vlecie sa to, vlecie, akurat uz to tak s nimi neprezivam.

bambi09
11. srp 2009

no,najhoršie je,keď sa to vlečie,žiť v takej atmosfére je vyčerpávajúce ☹
to,že chlapi blbnú je ako mor,veď koľko je tu takých smutných tém,nechá ženu a ročné dieťatko a ide si užívať alebo tehotnú manželku a odíde od rodiny,mne sa rozum zastavuje 😠 😠

jalao
11. srp 2009

hm, to by som mohla roman o tomto napisat....mne je toto nepochopitelne a nepaci sa to nastastie ani MMovi. Mame na to jednoznacny nazor - nastastie.

bambi09
11. srp 2009

tak to máš šťastie na chlapa 🙂 😉 takých veľa nie je 😒

bambi09
11. srp 2009

tak kočky,idem ja makenzi,kopa na žehlenie na mňa volá,už ju nemôžem ignorovať,navarené mám,tak idem zdolať ten žehličkový Everest 😝 😝 😝

frisbee
autor
11. srp 2009

ja musím tiež,mám toho kopu,budem nakukovať...včera sme to prekecali,dneska musíme doháňať 😀 😀 😀 😀

jalao
11. srp 2009

a ja som prave tu...OK, tak pa neskor

bambi09
11. srp 2009

fris,tak-tak,aj makať občas treba,nie len ťukať-bohužiaľ 😀 😀 😀

martinano
11. srp 2009

ahojte len na skok nemam kedy docitat
baby hrozne je ☹ 😠

jalao
11. srp 2009

Matka, nebud smutna, ako som sa docitala vedla, od zapadu ubudanie zrazok aj oblacnosti!! 😀 😀