S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
23. srp 2009

nie som unavená, už som si zvykla 😀 😀 😀 😀
a ešte som tu asi tak do 23-tej potom idem pá

frisbee
autor
23. srp 2009

však viem,baba vydrží ako koň...ja vraždím muchy,kurnik,kde sa berú,svine skákavé 😎 .tak keby si išla,tak dobrú a pokojnú noc. 🙂

vanja
23. srp 2009

dobrú aj tebe
a ty nemáš sieťky na oknách?
ja mám a s muchami je koniec....

bambi09
23. srp 2009

huhu,je tu ešte niekto?? 😕

bambi09
23. srp 2009

nie je,tak dobrú noc 😔
ja som z našej malej zrelá na prášky a Pezinok,čo tá dnes stvárala,nemala som ani čas,ani chuť sem nakuknúť,tak nás vytáčala...ja sa z tých zubov scvoknem 😝 😝 😝 teda myslím,že sú to zuby,no,tak ešte raz obrú a ahojte zajtra,snáď,normálne mužovi závidím,že ide do práce a nemusí počúvať ten rev nášho paviána... 😝 ☹ ☹

frisbee
autor
23. srp 2009

vanjuška,my máme otvorené dvere kvoli psom,tomu nezabránim 😠

bambucha 🙂

vanja
23. srp 2009

fris no tak to áno
bambi aj nám idú zúbky, tiež toho mám niekedy dosť

bambi09
23. srp 2009

ale dnes to u nás už bolo fakt o hubu,tá sa najačala,jak pavián v ZOO ☹ ☹ ☹
som zničená z nej,idem do vane a hajať,lebo neviem,aká bude noc,či zas brutál,alebo normál 😒

vanja
23. srp 2009

to som zvedavá aj ja, tak dobrú noc 😎

bambi09
23. srp 2009

dobrúúú a vedľa máme novú kočku,len už nemám silu reagovať,tak zajtra popíšeme,ahojte,babule moje a fris,neobťažuješ nás tým,kľudne sa vyžaluj,veď aj my sa sťažujeme na tú našu "materskú dovolenku" 😀 😝

frisbee
autor
23. srp 2009

kočky,máme vedľa v našej téme Poradte prípad ☹

frisbee
autor
23. srp 2009

aha,videla si.tak dobrú a zajtra,moje 🙂

darina60
24. srp 2009

Čaute ešte na skok aj sem, vy tu ponocujete, to nie je nič pre mna. Vanja správne napísala, že budem tu z rána, až na obed idem do práce, teraz som s deťmi. Čo bolo u nás prečítajte vedla, tomu môjmu prekvapáva, bud sa ukludní alebo odstahuje na byt. Som mu včera povedala, že aj tak s tou pi.. nič nebude mať a on, že či som veštica, že hej. A ešte Vás tu budem otravovať, lebo som zabudla z mojej témy, včera sa už navážal aj do dcéry, lebo vie, že držíme spolu. SOm jej povedala, že tatino ma vačšiu pubertu ako ona, smiala sa. No hovorí mi dcéra, že minule tatino si zobral také autíčko čo mala v kinderku do práce. On tam má vela takcýh mini hračiek. No a ked si ho bral, tak mu ževraj hovorí, že nie že to dáš tomu sprostému 6 ročnému dievčaťu. To je dcéra tej p... Takže som na nu pyšná, že takto reaguje a jeho to muselo dobre zamrzieť. Sám si to navaril, tak nech si to aj zje. 😠 😠

frisbee
autor
24. srp 2009

No to je situácia,kruci 😠 ...človek sa snaží deti chrániť celý život,a neochráni.dari,dcéra už je slečna,to je jasné,že všetko vidí,ale je to smutné,nakopala by som ho.Hlavne,aby nevymysleli inú taktiku a neboli lepšie utajení a ty si si myslela,že je to už OK.Aha...a nekomentuj to tak,vieš čo,ty musíš byť na úrovni 😉 .

jalao
24. srp 2009

ahojte, vsetci, hlasim stastny navrat na zakladnu MK!

frisbee
autor
24. srp 2009

ahoj,jalao...teda,mohla by si nám prezradiť,podľa čoho si si dala nick,mám pocit,že jódlujem 😀 😀 😀

jalao
24. srp 2009

🙂 🙂 🙂 to je prudko tajny kooood!! Moze byt Ja...ako Jarus, Ja...ako Janka, nie??
Dievcata, ziram, ako ste cez vikend popisali, ja som sa cely vikend zastavila snad tak vo vani na hodinku... 😕
Ja som bud v kuchyni, alebo s deckami vonku, na zahrade, vcera pre zmenu v kuchyni a na vylete 😀 😀 Poobede uz bolo krasne, slniecko nas vytiahlo na turistiku ku Puchovu 🙂

