S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
5. únor 2010

kamilovi sa asi cnie za nami, boli sme jeho prvé lásky, a nevie sa s nami asi rozlúčiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris a bola si večer v hospudke?

vanja
5. únor 2010

bambi a s tým plačom aspoň to vrátiš susedovi, keď hučal on 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

nebola,oko mi zdrhlo,ale dala som si na tvoju počesť pohárik piva 😀 😀 😀

presne toto ma napadlo,že to malá bambuľa vracia susedovi 😀

vanja
5. únor 2010

baby som rada, že sme sa tu trocha stretli po dlhšej dobe, ale už idem, deti sú jak urvaté z reťaze 😀 😀 😀 😀 😀 musím ísť urobiť s nimi poriadok.
čauteéééééééééééééééééééé 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

no,veď nech si to užije,my sme trpeli celé prázdniny zbíjačky od rána-mám ho v paži,nech by sa skúsil prísť niekto sťažovať 😠 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

čau,pani Policajtka-daj ich do laty 😀 😀 😀 mne mladý dnes poctivo posiela sms,išiel na ten hokej a som povedala,že keď sa zas neozve,viac nepôjde 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

čau,vedúca,príď zas 🙂

bambi09
5. únor 2010

veru,keď príde vanja,hneď je sranda-ja sa teším,že sa dúfam čoskoro spoznáme aj osobne 😵 😵 a potom ešte na stretku,vanjuš,hodím ti link na stretkovú tému,oki??
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

frisbee
autor
5. únor 2010

ma to odhlásilo...ako to,že sa furt iba prihlasujem na koňa? 😕

frisbee
autor
5. únor 2010

tak sorráč,koň,bola som inde 😀

bambi09
5. únor 2010

kde si bola,háááá??? 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

nevieš,prečo tu sedím a nejdem niečo robiť?? 😅 😅 😅

frisbee
autor
5. únor 2010

bola som podporiť filipu v ss a ešte som bola vyliať obsah... 😝

bambi09
5. únor 2010

...obsah čoho?? 😕 😕 😅

frisbee
autor
5. únor 2010

no hádaj asi 😀 😀 😀 😀
a čo tu teda sedíš,keď máš prácu? 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

no,lebo som blbááá 😀 😀 😀 sa mi nechce,vjéééš?? 😀 😀 po tom bláznivom týždni som rada,že sedím na kefke a na lopte 😀 😀
čakám,kedy príde animátor,mladý je fuč,tak čakám na muža 😝 😝 😝 som ho ešte niekam vyslala,tak dnes to trvá dlhšie 😅 😅

frisbee
autor
5. únor 2010

na kefke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ja mám tiež čo robiť,ale nemám chuťkoečne ma prešla tá hlava

bambi09
5. únor 2010

tak pome-animátor je doma,večer možno ešte nakuknem 😉
fčúúúúl 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

idem aj ja,páááááá,lásko...lesbiche 😀

bambi09
5. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cmuky-cmuk 😵 😵

bambi09
5. únor 2010

ľudia,ja budem za chvíľu pri pozeraní správ potrebovať lieky na ukľudnenie 😒 😒
poštárku zavraždili,Slovenku v USA strelili do hlavy,pri TT zas našli marihuanové parenisko-moje nervy 🙄 🙄

bambi09
5. únor 2010

kokso-žobre pre dieťa a čaká druhé dieťa 🙄 🙄 🙄 19-ročná baba 😔

bambi09
5. únor 2010

ženy,padáááááááááááááááme,kde ste?? 😕 😕 😕
tu trpím samomluvou 😝 vieš bambi,mala by si niečo robiť,nie tu ťukať 😀 😀 😀 viem bambi,ale sa mi nechce 😀 😀 😀 no,heš bambi,heš... 😀 😀 idem teda smer kuchyňa,keď ste všetky kdesi zalezené 😝 😝

frisbee
autor
5. únor 2010

no bambuľa,ty si od tej polnoci tiež nejaká divoká 😀 😀 😀 😀 .Ja som kŕmila potvory a kukám TV Barrandov,dávajú Buldoci a třešne,na Nove je Karlštejn,ale na Buldoky sme sa hrávali v škole,tak sa bavím 😀

bambi09
5. únor 2010

jé,Noc na Karlštejne by som si pozrela,ja pozerám jedným okom Hříšní lidé... na joj plus 🙂
že divoká 😀 😀 😀 chcem si s niekým pokecať a tu nikto,muž robí niečo na PC a robí malej dozor,tak pokecáme až pak 😀 😀 mladý je už na ceste domov z hokeja,idem variť čaj,príde určite zmrznutý 😅 😅
tak kukaj,o polnoci ešte mrknem 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

no a ja vám dám zatiaľ pár domácich úloh,akurát vladenka s červíčkom je oslobodená,takže :

1.úloha natrénujte Lindy hop,až sa stretneme uvedieme okolie do úžasu 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=mTg5V2oA_hY
bambi09
5. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 fris,ak chceš,aby som s tebou mrskla o zem,povedz rovno 😀 😀 😀 😀

nikinka008
5. únor 2010

Ahojte babule,dnes som skoro vobec nebola na pc,uz druhy den ma boli hlava 😝 dnes sme uz volali na jedno cislo a stazovli sa na tych susedov,ved to uz nieje normalne,od rana do vecer ide nonstop hudba nahlas,my ked chceme pocut telku tak si ju musime dat uplne nahlas 😠 aj tak skoro nic nepocut 🙄 tak sme volali na ten council to su domy od mesta lebo oni taky maju,ze v com je problem,tak nam povedali ze si mame zapisovat na papierik od kedy do kedy ta hudba huci a kedy je klud a maju sa nam ozvat do 4 dni,vraveli ze ich nastivia ale ze nepovedia ktory susedia sa stazovali ze vraj je to porusenie nejakeho zakona ci co 😕 😕 neviem,ale to je jedno mozno ze si domyslia lebo aj z druhej strany su susedia,ale to je v podstate jedno ci budu vediet ci nie 😠 mozem im kaslat sprostym rusom 😠 !!!!!!!!!!!!!1 😠 😠 😠 uvidime po tej navsteve ci sa umudria alebo nie,ale staci par takych navstev a vyhodia ich a mne je to jedno ja kvoli nejakym hlupakom nemozem mat kludny den 😠
no a teraz vecer neviem ci si nejaky party robia alebo co lebo 10 krat viac je hlucna hudba ako cez den,telku vobec nepocujem a uz len cakam kedy sa mala zacne prebudzat kvoly tomu lebo do nasej izby je to dost pocut a nemohla som jej nechat ani otvorene dvere lebo ich jej vzdy nechavam aby som ju dole pocula keby nahodou plakala ale teraz sa neda lebo z chodby ten hluk ide tiez 😠 😠 ale prepacte ze vas otravujem mojimi problemamy ale mna to dost s.... 😠
inak pekny vecer prajem 😀 😀

nikinka008
5. únor 2010

fris,tak toto radsej nie,preboha 😀 😀

vladkaz1
5. únor 2010

ja nepisem lebo mi niekto asi pocaroval ten posuch ,je mi zle jak hovado .. na co som pazrava ze? 😔