S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
26. srp 2009

😔 ja som teraz čítala tému zemrelo mi díte, som sa fajne vyrevala idem sa pomojkať s mojimi deťmi....
ahojte večer

frisbee
autor
26. srp 2009

vladka moja,chudiatko dieťatko malé,uši sú sviňa ☹ Časopis tu nezoženiem,skúsim sa pozrieť,či nie je na webe,alebo poprosím helíska,ona je na pomedzí,možno by ho tam dostala.

vanja 😀 😀 😀 😀 mám pocit,že čím dlhšie si s nami,tým viac sa kazíš....alebo to lezie von 😀 😀 😀 😀 ,že chuderka svokra,tak preto nám lozila špehovať do spálne,keď sme neboli doma,priučiť sa chcela 😀 😀 😀

vladkaz1
26. srp 2009

no mala chuda ale keby ste videli aka je odtrhnuta od retaze .. booze uz jej odtrnulo ..
casopis je rebecca stoji 1E30c a je tam velka ustna voda zadara .. ale sa tesim foto su pekne.... jupiiiiiiiiiii
Z MM la ve v praci star 😀 niekto to kupuje a skoro odpadli ked nas tam zbadali vyslo to vcera 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

buď rada,že sa jej lepší,chudiatku....no ešte som to na webe nenašla,som vás mohla vidieť,modelky 🙂

vladkaz1
26. srp 2009

no som rada ale prave mi vysipala vlozky do hajzla 😝

jalao
26. srp 2009

fris, ja som kedysi rebecu nasla aj na webe, malo by to niekde byt...
vladi, ak nezabudnem, kupim ho...to uz je septembrove cislo?

vladkaz1
26. srp 2009

ano septembrove veru 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

vanja..to tvoje tam skočilo až po mojom...prečo lezieš do takých smutných tém,bola som tam 2x a pokaždé som sa z toho nemohla spamätať ☹

jalao
26. srp 2009

dievcata, bezim domov. o 6 cakame navstevu, musim este spratat stopy neporiadku a pochystat menu...aj opekat chceme, je tu horuco, skoda, ze sa uz tak zavcasu stmieva.. ☹ ☹
pekny vecer vsetkym zelam..vasa Julka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
26. srp 2009

baby ja idem varit vypila som pohar sampusu a som najebkana 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

vladka 😀 😀 😀 😀 ja idem von...baby,ráno sa vonku furt ozývalo skladanie škridlí...idem do záhrady a klebetnica odvedľa zbúrala takú šopu,nechali tam iba bočné dosky,keď sa toho naši psi dotknú,sme u nich a sú tam také diery,že si možu pozvať aj návštevy a špehovať nás 😠 😎

frisbee
autor
26. srp 2009

ahoj,Julka 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
26. srp 2009

uz sa mi vari obed robim masko na stave a ryza ... na zajtra ,,

simona55
26. srp 2009

fuj, teraz som prisla z kopacky, mala som plno zelinyv kvetinovej zahradke, 😝 no kvetinky su tam uz moc neni, iba skalka,stacito,chystam sa uz od zaciatku leta , posiat travnik ,ale nejak sa mi nedari,ale uz na buduci vikend mm bude na dovolenke tak mi to urobi,travnik je moj sen 😀 vsade chcem matzelen, a dostala som od suseda, pekne kamene 😝 😉 chcem znich urobit nieco pekne.a potom narok len crepnikove kvetinky,ozaj babenky ako sa vola ten kvet,on rastie asi do 1metra a ma take cerveno a tuho zelene listy,a krasny velky kvet cerveny,alebo uz som ho vydela aj zlty,na zimu sa vybera cibuka.no teraz som to napisala ako tatar 😀 😀 vladka to co ma tvoja mala z uskom, tak moja dcera to ma od perinky az do teraz , a je tak ze na preplach chodime kazdy mesiac.je to uz chronicke. ☹ zajtra sa idem kuky naten casopis,mam kamku v novynovom, tak mi ho pojci. 😉

vladkaz1
26. srp 2009

Simi no teda tak si sa namakala 🙂 mne sa nic nechce dala som si polievku a hned namne .. fuuj musim ist do sprchy MM s malu spia chvalabohu aspon klud ja este varim.. vari sa same teda ..
No chuda mala nezavidim zatial nam dali len kvapky a ze na buduci tyzden ked sa to nezlepsi tak antibiotika .. ☹

simona55
26. srp 2009

vladi, ved ani mne sa nechce 🙂 : 😝 ale kto mi to poroby,a ja mam rada zahradky,ale vies kedsa mi mota maly okolo noh ,ako by naschval ci ci cicííííííííííííííííí,a ja, len trosku pockaj,no len trosku 😀 😀 😀 ako by my rozumel,chuda, a uz sa mi ani nechcelo,pokracovat,ale uz len kusok my zostal, 🙂