frisbee
autor
24. srp 2009

😀 😀 😀 😀 mňa zaujalo skorej to ....lao 😀 😀 😀

jalao
24. srp 2009

fris, citala som ten novy pripad Borky v oddeleni pripadov 😒 . Aj som sa k tomu vyjadrila, lebo mi je aj luto, ze vztah este iba na zaciatku a co si maju uzivat to najkrajsie obdobie, tak akosi zlou nohou zacali... Ved Darinka si to isto mrkne a uvidi, ako to ma zavarene dakto iny, ze nie je v tazkostiach sama...Darinka ma aspon super decka, ktore su na jej strane a budu jej spojencami navzdy 🙂 🙂

frisbee
autor
24. srp 2009

no ja sa vždy na tých chlapov tak naštvem...urazená ješitnosť...bože 😠 .Ja som rada,že tam píšu svoje problémy aj iné kočky,darinka aspoň može porovnať,ako na tom je...je to smutné a poučné...v tomto prípade nechápem chlapa,ktorý stresuje svoju tehotnú ženu,keby bolo po jeho,tak by bol kľudný.... 😠
ktovie,čo robí bambucha a vladka...teda vladka,ja ťa volám,kde jsi,kdo jsi 😀

vanja
24. srp 2009

no ahojte babi,
vitaj jalao, tiež už pri tvojom nicku jódlujem :- 😀 😀 😀 😀

jalao
24. srp 2009

fris, presne tak, takyto chlap mi skor pripomina nevyzrele dieta, co dupka a dupka, aby bolo po mojom!! 😠 Miesto toho, aby rozumne uvazoval, co najskor vymakal byt, aby tam s rozumom tu svoju zenicku prilakal a vazil si to...a potom si v klude este uzivali par mesiacov, kym im zacne kolotoc s babatkom..potom mu bude aj to babatko vadit?? Ze sa mu venuje..a ze Koho mas, zena moja, radsej? to dieta, ci MNA???? Neviem, ci sa UPLNE zmeni, ked budu uz byvat sami, ako Borka pise, ze takto sa chova len teraz, ked su tam, u tych rodicov..pochybujem, ale sak nechcem zase krivdit..
Dievcata, sak si kludne zajodlujte...ahoj Vanja. Ty si tiez JA? 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

moj chlap jódluje ináč,vždy,keď vidí nejaký balkón alebo zábradlie,postaví sa k nemu a jódluje:" Hemeroidýýýýýý"

bambi09
24. srp 2009

ahojte 🙂
fris 😀 😀 😀
čítam vás,len nechcem kaziť náladu,tak dnes málo popíšem,dnes mi je zas na h.... ☹

frisbee
autor
24. srp 2009

jalao....práve to ma v tom prípade napadlo....moja matka sa išla roztrhnúť,pretože ten jej tyran ju zabral celú a ona nevedela,ako to riešiť...ja som došla dvakrát do roka na návštevu aj s malou,ona sa chcela s nami trochu iba porozprávať keď varila v kuchyni...no to boli scény...hneď ju volal,že ho má škrabať na ruke a podobné nezmysly...no ona bola jeho majetok my sme mu ju brali 😠

frisbee
autor
24. srp 2009

bambi,čo je,nespala si?

bambi09
24. srp 2009

teda fris,Tvoja mama si fakt užila"skvelý život" ☹ ☹
noc bola relatívne dobrá,po tom záchvate plaču o cca 22-hej mi zaspala na rukách a nezobudila sa,ani keď som ju položila,potom už len s prestávkami na cicanie pekne potiahla,ale dnes je zas taká eee a ja už nevládzem ☹ 😒
raz za čas máme s ňou také náročné obdobie a vtedy je to o držku

jalao
24. srp 2009

ahoj bambi, no ja som s deckami taketo blbe stavy nemavala, pri tych zubkoch ale viem, ze im isli kilometre a zaroven litre slin 😀 😀 , nestihala som podbradnicky prat, napr. aj 10 denne spotrebovali, vsetko zuvali a hryzli, ale inak si nic take zlozite nespominam, tak snad to treba len vydrzat a prejde to same...
A Fris, toto, co si opisovala, mame presne v rodine, som z toho smutna, lebo, mame PRESNE to, co opisujes, moje deti maju babku priviazanu psychicky na svojom muzovi, ktory si ju totalne zmagoril a sotva si dovoli odbehnut ku holicke, aj tam jej 3x zavola, ze kedy uz pride, lebo je smadny atd, HROZNE 😒 😒

frisbee
autor
24. srp 2009

chudiatka malé moje obe 😉 .tak odpočívaj,pospi si vždy,keď ti malá zaspí,to sa nedá vydržať.no a čo sa týka ojej mamy...sama si urobila kopu veci,keď sa nechala na 3O rokov zavrieť v dome a nesmela ani na krok a keď prebrala
tie jeho názory,že žena je otrok 😝

jalao
24. srp 2009

fris a uz sa to nikdy nezmenilo? napr., on zil dlhsie, nez ona? a ak to bolo naopak, nevyuzila este tie roky nejako prospesnejsie, ze sa trochu uvolnila a ZILA?? ☹ ☹ Pytam aj kvoli mojmu problemu, ze ci sa to este dakedy vlastne moze trochu zmenit... ☹