vladkaz1
26. srp 2009

moja si sikovna v takom teple a dusne .. ja mam zaludok jak na vode zjedla som polievku a uz mi je zle .. je to normalne? mala by som ist na vysetrenie len sa bojim jak cert ze ma zas ta moja dokina da na infekcne ako vzdy stvrdnem tam4 dni a nic mi nezistia ako na posledy vo february 😝 a uz som podpisala reverz a isla domov nic sa nepreukazalo a nic nevedia zistit 😝 najprv ze plucne chlamiidie a neboli to oni a potom stale ze salmonela ani tu som nikdy nemala nemozem si dovolit ist do nemocnice a MM dovolenku kto bude s malou?

frisbee
autor
26. srp 2009

ahojte.iba letím okolo,som na kopci,trhám burinu,chystá sa asi búrka,je mi ble ble 😝 😝 ,vladi,nemožeš mať nejakého stafylokoka???

simonka,ja tiež zbieram kamene do záhrady 🙂 ,moj zelenooký tvrdí,že každý to vozí von, a ja do záhonu,...ale je to krásne.myslíš kaly http://www.garten.cz/a/cz/213-kala-zantedeschia/

ľalie http://www.garten.cz/a/cz/3161-lilium-lilie/

alebo durman... http://www.chovatelka.cz/moderni-zahrada-clanek...
na ten pozor,ten je silne jedovatý

alebo myslíš toto
http://botanika.wendys.cz/kytky/K296.php

vladkaz1
26. srp 2009

fris ja neviem to by s krvy zistili nie? sak som bola v nemocke..

frisbee
autor
26. srp 2009

aha...to je teda divné panebože.... ☹

vladkaz1
26. srp 2009

hmm neviem mala by som mat pravidelnu stravu

simona55
26. srp 2009

vladi mojastarsia dcera ,ma taky isty problem co ty,2mesiace tomu co som snou presla vsetky vysetrenia a nic jej nezistili, chvala bohu, stale sa stazuje a stazovala ze vraj ju pycha na lavej strane pod pupkom, hlava ju vecne boli ,je jej na vracanie, 😝 😝 vies ona volakedy este kedmala 15,16 drassticky drzala dietu, 😝 len vseliake tie psenicne chlepi jedla ale bo ako sa to vola, a ovocie, a menej stravy, a kedsy da uz trochu viac tak uz je jej konec,teraz ma80kg a vysku175 vobec neni tucna , ma peknu postavu bez bruska 😉 🙂 malo byt chleby 🙂 fris to to su vsetko krasne rastliny co si my poslala link, 🙂 ale to to neni ono , ten kvet ma narovno hore kvet a siroke listy velke,no nevadi nebudem ta stim trapit. 😀ono sa to moze sadit na volno,aj do debien,ozaj podoba sa mu kvet, ktim kvetom co zviknu rast na cintorinoch,su fialove aj zlte,no nic 🙂 😝

bambi09
26. srp 2009

ženy moje,hlásim príchod 😀 😀 😀
dočítam vás,porobím dačo a asom tu,ak tu ešte niekto bude 😕

vanja
26. srp 2009

ahojte baby, hlásim príchod, a postupne sa nahláste aj vy moji trpaslíci, či ste všetci doma, a či mi nazahýbate.... 😀 😀 😀 😀 s nejakou blondínkou s modrými očami
Fris, jak ti závidím že máte nejakú búrku, u nás je horúco a dusno
a ty si tak krivdila svokre a ona už možn o ani nepamätala že ako sa to robí.
vladkaz, niet nad pravidelnú stravu, ja som už aj na to myslela, že či ty sa stravuješ ok, alebo nie.
simi, ani ja neviem aký máš na mysli, ten kvet
🙂

vanja
26. srp 2009

bambi kde si, šak si tu bola 🙂

frisbee
autor
26. srp 2009

tu som,vedúca,hlásim,že búrka nás minula,musela som polievať,potom som trénovala psa,uložila som zelenookého a je kľud 😀 😀 😀
bambucha,nástup 😅

simi...no furt dumám,čo je to za kvet....cibuľovina 1m vysoká,hm 😠

vanja
26. srp 2009

no aspoň že ty si tu, už som to chcela zabaliť, a tiež ísť uložiť zelenookého s jednookým hadom 😀 😀 😀 😀

bambi09
26. srp 2009

trpaslík č.2 -tu 😀 😀 😀

bambi09
26. srp 2009

vanja,Ty naša zvrhlica 😀 😀 😀 sme ťa skazili s fris 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
26. srp 2009

😀 😀 😀 😀 a vypukne sodoma gomora,velebnosti 😀 😀 😀